4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Razor0909
    #2917
    Nekem nem
  • Icemat
    #2916
    Na ezt nekem is csinálja....................
  • SirAlo
    #2915
    Halljatok , most senkinek nem megy a jatek vagy csak nekem ? Ranyomok Game Start aztan megy az a rovid film ami szokott indulaasnal Now Loading,.. es utanna csak ugy kilep mindenbol hirtelen, a login kepernyoig se jut el :( nem ertem mi van
  • Sadax
    #2914
    Kösz a választ és grat a statodhoz ^^. Neked is behal a szoba a kör végén? Mert nekem minden menet után másikat kell keresnem :S
  • Icemat
    #2913
    Légy a legjobb az adott mapon ( ölj legtöbbet, halj leg kevesebb szer) nekem 40-10 statokat kelett csinálni hogy elsö legyek...............
  • Sadax
    #2912
    Hogy lehet bekerülni a top 5-be?
  • Adriatic
    #2911
    nekem sem éri meg hosszabb időre venni a cuccokat, mert heti pár napot játszok, de ezeket a napokat sem tudom előre. bár mostanában max a nagy tár kerül pénzbe az M416CQB-re. minden más adott. ;)

    (nyugi Icemat, meglesz neked is előbb-utóbb)
  • hitman08
    #2910
    Én csak néhány nap érek rá pár órát, tehát 1 hétre hülyeség lenne megvenni őket. Nyilván annak éri meg, aki napi szinten rendszeresen tud áldozni ennek a tevékenységnek pár órát.
  • landor00
    #2909
    Értem, köszi akkor igyekszek csak az a baj hogy nekem is suli lesz és nekem se lesz időm sokat gépezni de azé valahogy csak megoldom.
  • SirAlo
    #2908
    Sokkal erdemesebb 7 napra venni a fegyvereket ugy siman kijon az ara , miota van annyi penzem hogy 1 hetre megvegyem ugy veszem
  • SirAlo
    #2907
    Hat nem ertem mier felnek ettol olyan sokan, legalabb tobb fegyvert ki tudsz probalni minthogy honapokig gyujtenel 1 fegyverre es nekem mar pl. siman kijon minden hetre a fegyver ara , vannak eventek is stb.. most mar van 50k gp-m is es most epp van ez a gp event szoval semmi gond nincs ezzel
  • hitman08
    #2906
    Kezdők egy hétre kapnak egy alap pakkot, amiben van rohampuska, sniper, pisztoly, minden ami kellhet. Aztán már magadnak kell gondoskodnod a cuccokról, kezdetben nem érdemes túlköltekezni. Egy puska egy napra, aztán addig játszol, míg visszajön az ára. Én is így indultam anno, immár majdnem 2 éve, azóta sem vettem életemben egy fia NX-et sem, bár lehet nemsokára fogok, mert meló mellett nincs annyi időm, és kedvem sem játszani, hogy napi 3000 GP visszajöjjön. Szóval GP-vel is simán lehet boldogulni, főleg az elején, mikor még hamar tudsz szintet lépni. CSM rangtól kezd kényesebb lenni a dolog, akkor meg elmész zombikat ölni egy darabig, és újra gyűlik a GP. Szóval ne vegye el a kedved a pénzes tartalom, állítom, ha rá vagy kényszerülve a GP-s fegyverekre, és arra, hogy legtöbbször egyszerre egy puskád van, sokkal jobb játékos válhat belőled, jobban kitanulsz bizonyos puskákat. Nem dicsekvésképpen, de számtalan alkalommal volt rá példa, mikor a full NX-es arc a spéci fegyvereivel meg cuccaival nem fogta fel, hogyan ölöm meg egymás után ötször egy szál AK-val vagy G36-tal, M416-al. Persze a legtöbb pro játékos NX-el nyomul, belőlük él a játék. De mondom nem kell félni tőlük, inkább az legyen a célod, hogy hullájukról felszedd a becses cuccaikat :)))
  • landor00
    #2905
    Hát akk ez így kissé elvette a kedvem ettől a játéktól.
  • landor00
    #2904
    óóóóóóóóó:S
  • SirAlo
    #2903
    Lehet de csak NX-er , vagyis ha igazi eurot fizetsz erte
  • landor00
    #2902
    Nem láttam, csak kérdeztem mee van mind a 2 a neten egyébként még az hogy cuccokat és fegyvereket miért csak ilyen 1 napra vagy 7 napra lehet venni? Miért nem lehet örökbe? Mert ez eléggé idegesítő. legalábbis nekem :S.
  • kzoard
    #2901
    Az, hogy neked csak a Combat Arms EU kell. Egyébként hol látod ezt a különbséget? A játék mappájában a programok nevei közt? Vagy hol? Mert nekem például tűzfal sz**akszik állandóan, ott láttam, hogy mind a kettőhöz kellett kivételt adnom. Az már más kérdés, hogy egy a picipuha még így is zargat.
