807


Hivatalos oldal


Letöltés és regisztráció


A NcSoft Exteel nevű mmofps-ének a topikja
  • Geri8
    #767
    hát hogy ugyanúgy-é azt nemtudom megmondani, pvp ben annyira laggoltam anno, hogy lőni sme bírtam, ls5öt azért letudom tolni kisseb lagokkal, néha nem lövi el a skillet meg ilyenek.
  • Jana32
    #766
    Az LS is ugyanúgy laggol, csak azért tűnik úgy, hogy nem laggol annyira, mivel ott ha laggolsz egyet, nem valószínű, hogy mire "visszajön" a játék, addigra meghalsz. De akkor ezek szerint te is nagyon laggolsz? Mert én olyan szinten, hogy komolyan 10mp-n ként van 1-1 900-as, vagy akár 3000-es lagg, de amúgy is egyfolytában 130 és 300 között ingadozik... egyszerűen játszhatatlan.
  • Geri8
    #765
    ez egy nagoyn szarul beállított játék, az biztos hogy nem egy wow szintű az egész :/
    Azmeg hogy mi ez a lag a franc se tudja, énis már csak lsre megyek be, mer az vmiért nem laggol annyira.
    Ha kijön a petch, megírom a fejleményeket. Addigis szép életet :)
  • Jana32
    #764
    Nah jó... a k*rva anyját ennek a szemétnek... már azt hittem, hogy az én hibám, hogy laggolok, mivel ennyi ideig még soha sem laggoltam, max pár nap volt aztán újra normális lett... mondom leállítom már a vírusírtót (Avast), meg beállítom a windows defenderben, hogy még csak véletlenül se piszkáljon bele a játékba, engedje ki bárhova, ne keresgéljen benne, stb... erre MÉG ROSSZABB LETT AZ EGÉSZ!!!!!! 2 percig álltam egyhelyben, mer kiakadt 3000nél a ping, mire visszaértem, már kétszer megdöglöttem, de ahogy visszaértem egyből megint... 2-t nem bírtam lőni!!!!!!!!!!! Nekem MOST lett elegem. Addig nem játszok, amíg nem adják ki azt a mocskos patch-et.
  • Geri8
    #763
    a helrazor a nál nem láttam akkora stun hatást, de az tény hogy a healt nemegyszer megszakítottam vele miközben heaelelte az ellen flag vivőt:D
    sztem nagyon szuper fegyver a spear, csak megkell tanulni használni, mer olyan hosszú:D
  • Geri8
    #762
    viszont a hyperion s iszonyat jó fegyó, a "felugrásból lecsapás nagyon ütős:D
  • Geri8
    #761
    bementem 1 tdm re és ezek a rohadékok szemétté vertek... nemigaz hogy beléjük 5x2 rifle is kevés, énmeg meghalok 2 shotitól, ezt nem értem agyilag.
    am nemvolt lagg, sajnos :/
  • Geri8
    #760
    igazából nem tudom hogy máshol laggolok-é, mert ez mellett csak a wow van fent, ottmeg most szeró karbantartás van(tört persze:D)
    mert mondom, mostanában az exteelben sem laggolok, igaz csak ls5ön vagyok fent, de pl ma délután toltam egy ctf-et és ottsme volt lagg.
    Am ha 1 ember laggol, attól a többiek is belassulnak, lehet hogy "az ön computeréban van a hiba " :/

    A biztosnág kedvéért megnézek most egy tdm-ctf et.
  • Jana32
    #759
    húhhúúúú ezalatta 20 perc alatt kipróbáltam minden netes játékomat, de mivel csak 1 fokkal voltak jobbak kiléptem mindből...azért érdekes, hogy nálam minden laggol, nem csak az exteel.. arra lennék kíváncsi, hogy amikor ti is laggoltok, akkor más játék ugyanúgy laggolna-e?:/
  • Jana32
    #758
    Azaz, a jó öreg tuzsán!!!:D de a jó öreg kárentájn se volt rossz, de a kedvencem mindig is a dekoj volt..xD
    Kicsit már unom, hogy nem bírok játszani, most is 1 játék után leléptem, ugyanis teljesen játszhatatlan... volt olyan hogy 10-20 másodpercenként bírtam lőni 1-t... de nemcsak én. A szerver valószínűleg be fog szarni, mivel valakinek nem működött a healer-e, valakinek meg a skill-je... többen (velem együtt) pedig nem bírtunk a lagg-tól játszani... mostmár csinálhatnának valamit, vagy tényleg félreteszem én is.
  • Geri8
    #757
    hát azt imádtam énis, a jó magyar mentalitás...
    hálisten mondták h az angolok nem anyáznak annyit, és ez tényleg igaz.

