4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Seat
    #3246
    hali mindenkinek!

    Mi az uj event?
    thx
  • Razor0909
    #3245
    Mit ne mondjak nem egyszerü ládához jutni!!!
  • Adriatic
    #3244
    csodás az új event...
  • hitman08
    #3243
    Ha megnézed az UMP is megmaradt 100k-s áron, L96 meg azért majdnem kétszer annyi GP-be kerül mint az UMP. Szerintem simán marad a 200k-s határ.
  • hitman08
    #3242
    Mostanság, hogy nincs fireteam bizonyos ideig alpha serveren, érezhetően jobb a játékmenet. Többé-kevésbé megszűnt a lagg, legalábbis nálam. Mindez igazolni látszik feltevésemet, miszerint a mérhetetlen mennyiségű fireteam az, ami folyamatosan betesz a szervereknek, képtelenek miattuk rendesen szinkronizálni a kommunikációt a távoli gépek és önmaguk között. Szóval no fireteam, no lagg :) Ezután is inkább akkor fogok játszani, mikor karbantartás van :)
  • Adriatic
    #3241
    jövő szerdára remélem ideér...
  • Icemat
    #3240
    nah kiváncsi leszek erre a GP cucc giftelös részére............
  • v150r
    #3239
    bővebb infó: itt
  • hitman08
    #3238
    Új mód mellé új fegyverek is érkeznek, újabb 1 shot-os sniper méghozzá, CSM 3-tól már elérhető lesz. Plusz egy elég érdekes szerszám a clan shopba, level 4-től lehet majd venni. A sniper eléggé izgatja fantáziámat :)
  • Icemat
    #3237
    hátha lessz megint GP "tatyó" valami mapon mongyuk az "új" on...............................
  • v150r
    #3236
    euban nem jatszanak annyian, szal ez is olyan 100k korul lesz sztem.
  • Adriatic
    #3235
    kétszázért??? akkor jöhet mellé valami gp-s event is.
  • nandorb
    #3234
    URL beszurast alkalmazd bazz.
  • Icemat
    #3233
    Americanóóó ba már van......................http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=101&contentNo=00952&pageIndex=1
  • Runek
    #3232
    Szasztok!

    Tegnap leszedtem az eu-s oldalrol a gamet fel is települ, minden király viszont amikor inditanám felvillan 1 kis kép, hogy Version checking ...
    majd hibaüzit kapok hogy Error code = -2, 10061 , cannot connect. Fel is mentem a site-ra csekkolni hogy mi is ez, de a hiba kódok listáján 10061 es hiba kód nem is volt csak 10060 ami ez a bizonyos cannot connect. Fogalmam sincs mi lehet a probléma a kliensem eu-s Neten biztos hogy fent vagyok, végig néztem az oldalt nincs-e valami karbantartás éppen, de nincs :\
    ps: win7-et használok
    köcc előre is.
  • Razor0909
    #3231
    Na hali all!Ismételten beállt az oldal!Nem igazán enged be.Mi van már megint?Folyamatosan erre számíthatunk ezentúl?
  • Titan
    #3230
    Miért nem torrentesen szeded le? pikk-pakk lejön!
  • Seat
    #3229
    sziasztok!
    Nincs vkinek fent a játék telepitője magyar tárhelyen?
    Telepíteni szeretném,de a nexon oldala "kicsit" lassú...

