807


Hivatalos oldal


Letöltés és regisztráció


A NcSoft Exteel nevű mmofps-ének a topikja
  • TreDoR
    #647
    Nekem nem müxik
  • Geri8
    #646
    én ezeket a maestro meg visa jelzéseket nemértettem sohase, de levona alóvét, creditet feltöltötte, innen től kezdve nemérdekel:D
    Próbáld meg, max hiba üzenetet ír ki, vagy ilyesmi. Am kér valami kódot is a végén, ami a kártya aláírós részén van, 3 jegyű szám nekem legalábbis. CSak ha esetleg még nemtudnád, mer én eztis most fedeztem fel csak h ilyenis van rajta:D
  • TreDoR
    #645
    Az érdekes, pedig elvileg Visa Electronnal sem lehet online vásárolni, ezek alapján megpróbálkozom a Maestrommal.
  • Geri8
    #644
    jah tudtam visa electron-al vásárolni, igaz most elösször csináltam így külföldin, eddig csat átutalással végeztem.
    Am lehet hogy szükséges hozzá valemyilyen netes vásárlási beállítás a bank szolgáltatónál, anno csináltattam ilyen netbankár hülyeséget, leeht ott állították be a netes vásárlás leehtőségét is.
  • Geri8
    #643
    A fegyverek töbségét ncoinért csak 1 hétre tudnám megvenni, ami meg tiszát ncoinos az a blitzrocket-a ugye, de nekem azmeg nem ér meg 300 ncointot, mivel nem elsődleges célom az ls-ezés:D
    Viszont komolyna elgondolkoztam egy aerobolt szettre, az csupán 670ncoin.
    De egyenlőre testre és fejesre gyűjtök, mert lejárt a 30 naposos és msot az full alapban vagyok kénytelen tolni :/ Javításra meg nem akarom eldobni a lóvét, mert így 130ncoint/500as csomag, 500ból veszek 3 ilyen csomagot, ami creditbe átszámítva 69k credit, ennél jobb ajánlatot semmisem ad most jelenleg, és még maradna is 110 ncoinom.

    Eddig semmilyen üzit nem kaptam arról, h lenne valami plussz költség. Amikor beütöttem neten a kártya számot meg az azonosító kódot, egyből jött az sms a levonásról és a lapon megis jelent az 500 creditem. Mindez este 6kor. Ami arra tesz következtetni, hogy szimpla külföldi vásárlásnak könyvelte el, ami ingyenes. A banki átutalás lett volna az 100ft/ utalás lenne, mermár csináltam olyatis.
    A junioros kártya meg nem nem nagy kunszt, vannak már egész jó feltételesek is, mittomén havi 3x ingyen vehetsz le pénzt, nincs kezelési díj, úgyhogy megéri hosszú távon megcsináltatni.
  • TreDoR
    #642
    Nemkérdeztem. Te azzal tudtál neten vásárolni?
  • TreDoR
    #641
    NCSoft Gametime Card
  • TreDoR
    #640
    Naja, de milyen Visad van? Visa Electron?
  • Jana32
    #639
    szóval akkor nincs semmi plusz költség ilyen vásárlásnál? Gondolok itt ilyen átváltási, kezelési stb. költségre. Majdnem mondtam, hogyha van 1 kis eszed akkor fegyverekre költöd a a coin-okat, dehát te akkor vehetsz amikor csak akarsz. :)
  • Jana32
    #638
    Máskor még azt hiszem te linkelted be a game time card-nak a linkjét. Én úgy emlékeztem, hogy akkor 5000-ért osztogatták kis hazánkban, most én a 7290-ért látom, de most néztem utána, hogy mivel ez 60 napos, ez bizony átváltva 3000 ncoin-t ér!!!:O Jó, még mindig nem éri meg, de annak tökéletes, akinek nincs megfelelő bankkártyája.. Csak ahogy elnéztem fórumon többen is panaszkodnak, hogy nem működik nekik, pedig működnie kellene..:S Jelenleg nincsen 7000ft felesleges pénzem, de sztem ahogy lesz lehet hogy rá fogok nézni 1 ilyenre!:)
  • Geri8
    #637
    mindenkártya alatt a kezdő kártyákat értem, mint a junior, meg hasonlók
  • Geri8
    #636
    jó azzal az 500 forintal túloztam, nálunk a Gödöllői diákszöviben 430-as órabér van alapban, az esti kezdődik 500nál, ha tehetem estit dolgozom.

