4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Icemat
    #2963
    :)
  • v150r
    #2962
    szerintem nem támadtalak és nem is kívánlak, csak már kicsit unalmas az állandó marakodás ingame és a fórumokon is. ha bajotok van egymással, akkor azt nexon felé kéne jelezni (vagy privátban rendezni), és ők majd eldöntik, hogy valós-e az aggodalom. egyikőtöket sem ismerem behatóbban, szóval nem tisztem az igazságtétel, csak annyit kérek, hogy a továbbiakban mellőzétek a személyeskedést.
    nem a rang teszi az embert és vice versa. sok minden közrejátszhat abban, hogy éppen kinek hogy megy a játék. persze, lehet vitázni értelmes hangnemben, mert ezeket a dolgokat azért meg kell beszélni, erre (is) van ez a fórum.
    ice neked meg csak annyit mondok, hogy feleslegesen izgatod magad. ha ártatlan vagy, akkor teljesen felesleges tovább fokozni a dolgokat. én is hamar felkapom a vizet, de ezeken túl kell lépni.
    tegnap előtt úgy ültem le játszani, h leszarom a kdr-t, leszarok mindenkit, aki beszól. így lényegesen könnyebb.
  • Icemat
    #2961
    pedig már keztünk tök jóóóóóóóba lenni :)
  • Icemat
    #2959
    budapest XV ker rákospalota ha kellene :)
  • hitman08
    #2958
    Ice, nyugi :)
  • Icemat
    #2955
    hát ezt rohattul nem értem.............te montad hogy "márpediglen én vagyok a videón".....................azt meg hogy 1 "kezdö" olyan statot csinál hogy pl 40-10......mi a picsáé fura???????..........a klánomba van olyan játékos hogy megunta a 2LT s kariját mert csak 1.20 volt a KD ja és csinált ujat most 1.50 és nagyon kicsi arangja............ne a rangot nézd azzal nem mész semmire nézd meg a kd jét meg azt hogy mennyi a HS rate je..................am a te gondolkodásod ezek szerint oylan hogy ha 1 kicsi szintü karakter kinyir akko az má 1 böl csiter........GRAT :)
  • Danzso90
    #2954
    D1rtdiver.
    Amikor a movementbe voltunk én még emlékszem,hogy te is írtál.Nem szoktam lehackerezni senkit se ingame se clanba se.Csak amikor egy kezdő snd-n 10-2 es statot csinál és még tomekot is(ismered) szarrá alázza.Hm érdekes.Ha jól tudom Ice nem rád mondtam klánon belül h csaló.Nekem késöbb mondták h te vagy a vidin.De az,hogy erre neked ez a reakciód és,hogy d1rdiver nekem furcsaa az agyam nem pedig azé aki anyázik meg nagyfiút játszik a szájával akkor nem igazán értem.Nem is akarok bele fojni mert úgy se lesz vége de el lehet gondolkodni,hogy milyen reakciót vált ki belőled egy kezdő(tőlem lehet második acc is)10-2 es aránya snd-n az 5. körben. Nah jó anyázást ha folytatni akarod Ice! Üdv
  • hitman08
    #2953
    Te, én tegnap a Honvédek klán ellen játszottam, short fuse-on az irodák körül kifogyott az MP5, hirtelen előrántottam a glock23-at és jöttek még ketten. Mindkettőt fejessel jutalmaztam, saját magam meglepetésére is, egy szó nem hagyta el a szájukat, vagyis ujjukat, mentünk tovább. Igen pozitív élmény volt, hogy nem lettem hirtelen csaló, viszont tény, hogy ha szinte megállíthatatlan szériában vagy, alap, hogy a legtöbben csalóznak meg fújnak rád, jönnek a vote-ok. Ezzel együtt kell élni, szajkózzák, hogy fraps on, meg report, de könyörgöm. Egyértelmű bizonyítékot úgysem tudnak készíteni, ha egyszer nem használsz hacket, tehát felesleges idegelni magad. Én csak mosolyogni szoktam ezeken, meg ha be is írok, végig nyugodt maradok, gépelem a smiley-kat, ez még jobban felhúzza őket, és én még jobban ki tudom csinálni őket :) Lényeg, hogy fejben érettebb legyél a siránkozóknál.
  • Icemat
    #2952
    OMG :)
  • Sadax
    #2951
    persze xD
  • Icemat
    #2950
    am azé is csiter vok mert el tuttam érni hogy a "déli" top elsö legyek?
