4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • hitman08
    #3164
    Új külső egész pofás, bár még szokni kell, ahogy eleinte mindig is. FS2000 szór mint a barom, picit nagyobb a rúgása is, mint illene, amúgy semmi különös, közepes puska szerintem. Az új pálya elég hangulatos, hamar meg lehet tanulni, mikor hová érdemes nézni. Eddig azt mondom, hogy jók az újítások, videófelvevőt nem próbáltam, pécsi gépem be is fosna tőle játék közben :))
  • v150r
    #3163
    hát srácok, ez az új hud nekem abszolút nem bejövős, a killtagek se lettek jobbak, sőt. vrecet még nem próbáltam, az fs2000-et felszedtem valakitől, de szerintem túlságosan is szór távolra, szal nem lesz a kedvencem, de majd meglátjuk, lehet, h majd beruházok rá.
  • Adriatic
    #3162
    Aimbotos csóka újabb remekműve:

    The Rocket Jump
  • mumeen
    #3161
    Én igen.SZerintem egész jó.Sebzésben is,pontosságban is.Bár a pontos célzáshoz elengedhetetlen szerintem egy távcső,ennél a fegyvernél...Összességében jó!
  • Sayate96
    #3160
    valaki próálta már ezt az FS2000-ret?
  • kisbesi
    #3159
    kb mennyi pénzedbe fáj ez a sok cucc?
    Mennyiért vásároltál már NX et?
  • SirAlo
    #3158
    Amúgy mostmár egyszerü videózni a hackereket :D én is gyártani fogom a videókat és írom a CA fórumba:D Videó már 100% bizonyíték
  • SirAlo
    #3157
    Végre van update, kijavították a belépős bugot?
  • Icemat
    #3156
    http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/News/Event
  • mumeen
    #3155
    Valaki megtudja mondani,hogy mi az új event?
    Segítséget előre is köszönöm!
  • Sayate96
    #3154
    TE

    ÉG!

    Kedves fiatalok, felnőttek és egyéb korosztályba tartozók!
    Kaptunk egy gyönyörű új HUD-ot, nekem nagyon tetszik, a headshot-ot egy sokkal vagányabb jellel jelzi (amikor megcsinálod és adja a hedsát! felíratot), a revenge "R" helyére pedig egy ilyen leszúrómozdulatizébizét raktak be
    Szerintem nagyon jó munkát csinált a nexon. ill. mostmár eltűntek a login rewardok, és grey hisecet keyt kapunkXD
  • Sayate96
    #3153
    na, átfutottam a patchhez tartozó újításokat... ha jól értelmeztem csekély angol tudásommal, akkor kaptunk:
    - új pályát
    - videófelvevőt
    - új fegyver
    - illetve pár bug fix-et, és új login-képernyőt:P
    Megyek, és már próbálom is ki őket:D
  • Icemat
    #3152
    mostmár 2, ez és arctic wolf
  • Sayate96
    #3151
    hány snipered van? (permába)
    amúgy kill creek + L96A1 naggyon jó mostanában:D
  • Icemat
    #3150
    (53 táskát nyitottam,és "csak" 1 perma..............)
  • v150r
    #3149
    utállak
    gg
  • hitman08
    #3148
    Máker! Amúgy gratula :)
  • Icemat
    #3147
    c(:
  • Icemat
    #3146
  • v150r
    #3145
  • hitman08
    #3144
    Minden napra jut valami különleges, ma M200-al osontam be sectoron az ellen felé a bal oldalon. A dobozokig értem, mire előugrott két fickó. No scope egyik, azonnal a másik, majd jön a harmadik csóka, szerencsére ő is közel volt, így csináltam egy no scope multikillt M200-al, közvetlen közelről :) Bevallom, vigyorogtam utána egy darabig :D
  • Adriatic
    #3143
    egy szó is lehetne...
  • v150r
    #3142
    ha erre egyszer valaha is kapsz egy értelmes választ, akkor arra én is kíváncsi leszek.
    sztem ezek az arcok úgy amúgy képtelenek az alapvető társadalmi normákra, és totálisan faxarcok, mert más lehetséges magyarázatot nem tudok találni rá.
  • Cobales
    #3141
    De mi értelme van ezt nem értem hogy a sok bunkó nincs tekintetel a másikra meg így a kis taknyok azt hiszik ők a királyak meg milyen nagy játékosok.Igen persze hülye bunkó parasztok akik nincsennek tekintetel egy közöségre meg a többi emberre áhh esküszöm engem csak felbasznak.De szerintem ezzel mindenki így van!
  • hitman08
    #3140
    Ma a negyedik próbálkozásra tudtam belépni, egész jó arány. Amúgy mekkora gyökérség már cw-n heartbeat sensorral menni?!? Hihetetlen. De lehet, hogy csak az aimbotot, wh-t akarták palástolni azzal, hogy mindezt bemondták. High rank arcok is csalnak már, nevetséges az egész.
  • SirAlo
    #3139
    En mostanaba nem jatszok mert nem birom kivarni amig kedve van elindulni a jateknak:(( kijavithatnak mar egyszer ezt a bugot
  • Sayate96
    #3138
    Grat.
    Reggel: szép nagy lagg sectoron
    délelőtt (nem ugyanazXD)
    ha l96a1-gyel jól megy a játék, bizony kickelhetnek. hát, nekem 22-5nél ez megvolt. két szó: basszátokmeg magatokat(:)

