4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • mumeen
    #2551
    Rájöttem,hogy nálam mi a probléma:a tűzfalnál nincs kivétel a játékra,pedig már tettem rá kivételt.Most megin' megcsináltam,de nem tesz rá kivételt.Visszalépek a tűzfalra,és már nincs ott a Combat Arms...Szerintem ezér' nem enged be.De miért nem engedélyezi a kivételt,és mit lehet ezzel csinálni??
  • hitman08
    #2550
    Ma nekem is kétszer kellett ctrl+alt+del-t nyomnom és feladatkezelőben kilépnem, mert egyszerűen képtelen voltam bárhová is csatlakozni a rengeteg egyidejű felhasználó miatt. Főleg most elég szörnyű a helyzet, laggol szinte mindegyik szoba.
  • igor90000
    #2549
    Én is befejeztem, Most Zombie Panicozom, meg Pirates Vikings and Kings 2zök. Half Life 2 modok és nagyívben tarolják a CA-t.
  • mumeen
    #2548
    Na ezzel a játékkal már a f@szom ki van...
    Megin' nem enged be,de most már szarok rá...nem játszom vele.
    Nem hiszem el,hogy nem tudják normálisan megcsinálni...:@
  • mumeen
    #2547
    Nagyon köszönöm mindenki segítségét!Letöltöttem thepiratebay-ről egy installert,az engedte feltelpíteni,aztán patch-elte,és most beenged a játékba.
    Mégegyszer köszi mindekinek!!:D:D
  • mumeen
    #2546
    Értem,köszi a segítséget.
  • igor90000
    #2545
    ha XP-d van és egyedül használod a géped akkor nem érdekes.
  • hitman08
    #2544
    Magyarul, hogy a gépeden teljes jogú felhasználóként, ahogy te is írtad rendszergazdagként legyél bejelentkezve. Ha nincs több felhasználói fiók a tiéden kívül, akkor pedig eleve értelmetlen a kérdés.
  • mumeen
    #2543
    Aham,értem nagyjából.Csak egy kicsit azt nem,hogy admin ként futtatni.Gondolom rendszergazdaként,de azt hogyan kell?
    Amúgy nagyon köszi a segítséget:D
  • mumeen
    #2542
    Bocsi,de ezt nem nagyon értem:)
  • igor90000
    #2541
    uninstall, CCleaner,-> Rendszerleíró tisztítása. utána megint felrakod és megy.
  • v150r
    #2540
    na ez alapján már tudunk segíteni.
    ahogy elnézem, sok embernek van ezzel a hibakóddal problémája.
    néhány embernek működött az, hogy uninstallálván a játékot, egy másik klienst (filefrontról, vagy gamershellről) telepítettek fel.
    a másik lehetőség, hogy az installert mindenféleképpen adminként kell futtatni, még akkor is, ha te vagy az admin a gépen.
    a harmadik, hogy a start menü/futtatás/regedit paranccsal rá kell keresni az adatbázisban a nexon szóra, és mindent kitörölni, ami ezzel kapcsolatos. azonban vigyázz, mert ha olyan helyre eszi be magát a nexon a gépen, ami aktívan kötődik a rendszer stabilitásához, előfordulhat, hogy nem fog többé elindulni a rendszer, szal csínján bánj ezzel.
    illetve, valakinek pont a vinyó egyik bad sectorába sikerült letöltenie és/vagy telepítenie a játékot, ezért nem árt, ha ráengedsz a lemezekre valamilyen beépített, vagy letöltött javítóprogramot.
    olyan megoldást nem találtam, ami mindenkinek megoldotta volna a gondját, de ha ezek egyike se jön be, akkor majd kitalálunk valami mást.
  • mumeen
    #2539
    Hát megpróbáltam újratenni,mer' új patch sem változtatott semmit.Letöltöttem az oldalról,fel akartam telepíteni,de a "WORLDS" nevű cucc telepítésénél megáll,és csak "Ok"-zoni lehet,aztán kiír egy hibakódot:"[ERROR COD=-40] Installation failed.(11433,0)

    Ez valaki tudja,hogy mit jelent??3-szor megpróbáltam,megint letöltöttem,de ezt írta ki mindig.
  • igor90000
    #2538
    Azért mert egy csomó karbantartás volt, nem a te hibád. Ma próbáld meg, vagy ha mégsem jó akkor a tűzfalad ha van akkor kapcsold ki.