  • v150r
    #2948
    ja, és még egy dolog: ha a legtöbb embert lecsíterezed azért, mert lelő téged egymás után tízszer, az meg téged minősít. soha, senkire nem mondom ingame, hogy hacker, mert megtartom magamnak. ha spawnról késelget, akkor úgyis nyomom a screen-t, ha meg állandóan meghalok 1v1-ben, elhiszem, mert simán lehetséges. mindenkinél van jobb játékos, csak az a nem mindegy, hogy mennyi. szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítotok ennek az egésznek. a játék lényege a szórakozás, ha nem szórakozol, akkor mi a fenének játszol?! nyilván az a legjobb szórakozás, ha te vagy a király és csúszik felfele az ego-mutató a lelkecskédben, de ez multiban nem működik.
  • v150r
    #2947
    nem tudom, hogy exite-nak mi köze van icemathoz, de biztos okosabbak vagytok. viszont ami fontosabb, hogy igazán remek lenne, ha egymás savazását, anyázását és csíterezését mellőzné mindenki. senkinek nem tesz jót. ha valaki beletenyerel a mocsokba és nem tudja, hogy hol a határ, arról előbb-utóbb úgyis lesz proof, vagy videó vagy stat formájában. rettentően idegesítő tud lenni az, amikor erőd teljében vagy, végre összekerülsz egy jó csapattal, meg olyan ellenfelekkel, akik nem bújnak be minden sarokba és lőnek hátba félpercenként, és akkor jön egy barom állat 0.50-es kd-vel, és mindenkit lecsíterez, lehekkerez és jönnek a kickvote-ok.
    az meg, hogy aki tagad az bűnös, hát nem tudom, érdekesen működhet az agyad, ha ezt így teljesen komolyan is gondolod.
  • Sadax
    #2946
    Nem kell ennyire túlreagálni azt, hogy le csitereznek. Engem mindig elküldenek a p*ába, hogy hacker vagyok mikor magyarok ellen játszok :S XD
  • Danzso90
    #2945
    Igazából ezek a hsz-ek téged minősítenek.Aranyos fiú lehetsz,hogy a monitor mögött ilyeneket írogatsz.Anyud büszke lesz rád!
    Sok sikert a klánodhoz!Visszatérve,hogy szar a klán.Majd ha javítani akarunk rajta kérünk tőletek kis segítséget..Tényleg amúgy azt tudtad,hogy mindig az tagad a leghangosabban aki a leginkább bűnös?
    Szó mi szó nekem ne internet előtt szidjad a felmenőimet hanem a szemem előtt ha mered.
    További jó CA-t
    u.i.: nem kell még 6 hsz-t írnod elhisszük hogy nem vagy hacker.. hihi
  • Adriatic
    #2943
    hát... szerintem azt kell tudni kezelni, hogy ha jól nyomod és csalással gyanúsítanak. de nem így. ez azért kicsit durva.
  • Icemat
    #2942
    Beszarok hogy mekkora nyomorékok vannak tuti te is azok közé tartozol akinek adok 1 hs-t és má csiter is vagyok...............vagy vipert használok és 1 böl n00b vagyok ugye????????.............te senkiházi anyuci szoknyája mögé bujo kis nyomorék tetü.................vagy az nem teccik hogy 23 éves vagyok és veszem az nx et???????vagy az hogy nekem van rá pénzem??????vagy az hogy anyuci nem ad rá neked?????
  • Icemat
    #2940
    http://www.youtube.com/watch?v=vYOou0RU4PI&feature=related
  • Icemat
    #2939
    jah és a klánod 1 kalap szart se ér 50% alatt vagytok pfujjjj.........................-.- hogy te mekkora 1 irigy paraszt vagy b+
  • Icemat
    #2938
    Te f@sz fej nyomorék k*cs*g engem ne csiterezz le.............csak hogy a többiek is tuggyák hogy miröl vagy szó......elkezdi ez a nyomi hogy mekkora csiter vok meg hogy ez a hatodik karakterem meg hogy én nevet változtattam és hogy ezen a videón én vagyok..........http://www.youtube.com/watch?v=vYOou0RU4PI&feature=related te 1 akkora nyomorék vagy ha nem hiszed el hogy ez a normál nevem akkor keresd fel a B52 klánt és kérdezd meg hogy mióta is ismernek az volt az elsö klánom csm óta ismernek....................nem tom ki a faszom terjeszti hogy csitelek..................de a jo édes kurva annyára ráereszteném a vezérbikát hogy bassza szárazra azt a gennyes lyukát!!!!!!!!!!aki ismer és jáccik/jácott velem az tudja hogy nem vok csiter............
  • hitman08
    #2937
    Na igen. Mondjuk amennyit én foglalkozom ezekkel az extra hülyeségekkel tényleg megéri. Ha épp összejön a 8 fejes akkor oké, ha meg nem, úgy is jó. Szerintem a legtöb játékos nem hajt külön a teljesítésükre, éppen ahogy sikerül, oszt jóvan :)
  • Danzso90
    #2936
    Sziasztok!!!
    Új magyar klán alakult Infinitum CA néven.
