4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Adriatic
    #4006
    esetleg GOM Player. megér egy próbát.
  • zzoollee999
    #4005
    Köszönöm szépen, a vlc player a megoldás.
  • hitman08
    #4004
    Ugyanezt akartam írni, csak nem jutott eszembe a neve :)
  • Sadax
    #4003
    vlc player gond nélkül lejátsza
  • zzoollee999
    #4002
    Sajnos a BSplayer nem viszi, ugyanaz a tünet mint a mediaplayernél. Csak a félreértések elkerülése érdekében: A játék közben a CA saját rögzítőjével felvett videókra gondolok. Ha pl. a fraps-al készítek videót, azt gond nélkül meg tudom nézni, viszont eléggé beszaggat tőle a játék.
  • hitman08
    #4001
    Kmplayer-t nem ismerem, biztos jó, saját tapasztalat alapján Bsplayer is mindent visz.
  • Dzsabba
    #4000
    99% ,hogy a Kmplayer lefogja játszani.
  • zzoollee999
    #3999
    Nekem is lenne egy kérdésem.
    A játék közben felvett videókat milyen programmal tudom megnézni (avi forátum), mert a windows mediaplayer valami hibára hivatkozva nem játssza le?
    Köszönöm.
  • hitman08
    #3998
    Jó kérdés. Bár konkrétan tényleg nem írták ki az oldalra, de jobb, ha publicon húzod be őket szerintem. Kicsi mapon egy jó smg-vel one man army-ban hamar meglesz.
  • Ravenka
    #3997
    Lenne egy kérdésem (:
    Ha ft-n csinalom az ölös eventet, akkor is megkapom az 5k gp-t?
  • hitman08
    #3996
    Tegnap felvettem pár killig, brutálisan jó fegyver. Könnyebb, pontosabb minden más SMG-nél, na meg a sebzése sem rossz. Szerintem rövidesen butítani fognak rajta, mert túlzottan effektív cucc, magasan a legjobb jelenleg a shopban. Egyedül a rúgása furcsa egy kicsit, távolabbra nem árt egyesével lőni vele.
  • GirlGamer
    #3995
    az az uj fegyo a t-2 nem probáltam de jol néz ki szerintetek jo?
  • mtomekhun
    #3994
    Dan, irányár érdekelne a malacra!

    Kukoricával és kicsi üszővel tudok fizetni?
  • mtomekhun
    #3993
    Kedves igen ményen tisztelt és nagyra tartott Hitman08!

    Engem különösen érdekel a téma, ezért értékelném ha nem irogatnád helyettem, hogy nem vagyok kiváncsi rá.

    Köszönöm
  • Adriatic
    #3992
    te meg jó lenne, ha nem tudnád folyamatosan, hogy másokat mire kíváncsiak! szerintem már írtam ezt egyszer neked, de látom nehéz a felfogásod.
  • Ravenka
    #3991
    Kösz. Nem veszem a szivemre, csak nem szeretem ha olyat hiresztelnek rólam, ami nem igaz.
    Nem akarok én senkivel rosszba lenni
  • ludvigvonqt
    #3990
    Az csalásnak számít, ha ilyenkor páran összefogunk és egy lelakatolt pályán végigjárjuk az új térképet?
    Vagy csak én vagyok olyan kezdő, hogy ilyen igényem lenne? :)
  • hitman08
    #3989
    Jó lenne, ha lassan leröffennél a témáról, vagy nyiss egy topicot külön e célra valahol, ha még nem tetted volna meg. Erre különösebben senki nem kíváncsi itt.

