4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • v150r
    #2591
    az ilyen emberek nem jutnak át a szűrőmön, szóval nem is válaszolok rá, mert ő úgyse nagyon tudna mit hozzátenni, nekem mások alázása meg nem szórakozás :D
  • Razor0909
    #2590
    Na ez tényleg gáz!
  • WorldTorrent
    #2589
    En erdelyben elek de ennel meg az jobb amikor pokerezek, nyerek es ramirnak hogy te kocsog roman -.-
  • hitman08
    #2588
    Idióták mindig is voltak, lesznek is még szép számmal, ha minden ilyen esetnél bepörögnék, 635 stroke-ot kapnék naponta. Nyugi van, hagyd rá a hülyeségét. Arctalanul könnyen pofázik a sok csíramatyi, ez is benne van egy efféle "közösség" esetén a pakliban.
  • Razor0909
    #2587
    Ő is magyar nem idegenajkú.De vajon miért mond ilyet valaki!?Mert 1 faragatlan tuskó?A válasz IGEN!Nem is akármekkora!Köszi Cickány hogy leírtad nekünk.Legalább tudjuk hogy ilyen is van!Nem méltó arra sem hogy akár 1 magyar szó is elhaggya az ajkát!Le kellene zúzni a veséjét!!!
  • Dezinter
    #2586
    Szerintem semmi értelme hagy figyelmen kívűl.Meg szerintem chatbann-t vagy mit kapna max.
  • cickány73
    #2585
    sziasztok!szeretnék irni a felháborodásomrol!
    a minap játszottam 1 pályán ahol 1 szlovákiábol bejelentkezett játékos tökéletes magyarsággal elöször elkezdte szidni az anyámat minden elözmény nélkül!!
    megkérdeztem hogy mi a problémája erre ő minden magyart ki kellenne irtani
    és minden magyar csecsemöt a falhoz kellenne vágni!!
    annyira felháborodtam hogy ki is léptem a játékbol.
    szeretném ha ti is feljelentenétek!
    a neve:erikxxxx clan név:c.r.e.w.
  • hitman08
    #2584
    Ha minden igaz csak a hackshield szórakozik.
    c:nexon>combat arms>hs shield Ebben a mappában kell megnyitnod a HSUpdate nevű fájlt és hagyd, hogy frissítse magát. Utána elvileg működnie kell.
  • BPA102
    #2583
    Sziasztok esteleg tudja valaki hogy 0x30000030 hibát hogy kell megszüntetni?
  • Dezinter
    #2582
    Nézd meg youtube-on ezt a videót:
    http://www.youtube.com/watch?v=xf7TG2KgaXE
    Szerintem ez akkor jó amikor már kevés élete van az embernek és nem látja hogy ott van a auto turret.Cabinon majd kíváncsi leszek hogy jó-e.
  • v150r
    #2581
    lassan jöhetne amúgy a plazmafegyver, meg a teslaerőteres robotsegéd, meg a hunter-seeker missile, meg a deployable forcefield, meg a predator missile, és akkor tuti itt hagyom ezt a játékot.
  • v150r
    #2580
    autoturret
    de a többi legalább VÉGRE ÉRTELMES újítás lesz
  • Dezinter
    #2579
    *dob
  • Dezinter
    #2578
    Amm nekem nem nem dog ki semmit. xD
  • BarroshRF
    #2577
    http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&m=1212463�

    Párszor felnyomom . hozzá füzhetek valami értelmeset, hogy inspiráljuk a pöcsöket hogy tegyék ki
  • hitman08
    #2576
    Cső, Barrosh! Itt Zaraki :) Hogy mennek a dolgok?
  • hitman08
    #2575
    Jaj, ne... Már előre látom, hogy minden sarkon auto-turret fog várni néhány hét múlva. Mondjuk el nem tudtam képzelni, hogy olyan gyökérségek után, mint a minigun és a lángszóró mi következhet még. Íme a válasz :S
  • BarroshRF
    #2574
    Leszarom ám a gyereket. bekaphatja a micsodámat de érted... itt teszi az agyát hogy ő mekkora pro miközben sehol semmi (lacoking92 = ) - ( HUNgarda= ) íritál a gyerek de rohadtul...
  • Dezinter
    #2573
    Amerikában ilyen event-van
    http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=101&contentNo=007XO
    Durvának látszik bár nem tudok angolul annyira ezért lehet hogy mégse durva
  • v150r
    #2572
  • Icemat
    #2571
    196 ölésböl 117 fejes????????? ilyen a baszott világon nincsen..............................
  • hitman08
    #2570
    Én is játszottam már ellene, sőt talán még a klánjukban is tag voltam egy darabig. Valóban furán játszik a srác, sokszor csalást sejtettem nála, de nem voltam benne biztos, így inkább elnéztem a hihetetlenebb dolgait. Azóta nem futottam össze vele.
  • v150r
    #2569
    valóban lehet, de ajánlom figyelmedbe a tegnapi statját...
  • chromeg
    #2568
    pass-os szobába pár haveroddal akkora kill strike-ot csinálsz amekkorát akarsz.....
  • BarroshRF
    #2567
    kicsit fáradt vagyok... most igy átolvastam találtam benne pár helyesírási hibát ezért külön elnézéseteket kérem :)
  • BarroshRF
    #2566
    Ja ! Nagyon jó mapnak bízonyul.. Viszont én most mást akarok veletek közleni lehet ismeritek, most 1 magyar hackert(csalót) akarok itt lepostolni neve : lacoking92 (HUNgarda) vezetöje .. hihetetlen de Longest Kill Strike 92 .. az borasztó nagy szám .. nem értem reportoltam már de semmi nagy ívben szarnak rá... Illetve amielött azzal jönétek mekkora egy patkány vagyok hogy magyart lejelentek, erre csak annyi tudok mondani hogy ez a lacoking92 idegbeteg szó szerint fax láma .