  • hitman08
    #3137
    Hehe, ma volt sectoron egy ultrakill G23-al. Egyik legjobb pillanatom mostanában, olykor elég szarul megy a játék :)
  • hitman08
    #3136
    Tegnap este gondoltam egy merészet és megvettem a K1A jelzésű förmedvényt. Eleinte elég rosszul ment vele a játék, sőt még ma is voltak gondok. Viszont idővel rájöttem, hogy nem érdemes egyfolytában húzni neki, mivel rettenetes a szórása, közelharcban is tap-fire a legjobb módszer, bár elég kockázatos. Ahhoz képest, hogy SMG kategóriába sorolták, elég erős és pontos, egyedül a tűzgyorsasággal vannak problémák. Fura egy fegyver, tipikusan az a puska, amit meg kell ismerned, nem egy könnyen kezelhető darab. De nem adom fel, kezdek ráérezni a kis szörnyetegre.
  • Icemat
    #3135
    na ma találkoztam 2 magyar csiterrel...................
    1 "oadam"
    2 "dudi4"
    0,60-0,70 körüli a statjuk és ugy apritották az 1,50 felettieket hogy csak na,persze az 1 ik az a kezdö helyröl késelt mindenkit a másik az mozgott is és fegyverrel müvelte ugyanetz...............na mind 1 gondoltam be irom ide is a magyar leadereknek irtam akinek tuttam..............
  • Cobales
    #3134
    kösz a segítséget..
  • v150r
    #3133
    ha kicsit visszaolvasol, akkor láthatod, hogy most mindenki küzd a belépéssel és a játékkal. ezzel nem lehet mit csinálni igazából. próbálkozz.
  • Cobales
    #3132
    Sziasztok!Nekem lenne egy kis próblémám a szerver kapcsolódással belépek egy szervere kiválasztok egy pályát csatlakoznék ki is írja a nevem után hogy in game utánna semmi ugyan úgy start néha kiírja hogy failed to connect ilyenkor mi a tehendő vagy mit csináljak lécci segítsetek már emrt jó lenne kipróbálni!Segítsetek már rajtam pls.
  • Sayate96
    #3131
    pedig hamar kéne feküdniük, hogy ráálhassanak a sulis rendre, és el tudják végezni a 4. osztályt:D
    amúgy g23 elég jó fegyver, most kipróbáltam. illetve grey hájszek keyből PSG-1 Camot nyitottam. az is nagyon jó, bár az sr-25-tel messzebre látokXD
  • v150r
    #3130
    jah, mert akkor még alszanak, hisz fejlődésben lévő szervezetek...
  • Sayate96
    #3129
    ma 3k.
    mellesleg reggel nem találkoztam hackerrel! :D ez csoda emberek:D
  • v150r
    #3128
    pont ezért sem játszom olyankor, ha hacker hullám van, mert jönnek a rage-től túlfűtött imthejustice tízévesek és mindenkit bereportolnak aki lelövi őket. én meg játszani és szórakozni járok fel, nem pedig idegeskedni.
  • Cungi
    #3127
    Hát ja.......még is vannak akik akkorára süjjednek hogy nem dobják ki 5x ... még 1x-se. Hisz aki kidobja az csak annak ellenkezö csapatba lehet akit felbasz hogy valaki csal... még is volt olyan ellenem aki speed hackeltem sectoron és nem dobták ki mert velük volt, 3 körig nem dobták ki a hackert
  • kisbesi
    #3126
    de figyelj
    megunja, mert tuti megfogja.
    5X kidobják nem fog sokáig próbálkozni mert nincs értelme(persze vannak olyan elmebetegek akik ezen élvezkednek, de nem mind olyan)
    én azt javaslom gyűjtsétek a képeket, mert látom a fórumon a listát mennyi meg mennyit bannolnak.(barátomat is ,de ő csak játszott, halál komolyan nem hack elt és még is, ez van)
  • Sayate96
    #3125
    ez már pofátlanság:@
    junk flea, one man army, 4en voltunk benn, abból kettő hacker, és nagyon idegesítő, amikor a hülyegyerek felrepül, és mindenféle fegyverrel, ami van nála, legyilkol...