4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • hitman08
    #3204
    Ez elég szarul néz ki :) A balkezes nézettől meg rögtön hányingerem kerekedik :)
  • nandorb
    #3203
    Akinek van kidobni valo penze...
  • SirAlo
    #3202
    Eleg beteg lehet aki fizet a jateker NX-et es utanna csal hogy bannoljak=))
  • Mardel
    #3201
    M.A.T
  • nandorb
    #3200
    Ne agodj mas jatekot sem... Alapbol minden jatekot ugy csinalnak meg a fejlesztok hogy akik csitet csinalnak konyebb dolguk legyen. Pl. A BC2-ben van a szervernek olyan kiosztasa hogy vegtelen ammo,god mode. Na de ez minek?Semmi ertelme ennek ezt azert csinaltak hogy ha a csitert bannoljak nagy valoszinusegben megveszi meg parszor a jatekot. Pl. ha 35euro 1jatek akkor tobb peldanyban lesz eladva tobb penz a cegnek. Nexon is ezt csinalja. Az NX-es csitelos kisgyereket bannolja Majd mikor csinal uj acc.-t akkor vesz tole NXet megint es meg keress ugyanazon 2x. Es a jatekban ha van 10k jatekos abbol csak ha 800 al ugyanezt megcsinalja szep behozzatal lesz.

    Minden jatek arrol szol hogy tobb penz legyen.A gazdagok nem sajnaljak akinek meg nem tellik ilyen szorakozasra az nem fizzet ilyenert.
  • mumeen
    #3199
    Evvel a játékkal most kezd tele lenni a faszom!!!
    Elnézést a kifejezésért.Ma cabin 19. körében kidobott a játék megin' a speed hackes gyökérség miatt...

    Szánalom ez a játék.Annyira elmegy ezek után a kedvem tőle,hogy lehet,abba is hagyom a picsába...

    Nyomorul Nexon.Normálisan nem tudják megcsinálni ezt a játékot...
  • nandorb
    #3198
    Mindegy vhogy meg az a bugos BC2 eddig naon jo volt. CA jobban tenne ha szerver berlest engedelyezne es nem NX-be fizzetetne minden fegyojert.
  • v150r
    #3197
    jah és a lieutenant az hadnagy és nem parancsnok
  • v150r
    #3196
    tekintettel arra, hogy nem játszottál az utóbbi hónapokban ez nem meglepő. egyébként én is abbahagytam a játékot egy olyan 4-5 hónapra és most, hogy elkezdődik a főiskola, nekem biztosan nem lesz időm játszani.
    de egyébként ahogy lehet olvasni a hozzászólásokból, talán nem is baj, mert tényleg egyre romlik a játék.
  • Razor0909
    #3195
    Szevasztok!Nem tudom mi a véleményetek de egyre jobban elqrja a nexon ezt a játékot!Nem arra gondolok hogy az utolsó patch óta a tűzfal sok bonyodalmat okoz(nálam legalábbis)!Új effektek még oké de minden más is megváltozott!Nagy kupac szar lett!És a tapasztalataim alapján lefelé ível ez az egész!Néha elkeseredek és fontolóra veszem a folytatást a továbbiakban!Teljes mértékben egyet értek Hitman barátunkkal,ugyanis hasonló problémák merültek fel nálam is!!!
  • nandorb
    #3194
    Meg mindig csak parancsnok vagy?
  • v150r
    #3193
    úgy, mint régen.
  • nandorb
    #3192
    Mennyi MB a telepito? Erdemes meg jatszani? Adminok Ingame vannak-e? Hogy mukodik ez az egesz mostanaban a penz beszel?
  • Titan
    #3191
    LOL! Basszus! :D
  • Icemat
    #3190
    http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104592

