807


Hivatalos oldal


Letöltés és regisztráció


A NcSoft Exteel nevű mmofps-ének a topikja
  • TreDoR
    #687
    Am, ezt a gamet lehet seggrészegen is tolni (tapasztalat XD), na persze pvp-nél kicsit másabb, bár ekkora laggnál sztem tök mind1
  • TreDoR
    #686
    A Red Eye is egy átb*xás, eddig azzal mentem, most vettem mellé egy siege castert is, de semmivel sem lassabb sem a lövése, sem a 2 lövés közti idő...
  • TreDoR
    #685
    Meg a sok kretén beírja, hogy noobokkal van összezárva, nem tűnik fel neki, hogy 8 emberből 5-nek 100 és 1000 között ugrál a pingje. Pedig csak a Tab-ot kéne megnyomni...
  • Jana32
    #684
    Hehe... ez érdekes, mivel ezek szerint ugyanaz a lagg van mind3unknál, mivel nekem is 8-900-ra felmegy pár másodpercre, majd visszamegy normálra, persze addig kettélövik a fejem...ezé inkább elmék ma is inni!!! aztán max nekem lesz 900-as pingem....csak 3000-nél ki ne akadjon, mer akkor teleport lesz hazafele..
  • TreDoR
    #683
    Megint visszajött a 800-as ping.
  • Geri8
    #682
    60k? tényleg, hát én olyan sok nullát láttam h jobbnak láttam megse számolni:D
    Úgy már okés
  • TreDoR
    #681
    Az 60k, nem 6k XD, egy meccsen minimum 2400-at kapsz (persze ha nyertek), de 1 saboteur megölése növeli ezt 100-al, szóval ha tizet öltök, akkor 3400. 7 játékkal megvan egy 500ks repair csomag.
  • Geri8
    #680
    kaptom=kaptok
  • Geri8
    #679
    mennyit kaptom am egy nyertes ls5ért? mert én 2-2,5k credittel számoltam ezt :)
  • Geri8
    #678
    Jézus Máriám, az azért már durva! Egy 6k-s durability cuccból levon 1k-t! lol. Akkor épphogy megtermeli az ls5 a 23ks repair kitet lóvéval...
  • TreDoR
    #677
    Nemtudom minél, hogy van, de LS5-nél független a sebzéstől, 1 meccs 0 halállal 1000-et von le mindegyik cucc durabilityjéből, és 500-at a fegyverekből. 1 halállal minden duplázódik, 2 halállal az alap háromszorosa stb.
  • Geri8
    #676
    am most tesztelgetem a javítás mibenfüggését, és úgy látom a bekapott sebzéstől függ a javítás költsége, a halál max még jobban megnöveli ezt.
    Most toltam pár ls2-őt egyszer sem haltam, mégis 10k javító pontot követel:D
  • TreDoR
    #675
    Csakhogy a spazmok elkezdi visszatölteni az EN-t és 2mp alatt visszatölti az egésszet, más core-al várnod kell, amig boostolhatsz, vagy ugorhatsz.
  • Geri8
    #674
    most megint laggol mindenki az exteelben
  • Geri8
    #673
    ergó a fegyvervátlás után tökmindeggy milyen a corom, a több hp számít:D
    Nahjó, rátog halgatva megvettem a spazmokot, mindjárt ki is próbálom. Igazából csak annyi ezell a cuccal bajom, h marha ronda és aki nem aerobolban szaladgál azon mind ez a core van, marha népszerű:D

    Köszi a magarázatot az mpu val kapcsolatban, abból tényleg elég 2, főleg h 1 skillem sincs nekemse:D
    A fejes tuti azlessz, holnap estig arra pedálozok. Aztán nekilátok összerkani a gyors mechámat. Jópofa a gép h már 3 slo helyem van és még 1 jó mechám se:D
  • Jana32
    #672
    MPU az az, hogy mennyi skill-t tudsz az adott robottal használni. De általában 2 elég. Feltétlenül a Jaywalker head-et vedd meg, mivel majdnem a legtöbb hp-ja neki van és neki van az egyik legjobb EN regen-je.
    Nem kötözködés ez tudom, de annál a 300 hp-nál sokkal de sokkal többet ér az EN-regen. Ha belegondolsz az a 300 hp az 1db rifle találat, tehát nem sok... és igen amit tredor mondott, hogy a fegyverváltás... én még arra nem is gondoltam, pedig az a legrosszabb az egészben, mivel ameddig fel nem melegszik a fegyód, addig úgyis mozogsz, tehát fogy az energiád, ahogy "felforr" és váltassz, utána már úgy sem lesz annyi, hogy te boostolgassál jobbra balra, azaz meghalsz..:)
  • TreDoR
    #671
    Mechanaught Processor Unit. Az a szám mutatja, hogy összesen hány skill lehet egyszerre nálad azzal a fejjel.
  • TreDoR
    #670
    A fegyverváltás EN szívása nemtudom mitől függ, sztem mindentől. Pl. ha cannont váltok akkor szinte az egész lemegy vigilanttal is, meg amikor full spazmokkal elkezdek boostolni és közben meleere váltok akkor időnként semmit sem esik az EN.
  • Geri8
    #669
    jah és most hogy nézem eszember jutott, régóta meg akartam kérdezi, mi az az MPU ?:D
  • Geri8
    #668
    azt írja valahol infónál h ez kb mennyi energia?:O most nekem 1000en 1 fegyó váltása
  • TreDoR
    #667
    Najó, ez inkább a vigilant corenál jelentkezik, de a vindicator is messze elmarad a spazmoktól.
  • TreDoR
    #666
    Ha vindivel core-al egyszer fegyvert váltasz, akkor utána már nem boostolsz sehova, és EN nélkül az argus sem dob fel semeddig.
  • Geri8
    #665
    am bocs h kötözködök, csak nagy döntés ám ez még nekem.
  • Geri8
    #664
    hátde ezd kompenzálja a +900as en, mivel nem töltődik, ezért tudok folyamatosan ugrálni egy idejig, aztán úgyis leszednek, 1vs1 ben sosem bírtam 1 embernél tovább, a 2. ígyis úgyus megölt. Úgyhogy végtelenségig nemfogok ugrálni:D
    Nahmeg ott van az argus, amivel kedvmere ugrálhatok még. Nahmeg a vindi is ad 50 en regenerációt a spazmok meg asszem 150et kb és egy kicsi spidet mindehez.
    Sztem spazmok majd a 2. mechemnek lessz, akinek a boostere cylon lessz.
    De még alszok rejá egy 1 órácskát:D

