243
Ha már te is unod a gyönyörű grafikájú de lapos történetű játékokat akkor itt a helyed!
  • Pianista
    #203
    ismer valaki olyan Dungeon Siege stílusú gamét csak nem íjakkal és hasonlókkal hanem modernkori fegyverekkel?? olyan nagyon hűde graf nem kell mert nem biztos hogy elbírja a gépem:)
  • balcooo
    #202
    hát ja elöször is minden RPG game erre épül:) ha sima akci kell, akkor nyomjad a godfather 2-t vagy a saints row 2-t. Ha jóltom' mindkettöben van karaktergenerálás/fejlesztés + tápolás.
  • uiztu
    #201
    valaki nem írna vagy segítene nekem.
  • uiztu
    #200
    És nekem, valaki tud segíteni?
  • Vardar
    #199
    EVM sorozatból ki mit tud ajánlani mint jó játékot?
  • uiztu
    #198
    És nem tudnál valakit megkérdezni? Nagyon jó lenne. Ha lehet 2008-2009-es játék, de, ha későbbi nem gond. Csak, ha lehet jó legyen a grafikája és új legyen.
  • Simaji
    #197
    Huh. Hát én sajnos nem nagyon tudok ilyen játékokat. :)

    Amiket leírtak azokat tudnám javasolni én is. :)

    De a számítógépes RPG-k 90%-a ilyen ezért szerintem biztosan van ilyen játék mint amit keresel. :)

    Bye!
  • uiztu
    #196
    Olyanra gondolok ahol lehet szerezni pontokat, pénzt. És azt el lehet arra költeni, hogy a karaktert felizmosítjuk. Például strength-re rányomunk és akkor erősebb izmosabb lesz a karakter. Vagy el kell menni az edzőterembe és ott felizmosíthatjuk a karaktert. Valami ilyesmire gondoltam. Ha lehet akkor olyan játékot ne mondj amit leírtak(GTA). Tehát ilyen legyen a játék lényege amit leírtam.
  • Simaji
    #195
    Hello!

    Huh. Nem tudom. Egy kis pontosítás kéne. :)

    Nincs valami olyan játék ami hasonlít ahhoz amit keresel?
    Mert ha jól értem akkor neked olyan kéne amibe pontokkal lehet nyomni egyes karakter tulajdonságokat de szerintem ebbe az RPG játékok 90%-a bele esik és még lehet, hogy keveset is mondtam. :)

    Bár szerintem te olyasmire gondolsz amibe a pontok elköltése a karakter megjelenésén is meglátszik.

    Bye!
  • uiztu
    #194
    De ha lehet olyat ne mondjatok amit már mondtatok
  • Pianista
    #193
    ööö... a 108-as hozzászólás teljesen más néven van... talán ezért nem tudtam;) nah nézzük... ugye "RPG" stílusról van szó... talán Gothic 1, 2, 3 ha szereted a varázslásos, kardos gémeket;)
  • uiztu
    #192
    A 108 hozzászólásban leírtam. De leírom újból:Hellosztok!
    Nem tudtok valami olyan játékot ami karakterépítős. Tehát mit tudom van 20 pontod és azt pl: az izmot növelitek vele és akkor a az ember izmosabb lesz és nagyobbat tud vele ütni vagy ilyesmi játékot ami valami ilyesmi mondhatnátok. ÉS ha lehet képet is linkelhetnétek be.
    Kösz!
  • Pianista
    #191
    ?????????????
  • uiztu
    #190
    Hát tényleg segíthetne nekem is valaki!!
  • Vardar
    #189
    Hát. Hova lett a magyar játék ipar? Stormregion sokat nyomott a latba.
  • Pianista
    #188
    nekem megvolt eredetibe de eltűnt:( szerencsére az sg.hu -n mingyenesen letölthető a TELJES game:) igaz hogy angol... de kit izgat az:) mennyit szoktam vele gamelni... csak aztán ráuntam... nem jöttek az ismerősök és a legjobb haverom se:( Hitman volt a neve.
  • Vardar
    #187
    Inkább magyar nyelvű SWINE kellene.
  • Pianista
    #186
    ismeritek az elasto mania -t?? ellehet vele szórakozni:) jó kis 2D-s kissé "különös" terepmotorozás:)
  • SLICK
    #185
    max az amikkel te is játszottál már
  • 0246886420
    #184
    De cask olyan játék amiben van ilyen ?
  • Vardar
    #183
    Mert még mindig nincs izomnövelő játék:D
  • 0246886420
    #182
    HÚÚÚÚÚ, de kihalt ez a fórum.
  • 0246886420
    #181
    Ja meg, ha ugyanilyen játékot tudnátok mondani amiben az a lényeg, hogy minél izmosabb legyen az ember, csak jobb grafikával.
  • 0246886420
    #180
    És ha még tudnátok ilyen játékokat mondani az jó lenne.
    Kösz!
  • 0246886420
    #179
    Arra értem, hogy van egy ember és akkor arra kell dolgozni, hogy minnél nagyobb legyen az izma.
  • 0246886420
    #178
    És nem tudnál adni egy linket, hogy hol lehet letölteni ezt a Deus Ex-ét? Ha lehet magyarul.
  • p15t1
    #177
    A deus ex első részét mindenképp próbáld ki.Ne riasszon el a grafika,nagyonon izgalmas játék és ott aztán izmosíthatsz:)
  • Toyo
    #176
    Deus Ex, Gothic, KoTOR. Bár ezt a felizmosítást nem tudom pontosan mire érted..
  • 0246886420
    #175
    Nagyon jó lenne a segítség
  • 0246886420
    #174
    Hellosztok!
    Milyen játékot tudtok, ahol az a lényeg, hogy az embert fel kell izmosítani. Tehát mint a Fable-ben. Bármilyen jó. Előre is kösz a segítséget.
  • Simaji
    #173
    Nem is rossz ötlet. :D
  • Vardar
    #172
    Counter Strike?:D
  • Simaji
    #171
    Multiba? Hát nem tudom. Meg nincs is meg. :S

    Egyéb ötlet? :)
  • bigbigle
    #170
    fifa 05?
  • bigbigle
    #169
    hát...
  • Simaji
    #168
    És mivel? :D Most? :D
  • bigbigle
    #167
    de
  • Simaji
    #166
    Valakinek nincs kedve multizni valamivel? :)
  • Pianista
    #165
    a #159 a klánháborúra van értve:)... csak szólok mert hirtelen nem kapcsoltam és elküldtem:)
  • Vardar
    #164
    Én most találtam meg egy régi kedves játékomat! Skyroads a neve. Emlékszem anno suliban Win 3.11 alatt mennyit nyomtuk. Ajánlom mindenkinek egy kis unaloműzőnek.
    link