4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Cungi
    #4326
    ja:) szoktam, van klánunk is uncsi tesómmal aki akar az jelizzen :D Hungarian Takers leader: dearen
  • GirlGamer
    #4325
    Cungi te még Combat Armsozol?
  • GirlGamer
    #4324
    hát cungi nem tom
  • Cungi
    #4323
    Szevasztok, eggyik haverom szeretne combat arms-ozni csak nemtud, az a problémája hogy amikor csinálná a karaktert fekete az egész kép csak a karit látja, légyszives segítsetek:) köszi előre is
  • GirlGamer
    #4322
    az igen Adriatin neked jó cuccaid vannak :D
  • Danzso90
    #4321
    Grat adriatic,nem hogy elittuk volna....xD
  • GirlGamer
    #4320
    nem soká rangot lépek ...... csm1 leszek , pedig 12. én lesz egy éves a karim , nem haladtam de mostanába nagyon jól haladok.
  • GirlGamer
    #4319
    ma láttam egy olyan szép p90 tr se-t + távcső volt rajta majd lehet hozo k képet.
  • GirlGamer
    #4318
    adriatic neked még megvan az azazel?? ja vagy 365 napra nyitottad??
  • Adriatic
    #4317
    csak meg lett a platinum...

  • GirlGamer
    #4316
    oké köszönöm de rájöttem mi a baj... az hogy gyakran el megy a net és a miatt van ez
  • Icemat
    #4315
    DirectX et cseréld le probáld meg ujra rakni,vagy az egész játékot ujra rakni,jobb 5letem nincs :S
  • GirlGamer
    #4314
    nekem is game bugom van?
  • Icemat
    #4313
    Ez mind GAME BUG!!!!!!!!Sztem a minimum gép igény az fasság ezalatt annyit értek hogy kicsivel jobb gép kell............pl elözö gépem 3Ghz,3gb ram,HD fasztuggyami 1Gb, és néha szaggatott (médiumon),le is cseréltem a picsába,most i5 3Ghz,4 Gb 1666,HD 6850 1Gb, és még nem volt játék ami megfogja max graffon :)
  • GirlGamer
    #4312
    meg amikor be sikerül mennem akkor pl. játszok waveriderben és egyszer kilép a szobába és nem tudok rákattintani semmire csak aclanra,mycharacter mi lehet a bajj?
  • GirlGamer
    #4311
    na meg nekem még azt irja ki hogy:unable to contact the login server ,, ez mitől lehet vagy mért??
  • jackoneill90
    #4310
    Az mitől lehet hogy megvan a minimum követelmény. kicsivel jobb is és mégis szaggat. vagy kamu ez a minimum gépigény?
  • GirlGamer
    #4309
    Lenne megint egy problémám...... Lépek be a játékba,beírom a jelszómat stb. és amikor jelentkezne be egyszerűnen nem jelentkezik be ............ a segítségeteket előre is köszönöm
  • Adriatic
    #4308
    milyen bátor a kis hülyegyerek a számítógép mögül...
  • Icemat
    #4307
    Ha magyar magyarral jáccik akkor az nem jo játékos hanem csiter geci........mindig ez van..............."lan party" t csinálni meg hülyeség mert jozanul ha ilyenek vannak, akkor ha kicsit feldobjuk a partyt 1 kis házi pálesszel akkor mi lenne? LOL
  • GirlGamer
    #4306
    nagyon köszönöm danzso életmentő vagy
  • Danzso90
    #4305
    Girl:Combat arms mappa/HShield/Update és Autoup-ot futtasd és menni fog
  • GirlGamer
    #4304
    sziasztok
    van egy olyan problémám hogy nem megy a combat arms eu, mert mikor ott aol be kéne irni az user id t meg a pw t akkor kilép a játékból de ezt már pár napja a válaszotokat köszönöm
  • Masakari
    #4303
    Idegekkel nincs probléma :D cod4ben is 1 év elteltével felnéztem publicra de már 5 perc után le voltam csíterezve...imádom a magyar pubot.