  • landor00
    #2900
    Ja értem. És azt meg tudnád nekem mondani hogy mi a különbség a sima Combat Arms és a Combat Arms EU között?
  • Icemat
    #2899
    c(:
  • Icemat
    #2898
  • hitman08
    #2897
    Ja igen. Azért, mert ma még volt egy plusz karbantartás, és gondolom apró változtatások ismét történtek, amiket a programnak frissítenie kellett. Ezért hát a dupla patch.
  • landor00
    #2896
    Én úgy értettem hogy tegnap föl patcheltem és játszottam vele ki is léptem meg vissza tegnap, de ma megint ugyanazt a patchet nyomja föl.
  • hitman08
    #2895
    Nekem most végeztem a patch-el, semmi gond vele. Elég fura, amit írsz.
  • landor00
    #2894
    Valaki nemtudja hogy mér patcheli a a gép 2-szer a játékot? Vagy nemtom lehet 3-szor is lesz tegnap kezdtem.
  • hitman08
    #2893
    17 a rohadt léletbe, hogy mellényomok! :D
  • hitman08
    #2892
    Vagyis 08. 27-ig :)
  • hitman08
    #2891
    Mától új event!

    Új pálya kerül a játékba Sector 25 névvel. Napi 10 befejezett játék a mapon egy GP-hazard táskát von maga után, méghozzá high variability fajtát. Lehet szerencsét próbálni. 08. 14-ig tart a dolog.
  • Icemat
    #2890
    igen 10 dark menet volt 1 feketekulcs de pont ma lett vége...................
  • Razor0909
    #2889
    Na hali mindenki!Segítsetek már légyszi.Mi ez a sok kulcsos event?Én rossz oldalon nézem(a hivatalos oldalon csak a régiek vannak)?A napi 10 Dark game=1Black Key megvan.Az meddig tart?Meg van még más is???Köszi előre is!
  • Icemat
    #2888
    wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá akko most kurva irigy vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Adriatic
    #2887
    nem akarom borzolni a kedélyeket, de nekem dobott Viper permanentet. mondjuk ezzel az a baj, hogy veheted hozzá nx-ért a slotot folyamatosan...
  • hitman08
    #2886
    Párszor én is felvettem a hullákról, de különösebben nem jön be. Inkább Mp7 akkor már 1200-ért.
  • SirAlo
    #2885
    Ez az uj clanos fegyver TMP se rossz
  • hitman08
    #2884
    Jól van, sok szerencsét hozzá, engem ilyenek nem izgatnak :)
  • Icemat
    #2883
    nono nem hiu ábránd ugyanis van viper is meg scorpion is permában csak baszott ritka.................:(
  • hitman08
    #2882
    Azt tudom mondani, amit itt szerintem a legtöbben fognak neked javasolni: G36. Nagyon pontos, közel sniper szintű távcső alapban van rajta, AK-47 után a legerősebb puska a shopban GP-ért. Picit lassú a firerate, de tap fire-el nagyon hatékony cucc tud lenni. Sokszor elég az alap célkereszttel dolgozni, nem is kell zoom, mert nélküle is rohadt pontos. Amúgy M4 is előnyös, ha gyorsabban akarsz mozogni, viszont elég gyengus fegyver a G36-hoz képest. Sztem próbáld ki, aztán meglátod. Nem véletlenül olyan népszerű.
  • hitman08
    #2881
    Jöhetne már a patch, unom a csíra hackereket. Főleg, mivel minden szobában 3-an vannak általában, így engem is rendre közéjük sorolnak, mert pont ma éreztem rá igazán a fejesekre az M200-al.
  • kzoard
    #2880
    Pedig chatben mindig kiírja reklámcéllal, ha valaki valami véglegeset nyit és már nem egyszer láttam, hogy Vipert kapott permanentben. Szerintem előbb-utóbb ezeket is lehet majd véglegesen venni, de azért jobban örülnék, ha mégse. Dragunovom van, fejlesztett változat. Nem egy nagy durranás, valamivel alacsonyabb a firerate-je, mint az SR-nek, viszont minden helyzetben 2 találat kell a halálhoz. Félautomata fegyver.
  • Sayate96
    #2879
    Kössz a tippeket az SR-25-ről, viszont a Dragunovról valaki tud adni tanácsokat stb.? Illetve az AR-ekből melyiket ajánljátok? (szint: SSG1, mire veszek SSG3 XD)
  • hitman08
    #2878
    Olyat is osztanak a ládákban? Én sehol sem olvastam róla, szerintem ez egy hiú ábránd, Ice :)