    Am meg sima mezei otp junior max kártyám van ez 18-24 év közöttiek igényelhetik. Nekem már jóideje van, mert mindne munkához már kötelező a bankártya, amire utalják a lóvét, nahmeg ösztöndijjat is erre nyomják.
    Ez visa electronic, nemtom a többi junioros milyen, de öcsém szerint ma már minden kártya visás, így neten lehet vele vásárolni. Az 500 ncointot meg potom 955 ftért kaptam meg.

    Jana ígymár értem a pénzes dolgot, élnek lennt délen rokonaim, és mesélik hogy elég tréd a helyzet arra felé :/
    Én úgy voltam vele, hogy ezt az 1 ezrest haverokkal eliszom 10 perc alatt, ittmeg szenvednék a játékban a 100k creditnyi javító pontért(valszeg erre költöm az egész credit mennyiséget) egy hetet, napi 4-5 óra játékkal.
  • TreDoR
    #635
    Nekem is csak egy Maestro kártyám van, de vele nem működik semmilyen online vásárlás, a normál MasterCardra meg nem fogok havi ezreket fizetni. Lehet vennék timecardot, csak jó lenne tudni hány napért mennyi Ncoint kapok érte, de sehol nem találok erről leírást... Aztán meg kiszúrnák a szememet 500 NCoinnal egy 2000ft-os timecard kódjáért.
  • Jana32
    #634
    WOW nem tudom te merre laksz, de nálunk itt Csongrád megyében a 400-420 ft-os órabér már egész faszának számít!!!:D:D:D:D Látom vettél coin-t.. nekem 19 éves létemre nincsen, mondjuk csóró legény vagyok én..:D Muteromnak meg Maestro kártyája van, amivel asszem nem működik, tehát nem mostanába fogok coin-ozni az biztos...:(
  • Jana32
    #633
    Nah fasza halljátok ez a kis leállás olyan sokat segített, hogy ismételten úgy laggolok, ahogy az meg van írva... Természetesen mintha csak direkt lenne, akkor jön elő amikor éppen ölök valakit!!!! EZ A KEDVENCEM!!! Komolyan mondom nem tudom elképzelni, hogy ez a sok marha az NCsoft-nál mi az isten f*szát csinál, hogy nemhogy javítanák, még rosszabbá teszik a dolgokat... Jah azt elfelejtettem mondani, hogy úgy 4-5 napja nem laggoltam... nah mind1, nem éri meg idegesíteni magam rajta..
  • Geri8
    #632
    köszi
  • TreDoR
    #631
    Nem kell várni újraéledés előtt (ugyanazzal a mechával).
  • Geri8
    #630
    mire jó az immediate assault item?
  • Geri8
    #629
    nembaj, ha csinálnak vele vmi jót is:)
    magát az ncsoft oldalt is alakítgatjék mert az account manager nem volt sokáig elérhető, de mostmár jó, vettemis gyorsan 500ncointot, próbálom okosan elkölteni.
  • TreDoR
    #628
    Ma már másodszor van karbantartás lol
  • Geri8
    #627
    forumon mintha ilyesmit látnék
  • Geri8
    #626
    áhh az marha drága, meg aztse tom honnan kell:D Még kipróbálom hátha elfogadja kártyámat.
    Am msot szerver szünet van? nem enged fel az istenért sem.
  • TreDoR
    #625
    Vegyél NCSoft gametime cardot.
  • TreDoR
    #624
    Ez tiszta sz*pás, délelött valahogy updateltem gameguardot, azóta meg 600 fölötti pingem van... Órák óta pakolgatom a mappáimat UltimateDefraggel, de ba*ik működni.