    Bomba rakós mód mennyire megy? amikor anno játszottam mindenki csak tdm-t nyomott-.-
  • Danzso90
    #4302
    :D:D Mindegy,hogy kik általában ez van ha magyarok magyarokkal akarnak játszani :)
  • ludvigvonqt
    #4301
    Már most jelezném a Danzsoéra idekommentelő új látogatónak, hogy egyik sem én vagyok :)
    Majd megint kapom a leb.szást miattatok XD
    (#4242)
  • Danzso90
    #4300
    Úgy érzem lassan kéne csinálni egy élő combat partit ahol a közös pizzázás és warok után szarrá verjük egymást xD
    Oléé :D
    http://www.youtube.com/watch?v=VYg5H-LDCYs&list=FL88E7ixA81BnYlNMqSo2tkw&index=3&feature=plpp_video
  • Icemat
    #4299
    Van értelme jaccani,csak jó idegek kellenek hozza.
  • Masakari
    #4298
    Üdv!
    Kicsit vissza olvastam a topicban és elég érdekes dolgok mennek a játékban:O van értelme újra játszani?még akkor játszottam vele amikor kijött a játék,most nemigen van rálátásom a dolgokra szóval valami felvilágosításnak örülnék.
  • Icemat
    #4297
    "DájrektIX" et probáld meg ujra rakni,vagy/meg a vidi kari szoffttverjééét :)
  • kzoard
    #4296
    Milyen op.rendszer?
  • kzoard
    #4295
    Ez egy átmeneti probléma volt, egy délután alatt megoldották. A játékkal nem éri meg játszani, mert túlságosan is sok a hacker.
  • Icemat
    #4294
    ha unja valaki magát akko reportolhatja............
  • Icemat
    #4293
    nem csak blod a hacker hanem az a kék nevü buzi is............olyan a hack hogy normál karival pakolja a speces cuccokat,pl 1000000DB hornetet 1 másodperc alatt -.-
  • Icemat
    #4292
    Ma is megérte jáccani -.-

    http://www.youtube.com/watch?v=S9JV0vaa4mg
  • KevinMetal
    #4291
    sziasztok.letöltöttem a combat arms eu-t,feltelepítettem,204-es error.
    ezt már sikerült megoldani egy leírás alapján(hshield mappával volt gond)
    most végre belépett a game-ba de csak addig amíg ott a jobb alsó sarokba futkorászik az a katona :D
    amikor az betölt egy 5 mp-re látom az egérkurzort,és kilép.
    aztán kijön egy ablak,ahol vmi +10% nx-es vmiről ír...
    ha valaki tudna segíteni miért csinálja ezt,akkor segítsen :D
    köszi előre is
  • boxing
    #4290
    sziasztok.nagyon megtetszett nekem ez a játék és szeretném ki próbálni.csak így vissza olvasva van egy kis gond vele win7-en.valaki eltudná nekem mondani pontosan hogy ez a baj mi is?és hogyan lehet hárítani? mert nekem is win 7-em van.ha valaki skype-on szeretné elmondani azt is megteheti skype címem : airwaves187
    előre is köszönöm szépen.
    Üdv
  • Adriatic
    #4289
    tiszta szégyen!
  • Icemat
    #4288
    ÉS LOL
  • FaaillLL
    #4287
    Kössz a jó indulatot!
    A glitchelést már abbahagytam, a reporton láthattad hogy milyen szinten voltam akkor és akkor volt az, hogy sok videót néztem és ott voltak a glitchelések.
    A figyelmeztetést azért írtam mert egy régi haveromnak a listáján csak 1 reportolás volt és abban fuck you zott és láss csodát kibannolták.
    És mellesleg nem én csináltam azt a videót amit feltettél 2. nak hanem a haverom aki játszott vele csak otthagyta mert elege lett a hekkerekből. (részletkérdés)