    Am Jana, tereptárgyak, tereptárgyak Bebújsz mögé, és máris nem kell ugrálni :D
  • Jana32
    #663
    Én is ezen az elven voltam, de rájöttem, hogy az EN-regen sokkal többet számít, mivel, ha gyorsan visszatöltődik az EN-ed, többet tudsz ugrálni, azaz kisebb az esélye, hogy eltalálnak.. Mert most hiába van 350-el több hp-d, ha egyszer nem töltődik vissza olyan gyorsan az EN, akkor csak futni tudsz, úgy meg könnyű préda vagy... Ezért van nekem 3 spazmok core-om. Igaz azonkívül van még 1 Vigilant core-m, meg 1 Sidewinder core-m is, de nem igazán szeretem őket... de ez csak 1 tanács volt, a döntés nálad van! :)
  • Geri8
    #662
    nemtom, de most semmi baj a pingemmel az én szemszögömböl persze:D Mondják h lagg van, de lekakálom, én tudok lőni, ők nem találnak el, ők halnak én nem:D

    Viszont nem tom milyen core-om legyen, nagyon vonz a vindi test, a maga +350hpjával és a +900en el(jelnlegi mechemhez képest) nemtom megéri -e a spazmok core gyorsasága ha úgyis kettélőnek pillanatok alatt:D
  • Jana32
    #661
    Hát nem tudom hallod, annak azért elég csekély a valószínűsége, hogy mind a hárman megkaptuk volna ugyanazt.. de nem kizárt azért az sem. Meg tényleg az exteel szervere is kalap szar, mert ez köztudott, de én biztos vagyok benne, hogy vagy amit te mondtál, hogy vírus, vagy, hogy a magyarországi hálózat is szarakszik, mivel én úgy tudom, hogy marha mind1 az, hogy invitel, t-online, stb., 1 helyről jön az összes... mindenesetre, ha tényleg a hálózat a szar, akkor bekaphatják tövig... nah de mind1, most pár napig nem leszek, mert kezdődik csongrád megye számomra legnagyobb fesztiválja, (nem a SZIN, mer az szar) a Körös-Toroki Napok, aztán olyan party lesz, hogy hajjjaj!!:D nah kitartást nektek addig is!!!
  • TreDoR
    #660
    Vagy bekaptuk ugyanazt a vírust.
  • Jana32
    #659
    Halljátok nem biztos ám, hogy az exteel szerverekkel van a baj (tudom azokkal is), mert tegnap engem is felmérgelt nagyon durván, mondom inkább tolom kicsit Call of Duty 2-vel neten, de ugyanolyan szar volt!!!! Aztán mondom Battlefield Heroes, az is ugyanúgy... Végül van 1 Operation7 nevezetű szar, leginkább a CS-hez hasonlítanám, és az is... nem lehet hogy Magyarországon van a baj???
  • Geri8
    #658
    hát mostmár többet ne telepísd újra, mer ez szarakszik tegnap ót az tuti.
  • TreDoR
    #657
    És én az elmúlt két napban 3szor telepítettem fel újra az xpt, mert azt hittem én k*rtam el valamit azért laggolok... Legalább az NCSoft kiírhatta volna valahova, hogy "elb*sztuk a gamet azért laggoltok".
  • TreDoR
    #656
    Azért vannak olyan játékok amikben 2 assault riflel is lehet menni (pl. Area 51, Halo)
  • Geri8
    #655
    laggos szar lett az egész, játzshatatlan vacak...
  • Geri8
    #654
    alapból ritka ahol két fegyvered van:D Max pistol vagy uzi kaliberű smg:D
  • TreDoR
    #653
    Ha te egyszerre két sniperrel a kezedben szoktál rohangálni más játékokban is :D
  • Geri8
    #652
    hát nekem a puska az a sniper, a cannon az cannon.
  • TreDoR
    #651
    Ironrifle alatt az Iron Curtain-t érted? Az nem sniper fegyó (a cannonok azok).
  • Geri8
    #650
    Nem mükszik? kár:S

    colony burster a ?:O jobb mint az ironrifel a ?:O Nem vok most olyan gépnél ahol megtugyam nézni.
    Am nyugodtan mondhattok tippeket fegyókra még:D
  • TreDoR
    #649
    385 NCcoinért kapsz egy aerobolt coret + arms-ot, ami ha credites lenne 171000-be kerülnének összesen, szóval a repair kitek sehogysem érik meg. Fegyverek közül meg ott a colony burster A, ha sniperkedni akarsz.
  • TreDoR
    #648
    Egyébként hol olvastad, hogy a 60 napos 3000-et ér?