4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • kzoard
    #3886
    Ez nekem is befigyelt. Meg M416 CQB CAMO. Kamara 3 napra, Tactical Backpack 7 nap, a többi 1 napos.
  • hitman08
    #3885
    Mei's MP7 MOD. Szinte már csalásnak érzem ezt a kis szörnyeteget használni. Iszonyatosan lehet vele osztani :)
  • hitman08
    #3884
    Helyesbítek, utólag kiírták a változtatás okát az oldalra. Remélem a pókok kapják a mai 3 zászlót, nem lenne túl jó hetekig super elitek hadával küzdeni. Egy játékot nem tudnék végignyomni kidobás nélkül.
  • hitman08
    #3883
    A cuccok mindig szerdán érkeznek, legyen szó bármiről. Akkor van patch is, ha éppen van, frissítés is, meg osztás is.

    Amúgy most nézem, hogy a tegnapit persze pókok nyerték, és sunyi módon a mai flaget háromszoros szorzóval látták el. Tegnap még kétszeres volt...
  • ludvigvonqt
    #3882
    Mennyi idő kell, míg bepottyan a locker az inboxomba?
  • ludvigvonqt
    #3881
    Én. A noob. Az én vagyok. Na megyek, mert kezdődik a fogalmazásórám...
  • ludvigvonqt
    #3880
    Jah... franc! Szeretem a magam gyártotta rejtélyeket... :)
    noob
  • hitman08
    #3879
    Oldalon 32-26 az állás. Valamit elnéztél.
  • ludvigvonqt
    #3878
    "Az más kérdés, hogy a 3 rejtélyes nap alatt mit machináltak a háttérben a pókok felhozása érdekében, vagy mit sem."
    Pont erre gondoltam én is. A mi 32-nk stimmel, de a pókok 28-a a pénteki-szombati +6 ponttal hogy lett 28?? :))
    Már ha mindketten jól emléxünk, és tényleg csak 20 volt...
    Izgi. Szeretem az ilyen agyalgásokat :)
  • hitman08
    #3877
    Bár nincs képem róla, de nem történt változás skorpiók tekintetében. Csütörtöki nap zárásával még 28-20 volt az állás, utána tűnt el ugye a heti eredmény. Minden nap követtem az eredményeket, nem változott hátrányunkra az állás. Az más kérdés, hogy a 3 rejtélyes nap alatt mit machináltak a háttérben a pókok felhozása érdekében, vagy mit sem.
  • ludvigvonqt
    #3876
    Nincs valakinek egy csütörtöki pillanatkép a skorpiók-pókok állásról?
    Csak érdekel ha már eddig tartott nekik megszülni az új eredményt (vagy simán csak feldolgozni a pénteki napot, nemtom), akkor ez most tényleg más-e? És mennyivel?
  • hitman08
    #3875
    Aha, akkor tudom már, sokan küzdenek hasonló bajjal. Win7 van fent gondolom.
  • SirAlo
    #3874
    ahol tolti befele es fut az a kis katona , elkezd futni kb 3 masodpercig es aztan csak ugy kilep a jatekbol, de kb 15x ha elinditom akkor elindul nehezen:D
  • hitman08
    #3873
    Onnan, hogy tapasztaljuk :) Megszaporodtak a telekillesek meg a többi is. Amúgy van valami hibaüzenet, amit kiír, vagy csak simán nem indul el a cucc? És pontosan hol akad el a dolog?
  • SirAlo
    #3872
    Mi tortent ? Es ti honnan tudtok rola ? az Update mappa torlese nem oldotta meg a problemamat-,-
  • ludvigvonqt
    #3871
    Jó sokáig tart újrarendezni a Nexonnak!
  • hitman08
    #3870
    Jah, nyomorék csalók mindent elárasztottak pár napja. Megkeverték a szart rendesen.
  • SirAlo
    #3869
    LOL ?:D par nap Spider nyertes nap atalakult Scorpionna =))))))


  • kzoard
    #3868
    Az event eredményeit valószínűleg azért nem lehet rendesen megnézni, mert a hackerek XP-it utólag törlik. Ez a hackhullám nem hiányzott.
  • hitman08
    #3867
    Rájöttem az elindítást gátló problémára. Legalábbis nálam is jelentkezett újabban párszor, hogy a jelszó beírása után nem történt semmi, második indításra pedig még a hackshield sem töltött be. Szóval erre a dologra találtam megoldást.