  • Geri8
    #623
    aki egyszer coinozásra adja a fejét, annak semmisem drága. Ha nézzük még a legramatyabb munkával is kapsz 500ft/óra bért, ami 250 coin, amiért már lehet cuccost venni, amőgymeg güriznél érte órákig:D
    Ha lenne kártyám, rég nyomtam volan fel már 1-2 ezer ft-t :/
  • Jana32
    #622
    Jah és van még ugye a +1 mech slot. Ugye alapból maximum 4-et tudsz összerakni, persze ezt is 1 adott szint után (azthiszem 60-as szint környékén adta meg a 4. slotot). 4 robottal azért igencsak el lehet lenni, pláne, hogy én 2-t használok rendszeresen. De ilyenkor mondhatod azért, és igazat adok, hogy itt viszont betesz 1 kicsit az, hogy van nekem 5 robotra való cuccom, mégse bírom használni. Meg ha még jól tudom van ilyen, hogy +30% credit, és +30% xp. Még a credit az oké, de az xp-t csak a noob-ok fogják használni... sokan mondták is, hogy felesleges, mivel elkezdi 1 olyan valaki aki azt sem tudja eszik vagy isszák a játékot, megveszi ezt a sok szart, és játszik 2 napig egyfolytában, aztán fenn van 30-as szinten és csak veri a mellét, hogy hűűhhaaa nézzetek rám én már nagy vagyok... sokan ettől is félnek, hogy ha ez bejön, tele lesz a játék noob-okkal, ami valószínű is lesz..:S Egyébként ahogy én láttam, ez az összes consumables irreálisan drába, mivel 400 coint elkérnek az összesért, ami azért nem kevés teszem azt +1 mech slot-ért... mert - lehet hogy most csak nekem drága, dehát én csóri gyerek vagyok:D - 1000coin az mostani árfolyamon kb. 2000 forint (most nemtudom a bankoknál kell-e ilyen átváltási plusz költségeket fizetni vagy milyen költségei vannak még) és egy + slot-ért most akkor 800ft-ot kell fizetni? Hát akkor inkább elkölteném (már ha lenne) fegyverekre, vagy coinos robotra... hát de nem?
  • Jana32
    #621
    Sztem is főleg ez a +50%-os EN-regen, mivel 1 jól összerakott capper mech-nek 600-as EN-regen-je simán van, ami bőven elég, nah most +50% felvinné 900-ra elméletileg, ami annyit jelentene, hogyha elfogy az EN, épp elengedi a boost-ot és már tolhatja is tovább, ami azt jelentené, hogy teljességgel lehetetlen lenne elkapni, és értelmetlen lenne a ctf. Máskor is sokan szidták a játékot ahogy bejött az Aerobolt mech azzal a (asszem) cyclone nevezetű boosterral, hogy mocskosmód gyors.. csak már mindenki hozzászokott. nah most 1 ilyen teljesen hazavágná a ctf-et szvsz... a Consumables-ek meg nem fognak betenni, mivel ha megnézed, mivel olyan képességeket ad, amik hasznosak ugyan, de lehet nélkülük élni. Gondolok itt a +10 inventory slot-ra (ami ugye alapból max 80 egy adott szint után). Nah nekem most van 5 teljes robotra való cuccom fegyverrel, ruhával mindennel, meg 4 skillem és 2db színem, mégis 68/80-nál vagyok, tehát ha kijön majd egyszer az új robot, meg a fegyverek, még bőven meg tudom venni őket.
