4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • v150r
    #2025
    jah, szoktam. tegnap még waroztam is! :D
    ingame: d1rtdiver
    de akkor majd 7 után felmegyek
  • zoli1997
    #2024
    ok végre tudok játszani és az accountomon a rangot növelni :d
  • hitman08
    #2023
    Amúgy én olyan 7 felé leszek fent CA-n, előbb nem hinném.
  • hitman08
    #2022
    Rendben. Játékban Zaraki néven futok, ha van Xfire-ed, akkor ott "ostobatuk" néven tudsz felvenni.
  • zoli1997
    #2021
    hitman08 én is meek csak beszéljük meg mikor
  • hitman08
    #2020
    Figyu! Estefelé szerintem újra próbálkozom majd játszani, ha mást nem, hát cabin-t. Örülnék, ha a friends nevezetű listámat tarkítanád, főleg hogy a legtöbben már úgyse járnak fel. Te azért még szoktál mostanság játszani?
  • v150r
    #2019
    ezért kell várni egy elitemod-os szobára, ahol az elite nem egy private first class 1, hanem csm+, és mindenkit kirak, aki a statok és a rank alapján fos.
    persze, még úgy is lehet kifogni olyan csapatot, akik teljesen idióták.
  • hitman08
    #2018
    Ez igaz. Csak ott is sokszor annyi az értetlen idióta, meg mikor direkt kifutkároznak a zombik elé, aztán egyből húsz ilyen szar rohamozza meg hirtelen a házat, cseppet kiakasztó tud lenni.
  • v150r
    #2017
    igazából nem nagyon látok más lehetőséget, mint a cabin fever, mert mindenhol bentvan 1-2 opk, aimer, meg stb. és ugyan egy átlagos meccs fél óra, de legalább ad xp-t, meg gp-t is rendesen.
  • hitman08
    #2016
    Tényleg eltűntek a jó fej emberkék, meg mindenki azt az átkozott cabin fever-t nyomja. Mondjuk lehet, hogy a magasabb elérhető pontokkal akarják oda vonzani a játékosokat, amíg kitalálnak valamit. De fene se akar egész nap zombikat gyilkolni...
  • nandorb
    #2015
    GM-mek 1resze meg spanyol aki meg nemfog bannolni koma-sogor jobaratot...
  • v150r
    #2014
    jah, én is closed beta óta játszom...
    játszanék...
    tényleg elég elszomorító most a helyzet, a fórumon petíciók százai vannak kipostolva. egyrészt a hackek miatt, másrészt, h ezt a március óta bent lévő lépcsőbugot, meg a többi "leugrasz és eltűnik 70 hp-d" szarokat javítsák már ki. az biztató, h egyre több ingame gm van, meg fórummod, de ez még mindig nem elég. gyanítom, hogy a most ingame fellelhető hackerek és hackek száma eléri az eddigi összes ilyen eset számát.
  • zoli1997
    #2013
    Ja meg amúgy is ahogy mondta d1rtdiver minden áthidalható bármit is tesznek szinte már egy ca-s sincs, emlékszem a mostani fél hónappal ezelőtti létszámra azt se tudtam kit hívjak meg játszani mostmeg csőd az egész,és a nexon csak ül a valagán most majd megint dolgozhatnak az egymilliós létszámért a b*lfaszok :D
  • hitman08
    #2012
    Különben ez a csodával egyenlő Antihack rendszer inkább mintha vonzaná a nyomorult csalókat, ahelyett, hogy kidobná őket :) Nagyon úgy tűnik legalábbis...
  • zoli1997
    #2011
    De azért a nexon nem venné észre hogy hacker bejenletés,reportok milliárdja
    ÁÁÁ nem ők ülnek a valagukon azt röhögnek.Szarják le hogy ki hacker akkor se bannolják max. 1 hónapig azt csá ennyi úgyhogy az egész nexonnak nyasgem :DD
  • hitman08
    #2010
    Jah ez megint vmi újkeletű szemétség, anti-kick bigyó. Szánalom az egész, és valószínűsítem, hogy ostoba kiskölykök tolják a legtöbb csalást.