  • mumeen
    #2537
    Újra is tettem...egész gépet is-.-
  • mumeen
    #2536
    De engem már 3 napja nem enged be.Előző patch óta...
  • hitman08
    #2535
    Szerintem nincs értelme újratelepíteni, arra meg várhatsz, hogy a Nexon neked külön válaszoljon. Tudom, személyes tapasztalat. Különben én is jártam úgy párszor, hogy fél napokat nem tudtam belépni "connecting to server" frázis miatt. Egyszerűen ki kell várni, amíg felenged. Ami ki tudja, mikor következik be. Úgy van ez a patch dolog is, hogy ami valahol megold pár problémát, az újabbakat okoz máshol. Nexon ki is írta a falra, hogy aki tud, küldjön be adatokat a saját rendszeréről, dxdiag futtatása után, hogy minél több adattal dolgozhassanak a hibák kiküszöbölésénél. Ennyit tehetsz az ügy érdekében, többet nem igazán. Mondom, szerintem a reinstall sem fogja megoldani, de egy próbát megér, ha tényleg sosem enged be. Talán szedd le a legújabb setup-ot, és onnan tedd fel a játékot, így patch-re nem kerül sor. Esetleg működhet.
  • mumeen
    #2534
    Mert nem tudom,hogy hol,és hogyan kell.Angolul egyáltalán nem tudok,és nem hiszem,hogy Ők meg tudnak magyarul.Max németül tudok panaszt tenni,azt talán értik,mert sok német játékos van.Amúgy meg annyit leírok nekik,amennyit itt,akkor Ők megoldják a problémámat??
  • v150r
    #2533
    nekem most nincs időm a játékra, de tudtommal egyikünk sem nexon admin, szal miért nem tőlük kérdezed?
  • mumeen
    #2532
    Most jött az új patch,azóta be sem enged:"connecting to server".
    Ez mitől lehet??
    Vírusírtónál van rá kivétel,és már 7-szer megpróbáltam belépni.Töröljek,telepítsek valamint,vagy csak egyszerűen várjak,amíg be nem enged,mer' megin' a szerverek szarakodnak??:)
  • mumeen
    #2531
    Hát nekem nem nagyon akar változni...
    Lehet abbahagyom egy időre,azt addig codozok,vagy valami mással játszom.Pont patch előtt vettem mp5-öt,meg bele 45-ös tárat 7 napra...ez nekem nagy beruházás volt,tehát most ez kicsit idegesít-.-
  • kzoard
    #2530
    igen
  • igor90000
    #2529
    Csak egy kérdés, ha 2 patriciós a gép, egyik Xp másik Ubuntu. Akkor ugyan olyan biztonságos az Ubuntu mintha simán 1 patos lenne?
  • igor90000
    #2528
    Na én befejeztem a Combat Arms-t, vele együtt a Windows XP-t is. Elegem lett a sok vírusból és átváltottam Ubuntura :). Sokkal gyorsabb és biztonságosabb... nem kell hogy a sok vírusirtó leterhelje a gépemet. Nektek pedig további jó, lagmentes játékot kívánok. Nekem tele lett a bizonyosom :). Attól még néha fogok vissza vissza nézni a fórumra :). Sziasztok.
  • v150r
    #2527
    nyilván nem marad így, mert ez tömeges elvándorlást eredményezne. érdekük, hogy maradjanak a playerek, főleg, hogy most ennyien vannak. az remekül látszódik ebből az egészből, hogy amint fullsávszélen mentek a szerverek és nem lagolt a játék abszolút, annyian tértek vissza, hogy ez felért egy cyberwarfare-el.
    kis időt kell adni, amíg beruháznak az új szerverekre és csatasorba állítják őket.
    szerintem ők sem voltak arra felkészülve, hogy ilyen masszív online jelenlét lesz a patch és a lagfix után.
  • Icemat
    #2526
    sztem marad ez mindig is igy..................1 szerüen nem birják a terhelést a serverek.........olyan mint ha valami jo játékot akarnál futtatni a szar gépeden, jo hogy akadni fog,ugyen ez van a NEXONNAL is "tul sokan" vannak a gamerek..................
  • mumeen
    #2525
    És ez meddig lesz így??Következő patchig??