  • Geri8
    #620
    kicsit durvák ezek a búnuszok, inkább be se vezessék. +50en regeneráció, hmm, már tegnap is volt egy ctf ahol a csákó egyhuzamban végigtolta a pályát a zászlóval, követni sem bírtuk, asszem a "kiképzős" pályán volt ez, hogy az oszlopokon ugrált végig argus boosterrel:D

    Jana án összevissza vagyok fent, de általában este 8-9től tutira játszok 1-2 órát, de néha reggel ilyenkor is, főleg most nyáron, ha éppen nem nyaralok valahol:D
    Kezd idegesíteni a játék laggolása, jó a pingem és mégis jóha minden második shoti lövésem talál pedig előttem van az ellen...Nahmeg olyanis előfordul h benézek egy sarkon látom ott van 2-3 ellen, visszamegyek gyorsan de akkor már -2k hp, pedig aztse láttam h lőnek. Idegesítő, kis szinten nem volt ilyen :O
  • TreDoR
    #619
    Mitől ne lenne fair? Gondolom mindenki megválaszthatja, hogy melyiket akarja. Max. akkor vágná haza a játékot, ha Ncoinért lehetne venni őket, de ilyen alapon mondjuk a consumable-k is be fognak rendesen tenni a Ncoin nélküli játékosoknak ha egyszer beteszik őket.
  • Jana32
    #618
    Jah itt a linkje, ha esetleg érdekel valakit: http://boards.exteel.com/showthread.php?t=44702
  • Jana32
    #617
    Az se semmi, hogy a kóreai exteel-hez megin jön 1 nagy patch... ilyenről még nem is hallottam, de hozzájuk 3 új operator jön (vágjátok aki nálunk az a operator sarah, aki mindig ugat) és közülük lehet választani, és különböző plusz képességeket adnak. Ezt egyébként nem feltétlen tartom jó ötletnek, mivel ezek tönkre fogják tenni a ctf-et leginkább, mivel van köztük ilyen képesség, hogy +50% EN regen, +50% gas (most nemtudom ez gyorsulásra értik, vagy sebességre). Tehát sztem így nem lesz fair 1-1 játék. De van olyan képesség is, ami láthatóvá teszi az ellenfél életét. Ezt sem tartom a legjobbnak, mivel ha kevéske életed van, az hétszentség, hogy 5-en fognak vadászni rád... de mind1, nekünk nem kell félni, hogy egyhamar bevezetik ezeket...
  • Jana32
    #616
    K*rva istenit, de felbaszták az agyam így kora reggel!!!! Ugye mindig szerdán derül ki,hogy van-e patch vagy valami, aztán most ugye már 3 hónapja annyi a szöveg, hogy There are no content updates at this time.
    Most meg nem azzal kezdődött, hanem valami elb*szott viccel, és csak utána írták be ugyanezt. A hozzászólok azért jól meg is mondogatták, némelyik még nekem is fájt..:D
    http://boards.exteel.com/showthread.php?t=44722 itt van a link, ha gondoljátok idegeskedjetek ti is!!!:D
  • Jana32
    #615
    Jajjj tényleg te Geri8 néven játszol ugye?:D tudtam, hogy valahonnan ismerős vagy!!:D jah és neharagudj..:D Majd felveszlek már haverok közé. Milyen tájban szoktál játszani? Így 8-tól 12-ig? mert én akkor szoktak általában.
    Hát azt mondjam, hogy nem értek veled egyet, mivel én pont az ellenkezőjét állítom. Előfordult már, hogy 3-0-ás vesztést hoztunk fel 3-3ra. Olyan ez mint a foci. Ha az egyik csapat vezet és ráül az eredményre, akkor ha ezt a másik csapat is észreveszi, előbb-utóbb támadni fog, és ha 1-t berúgnak, egyből megzavarodik a játékuk. Nah én ugyanezt veszem észre a ctf-ben. Hiába 8v8, akár 2 ember is megnyerheti a játszmát, holott tdm-ben és tc-ben hiába vagy te vagy még 2-3 jó játékos, ha van 1-2 kritikán aluli, aki meghal 10szer, 15-ször 0 öléssel, és csak miatta vesztitek el az adott játszmát.
  • Geri8
    #614
    de genya vagy Hans, hát nem szarrávertetek minket tdmben az előbb:D CSak eredmény hirdetésnél vettelek észre, időm már nemvolt írni:D
  • Geri8
    #613
    hülye ez az exteel, kénytelen vagyok öcsém gépén játszani mer engem ledob az enyimen... átérzem a problémád:/
    k/d arányra meg rátérve, egy ctfen úgyis eldől már az elején melyik csapat a jobb, addig általában foglalok egyet és védek, miután kiderült az erőarány általában lelépnek a mieink, ekkor szoktam átállni alap mechára.