  • nandorb
    #2009
    hat persze mikor az ELITE se tudja kickelni a hackert...
  • hitman08
    #2008
    Bassza meg az összes idióta koreai kutyafejű marha! Először is leszögezném, hogy CA-val már a closed beta óta játszom, tehát mióta Európában is elindult a dolog. Az első fél évben még csak a nyomi glitcherekkel kellett megküzdeni, az is elég idegesítő volt, ma már visszasírom azokat az időket. Egyszerűen felfoghatatlan, hogyan hömpölyöghet ekkora méretű csaló tömeg HIVATALOS SZERVEREKEN!!! Pár perce néztem, hogy amit még tavaly nyáron írtam észrevétel, kérés címén drága nexon-nak, még mindig IN PROGRESS besorolás alatt áll. Ez azt hiszem mindent elmond a kapcsolattartásról, a játékosok szem előtt tartásáról. Felháborító, elmondhatatlanul bosszantó, amit itt mfolyik. Google-ba beírod CA hacks, és garmadával dobja ki a siteokat, ahonnan le lehet szedni őket. Szóval remélem végre kapcsolnak a drága kutyazabálók, mert így az NX-esek is ott fogják hagyni az egész fost.
  • v150r
    #2007
    ezeknek mondhatsz bármit. nem számít nekik. ez olyan, mint az iddqd, egyszer belövöd, aztán, ha már egy kicsit is megszorulsz, megint ehhez nyúlsz. legalábbis gondolom én.
  • zoli1997
    #2006
    Mondtam már Treviznek is hackert felvettem barátnak azt elküldtem az anyukájába,meg mostanába mindenki ezt a gameanarchy.net-es hacket használja az olyan mint egy komplett ca-s options mondom jól van hülye gyerekek csak ennyit tudnak
  • v150r
    #2005
    és akkor születnek ilyen postok a fórumba. :cry:
  • nandorb
    #2004
    jah...nem erdemes jatszani se mar... full szar a game...
  • v150r
    #2003
    fórumba+ticket
  • nandorb
    #2002
    hogy reportolsz? jatekban? az nem 1kalap szart se... elkuldi de nemlesz bannolva senki se...
  • v150r
    #2001
    jé, 2000. komment. LOL
    na, de aki játszani szeretne mostanában fireteamen kívül, annak azt javaslom, h ne tegye, mert kb összesen nem reportoltam ennyi hackert, mint amit ma. egyszerűen mindenhol ottvannak, kirúghatatlanok, bejönnek a jelszavas szobákba.
    j á t s z h a t a t l a n .
  • v150r
    #2000
    üdvözöljük villámrangert!
    ez megteszi? :DDD
  • v150r
    #1999
    akkor elvesztenék az ingyenességüket, de ezzel együtt lehetne kulcsot venni pár eurós/dolláros áron valóban, és csinálni ilyen kulcsos szervereket, aztán a többiek meg nyugodtan széthekkelhetik egymást a többi publicban.
    a másik megoldás az lenne, hogy punkbuster, de azt is monitorozni, és update-elni kéne szinte naponta, és az 1 dolcsi/gamer annyira nem lenne jövedelmező nekik, ezért nincs és nem is lesz valszeg.
    a harmadik megoldás pedig az interneten ip és személyiszám és még valamilyen adat alapján kialakított egységes "adatlap" lenne. erre már vannak próbálkozások, h a trollkodó, és teljesen balfasz usereket úgy en bloc ki lehessen tiltani oldalakról és hasonlókról, de erre várni kell még. sokat.
    csak mondjuk ha nincs egyértelmű azonosítás, pl egy ilyen univerzális account, akkor kérdés, hogy mi alapján dönti el az adott serial, hogy már rendelkezik-e a user eggyel, vagy sem. mert a hardverkörnyezetet (mint a windows oem licenszeknél) könnyen ki lehet játszani, kiveszel/beraksz egy hangkártyát és máris változott a hardverkulcs. vagy ha a user upgrade-el, akkor nem tud belépni? tehát ez nem járható út.