  • igor90000
    #2524
    Nekem úgy is akad ha megmozdulok, nem kell ahhoz lőnöm :). De már rég abbahagytam az egészet... Alapból is nehéz volt fejlődni, de így meg még szar is fejlődni.
  • Icemat
    #2523
    Nekem is akkor akad a game miko lövök..........GRRRRRRRRRRR
    -.-
  • mumeen
    #2522
    Kitapasztaltam:Csak akkor akad,romlik az FPS-em,ha lövök...
    Na ez mitől van??:D
  • mumeen
    #2521
    Minden nélkülözhető programot bezártam,utorrent még véletlenül sem fut,mer' szerintem az számít a legtöbbet(bár ehhez nem kell sok ész,hogy rájöjjön valaki:D),msn sem fut,semmi lényegében.A vírusírtó az nem tudom,hogy számít-e,de eddig az sem osztott vagy szorzott.De mondjuk most csak az FPS-em szar,de az is épp elég...
  • hitman08
    #2520
    Rendkívül ingatag a szerverek teljesítménye, hol akad a játék, hol nem. Mondjuk nálam inkább igen :) Ha tudsz, nyomj ki pár a háttérben futó programot, hátha azok is lassítják picit a játékot, de szerintem elenyésző lesz a változás.
  • mumeen
    #2519
    Bocsi,lehet,hogy idegesítelek Titeket kicsit,de én nem vagyok jártas az ilyen dolgokban:D
    Most már nem laggolok,csak nagyon szar az FPS-em.Eddig nem volt ilyen szar.Bár,ha 16 férőhelyes volt a szoba,akkor azér' elég ratyi volt,de most,ha elkezdek tüzelni,vagy 6-nál többen vannak bennt,akkor már nagyon szar...Ez is a szerverek hibája??:)
  • hitman08
    #2518
    Jelenleg katasztrógfa a játék, minden mindig laggol, de szörnyen méghozzá. Ehhez jönnek még az ostoba csapattársak, akikkel esélyed nincs bármit is elérni, a még ostobább ellenfelek, kiknek egyetlen tudománya, hogy egy sarokban vagy láda csücskénél várnak rád, az aknákat szóró, gránátokat lövő specesek, viszont a csalók végre eltűntek. Juhéjjj, örüljünk hát, a gond csak az, hogy velük még mindig játszhatóbb volt a program, mint mai állapotában. Kibírhatatlan a lagg!!!
  • hitman08
    #2517
    Harmadszor is kimondjuk tehát, a kliensben, illetve a szerverekben rejlik a hiba, drága aranyos géped nem tehet róla :) Százak, sőt néha ezrek reklamálnak naponta például facebook-on is a lagg miatt, szóval elég általános probléma.
  • mumeen
    #2516
    Akkor a játékban van a baj,nem a gépemben??:)
  • v150r
    #2515
    ha eddig ment, akkor nincs okod kételkedni a teljesítményében.
  • mumeen
    #2514
    A gépemen eddig ment normálisan,ezért szerintem most is kéne.De nekem új patch óta folyamatosan laggol.Nincs olyan szerver,ahol nem.Patch óta egy olyan játékom nem volt,amin ne laggoltam volna...hát remélem,hogy a szerverekkel van gond,mer' akkor nem kell semmi újat vennem,vagy szórakozni valamivel...Köszi a segítséget!
  • hitman08
    #2513
    Milyen a géped? Ha az ajánlott igényt megüti, simán vinnie kellene. Vagy a neted a ludas, vagy csak simán az van, ami az emberek többségénél, a szerverek szarakodnak. Ez utóbbi sokkal valószínűbb. Teljesen véletlenszerű, hogy kinél laggol és kinél nem. Ma például nálam kora délután bárhová mentem, istentelenül szaggatott. Bravo-n mondjuk nem volt annyira rossz a helyzet, de ez így nem állapot. Bőven van még mit javítani a szerverek teherbírásán.
  • mumeen
    #2512
    Sziasztok!
    Nekem az volna a problémám,hogy a legutóbbi patch óta piciket,de nagyon sokat laggolok.Újratettem a játékot(nem változott semmi),vírusírtott futtattam(nem változott semmi),újratettem a gépet,és akkor sem változott semmi.FPS-em is nagyon rossz lett.Mi lehet a gond?Lehet,hogy a DIGI miatt baszakszik megin',mer' volt már rá példa.Vagy csak szimplán szar a gép??:D