4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • SirAlo
    #3084
    Nekem se akar menni:S pedig az evenete jo lenne megcsinalni
  • v150r
    #3083
    most látom csak... izmos2. a múltkor simán elküldött engem a valahova...
  • Icemat
    #3082
    Csak nekem szaggat a hang amikor bejelentkezik ez a fostalicska?????????????????????
  • Icemat
    #3081
    havernak se megy, valami gáz van a szerverekkel tuti...................-.-
  • kisbesi
    #3080
    neked se jó?
    1 órája folyamatosan próbálkozom elindítani de csak azt írogatja ,hogy várjak várjak.
  • Icemat
    #3079
    Bakker má 30 perce szopok ezzel a fossal és nem akar még a föképernyöig se eljutni me kidob.................
  • hitman08
    #3078
    Olykor képtelenség belépni a játékba, a "connecting to server" kiírás legutóbb vagy 10 percen keresztül vigyorgott a pofámba, minden eredmény nélkül. Nexon szeméttelepi szerverei egy marék lepkefingot nem érnek, emellé jön még a 3 hacker/szoba tényező, és kész is az idegtépő koktél.
  • hitman08
    #3077
    Milyen szépen fogalmaztál :)
  • v150r
    #3076
    amit ember alkot meg, azt ki is lehet kerülni...
    egyébként a genocídiumot látom már csak az egyetlen lehetséges megoldásnak
  • Sadax
    #3075
    Miért nem lehet valami megoldást találni a hackerek ellen?
  • v150r
    #3074
  • Sayate96
    #3073
    fura. Short Fuse és Sector nem laggol, a többi igen. remek.
    Logrewből szemüveg, GP-s állazalkus-táskából meg 2k. remek.
    MK16 Scar-L vs M4A1 - M4A1 WIN
  • hitman08
    #3072
    Kár, hogy rengetegen másra használják az elit modjukat.
  • Icemat
    #3071
    (Kurva sok hekker van)ezért van elit moderátor :P
  • hitman08
    #3070
    Szerintem ma én is csak eventet fogom megcsinálni, aztán annyi. Tegnap is szörnyű volt a helyzet néhány szobában.
  • v150r
    #3069
    ha tényleg ennyi hacker van, akkor fel se lépek...
  • v150r
    #3068
    úristen mennyi perma... irigyellek baze... nagyon...
  • SirAlo
    #3067
    Ha lenne rangom hozza nekem is bejonnne =)
  • Icemat
    #3066
    Ezekkel ................meg most probálgatom a DSR-t............(Nekem bejön)
  • Icemat
    #3065
  • Icemat
    #3064
    Köcce:) am minnyá belinkelem..........
  • Sayate96
    #3063
    Grat:D milyen fegyverekkel mész Icemat?
  • Icemat
    #3062
    c(:
  • Icemat
    #3061
  • Sayate96
    #3060
    ez fura.
    kb 2 héttel ezelőtt lenyomtam a 10 Sector 25 gamet, de nem kaptam gps táskát.
    Ma megcsináltam. és 2000 nyitottam. lol. nembaj, holnap is lesz nap!
  • Icemat
    #3059
    Stalker megin a magyarok közt?????Endynem meg török lett???? mia fax van ittt????????????
  • Sayate96
    #3058
    DSR-ről csak annyit, nekem úgy tűnik, one shot one kill, olyan mint egy L96A1, csak sztem nem annyira bugos. Nekem ez jött le abból az 1 percből, amiben nálam voltXD

    Hackerekről: rohadjanak meg.=) Asszem nekem nem nagyon fog billentyűzetem maradni, ha tele lesz egy játék hackerrel.XD
  • Adriatic
    #3057
    igen. újra előkerültek a késes, repülő, norecoilos idióták. nagyrészük török. biztos mukuku miatt, bosszúból...
  • Icemat
    #3056
    DSR kinek mennyire jön be?????????
  • v150r
    #3055
    átlagolja az xp-det az utóbbi x nap alapján.
  • hitman08
    #3054
    Úgy néz ki, újra itt a viphack szezon, nem tartott túl sokáig a béke...
  • Sayate96
    #3053
    jaaaa...akkor értem... csak ugye nem veszi azt figyelembe, hogy egyik nap sokat játszok, másik nap meg alig 2 percet, szal ennek így sok értelme van:D
  • Icemat
    #3052
    ez az XP kalkulátoz ugy müxik hogy 1 napi XP et nézi vagyis 24 óra alatt mennyit "szereztél"..................Van rajta 1 "Boost" vagy mi a tököm az meg arra szolgál hogy használsz e +XP% növelöt példa ha te használsz 25% os XP növelöt akko azt a csuszkát rakd 25% ra és igy tovább.....................remélem érthetöen irtam le..................
  • Adriatic
    #3051
    gondolom ha ilyen ütemben folytatod, mint eddig a reg óta, akkor annyi kell. biztos h a reg dátuma meg az eddig összeszedett xp alapján számol.
  • Razor0909
    #3050
    Na ez a fasza!700valahány óra chatbann úgy 1 hónap!Valaki nagyon felhergelhetett mert mostanában nagyon sokan lehackereznek!Többen mint 1-2hónapja!Azt elkezd szidni,én meg persze nem hagyom magam válaszolok kedves szavaira,ő meg csinál 1 screenshotot azt beküldi!Na ez az én formám hogy kifogom az ilyeneket!Meg a gp-s ládával sincs szerencsém,a plafon 6k volt az is csak 1x.A többi meg 1,2,3 jobb esetben 4k!Lottót se érdemes vennem!!
  • Sayate96
    #3049
    Staff sergeant III ->30 days
    LOL?
    Ez mi alapján számítja ki?XD
  • v150r
    #3048
    Lieutenant General --> 25.08.2036
    hehehehehehehehe! ikszdé!
  • v150r
    #3047
    combat tools
    rank
  • Icemat
    #3046
    Ez az XP kalkulátor.............
  • Icemat
    #3045
    http://daedraknightsguild.org/moduls/ranks/