    Amúgy új map eléggé felemás nekem, eleinte nagyon rossznak tartottam, a camperektől sűrűn alig lehet mozdulni. Viszont tegnap már kezdtem megtalálni néhány kedvezőbb útvonalat az ellenség felé, bizony kell forgolódni rendesen a folyosókon. Elég nehéz mapnak tartom, már ha az ember nem egy helyben akar ülni.
  • kzoard
    #3988
    Flame OFF? Ha igen, feldobok kérdést: milyen az új map?
  • Adriatic
    #3987
    jól van Rolcsi, azért ne vedd a szívedre! az meg, h jobban játszol szerinted nálam nem visel meg, hiszen végül is te mindenkinél jobban játszol. a csalásról meg annyit, hogy aki egyszer csaló volt, az mindig is az marad. (csak hogy egy szép hasonlattal éljek: aki egyszer kukit vett a szájába, az örökre búza marad) itt elvekről beszélek. remélem érted! részemről a "régen való csalásod" téma lezárva.
  • Ravenka
    #3986
    A régen való csalásomrol mégegyszer elmondom h másik karin volt.
    azt már nyáron kibannolták rég
    ezen nem csaltam, bocs:)
    Na még1x v alaki ilyennel áll elö nem is irok többet, örüljél
  • Ravenka
    #3985
    Robika, igen arra való, de te mindig a rosszat látod bennem, nem is ismersz, bezzeg amig ott voltam nalatok addig nem volt semmi gond, attól még hogy valaki jobban jatszik nalad, nem biztos hogy csal.
  • Adriatic
    #3984
    Ravenke! a fórum arra való, h beleugassunk dolgokba. csodálkozom, h a te kimagaslóan magas IQ-d mellett ez nem tiszta számodra. de továbbra sem vennék olyan karit, amivel csaltak. ki tudja mikor kerül elő egy videó vagy pár kép, azt akkor lőttek a szép új, drága karinak. bár megértelek. szabadulnék én is tőle, minél előbb.
  • kzoard
    #3983
    Én? Én csak egy klánba voltam, vagyok és leszek is. Csak jó játékosok voltak benne, egyikünknek sem volt NX-e, mára kihalt a társaság, havonta 1x-2x, ha feltűnnek emberek. IMBASU(HUN)
  • Ravenka
    #3982
    Danzso. Roli vagyok, nevem régi. az uj gyerek pedig haverom II_raven_II name changeja volt
  • Ravenka
    #3981
    hehe,hehe,hehe,hehe,hehe,hehe,hehe,hehe :D :D :D Irtam mar nem kell beleugatni mindenbe, köszi :)
  • kilora13
    #3980
    na most akk kinek van eladó karija ? :)
  • Danzso90
    #3979
    De melyik Raven adná el a karit?
    Az original vagy aki manapság játszik vele? :P
    Adriatic te meg haladjál haza melóból mert ma megint warozhatnékom van :)
    Am kzoard most nézem kicsi a világ:)Melyik klánba vagy?
  • kzoard
    #3978
    Ezt már egyszer megdumáltátok, nem?
  • Adriatic
    #3977
    ja, plusz jár hozzá egy ajándék ban is. ki venne már meg olyan karit, amivel csaltak?
  • Ravenka
    #3976
    kilora nekem major karakterem van, de kurvára nem olcso:) van rajt perma p90tr , 30nap super elite, 150ezer gp, 2,25kd 60k kill,60nap g36e inboxba
    Irj ha van jó ajánlatod,Nagyon jó :))
  • kilora13
    #3975
    attól függ mien karakter ha jó sokat :D kd, permamentes fegyó, rang ilyen szempontok szerint itt az msn címem: [email protected] ha van msn ed vegyél föl ott megdumáljuk :))
  • Danzso90
    #3974
    Szeva!
    Nekem van eladó karim,ha érdekel keress meg.
    u.i.: Ugyan itt pókmalac van eladó!(szép kunkori farokkal)
  • kilora13
    #3973
    sziasztok! kibasztak az előző nagyrangú karakteremből mert elkezdtem egy másikat is és mind a 2 ővel játszottam de a kicsi rangú maradt meg nem a nagy , ezért most akarok veni egy karaktert , aminek nagy a rangja és a kd je se rossz permanent es fegyó se lenne rossz pár darab ti tudtok eladó karit ?? esetleg tudnátok nekem utánanézni h hol tudnák venni ? köszönöm !:))
  • hitman08
    #3972
    Ja, jópofa dolog. Valami rosszabbra számítottam :)
  • Ravenka
    #3971
    Perma color change :O az fincsaa :)
    Végre 1 normális event.
  • kzoard
    #3970
    már ki is töröltem vele a se... :D
  • mtomekhun
    #3969
    Üdv Combatlakók!

    Senki sincs biztonságban! Sose csaltam, mégis bannoltak...
    Quarantine powerlevel???

    Csákó Dirtdiver!!!

    Isten éltesse az összes Kancsót!
  • Adriatic
    #3968
    de jó lesz a perma névszínező... pfff
  • Adriatic
    #3967
    country code change a shopban.