    Am kedvencem az amikor cod2 ben azzal kezdtük a tusan mappot, hogy gránát az ellen respawn helyére:D 2ből 1 meghalt:D
  • Jana32
    #756
    Én soha nem toltam a cs-t, helyette Call of Duty 2-be voltam úgymond szerelmes!!:D De azt meg azért untam meg, mert elegem lett a sok köcsögből, hogy ha lelőttem, akkor egyből anyáztak össze-vissza, vagy lecsítereztek... mostanába mióta szar az exteel néha előveszem, de nem úgy megy már mint régen...xP
  • Geri8
    #755
    engem már nemtud lekötni a cs-sem:/
    Azért ne add fel, ne ctf-ezz:P meg úgyis megondolod magad, ilyenkor kell elővenni egy b. játékot és tolni azt egy idejig (nálam ez általában 2-3 hónap:D) aztán elővenni megint az exteelt, hátha addig frissítik, avagy deletelik ,D
  • TreDoR
    #754
    ÉS beírják, hogy nem csinálok semmit ezért kib*xnak XDDDD, najó letöröltem a p*csába ezt a sz*rt, megyek inkább cszni, ott leglább kilövök mindenkit fa*láma csapattal is, további jó szórakozást a csírákkal.
  • TreDoR
    #753
    Meg ilyenek, hogy aerobolt nélkül 2× annyi flag capture countja van, mint victorya, meg trooperrel utólér az ilyeneket gameguard helyében alapból bannolnám a gameből. Meg aerobolttal védi a flaget XDDDDDDD besz*rok.
  • TreDoR
    #752
    Nem tudok nyerni, 2-0-ra állunk (mindkettőt én vittem be), meglett volna a harmadik is de a f*sszopó csicska társaim nem védik a zászlót és még a területeket is elveszítik (mind3at), az ellen elvitte a flaget 2szer, kiléptem a g*cibe.
  • TreDoR
    #751
    Még más aeroboltos melees sem ér utól csapás közben.
  • TreDoR
    #750
    Aerobolttal ha laggolsz simán kitértsz bármelyik melees elől.
  • Geri8
    #749
    pont az előbb írtad h pajzsal toljam:D területihez veszem, úgyhögy elösször pajzs, + hyperion s vagy a másik aminek most nem jut eszembe a neve de 3 piros csőböl áll a szúró része és piros az egész:D A kettő között értékek szerint semmi különbség, de a hyperion tuti ütős fegyver, engem azzal nemegyszer elvertek de nagyon, felügrik a csávó és elüt, menekülni se tudsz.
    Aztán majd beszerzem ezt a shotit is, vannka fegyók amiknek rejtett képessségei vnanak?:D
  • Jana32
    #748
    Hát nem tudok mit mondani, sztem kinek ez, kinek az... Nekem a kard, azon belül is az Annihilator A. Megvan a Crimson Edge A is, ami nem is lenne rossz, csak keveset sebez. Az Infinity Blade az meg felejtős. Spear-ek közül csak 1-t próbáltam, a Hyperion S-et. Nekem jobban bejönnek a kardok, mivel egyszerűbbek használni és gyorsabban lehet vele ütni. Igaz a kard nem sebez akkorát, mivel ha a spear beadja a criticalt, ráb*sz 1000-1200-t, a kard meg critical esetén is 700-800-at, de karddal 3-at ütsz, míg spear-el 1-t. Nah mind1 te döntessz.
    Még annyit tennék hozzá, hogy feltétlenül Hellrazor A vagy C shotgunnal használjad, ugyanis így lehet a legkönnyebben használni. Főleg menekülő emberek ellen hatásos, mivel ha szaladnak előled, rátolsz a shotgunnal, és az lestun-olja pont annyi időre, hogy utol tudod érni, és rávágni.
  • Geri8
    #747
    aeroboltom nemis lessz sose:D
    Kard, nemis tom, spearokról mi a véleményetek? valahogy hatásosabbnak látszanak 1vs1 ben mint a kardok.
  • Jana32
    #746
    Hát nekem ne is mondjátok.. a 1500 lejátszott ctf meccsemből szerintetek hányszor volt agyvérzésem?:D Demégis nagyon szeretem valamiért.
    Ha Territory Controlt akarsz játszani, akkor inkább pajzs+kard kell, persze azért ne Aerobolt-al menjél oda..:D
  • Geri8
    #745
    a ctf a legidegesítőbb játékmenet:)