    köszi előre is!
  • Icemat
    #3226
    nexon europa Id az asszem az amivel majd a játékba tucc bejelentkezni (nem a játékbeni neved) csak amivel bejelentkezel (ne add meg senkinek),a forum Id pedig a forumba a bejelentkezö neved
  • ximo
    #3225
    és A FORUM ID hez?
  • ximo
    #3224
    Üdv segítséget szeretnék kérni regisztrációnál mit jelent a NEXON EUROPE ID oda mit kell írni?
  • Sayate96
    #3223
    kzoard: sokat szerintem nem
    az M14-ről: hát...lehet belőle snipert csinálni, csak nem annyira jótXD de amúgy jó fegyver, nekem is tetszik
  • hitman08
    #3222
    Jah, M14 igazán jó cucc. Egyik kedvenc puskám, annak ellenére, hogy nem túl könnyű kezelni.
  • chromeg
    #3221
    Én Saiga 20k CAMO-t kaptam 1 hónapra, meg M14 CAMO-t 1 hétre a többi egynapos volt....
  • hitman08
    #3220
    Nekem pottyant két 7 napos cucc is: SR25 sandfire meg RPK mod. A többi meg ilyen volt hogy: MP5 RAS, M416 camo, M14 camo, K5 camo, stb. Ezek mind 1 naposak voltak sajna.
  • kzoard
    #3219
    No jó, ezt n is tudom, csak nem esett le, hogy erre a hétre gondol. Azt hittem úgy általánosságban.
    Sayate: ezeket az eventeket épp én is kihagytam, nem tudom mennyit vesztettem vele.
  • Sayate96
    #3218
    De jó, hogy akkora térek vissza, mire ezek eltűntek:D
    epic:D
  • hitman08
    #3217
    Kolléga a login reward-ra gondolt, amiket bizony te is minden bizonnyal megkaptál. Ezek az elmúlt hét során egy MYST-G láda formájában jelentkeztek, rövidebb-hosszabb ideig adtak bizonyos fegyvert. Előtte voltak ugye gray highsec kulcsok, de mától már nem kapunk semmit, véget ért a login reward event.
  • Sayate96
    #3216
    A japcsik megrögzött balkezesek. Én kipróbáltam még anno suddenbe, és rohadt fura.

    Mellesleg én mostanába annyira nem CA-zok, de ma felengedett rendesen.
  • kzoard
    #3215
    Egyátalán nem.
  • Adriatic
    #3214
    naponta kapsz ingyen fegyvert, nem?
  • hitman08
    #3213
    Tegnap mákom volt és login rewardból pottyant egy SR25 sandfire 7 napra. Bár nem a kedvencem, de addig se kell sniperre költeni. És pofátlanul jó a firerate rajta, amiért folyamat auto-noob vagyok a szenvedő felek szemében :)
  • SirAlo
    #3212
    Hatja vannak ilyen idoszakok amikor van valami gond a jatekkal csak az ilyen idoszakba is telik a fegyver ideje az a gond... adhatna valami karpotlast a nexon, mert megveszem 1 hetre a fegyvert es epp tortenik egy ilyen es jatszani se jatszottam a fegyverrel de a Gp-t levonta
  • Razor0909
    #3211
    Mi a retkes picsa van ezzel a nexonnal?Elegem van már de durván ám!!!Connecting to server ... azt ennyi!!!Egyre több haver is panaszkodik tehát nem nálam van gáz.Mikor szűnik meg ez a sok hiba!?Valószínű hogy soha.Na mind1 akit beenged annak jó játékot!!!
  • Mardel
    #3210
    Egyébként meg van a beállításokban olyan hogy jobb vagy bal kézben fogja a fegyvert alapból jobbkezesre van beállítva.
  • Mardel
    #3209
    Nemtudom milyen balkezes nézetről beszélsz.

    Eleve a jobb kezes ember balkézben fogja a fegyvert és jobb kézzel tüzel gondolom ez evidens...

    Egyébként meg teljesen Counter Strike grafikailag meg átemeltek egy az egyben pár CS pályát is. Attól hogy vmi régebbi grafikával jön ki, még nem feltétlenül szar...
  • nandorb
    #3208
    Nekem az volt anno a vicc, hogy lovok a falba no zoom-t es mashol talalja el,ha meg razummoltam eltudta talalni.
  • Seat
    #3207
    a gém pedig egyre viccesebb....
  • Seat
    #3206
    ez tényleg gáz :)
    sniper,a vágott szeműeknél több a balkezes?...pláne hányinger :D
  • v150r
    #3205
    hát ez nem győzött meg...