    Ja és mivel hogy valami jó hírt is közöljek veletek ! TGF nyítva a RoyalFlush klánba. Amit adni tudunk: jó társaság,war,ventri, az utobi kötelezö! illetve Elite szoba
  • Razor0909
    #2565
    Fasza lessz az új pálya!De tényleg a camperek lesznek igazán boldogak!
    Lessétek meg youtube-on(Kill Creek).De azért én is kíváncsi leszek!Jó lenne már ha teljesen lag nélkül élvezhetnénk az új mapot!!!
  • Gerwesto
    #2564
    Köszi a segítséget megprobálom amit írtál,majd megírom mire jutottam.De amúgy újrainstall-t is probáltam már! :S
  • hitman08
    #2563
    A legvalószínűbb, hogy a tűzfalad nincs kibékülve a játék összes folyamatával, vagyis blokkol egy olyan fájlt, ami szükséges a kapcsolódáshoz. Először ezeket nézd végig, adj kivételt a fájlokhoz, ha valóban ez a probléma. Ezenkívül olvastam olyat, hogy esetleg vírusos lehet néhány fájl a CA mappán belül, érdemes ezt is kiszűrni. A hackshield baja is lehet a dolog, előfordulhat, hogy nem működik megfelelően. Újrainstall-t próbáltad?
  • Gerwesto
    #2562
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség.
    Cannot Open NMCO Server! (Error Code = 2)
    Ezt a hibaüzenetet kapom,mikor belogolok a játékba.
    Account lehet a baj,mert volt már egy karakterem és az is ezt csinálta,csak addig jó a játék míg nem lépek ki!
    Ha valaki tud segíteni az segítsen légyszíves!
    Előre is köszönöm!
  • hitman08
    #2561
    A laggolás ismételten szörnyű, nincs room, ahol ne akadna be a fél világ.
  • hitman08
    #2560
    Királynak király, ha NX-es vagy. Nagyon próbálják csábítani a népet, hogy vegyenek NX pontokat, én mindvégig ellenállok :) Hisz ez mégiscsak egy játék, ezer más dolog van, amire inkább költök.
  • Razor0909
    #2559
    Szerintem sincs olyan durva lag mint korábban.Kifejezetten élvezem(újra)a játékot!Úgyhogy megyek lőni!
  • Jeremias
    #2558
    Pedig most alig van lag a játékban a korábbiakhoz képest. Az új event meg egyenesen király, részletesebben, magyarul Itt olvashattok róla.
  • v150r
    #2557
    havernál tegnap beléptünk, a lag miatt kb fél másodperces késések voltak a gomblenyomások, egérrel nézelődések között, szal sok mindenről nem maradtam le, szerintem ez így is marad még egy darabig.
  • mumeen
    #2556
    Hát most megin' nem jó...
    Kikapcsoltam a tűzfalat,feltettem azt a programot,amit igor linkelt,de így sem jó.Connecting to server...
    Szerintem itt a vég.Abbahagyom.Nemrég vettem egy fegyvert egy hétre,tudtam használni köbö másfél napot...
  • igor90000
    #2555
    http://www.majorgeeks.com/downloadget.php?id=5952&file=15&evp=dc8312b3c3f52e18c69b7584026d7aec Gamebooster, ez alapból kikapcsolja és felkészíti a játékra a gépedet.
  • kzoard
    #2554
    kapcsold ki a tűzfalat, amíg játszol
  • mumeen
    #2553
    Bocsi,de egy kicsit részletesebben le tudod írni,hogy mire gondolsz...nem vagyok nagy szakértő:)

    Előre is köszönöm:)
  • igor90000
    #2552
    shutdown tűzfal