    A ctf a világ leganyobb hülyesége random team esetén, a tc és tdm nél simnán előfordul a fordítás lehetőseg, ctfnél nagyon ritka.
  • TreDoR
    #612
    Újrahúztam xpt, feltettem exteelt, de a gameguard megint nem akar rendesen updatelni... Hogy ezt minden telepítés után eljátsza.
  • Jana32
    #611
    Nem az a lényeg, hogy milyen a k/d arányod, hanem az, hogy milyen hasznos dolgokat csinálsz 1-1 játék alkalmával. Jó most nem TDM-re gondolok, mivel ott az a lényeg, hogy ÖLJÉÉÉÉÉÉÉ... Elsősorban a TC-re és CTF-re gondolok. Mivel hiába van neked 5:1-es k/d arányod abban a játszmában, ha egyszer azt úgy érted el, hogy fent kempeltél valahol, és szétlőttél mindenkit, de egyébként semmit nem csináltál (nem szerezted/tartottad meg az aero-kat, csak nézted, ahogy megölik a saját capper-edet, vagy leszarod, hogy ellopták a zászlódat, nem mész utána)... ezért nemhogy tiszteletet nem kapsz az emberektől, ráadásul még utálni is fognak.. és azt kell, hogy mondjam, vannak ilyen emberek. Viszont ismerek nem 1 olyan játékost is, akinek 0.95-ös a k/d aránya, mégis mindenki vele akar játszani, mert rohadtul nem érdekli, hogy meghal, és szó szerint mindent csinál. A mi csapatunkban is van 1 olyan gyerek, épp tegnap játszottam vele 1 ctf-et.. és úgy hidjétek el, hogy megszerezte az aero-kat, embereket ölt, és azzal a robotjával, amelyikkel ölt (asszem shotgun volt nála), azzal még ő fogta magát és ment a zászlóért.. és nem elég hogy felvette, nem bírták kinyírni érted?:DDD Hát nekem, az életbe nem jutna eszembe, hogy a gyilkoló robotommal menjek a zászlóért...
  • Geri8
    #610
    dejó is lenne ha nekem lenne annyi:D Jelenleg 3:2:3 arányú a k/d/assist arányom, igaz ezt a "jó" arány még az első 20 szinten értem el, ahol még elég sok butuska játékos játszott és sokkal több volt a tdm mint most 27 körül:/
    A planet eagel-a val meg vegyesek az érzelmeim, jól sebez, de kicsi a hatótávja és viszonylag gyors a túltöltődése is, nemhiába írják hogy a tommy a legjobb :D

    Jana am meg hiába vagy hiper szuper jó és hiába keresed az ellen nagyjait, a kisebb tagok úton útfélen akadályozni fognak ("mekkoramá ha ezt megölöm" alapon). és aztán jön a nagyszintű és leseper. Ritkán van fordítva, főleg h a nagyok tapasztaltak és hajtanak a jó statra, emiatt inkább elmenekülnek vagy csapatban mozognak.
  • TreDoR
    #609
    Én ezt általánosságban írtam, az is csak most esett le, hogy Geri8 a te 3:1-es statodról írt.
  • Jana32
    #608
    Azt nem mondtam, hogy nem lövöm szét azokat, akik közben még rámtámadnak... meg az a helyzet, hogy nem mindenki használ shotgun/rifle összeállítást, amivel köztudott, hogy a legkeményebben lehet aprítani... sokat szidni is szoktak, hogy mér mindig csak azzal megyek... mondom mer azzal mindenkit kettélövök.. nem azt mondom, hogy én vagyok a legjobb, mert nagyon messze nem vagyok a legjobb, de azt be merem vállalni, ha nem így pontok, hanem tudás alapján rangsorolnák a játékot, a top 200-ban ott lennék valahol. De most légyszíves ne nézzél nagyképűnek, mert látom te erősen kételkedsz...