    Kis muzsika estére...................
  • Sadax
    #3189
    Nekem a patch előtt is volt hogy meghaltam a fal mögött :)
  • kzoard
    #3188
    Nálam is pontosan ugyanez volt. Pár óra után annyira fel is idegesített, hogy azóta se játszottam vele.
  • SirAlo
    #3187
    Nalam meg pont a pach ota mukodik jol a jatek:D Előtte el se indult :S
  • hitman08
    #3186
    Új patch óta valami nincs rendben. Az irányítás valahogy darabossá vált, nem olyan folyamatos és kényelmes, mint előtte volt. És a laggolás is felütötte nálam a fejét, igaz nem túl nagy mértékben, viszont bőven elég ahhoz, hogy iszonyúan szarul menjen tőle a játék olykor. Pldául mikor az én szemszögemből már bőven fedezékben vagyok, hirtelen meghalok mögötte. Nagyon idegesítő tud lenni, és az új patch az oka szerintem. Ha hasonló dolgokat tapasztaltok, kérlek osszátok meg velem.
  • SirAlo
    #3185
    Inkább azokat kéne banolni akiket mi bejelentünk bizonyitékkal...
  • Adriatic
    #3184
    erről beszélek. és ezért bannolnak 1-1,5 éves karikat. szégyen.
  • hitman08
    #3183
    Cabinon is rendszeres a speedhack vélelme. Nevetséges hiba.
  • Adriatic
    #3182
    pedig volt már rá példa, h a lag-got speedhacknek értékelte a drága nexon... olyan embernél, aki 1000% nem csalt.
  • Icemat
    #3181
    server log mit takar?????
  • v150r
    #3180
    akkor ott valami cinkelés volt, mert a logba csak úgy nem kerül bele senki sem. vagyis eddig nem nagyon láttam rá precedenst, de ki tudja
  • Adriatic
    #3179
    server log
  • v150r
    #3178
    szomorú. milyen okból?
    tomeknek meg gratula a majorhoz!
  • Icemat
    #3177
    "Danzso90" BANN
    WTH?
    WTF?
    LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
  • v150r
    #3176
    ha be van kapcsolva a killcam. ha nincs, akkor asszem csak téged mutat. vagy valami ilyesmi.
  • kzoard
    #3175
    Ellenfelet mikor mutatja?
  • Sadax
    #3174
    köszi :)
  • hitman08
    #3173
    Hogy hol lőttek meg téged, illetve az ellenfelet.
  • Sadax
    #3172
    Játékban mit jelezz a damaged area?
  • hitman08
    #3171
    Az a lényeg, hogy neked megfelel. Nekem korábbi kártyám egy 7600-os volt, én is elvoltam vele, míg egy nap meg nem sütötte a félig eldurrant táp :)
  • SirAlo
    #3170
    51 mb
  • kzoard
    #3169
    Sajnos többe, mint kellett volna. 8 és fél volt és egyáltalán nincsenek nagy igényeim. Egyedül az MMO-k azok, amik gépigényesebbek (CA, Cabal), de ezeken kívül egyszerűen nincs szükségem jobbra/újabbra. Nincs 4 évesnél fiatalabb játékom, nagyon is el tudok szórakozni azokkal, ami van. (A mondás úgy tartja, hogy sikeres ember megkapja amit akar, boldog ember örül annak, amije van.) Bár, mi már sajnos ott tartunk, hogy az igényeket is a pénz szabja meg.
  • v150r
    #3168
    mennyi helyet foglal a vidi, amit felvettél vele?
  • hitman08
    #3167
    Gondolom nem került túl sokba, viszont egy 7300-as ma már sajnos harmatgyenge kártya.
  • SirAlo
    #3166
    Én már próbáltam a videófelvevőt is, jól működik és az is jó benne hogy nem kell még konvertálni is, itt egy videó amit csináltam High Youtube minőségbe , HD-ba még nem próbáltam:
    Link
  • kzoard
    #3165
    HUD-dal kapcsolatosan egyetértek. Azt pl nem értem, miért kellett lecserélni az ingame scoreboardot, de ők tudják. persze jó, hogy vannak újítások, de el fog tartani míg megszokom.
    videofelvevőt ingame még nem próbáltam, csak gameroomba. aki FRAPS-sal nyomta eddig, annak ez jól jöhet, egyébként meg ugyanúgy visszafogja. Tudom, nem éppen a legjobb az én GeForce 7300GT-m, de ami lobbyban 60 FPS, abból ugyanott videofelvétel közben lett 15 - így játékban sosem fogom használni. Gondolom HD4700-as sorozattól vagy GF9800-tól felfele ez már nem jelent (ekkora) gondot.
    Egyébként ahhoz képes, hogy még "csak" 1,5 éve tolom, felére esett vissza a gépem teljesítménye a játékban. Ez a rengeteg új fegyver, NX cucc, map, karakter és ruha... Persze, kell és így a jó, de anno még GeForce MX440-nel (!) toltam nagy mapokon lag nélkül. A játék miatt vettem pár hete a 7300-at, de már egy Junk Flean is beakad 16 fős meccsen.