243
Ha már te is unod a gyönyörű grafikájú de lapos történetű játékokat akkor itt a helyed!
  • uiztu
    #243
    Csak írjon már valaki, akár animáció is lehet, tényleg bármi. Csak írjon már valaki?
  • uiztu
    #242
    És nekem utoljára valaki tudna segíteni? Valami olyan játékot, vagy akár filmet tud ajánlani amiben a karaktert lehet izmosítani? De, úgy, ha rányomunk a strength-re vagy ilyesmire, akkor a karakteren látszódjon, hogy izmosabb lett. De, akár egyedi program, vagy bármi jó, amiben lehet ilyet, vagy ez a lényeg. ÉS, ha lehet akkor iylen szélsőséges legyen. Tehát, hogy akár k.rva nagy izmoakt lehet csinálni. Meg iylesmi. Vagy karaktert át lehet alakítani, és fellehet izmosítani, szóval bármi iylesmi játékot amit csak tudtok, vagy film, program ilyesmi. Ha lehet videót is linkeljetek be a részről. A Gta batman: Arkham Asylum, már ismerem.
  • Solid Snake
    #241
    Reménytelen ez
  • uiztu
    #240
    Hahó!!
    Hall valaki?
  • uiztu
    #239
    Tud valaki segíteni?
  • AbFriend97
    #238
    nincs
  • uiztu
    #237
    Helo!
    Van itt valaki?
  • uiztu
    #236
    Helo!
    Nem rég néztem meg a Stay Alive-Ezt éld túl-t. Arról szól, hogy az emberek a játékban játszanak és, ahogyan meghalnak, úgy öli meg a boszorkány az embereket a valóságban. Ez a lényeg. És, nem tudtok hasonló játékot? Ha valakinek lenne ideje, és megnézné, aztán tudna ajánlani valami játékot ami hasonlít, ahhoz a játékhoz. Egy telken játszódik, ahol titokzatos lényeg támadnak az emberekre, stb. Tehát, ha valaki megtudná nézni, és tudna olyan játékot ajánlani, ami hasonlít hozzá, az jó lenne. A clubgen.net oldalon meglehet nézni online. Csak regisztrálni kell.
  • Pianista
    #235
    keresnék olyan gémet amiben a küldesések random jönnek pl.: Imperium Galactica 2. ezt a gémet egyszerűen nem lehet megunni:) ha nekikezdek akkor itt kockulok 3 órán keresztül és csinálom a hadjáratot:D
  • Vardar
    #234
    FreddyD forever:D Egyébként meg pcdome a bibliám:D
  • Pianista
    #233
    Letöltöttem a Starship Troopers -t és kegyetlen jó gém... nehéznek igencsak nehéz de nem lehetetlen:)
  • Fasiszta
    #232
    Egy kérdés valaki játszot a Earth 2150-nel mert ha igen akkor mondja meg hogy jó játék-e?
  • Simaji
    #231
    Nos én megmondom neked őszintén, amit én a felsoroltak között olyannak tartok, hogy tényleg jó és el lehet vele játszani és ki is próbáltam már és merem ajánlani az a Haegemonia... :)

    A többit vagy nem ismerem vagy nem próbáltam ki. De tényleg érdemes utána nézni mert Pl.: az EVM sorozat is szokott elég, jónak éppen nem mondható játékokat árulni. :)
  • Vardar
    #230
    Na akkor jó. Értelmesen akarom elkölteni azt a kétezer forintot. Jó, hogy vannak ilyen lehetőségek. Bár mondjuk mutatja a mai rettenetes állapotokat, hogy a youtube egyik Warrior Kings: Battles videójának leírása szerint ez a legjobb RTS és a fejlesztő már nincs is...
  • Simaji
    #229
    Szerintem 99%, hogy igen. :) De ha mégse akkor meg szólj nyugodtan és utána nézek, hátha lehet vele tenni valamit. :D
  • Vardar
    #228
    Akkor biztos, hogy mind a három fog futni 7en?(kompatibilitási szempontból megegyezik a Vistával, most csak ez számít:D)(Chrome: Specforce, Warrior Kings: Battles, Haegemonia Gold)
  • PenisNinja
    #227
    Final Fantasy VIII egyik nagy kedvencem.
  • Simaji
    #226
    Vista != Windows 7...

