4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Cungi
    #3124
    Szerintem a combat armsnak már elöre meg írták a sorsát, legalább is én így látom, 1 év fél év és szerintem ezt már nem is fogják üzemeltetni =/ ha meg fogják biztos nem lesznek fullon a chanellek..O.x
  • chromeg
    #3123
    ismerős a szitu... U_U"
  • Sadax
    #3122
    a nexonosok nem is ismerik az ip bant :P
  • Cungi
    #3121
    Én azt mondom az ilyenek ip bann-t érdemelnek,meg ahogy kisbesi mondta a hack shield az nekünk hátrány amikor a kibaszott cabinrol kidob a 20.-körbe "speed hack detected"-.-"
  • Sadax
    #3120
    Nem éri meg fórumozni szerintem, attól hogy törlik az aktuális karakterét attól még ugyan úgy tud csinálni másikat.
  • Sayate96
    #3119
    én reggel játszottam (8óra körül) és mégis láttam hackert. jó, időeltolódás meg minden, de basszus!
    amúgy meg sector 25-ök nem laggolnak, bármelyikre is fellépek, nem laggolok, szal mázlim van, de a hackerek...kiakasztóak... várom már az új patchet. ez legalább eltűntetik őket. de sajnos csak egy kis időre:S
  • kisbesi
    #3118
    juj basszus ne is mondd
    engem is felhúztak
    de nem értem abba mi a jó ha a kis p*öcsök széthackelik a fejüket.

    valami megoldás tényleg kéne
    ez a hackShield pro is csak dísznek van ,hogy hú de jó meg minden.
    Az már nem állapot hogy nem győzi a gépem printelni a hackereket.
    De aki tudja hogyan kell fórumra feldobni őket, az minnél többet töltsön fel, hogy kiszűrjük őket.(Tudom, mindig lesznek újak)
    Nexon-nak meg kéne mondani ,hogy 1 hacker kép= 1000 Gp.
  • hitman08
    #3117
    Játszhatatlan az egész nyomorult borzadály, egy otromba vicc, ami itt folyik. Minden patch utáni 3-4 hétben megérkezik a hackerek tömege menetrendszerűen, szinte órát lehetne igazítani hozzájuk. Egyre inkább igaznak tűnik az, amit korábban olvastam, miszerint a Nexon sem teljesen ártatlan a dologban. A laggról meg ne is beszéljünk, hihetetlen, hogy képtelenek megoldani a problémát. Mi az, hogy egy nemzetközileg elérhető program teljesítménytől függetlenül laggol a gépeden, ha kell, ha nem. Mintha be lenne építve a játékba. Nevetséges, úgy ahogy van. És a tény, hogy gyerekjáték csalásokat írni a játékhoz, hogy képtelenek előállni egy működőképes rendszerrel, felháborító. Szerintem az NX-vásárlók sem azért fizetnek, hogy nap mint nap két lagg között csalók csapják fejbe őket egy ásóval Snow walley másik oldaláról. Valamit nagyon sürgősen ki kell találniuk, gyalázat a jelenlegi helyzet, teszem hozzá, ismét...
  • Sayate96
    #3116
    Ice, átnéztem a listát...hát igen, eléggé király dolog lenne ez mind így a kövi patchelXD
    nellesleg kipróbáltam az msg-t és az l96-ot... l96 valahogy jobban feküdt, one shot one kill rendszer bejön:D szal ez lesz majd. + a g36e-t régebben utáltam, viszont most eléggé jól jött:D úgyhogy l96+g36e a packban:D
  • Adriatic
    #3115
    laggol is elég keményen. újra. érdekes h általában egybeesik a cheater-hullámmal...
  • chromeg
    #3114
    Szánalmas a játék megint, ellepték a csalók a szobákat....
  • hitman08
    #3113
    Közben megoldódott a dolog. Mivel csak a jelszó másodjára történő beírása után engedett fel a program, így nem élt utána a messenger. Újabb idióta bug.
  • hitman08
    #3112
    Nem tudom nálatok mi a helyzet, de az én messenger listám totálisan üres jelenleg a játékban, sőt a clan chat sem működik egyáltalán. A clan lista szerint pedig még én magam sem vagyok online...
  • Icemat
    #3111
    Remélem valami ilyesmi lessz nálunk is.............................
    http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=101&contentNo=008yn&pageIndex=1
  • SirAlo
    #3110
    En megelegedek sima G36E-vel is=) vagy meg vannak fegyverek aminek jobban orulnek permaba
  • v150r
    #3109
    én a g36ke-re szavaznék
  • Sayate96
    #3108
    asszem volt.
  • SirAlo
    #3107
    G36E-t en is siman megvennem permaba, mar volt ilyen hogy perma fegyot lehetett venni Gp-er?
  • Sayate96
    #3106
    amúgy az aknáról mit gondoltok?