    digitális aláírás? nem mindenhol van rá lehetőség és hacsak nem egy bank szupervédett ssl, https és 64 bites titkosításain megy keresztül, akkor hamisítani is lehet, majdhogynem könnyedén.
    bankszámlaszám? több belőle a visszaélés, mint a haszon, lásd ccf esetek.
    ip-cím? dinamikus esetén már borult a dolog.
    mindent meg lehet kerülni, és át lehet hidalni. tény, hogy kevesebb hack user lenne egy ilyen után, de erre sem sok esélyt látok, ami azt illeti. addig nem, amíg van elég forgalmuk, és az 1milliós userlétszám nem csappan meg hirtelen, mint két hónapja. addig nem volt fontos az, h a hibákat javítsák.
  • nandorb
    #1998
    ugylatszik a programozoknak a kinai vagy koreai hackshield csak se perc es megvan a moka:) mikozben biztos sokkat bajlodnak a hackshield update-n vagy tenyleg nemtudnak mit csinalni...

    A multkor tortent a bf2-ben hacker megjelenik kerjuk bannolni utana kick/bann megy vissza jon a csavo 3x tortenik meg erre 1x a PunkBuster kiirja banned... es tobbet nem birt mar bejoni,mivel rankedra nem megy a bannolt serial key... ilyesmit kene csinalni a nexon-nak is eladni serial keyt es kesz... legyen pl. az ara 20-euro,masik permanent fegyver hasznalhatobb,meg legyen ingyenes key ami azzal a szar m16a3-assal lenne kulon szerver a fizzetosoknek meg kulon az ingyen gameloknek... problema megoldva amint hackolsz szerial bannolva nem birsz bemeni a masik szervere csak az 1xure.
  • kzoard
    #1997
    a hackshield-del
  • v150r
    #1996
    minden megoldás csak ideig-óráig működik.
  • Lackokoma
    #1995
    Hát már azt hittem megoldották a hacker kérdést mert karácsony előtt jácható volt de most megint csak nem:S Elég hullámzó a játék!
  • lackoxx
    #1994
    Az a gond hogy már mindenhol ott vannak !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zoli1997
    #1992
    Ja kis chamsos gecik vannak itt meg csávó mondja nekem (jó lehet hogy igaza volt)hogy neki egy másik acc-ja van most és volt 2lt-s és azért ilyen profi mindenki elküldte őt a pics*ba még a csapattrásai is és perzse török volt a csávó na erről ennyit
  • v150r
    #1991
    ja, meg ami lol volt. rattlesnake-en lent, az ajtónál kiugrottam, hogy egy pillanatra körülnézzek, és még a levegőben ellőtte a bokámat hatszáz méterről...
    private ranggal, 17-2-es stattal. hihető. főleg, hogy ott is csak az ugrásból való leérkezés közben lehet látni valamit, pont azért néztem volna úgy körül. de nem, érdekes módon ő neki olyan kurvajó reflexei vannak, hogy azonnal, ahogy megjelent egy pixel a karakteremből, már lőtt.
    aha.
  • v150r
    #1990
    dél óta egy meccset játszottam végig. milyen érdekes, hogy hirtelen mindenki olyan kurva jól tud játszani...
    a reflexeik megsokszorozódtak, 3-4 felé is tudnak figyelni, és egy tárral megölnek 6 embert. elásom magam sztem.
  • zoli1997
    #1989
    Ó öcsém ma játszottam egy Recuit rangú törökkel aki a legjobb volt,azt elküldtem a...-ba hogy ilyen fasz hacker és senki se vette észre mondom jól van ilyen gyík CA-sokat akik még azt se tudják hogy hacker
  • zoli1997
    #1988
    jah ok kösz
  • v150r
    #1987
    újraindítják a szervereket, tisztogatnak, meg ilyesmi.
  • zoli1997
    #1986
    jajj rosszul írtam végén a hülye nem kell :D
  • zoli1997
    #1985
    Milyen karbantartás?Valami updtade vagy mi?Tudom én vok a hülye hogy nem hülye hogy nem tudom.