    Még csak nem is hasonlít. És a legkomolyabban mondom, hogy nekem kb. 10szeresére nőtt a gépem teljesítménye!! :)

    Csak egy kis példa: Vista átlagosan, alapból 50%-ot használt a memóriámból alapból. A Windows 7 driverek és minden egyéb után is csak átlagosan 37%-ot!!

    Úgy képzeld el mint a Windows XP-t csak kicsit újabb és sokkal jobb kiadásba. Szinte minden drivert magától fel rak a gépben lévő cuccokhoz és alig kell frissíteni.

    Persze, a te döntésed és nem akarlak kényszeríteni csak azt mondom, hogy szerintem egy próbát mindenképpen megér. :)
  • Vardar
    #225
    Ja, de ami a legfontosabb. A bugmentesség, a patchek megléte, a támogatás hiánytalansága. Na meg a multi se árt:D
  • Vardar
    #224
    Hát Windows7=Vista vonalon gondolkodok:D Sose teszem fel a Pistát. Akkor a Haegemonia fut hibátlanul az új Windowsokon?
    Starship Troopersről olvastam itt a fórumon, hogy bugos és, hogy csalás nélkül végig nem lehet vinni.
  • Simaji
    #223
    Ha szerencséd van akkor mind ha nincs akkor a Haegemonia-ra tippelek. Ha meg biztosra akarsz menni akkor használj Windows 7-et. :)

    Az nekem eddíg még szinte mindent vitt. :D

    Ez a lista jónak tűnik, de szerintem nézz azért meg egy pár értékelést monjduk a gamekapocs.hu-n vagy a pcguru.hu esetleg gamestar.hu oldalakon. :) A Chrome pl. nekem annyira nem tetszett. :)
  • Vardar
    #222
    Aztán Vistán melyik fog futni?:D
    Akkor egy Haegemonia, Patrician III, Chrome?
  • Simaji
    #221
    Au egyik a legyen szerintem, Haegemonia az tuti. :)

    Starship Troopers sem rossz. :D Bár attól függ, hogy tetszik e vagy nem. :) Patrician nekem annyira nem jött be de sokan mondják, hogy jó. :) mondjuk nem is a 3-al játszottam ha jól emlékszem. :)

    A többit meg nem nagyon ismerem. :)
  • Vardar
    #220
    Ja, Patrician III helyett a Chrome: Specforce lenne.
  • Vardar
    #219
    Az EVM-es játékok közül tudtok nekem 3at ajánlani az 1et fizet 3at kap akció keretében? Én a Patrician III, Starship Troopers, Warrior Kings Battles, Wings Over Europe, Haegemonia Gold közül választanék 3at. Melyikeket ajánljátok ezek közül/helyett?
  • Simaji
    #218
    Hello mindenki!

    Arra gondoltam, hogy kicsit népszerűsítenin kéne a témát mert elég kevesen írunk ide. :)

    Nem reklámra gondoltam csak ha van ismerősötök aki fent van az sg-n akkor azoknak talán szólhatnánk. :)

    A másik dolog meg, hogy szerintem csinálni kéne egy jó logót a témának. :) Éppen ezért ötleteket, vagy akár kész munkákat is küldhetnétek. :) Hogy ne offoljuk szét a témát szerintem az lenne a legjobb ha nekem küldenétek el privátba mindent és meg felrakom egy külső oldalra. :)

    Nos? Mit gondoltok?

