61
Perry Rhodan - A világ legnagyobb sci-fi sorozata
  • once
    #61
    Üdv, ha valaki a 2. pályánál tart,küldhetne egy mentett állást arról a részről amikor Huber laborjában vagyok, és leteszem azt a műanyag dobozt arra a gépezetre most ráteszem analizálni azt az artifact-et és ott kilép a játék hibaüzenetet hagyva,már mindent próbáltam többféle törést egyik sem használt.mentést is nehéz keresni mivel nem korlátlan a mentett állások száma.javítást meg nehéz találni olyat ami crackelt.előre is thx!
  • once
    #60
    bocs megvan, a jelszót nem írtam be a számítógépbe
  • once
    #59
    Bejutottam Bully és a saját szobámba,de ezek után nem tudom mit kel csinálni? A kristályteremnél mondra irodája előtt nincs senki akitől elkérhetném a szemüveget, mit nem csináltam még meg előtte?
  • mariann84
    #58
    szia
    köszi, de azon túljutottam, most egy másik résznél akadtam el, nem is tudom már hol mert kb 1 hónapja abbahagytam a játékot, várom a magyarítást, remélem csinálja vki :) és akkor majd újrakezdem mert a sztori jónak néz ki de nem nagoyn értettem belőle semmit :)
  • Darkee
    #57
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha sikerült megjavíttatnod a hologrammos szerkentyűt, a gép melletti teremben, akkor azzal oda küldheted a hologrammot. Az lefoglalja, amíg te beszálsz
  • zoltang
    #56
    Lenne egy kis problémám. Nálam mindig exe-hibával kilép a progi a "laboros-riasztós" résznél. Amikor a gépbe teszem a "műanyag dobozt" majd rá akarom tenni az ismeretlen leletet mindig kilép. (Vista alatt játszom a német verziót, többféle töréssel.)

  • mariann84
    #55
    magyarul nincs, elakadtam , ez az angol végigjátszás elég bonyi, az online-fordítók nem nagyon bírkóznak meg vele.
  • mariann84
    #54
    köszi :)
  • zzeN
    #53
    egy kis segítség
  • mariann84
    #52
    az űrhajó előtt álló őrt, hogy tudom elcsalni? tudja vki?
  • mariann84
    #51
    van valahol magyar/angol végigjátszás? én nem találtam hozzá, elég nehéz a játék, elkelne hozzá :)
  • dartonita
    #50
    A szamitogephez egy jelszot kell kitalalnod,a novenyhez pedig specko legyek kellenek,mind2-hoz segitseget a teton fogsz talalni,ahova robotokat rendelj hogy eltereljek az orok figyelmet.
    (legalabbis igy emlekszem,reg jatszottam)
  • oohyeeah
    #49
    Ja és hogy tudom működésre bírni a számítógépet?
  • oohyeeah
    #48
    Találkoztam mondra irodája előtt vmi faszival.Sikerült elküldeni, hogy nézze meg a számítógépet(amiről lehet a hologrammot meg a robotokat irányítani).Közben eltudtam kérni a thermo szemcsit és bejutottam mondra irodájába.Na most ott van egy harapdálós növény,azzal mit kell csinálni?
  • Sir Quno Jedi
    #47
    még haladgatok benne
  • MerlinW
    #46
    Dehogynem, már el is felejtettem:)
  • Lacc
    #45
    Nem értem, senki nem próbálta itt ki ezt? Én most toltam végig, szerintem egész jó kis játék volt. Igaz, a vége kicsit össze lett csapva.
  • MerlinW
    #44
    Ha most nem az illegális oldalát nézzük, jó mert minden egy helyen van. Pl az alábbi linket példának véve kényelmesebb egy kattintás mint 150 lapon keresztül letölteni az abandoned oldaláról:)
  • Sir Quno Jedi
    #43
    Más kérdés, hogy én nem torrentezem, mer minek.
  • Sir Quno Jedi
    #42
    Háak ezt én is ismertem vazze, csak a gém neve nem ugrott be! :D
  • MerlinW
    #41
    kis százalékban warez, nagy százalékban ingyenes így megkockáztatom

    hev fán:)
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Héjjj! Ezt végigtoltam, csak a neve nem ugrott be! Danke!
  • MerlinW
    #39
    Csak egy hete jelent meg angolul. Gondolom a magyar majd később. Feltéve ha... Mondjuk új játékot általában olcsóbb UK-ból rendelni, mint itthon megvenni. Én kintről rendelek mindig. Igényesebb csomagolás, néha pár ezressel olcsóbb, gond esetén szó nélküli csere, stb.

    Nem magyar vállalkozás, ennyi:)
  • MerlinW
    #38
    Bureau nekem sem jött be, viszont Guilty-t szerettem nagyon. Olyan dig+beneath szerű. Abandoned-ről letölthető
  • gazgoblin
    #37
    csak en nem talalom a cdgalaxisnal (mondjuk)

    valaki tipp?

    vagy INNEN lehetne meg rendelni kb. 5000HUF-ra jon ki szallitassal egyutt.
  • Sir Quno Jedi
    #36
    Uramisten ezeket hogy szerettem (kivéve a b13-at, az nem jött be, meg a guiltyt ki sem próbáltam)...
  • dartonita
    #35
    Nagyon korrekt kis kalandjatek,alig egy hete kezdtem el en is,de meg nem volt sg-s tema.Orulok h vki vegre csinalt.
    Ha elakadtok,a muzeumi palya vegen tartok,addig kb tudok segiteni.
    Hf.
  • Guillotine
    #34
    Köszönöm!
  • MerlinW
    #33
  • Guillotine
    #32
    Az ajtók felett a lámpáknál megtalálod a szobákszámát.
    Én ott akadtam el,hogy Bully-nak a számítógépéhez való hozzáférési kódját nem tudom és nem találom sehol sem.
  • zzeN
    #31
    én már be is jutottam a saját szobánkba, de h az után...az egyik fickó mondott olyat h hív vmi szerelőt is...
  • kirol
    #30
    JA, hülye vagyok. :D
  • MerlinW
    #29
    Nekem tetszik. Mondjuk befolyásol az is, hogy olvastam pár Perry könyvet.
    Magyarítás: #15
  • 062020
    #28
    Hát én már az elején elakadtam.
    Bully ajtójának kódját tudom(938) de nem csinál semmit. Vagy valami mást kell csinálni?
  • csgj
    #27
    Hát nehéz bizony :P Most is kicsit el vok akadva... Pedig az elején vok...
  • kirol
    #26
    Azt mondod jó?
    Lehetséges magyarítani?
  • MerlinW
    #25
    Ez kalandjátéknál relatív. Végigjátszással pár óra, anélkül pár nap. Főleg, hogy elég nehéz lett hál'isten.
  • mama2
    #24
    Hány órás a játék körülbelül?
  • mama2
    #23
    Én már telepítem:).
  • MerlinW
    #22
    Igen, volt pár:) Space Quest sorozat, Roger Wilco, Guilty, Bioforge, Feeble Files, The dig, Bureau 13, Beneath a steel sky, stb.