    Akinek van kedve jelentkezzen.
    Csak jó játékosok 1.2 kd felett
    Minimum csm + rang
    Legyen aktív!
    Sok cw van sok jó játékossal:)
    Üdv: Danzso90
  • kzoard
    #2935
    Már csak a poén kedvéért is beidézem: "There is no penalty if you do not complete the mission; however the reward is worth the extra work."
  • hitman08
    #2934
    Ha teljesíted az adott bigyót, plusz néhány XP-t kapsz, talán GP-t is. De elég minimális, szinte elhanyagolható.
  • v150r
    #2933
    ezek az achievementek/missionök mire jók? mert reflexből elnyomtam a scoretable-t, amikor kaptam valamit és teljesítettem is, a lobbyban meg nyomát se találtam.
  • v150r
    #2932
    ezek az achievementek/missionok mire jók? mindig elnyomtam a scoretable-t reflexből, aztán nem láttam. meg hol lehet megnézni? mert nem találtam sehol, aztán lehet, hogy nincsenek is.
  • hitman08
    #2931
    Na neeee...
  • v150r
    #2930
    srácok! rettentően sajnálom az elmúlt úgy fél év kihagyást. a topikot valamennyire követtem, de se időm, se kedvem nem volt nagyon játszani. remélhetőleg ebben a hónapban lesz időm ezzel is foglalkozni, aztán majd meglátjuk, hogy mennyire lesz kemény a fősuli :)
    örülök, hogy él még a dolog, és aktívak vagytok :)
  • kzoard
    #2929
    Ezt a játékot is elérte a tökéletes spamforrás - az új event.
  • hitman08
    #2928
    Nem hiszem, hogy a konfigoddal lenne gond, egyszerűen nincs szerencséd. Patch utáni néhány hétben szoktak adódni ilyen problémák, mindenkinél másképp jön elő a dolog. Nekem például minden egyes játék úgy laggol, mint a veszedelem, neked kék halál, másnak meg más. Utánaolvastam neten és bizony különböző rendszerek különbözőképpen reagálnak a dologra. Esetleg próbálj ki egy VGA-driver frissítést, sokkal többet nem tudsz tenni. A játék kliense nem éppen egy tökéletes munka, nekem például sokszor másodjára lép csak be a program. Beírom a jelszót, nyomok egy entert és kilép az egészből. Akkor újra elindítom, főképernyő, jelszót beír és akkor már továbbenged.
  • BaffHUNter
    #2927
    Hali! Tudnak nekem segíteni valaki? Az lenne a problémám hogy játék közben néha kilép és kapok egy szép kék képernyőt, de nincs rajta semmi hibakód csak kék. Nem mindig csinálja, főleg mikor először lépek be a játékba és játszanék... nagyon idegesítő tud lenni. Aki tud valamit segítsen. Köszönöm
  • SirAlo
    #2926
    Ha egyszer veszek keves Nx-et utanna barmikor mehetek az NX-es szerverre?
  • Adriatic
    #2925
    Így könnyebb!
  • Adriatic
    #2924
    Aimbot a való világban! :D

    http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4
  • SirAlo
    #2923
    Probaltam kikapcsolt tuzfallal, Video driverem a legujabb mert par napja telepitettem fel a windowst es a legujabbat raktam fel hozza a jatekot is probaltam mar reinstallni de semmi valtozas. (Win7 64 bitest hasznalok)
  • hitman08
    #2922
    Lehet a tűzfalad blokkol valamit, esetleg nem ártana egy VGA driver frissítés, vagy töröld a fenébe és szedd le a legfrissebb setupot, majd reinstall.
  • SirAlo
    #2921
    Feltoltottem a Debug filet valaki megnezhetne , hatha tudjatok ebbol hogy mitol lepked ki a jatekbol
  • SirAlo
    #2920
    Es nincs erre valami megoldas? kb 20x kell elinditsam a jatekot hogy el is induljon rendesen :|
  • hitman08
    #2919
    Én képtelen vagyok huzamosabb ideig zombizni, rémesen unalmassá válik egy idő után. Hiába hoz több GP-t, nem olyan jó móka, mint emberek ellen nyomulni.
  • Razor0909
    #2918
    Pár hónapja zombultam 1-2 napig és ott volt 1 kis gondom!Beléptem a játékba,lenyomtam 1 kabint,ha megint readyztem akkor kidobott az első menetekbe!Újra ki a játékból azt vissza.Elhihetitek kicsit bedurrant az agyam!De aztán jött 1 patch és minden ok!Nem mintha mostanába sokat nyomnám kabinon,de ha rámjön akkor 2 hétig szinte csak azt!100k felett van a gp-m már nagyon rég óta,és nem is igazán tudom elkölteni!Le van a gond 1 ideig!!!