    Bye!
  • Vardar
    #217
    És az is ilyen random mód épül fel?(xtől yig azt csinálsz amit akarsz) Vagy között küldetés halmaz?
  • Bandras DaSilva #216
    Nem teljesen ugyanez, de elég jó kis játék a The guild 1 és a 2 része is.
    Van benne egy kis dinasztiaépítés is meg kis politika jó sok gazdaság..vicces.

    Én mind a 2 résszel nagyon jól szórakoztam.
  • Vardar
    #215
    Tudtok akkor valami ilyesféle játékot ajánlani?
  • Simaji
    #214
    Jaaah. :D Értem. Bocsi csak nem tudtam, hogy mire gondolsz.

    Én játszottam mind a kettővel igaz egy kicsit többet nyomtam a Settlers IV-t. :)

    Jó játék csak kicsit lassú a nyersanyag beszerzés szerintem. :) Bár az az igazság, hogy annyira sokat nem játszottam vele, csak kipróbáltam. :)

    Egyébként ahogy leírtad úgy nagyon hasonlít a két játék de őszintén szólva nekem a Settlers IV jobban tetszett. :)
  • Vardar
    #213
    Knights and Merchants, egy állítólagos Settlers klón(nem sokat játszottam a Settlerssel, nem tudom megerősíteni) aminek a lényege, hogy egy gazdaságot kell kialakítanod amivel elláthatod a seregedet pl kaja, pia:
    farm(búzát termel)>malom(1*es szorzóval lisztet készít)>pékség(2*es szorzóval kenyeret készít)
    állattenyésztő(disznót nevel amiből bőr illetve hús lesz)>mészárszék/tímárműhely(kolbász/szövet készül)
    borospince(bort készít)
  • Simaji
    #212
    Hello!

    Bocsi lehet, hogy csak én nem tudom de már nagyon idegesít és ezért meg szeretném kérdezni, hogy milyen az a K&M stílusú játék? :)
  • Pianista
    #211
    keresném a Thandor nevű játékot teljes verzióban. megvolt csak eltűnt a cd, guglit már átkutattam de semmi... még torrenten se:( valaki pls help.
  • Vardar
    #210
    Nekem valami K&M típusú játék kellene amiben nincs kötött hadjárat(csináld ezt, azt) vagy a hadjáraton kívül van egy világmeghódítós random/skirmish mód. Hogy megcsinálom a kicsi falum minden házzal, aztán egy más után levadászom a többi falut, majd városokat, aztán tartományokat stb.
  • NightFox
    #209
    Jójáték, bár online
    http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=Nightfox
  • uiztu
    #208
    Én figyelek. És folyamatosan nézem és töltöm le a játékokat. De én olyan RPG-t vagy nem is muszáj RPG-nek lennie, olyan játékot szeretnék ami új játék nagyon jó a grafikája. És ahol elkel menni edzeni vagy pontokat gyűjteni, és egyre izmosabb lesz az ember.
  • EnZsolt
    #207
    Ember, figyelsz? " godfather 2-t vagy a saints row 2-t" Próbáld meg, ha meg nem tetszik, akkor meg fingunk sincs. Próbálj több RPG-t hátha tetszik valamelyik, amelyikben nem látod a kigyúrt izmokat. Vagy próbáld meg in real life. Ott látszik is, és többre mész a csajoknál is, mint ha azt mondanád, képzeld elköltöttem megint 10 skill pontot strengthre a törpömnél, így már akkora a karom, mint egy mamutfenyő törzse, durva nem?
  • uiztu
    #206
    Tudna nekem is segíteni valaki?
  • Pianista
    #205
    OH MAN! ezt LETÖLTÖM!
  • Simaji
    #204
    Hello!

    Ez engem is nagyon érdekelne, és ami azt illeti találtam is valamit:

    http://www.moddb.com/mods/copperhead-retaliation

    :D Elég jónak tűnik szerintem egy próbát megér. :) Tulajdonképpen egy mod az eredeti játékhoz. Úgy tűnik, hogy ez már a végleges verzió. :)