    Sajnos énis voltam már olyan bárgyú hogy nem tudtam átvenni a zászlót, de banyek, hogy tudtam volna követni egy aerobolt ugrálását, az még elég nehéz dolog:D
    Viszont volt ennek az ellentetje is.
    Ezen meg ne mérgelődj, én inkább megveszem a tank armort és megyek terület foglalósra:d
  • TreDoR
    #744
    Istenem, rusholok egy csapattárs felé a flaggel, alig van hpm egy smg ellen a seggemben, gondolom ha meghalok a mate felveszi, hát nem elhúz a g*cibe az idióta... Lelőtték, megszerezték flaget.
  • Geri8
    #743
    Bocsi Jana. csak 10körül jöttem fel ismét, de akkor már nem voltál fenn :/
  • Geri8
    #742
    okéj, thx, megvan már minden:D
  • TreDoR
    #741
    Am tévedtem, nem vont le semmit a paypal csak rosszul számolta ki a HUF-USD váltást, leglábbis valutaváltóval nekem nem annyi jött ki mint nekik (közvetlenül előtte ellenőriztem, szóval mégcsak változás sem lehetséges).
  • TreDoR
    #740
    Jah, a játékra értetted? XDDD Ott ez a jel " és utána a név helyköz nélkül, friendet meg akkor tudsz, ha egy lobbyban vagytok, ott megkeresed és kijelölöd a nevét és rányomsz az invite gombra.
  • Jana32
    #739
    Nem erre gondol, hanem a játékban írtam neki!xD amúgy annyi, hogy rányomsz a chat-ra, onnan nyomsz 1 shift+2, azaz " és utánaírod a nevem szóköz utána meg az üzit. De hogyha mondjuk ha neked írnak, és benyomod a "-t akkor autómatikusan utánaírja annak a nevét, aki írt neked!!
  • Geri8
    #738
    a wisp itt még számomra nagy rejtély, pedig biztos valami a /wispel kell szórakozni:D
    még a friend hozzáadás se vágom
  • TreDoR
    #737
    A hozzászólás jobb felső sarkában a "válasz erre" gombot kell megynyomni és utána írni a kommentet.
  • TreDoR
    #736
    Nem csak a gyorsaságra gondoltam hanem, hogy sokkal nehezebb is eltalálni, najó vannak olyanok akik így is könnyen lekapnak dual shielden keresztül, de a legtöbben azért nem. Persze így is egy csomószor halok, viszont spazmokkal a flagig sem jutottam el...
    Ha van a bank internetbankjához felh. név meg jelszó a számla tulajdonosának és enegdélyezve van az átutalás akkor nem kell bemenni. Meg amikor átutaltam kaptam a bankomtól egy hitelesítő kódot sms-ben és azt használtam átutaláskor, szóval így valójában biztonságosabb mintha megadtam volna a kártyaszámomat.
  • Geri8
    #735
    sry, tököm tudja hogy kell válaszolni Hans :D
  • Geri8
    #734
    őő ha van netes átutalási lehetőséged akkor egyszerű,, ha nincs akkor kérni kell a bankban a netbankárt vagy mit
  • Jana32
    #733
    Jah és ez elég szomorú. Mondjuk inkábba cyclone booster ami sokat nyom a latban, mivel a 2. leggyorsabb boosternél is 20-25-el gyorsabb, ami nem kevés.
    Tehát akkor paypal-on regelni kell, és simán a bankunk oldalán el lehet intézni az átutalást? Nem kell bemenni a bankba meg semmi? Mer az úgy elég fasza.
  • TreDoR
    #732
    Azért az durva, hogy ekkora különbség van spazmok és aerobolt között, avval alig bírtam megszerezni néhány flaget több tucat ctf alatt.
  • TreDoR
    #731
    Visszajött a laggom, bár aerobolt mellé ez még jól is jön XD
  • Geri8
    #730
    nah az faja. akkor csakmegoldottad te is:D és annyiért nemis drága, max a bank vonhat le átutalási költséget gondolom már kártyáknál, úgyhogy hajrá Jana:D

    hehe megvettem egy death hurle a és a blitzemel letoltam az első ls5ömet, és első lettem benne:D nehezebbre számítottam, bár majdnem kikaptunk ígyis:D
  • TreDoR
    #729
    A paypal levont 44 Ft-ot, más költség nem volt.
  • Geri8
    #728
    Nah az jó ha 2kért kaptál 1k ncointot. és mennyi volt az átutalsi költség meg az ilyenek?