4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Danzso90
    #3926
    Sziasztok.
    Én is hackeltem nem nagy szám.De csak FT-n,azért,hogy meglegyen a rangom Victorhoz,Elim-Pro-n,hogy gyorsan meg legyen az event,Super-Spy-on is de ott csak aimoltam,hogy legyen sok hs-em,és ha jól emlékszem Karanténon powerleveleztem is,DE!! az össze többi módon nem használtam a csalást!!Tényleg!Szval engem se fikázzatok mert teljesen fair-módon tolom Ca-t.
    Persze ekkor még bob voltam de most már Bobek szval nem para.
  • Adriatic
    #3925
    amikor kifagy, akkor ír egy debug fájlt a combat mappába, az segíthet megoldani a problémát vagy legalább kideríteni, h mi az oka a fagyinak.
  • Ravenka
    #3924
    Ja és csak FT-n hackeltem
  • Ravenka
    #3923
    Igen hackeltem és? Az a mult, mikor ujra kezdtem a jatekot, és tele volt hackerrel akk én mért ne hackeltem vna?:D CPL-en hackeltem h mehessek victorra ftzni(akk még cabin bob voltam,de te örökre az maradsz) :) Am. bocsi de huszadszorra is elmondom h nem hackelek, menj dtzni g36tal és talán megtanulsz löni vele...
  • Yoshimitsu19
    #3922
    Hi kipróbálltam a beállitásod,minden stimmel kivéve a 256 szinbeállitás,ha aberakom elszalad az emberke,de csak sötétség marad utánna.Tehát nem dob be a menübe,a zene viszont megy.
  • Yoshimitsu19
    #3921
    Ja és nem hiszem,hogy csak a Windows 7 tesz keresztbe,mert mint ahogy irtam Xpün is próbálltam sikertelenül :(
  • Yoshimitsu19
    #3920
    Kösz szépen.Az az idegesitő,hogy ahogy valamit elérnék előtte kidob.Igy alig tudok fejlődni.
  • hitman08
    #3919
    Na. Ahogy utánanéztem a dolognak, win7 alatt fordul elő legtöbbet az efféle váratlan kilépés. Igazi megoldás még nincsen rá, Nexonék elvileg dolgoznak rajta. Írtad, hogy reinstall nem segített, igazából különösebben semmit nem tehetsz ellene jelenleg. Ha belefutok valami biztatóba, igyekszem itt közzétenni.
  • hitman08
    #3918
    Elég gyakori jelenség mostanában, hogy kidob a játék, ha éppen csatlakozni akarsz egy játékhoz. A szobába való belépésnél, vagy join player's room opció esetén is sűrűn előfordul hasonló. De hogy mondjuk játék közben kidobjon csak úgy, azt valami okozza. Amúgy Win7 alatt van a legtöbb probléma CA-val.
  • Yoshimitsu19
    #3917
    Sziasztok uj vagyok a Combat Arms-ban,és 1-ből kérdéssel fordulok hozzátok.Elinditom a játékot 10-15 perc játék után kidob a windows-ba,nincs hibajelentés csak bezárja a Combat arms-t.Kipróbálltam Xp-n is de Windows 7-em van.2X letöltöttem az EU-s verziót 1X tévedésből az amerikait... nemsegitett.Az Nvidiáról letöltöttem a drivert és a netem 4mb/s.Nem tudom mit tehetnék?Ha van valakinek ötlete már azt is megköszönném.
  • Yoshimitsu19
    #3916
    Sziaztok
  • hitman08
    #3915
    Pont ma játszottunk velük, igaz kikaptunk, de nem hiszem, hogy csaltak volna.
  • Cungi
    #3914
    Most nem azért hitman de a hack az egy mocskos dolog és jobban tenné raven ha a forumra felse jönne többet ...
  • hitman08
    #3913
    Bizony nem éri meg kiakadni. Ha meg nagyon el akarsz küldeni valakit, tedd kultúráltan, mosolyogva, annál idegesebb lesz az illető :)
  • Icemat
    #3912
    Tudom, 1ho cset bann volt a jutalom érte.
  • Cungi
    #3911
    icemat érdemes meg nézned cae forumon találtam
  • Cungi
    #3910
    Raven ne verd már annyira a nyálad amikor joga lehetne bárkinek beléd kötni-e -.-''hisz még régen hackeltél is... szal az elég szánalom és szerintem még mindig hackelsz csak nem látványosan
  • kzoard
    #3909
    Gyorsjavítás érkezett ma.
    Javították a gránátot. Újra lehet az ALT billentyűhöz társítani beállítást. Újra lehet Note-okat küldözgetni egymásnak.
  • kzoard
    #3908
    Módosították az eventhez szükséges XP-ket.