  • Sayate96
    #3105
    játkon belüli felvevőrendszer? ígéretes:D csak tudják azt kiküszöbölni, hogy a játékmenet ne laggoljon vagy valami...
    amúgy szerintem megint benntlesz permába a G36E....1-2 hétre...de az is valami:D
  • Speedstick
    #3104
    Akkora sz.r, h amerikai CA-n naponta több event van, itt meg 2 hetente 1 új. :/ Ráadásul ott van az a Snowball fight is, vagy mi. Amúgy szerintem se éri meg megvenni az UMP-t permába, van sok jobb fegyó. Remélem lesz olyan hülye a Nexon, hogy G36E-t berakja permába. Egyből megveszem. :)
  • hitman08
    #3103
    Nemsokára update érkezik, új GP-s puska is lesz FS2000 néven, CSM1-től lesz elérhető. Amellett játékon belüli felvevőrendszert is ígérnek, amivel könnyedén lehet majd youtube-ra is felrakni videókat. Kíváncsian várom az újításokat...
  • Razor0909
    #3102
    Nekem a K5 camo vagy mi nagyon bejön a pisztolyok közül!Gondoltam nyitok 1 grey ládát,mivel nem igazán szokásom és meglepetésemre 7 napra megajándékoztak vele.Nagyon vad a picike!!!Egy hét alatt elég sokszor elő kellett rántani,és ment is a kill!Szóval valami eszméletlen jóóóóóó!
  • hitman08
    #3101
    Én olykor azért megveszem a Glock 23 SE-t, hamarabb lehet előkapni mint a többi pisztolyt, és ennek köszönhetően sokszor kihúzott már a trágyából. De van, amikor csak poénból azzal indulok el pár kill erejéig, külön öröm, mikor sikerül is kinyírni vele vkit, főleg AR ellen :)
  • v150r
    #3100
    én az alap pisztolyt használom, mivel nagyon ritkán kerül csak elő, akkor is csak vészhelyzetben, amin amúgy se nagyon segítene már semmi se, szal én pénzkidobásnak tartom, de tégy úgy, ahogy jobbnak látod.
  • Sayate96
    #3099
    én azt mondom, várj egy következő eventig. az UMPnál van jobb feygver is, és biztos jön jobb is permába.

    Más: LogRewből BLACK HISEC KEY!!! szal most örülök a fejemnek...XDXD
    Megint más: MSG-90 egész egyszerűen szuper:D még egy hangtompító rá a recoil miatt, és tökéletes nekem. Mostmár MSG-90 + M4A1 lesz a packom prim.weaponjaiXD még a pisztolyt nem döntöttem el:D
  • SirAlo
    #3098
    En meg most sem dontotem el hogy megvegyem-e az UMP-t :S 80k gp nem keves es a fegyver se a legjobb:S
  • kzoard
    #3097
    Hát ahogy nézem már nem jön össze a perma fegyverre a GP. Sebaj, majd benevezek egy Viperre 1st Aid Kittel egy hónapra és kőkemény Cabin lesz. Feltéve hogy nem lesz jobb event vagy kevesebb hacker.
  • Sayate96
    #3096
    haverom most mondta, hogy nem kapott tegnap loginos cuccost, de ma meg 2őt kapott. LOL
  • Icemat
    #3095
    waron annyi hekker van mint a fos..................-.-
  • SirAlo
    #3094
    a kidobas nekem is van de nagyon surjen :S vagy 20x elkell inditsam a jatekot hogy sikeruljon belepni :(( kijavithatnak mar ezt a bugot
  • Icemat
    #3093
    Nekem olyan még nem volt...............nekem ami van:elinditás után kidob a játék,ha esetleg betölt akko a hang 1 jo idejig csak szaggat,vagy sever connect-álás közbe belehalok az unalomba.................
  • Sadax
    #3092
    Csak nekem van vagy nektek is csinálja h pálya betöltés közben megáll és egy idő utána visszadob a lobbyba?
  • hitman08
    #3091
    Áhh, én ezeknek nem könyörgök :) Amúgy sem fogok ráérni mostanság játszani.
  • Sayate96
    #3090
    hitman, írjunk a nexonnak, hogy kárpótlásul jó lesz pár event, vagy olcsó fegyver, vagy kulcs, vagy valamiXD
  • Icemat
    #3089
    Csöcsibogyó mindenkinek nekem MOST jelen pillanatban megy a game...........................
  • hitman08
    #3088
    Most már egész biztos, hogy összeomlott a rendszer Nexonéknál, kíváncsi vagyok, hogyan akarnak majd bocsánatunkért esedezni holnap. Ha esetleg valaki mégis be tudna lépni, legyen oly kedves és véssen ide valamit.
  • Sadax
    #3087
    Lehet hogy a sok nyomoronc miatt megint meghaltak a szerverek.
  • SirAlo
    #3086
    nekem akkor szaggat ha windows 95 vagy 98 mar nem elkeszek meik kompatibilitassal inditom:D
  • Icemat
    #3085
    LOL