    Ha "game start" után nem tölt be a játék:

    1. Feladatkezelőben a folyamatok fülön meg kell keresni a HSUpdate.exe nevűt és leállítani.( Persze csak akkor, ha még az asztalt látod és semmi sem történik.)

    2. Combat arms mappán belül lesz egy HShield nevű mappa, azon belül pedig egy Update nevű, ezt kell letörölni.

    3. Majd a HSUpdate nevű fájlt kell elindítani, és így manuálisan frissíti magát a cucc.

    4. Azonnal létrejön egy új Update mappa, a játék pedig következő indításra újra működni fog.
  • SirAlo
    #3866
    Csak ugy nehez behozni a Spidereket ha el se indul a jatek.... elinditom kb 10x es meg ugy se indul el... aztan el is megy a kedvem a jatektol-.- par napja nem is tudtam jatszani vele , nagyon ritkan indul el
  • ludvigvonqt
    #3865
    De ha legalább az egyik napot még megnyerjük a héten, megvan a Transport locker. Plusz az esély a végső győzelemre.
    Kíváncsi vagyok, vajon az utolsó két napra raknak-e olyan szorzót, ami esetleg szorosabbá teszi majd a végeredményt?
    Vagy a jelenlegi állás szerint mondjuk úgy: megadják-e az esélyt a pókoknak? :)
  • hitman08
    #3864
    Jaja, nem ártana picit rátaposni a pókokra :) Transport lockert illene hamarabb összehoznunk. Kalika meg már elérhetetlen messzeségben, kétlem, hogy ezután mindent mi skorpiók nyernénk.
  • ludvigvonqt
    #3863
    Aminek ugyan semmi köze Japánhoz, csak ha már benéztem, megnéztem...
    Bocs, nem akartam bagatellizálni a témát.
  • ludvigvonqt
    #3862
    Hmmm, jönnek fel a pókok!
  • ludvigvonqt
    #3861
    Szép, valóban.
  • hitman08
    #3860
    Azért most megemelem az összes kalapom Nexon előtt.
    http://www.nexoneu.com/Popup/Japan/PrayForJapan.aspx
  • hitman08
    #3859
    Csak még egy tipp hozzá. Ha nem akarod rögtön elhasználni őket, duplakatt rá, és nyomd meg a használat gombot, majd a cancel-t. Így inventoryba teszi őket és nem fognak lejárni.
  • Seat
    #3858
    lol de hülye vagyok :D
    köszi!
  • hitman08
    #3857
    Ha van NX-es fegyvered, akkor azok használati idejét tudod meghosszabbítani vele.
  • Seat
    #3856
    Sziasztok!
    Mire jó a "weapon renewal kit"??
    köszi
  • Ravenka
    #3855
    Baj goofi?:D Gyere gruppent jöhet dan is <3
  • Icemat
    #3854
    Válság van B+ Miaz h testápoló? Hintőporral a tuti! ;)
  • Gooffancs
    #3853
    Danzso engem elviszel fagyizni?

    Szegény Rolit nagyon leoltottad, azt nem is feltételezve, hogy a saját neméhez vonzódik...
  • hitman08
    #3852
    Simán be tudtam lépni, próbálkozz tovább.
  • Ravenka
    #3851
    Na de haggyuk, jó? Amugy meg lazy sose beszélné meg a dolgot mert csak a hátam mögött beszél ki, asse tom mi a baja velem, soha nem tettem vele rosszat (tudtommal)
  • Ravenka
    #3850
    Tény h sokat gépezek, de koleszba kondizok és nyáron is tervezem...
  • Danzso90
    #3849
    Onnan veszem kedves Roland,hogy biztos olyan sokat ülsz a gép elött,hogy nincs erre időd mivel a szemeid már olyan szarok,hogy a rundót egy kupiban faterral való kocsmázásnak olvasod.
  • SirAlo
    #3848
    Sikerult valakinek ma belepni a jatekba? A Myst-N-t szeretnem kinyitni amit ma kaptunk de lehetetlen belepni a jatekba-.-
  • Ravenka
    #3847
    Jogos, jogos :) Nem tomeknek örülök, hanem lazynek, mivel utál és állandoan beszólt, pedig nem volt különösebben bajom vele
    Am. honnan veszed h nem kondizok?^^
    Biztos faterommal fogok inni:D