    [1st/2nd Week] Weekdays: 500 EXPs Total / Weekends: 800 EXPs Total
    [3rd/4th Week] Weekdays: 300 EXPs Total / Weekends: 500 EXPs Total
    1st Week (03/30 - 04/05): Elimination Mode
    2nd Week (04/06 - 04/12): All Modes (Including Fireteam)
    3rd Week (04/13 - 04/19): All Modes (Including Fireteam)
    4th Week (04/20 - 04/26): All Modes (Except Fireteam)
  • Seat
    #3907
    LoL,mi jön még?....
  • hitman08
    #3906
    Akkor jól vettem észre, hogy sprint közben "elveszik" a kibiztosítása?
  • kzoard
    #3905
    Köszönjük patch az új gránáthajító technikát!
  • Ravenka
    #3904
    Én nem laggolok , pedig csak 1 megás netem van ( kivéve alhán ). De a sok geci hacker miatt már nem lehet játszani , nem elég h publicon teli de már cwn is elég sok van...Az elmult 1 hónapba kb már csak cwzni járok fel nagy rangu gecikkel azok talán nem hackelnek
    Várom h legyen super elitem és végre tudjak 1 ideignormálisan gamelni.
  • Ravenka
    #3903
    Ki mondta h csak combatba? -.- Faszt kell mindenbe belekötnöd
  • hitman08
    #3902
    Zaraki a becses nevem a játékban, HungarianArrows-t erősítem, olykor gyengítem, mikor hogy :)
    Amúgy mostanság kritikán aluli káosszá változott CA, egyszerűen a szerverek képtelenek feldolgozni ezt a hatalmas játékostömeget. Eddig charlie szerverre menekültem a lagg elől, de már az sem segít, bárhova megyek, 10-ből 9 esetben játszhatatlan az egész. 2-es kdr azért minimum teljesülni szokott legtöbb mapon, most meg van, hogy örülök a pozitív értéknek. Laggáradat, fejes mák minden mennyiségben az ellenfél részéről, lagg miatt fél tárakat elnyelő ellenfelek, és akkor a csalókról, nyomorult nagyszájú noobokról, csakis kempelni tudókról még nem is szóltam.
    Irigylem azokat, akik simán tudnak játszani, van akinek szinte semmi problémája a kapcsolattal. Pedig gépem nagyon de nagyon bőven megfelel a követelményeknek, netnek is vinnie kellene simán, egyértelmű, hogy szerverpark bővítése, javítása lenne a megoldás. 3 millió potenciális játékos rettentő sok erre a fostos rendszerre, amivel Nexon jelenleg rendelkezik.
    Kíváncsi vagyok az új event alatt mekkora hisztéria lesz a folyamatos hibák és túlterheltség miatt.
  • ludvigvonqt
    #3901
    Sir! I'm sorry, Sir!
  • Adriatic
    #3900
    az IGN nem csak a combatban ingamename, te nagyonnagyrangú!
  • Ravenka
    #3899
    Bár nem sok kell hozzá h abbahaggyam.
  • Ravenka
    #3898
    Ne mondd... cpt4 vok tok 1-2 dolgot a játékrol
  • ludvigvonqt
    #3897
    IGN -> "In Game Name"

    IGN-nek hívják :D
  • Ravenka
    #3896
    Hitman neked mi a neved can?
  • hitman08
    #3895
    Sima ügy, max 5-6 eli/nap. Hétvégén meg a 800 XP se egy nagy meló.
  • ludvigvonqt
    #3894
    Osztottam, szoroztam és 390 exp/nap nagyonnagyátlag jött ki.
    Lehet, h ez nem az én eventem lesz :(
    Kiderül...
  • Seat
    #3893
    köszi :)
  • hitman08
    #3892
    Új eventet nagyon jó ötletnek tartom, már csak azért is, mert épp ideje felrázni a folyton fireteam-et nyüstölők túlságosan széles brigádját. A négyből két héten tömény elimination, nem is kívánhatnék jobbat. Már számolgatom, hogy miket lőjek ki először a céltábláról :)
  • hitman08
    #3891
    Szerencsére elég jól megtérül a tömeges gray kulcs vásárlásom, mára MP5 RAS jutott. Egyik kedvenc SMG nálam, az ellenfél valamiért kevésbé szereti, ha használom :)
  • ludvigvonqt
    #3890
    SG556 CAMO 1 nap, Viper-es P90TR 1 nap, Rocco 3 nap, Hauser 7 nap
  • hitman08
    #3889
    Újabb kapcsolódási problémák. "Connecting to server, please wait" feliratot kezdem unni egy picit...
  • kzoard
    #3888
    Elértük a 3 millió regisztrált játékost, így event közeleg.

    Márc. 30-tól ápr. 26-ig "Céllövölde" event lesz.
    A dolog arról szól, hogy lesz egy céltáblád, ami valahogy így néz ki.

    Minden nap, ha teljesíted a feltételt, kapsz egy lövést.
    A feltétel, hogy megadott módban elérd az 500 XP-t (hétköznap), vagy a 800 XP-t. A módok hetente változnak.

    Weekdays: 500 EXPs Total / Weekends: 800 EXPs Total
    1st Week (03/30 - 04/05): Elimination Mode
    2nd Week (04/06 - 04/12): One Man Army, Spy Hunt, Search & Destroy Mode
    3rd Week (04/13 - 04/19): Elimination Pro, Quarantine, Capture the Flag Mode
    4th Week (04/20 - 04/26): Elimination Mode

    Amint elérted az aznapi célt, kapsz egy üzenetet a rendszertől. Ezután rámész a weboldal event-képernyőjére, ahol ellőheted az aznapi lehetőséged. Minden nap csak 1 lövést szerezhetsz, visszavonásra nincs lehetőség. Ha nem lövöd el aznap, akkor éjféltől eltűnik a lövésed.
    A céltábla a szélén vannak alakzatok, ha kilövöldözöl egy ilyen alakzatot, megkapod az érte járó tárgyat. A céltáblán 5 véletlenszerű helyen (mindenkinek máshol) vannak bónusz találatok, amik újabb cuccost adnak, valamint ha már a felét/egészet kilőtted, még több ajándék vár rád.
  • ludvigvonqt
    #3887
    Most nemtom annak örüljek, hogy nem kell bosszankodnom a sok szuperelit miatt, vagy amiatt bosszankodjak, hogy végre van f#sza fegyverem, de nem sokat ér, mert mindenkinek az van... :)
    "Merte seminekse tuc örüni ne jácc ha nem tuc seminekse örüni!!!!" :)