807


Hivatalos oldal


Letöltés és regisztráció


A NcSoft Exteel nevű mmofps-ének a topikja
  • Jana32
    #807
    Hát... lehetne szólni a modiknak, hogy bezárhatják... kár, én nagyon, de nagyon szerettem...:(
  • Crem4tor
    #806
    Kiégek!!!Pont most fog megszűnni a szerver mikor játszani szeretnék vele!!
    régen nyomtam vele és megjött a kedvem hozzá. :(:(
  • Geri8
    #805
    Szeptemner 1 :(

    Énse tolom, de a szettemet és kedvenc fegyvereimet tuti lekapom emléknek.
    Egyik legélvezetesebb játék volt számomra a Bf2 és a WOW mellett, műfajában páratlan szerintem.

    De ha jól veszem ki a szavakat aug végén lessz egy időszak amikor az összes cumó elérhető lessz a játékban és lehet tolni velük?:O
    Királyság, tolni kell majd.
  • Jana32
    #804
    Én is olvastam...:( kár, jó játék. Majd csinálok pár képet a végén, habár már nem nagoyn játszom vele.
  • TreDoR
    #803
    Szeptember 1-től vége az exteelnek :(

    http://www.exteel.com/us/news/archives/2010/07/all_good_things.html
  • Optimus Prime
    #802
    Még az is íratlan szabály vagy gazság, hogy nem mindig igaz, hogy pl. megy vagy nem megy Win7-en. Valakinek megy simán, míg másnak egyáltalán nem. Steam fórumán olvastam egy igen necces játék ügyében, hogy sokaknak nem megy. A szóban forgó játék a '97-es Jedi Knight, ennek ellenére valakinek simán futott 64 bites Win7-es Radeon VGA-val, másnak meg 32 bites XP-n se régebbi hardverrel.
    És it vagyok én példának: XP-m van, 32 bites és a játék nem indul el. :)
  • Norberto88
    #801
    Akkor, sajnos nem tudom kipróbálni :( Köszönöm a válaszaitokat, remélem később már támogatni fogja a win7-et...
  • TreDoR
    #800
    De igazad van:

    http://boards.exteel.com/showthread.php?t=28580

    Az első hiba, azt írja, hogy nem szereti a win 7-et, kékhalált és újraindulást okozhat.
  • TreDoR
    #799
    Nekem megy 64 bites win 7-en.
  • Optimus Prime
    #798
    Én a 7-re gyanakodnék. Nem hiszem, hogy hivatalosan támogatja, ha jól a Vistát se. Nekem egyébként települt, de a játék hibaüzenettel leáll. Pedig minden háttérprogramot kilőttem már.
  • TreDoR
    #797
    A szerver most épp halott, lehet az a gond, bár nemhiszem.
  • Norberto88
    #796
    Valaki tudna segíteni? Nekem az a probléma a játékkal, hogy amikor elkezdi telepíteni akk csinál pár vibrálást a monitor és a gépem magától újraindul... Nem tudom, hogy ez mi lehet eddig minden játék ment a gépemen. Lehetséges, hogy a Windows7 miatt van, de nem hiszem. Aki tudja mi lehet a probléma az légyszi írja le.
  • TreDoR
    #795
    Ha megszokja az ember nem nehéz, inkább az előtte lévő 10 kör a fárasztó, simán elég lenne ha csak a főbosst kéne leölni XDDDD
  • Jana32
    #794
    Lemaradtál az eventről!:D 3X credit volt, azaz 1 LS 40-45k!!!!:D Tetszenek az új ls-ben a bossok, a vége pedig kifejezetten nehéz!!(ami nem baj)
  • Geri8
    #793
    Ne idegeljetek, megyek vissza akko :D
    ls-t nagyon megszerettem azelőtt, főleg hogy igényel bizonyos szintű csapat szervezettséget, amit pl team deathmeccseken, ctf-en lehetetlenség kivitelezni, ha nem klánnal van az ember
  • TreDoR
    #792
    Jó az új ls3, 16k 15-17 percért. És megfeledkeztem róla, hogy szintet léptem, csak akkor esett le amikor jött a következő XD
  • Jana32
    #791
    Az új patch, ami 6 új mech-et, vagy 8 új fegyvert, 6 boostert hozott, egyszerűen hihetetlenül jó lett a játék. Az új Plasma SMG-vel borzasztó mennyit lehet ölni..:D
  • TreDoR
    #790
    Nah, 7 hónap szünet után asszem megpróbálkozom vele, márha elindul. Remélem a patch bővítette a slotokat, mert különben sok cuccot el kell adnom...
  • Optimus Prime
    #789
    Semmi ilyen spéci nincs. Még direkt kilőttem a VGA ExpterToolját is. Mással már nem merek babrálni a Feladatkezelőben. :S Fura, mert Win újra telepítés előtt is ezzel jött, akkor arra fogtam, hogy már másfél éves és sok kacat gyűlt össze.
  • Geri8
    #788
    úgy tudom hogy ez a vacak a Daemon tools-ot sem szereti, de passz h mi lehet még az oka
  • Optimus Prime
    #787
    OK, sikerült szereznem egy linket a NCsoft Launcerhez, ami egyben leszedte a a végső verziót. Ám nem indul! Azt hittem amúltkor a másfél éves XP-m az oka, de nem. Kilövök minden tűzfalat, de így se megy.
    Ezt az üzenetet kapom :S
  • Optimus Prime
    #786
    Valakinek volt gondja a telepítővel? Hogy új gépem, friss XP gondolta visszateszem, de az a 500 KB-os fájllal nem megy a letöltés, pedig a tűzfalammal engedélyeztem neki a netet.
  • Jana32
    #785
    Hát tegnap sikerült felmennem. Megvettem az új cuccokat, amiknek értelme van, nem rosszak... viszont sajnos még mindig fennáll az a probléma, amit régen is utáltam... egyet bírtam játszani, másfél óra alatt... nemhiszem, hogy rá fogok állni, max néha felmegyek..:S
  • Ikzo
    #784
    tippeker*
  • Ikzo
    #783
    Köszi, a tippek amugy a pajzs kard tetszik eddig :P
  • Geri8
    #782
    ha lehet előbb egy arm-sot vegyél. aminek jó a coldownja, én anno a vindicatort választottam, de sokféle van ami még szintén jó.
    Utána másodlagos fegyvert vegyél, ami megtetszik. Érdemes végigtolni a tutoriált, ott kipróbálhatod az összes félét, belőheted milyen stílust akarsz képvielsni.
    A kezdő smg-t ajánlom még az ejelére, Tomy fegyvere igen jóféle:) jah és lehetőleg szintedbeliekkel küzd, kerüld még az elején az "All" kategóriás játékokat.
    Magyar klánról nemigazán tudok, de ha találsz szólj:)
  • Ikzo
    #781
    még annyit h elöbb a fegyokra vagy a mech fejlesztésére érdemes gyurni ? :P
  • Ikzo
    #780
    jah és ha van valmi magyar klán az is érdekelne :D
  • Ikzo
    #779
    Hi all, viszonylag uj vok a gambe szeretnék 1-2 tanácsot kérni h mien fegyo combokat érdemes kiprobálni, föleg tdm dm ctf-et nyomom, ja és szeretek a frontvonalban lenni :P
  • Geri8
    #778
    viszont izgalmasabb lett az ls szerintem. Vannak kicsi bosok, meg fő bos is. Nincs már csak 3 szintje, még csak a 2.at toltuk, ott ilyen 2,600-at tejel, de 1-2x meghalunk ígyis, hiába vna heal. a Bosok ezreket lőnek rakétával:D
  • Geri8
    #777
    ohh ez a probléma nekemis megvolt, megált a vidi, de ledobtam asztalra meg vissza, vagy ujra elindítottam, már nemtom. De mostmár pl nem jön be a videó, nemkell végignézni csak egyszer.
    Mindenkinek 100as pingje van, de nemvészes.
    Az új cumók meg hmmm. Eddig amit felfedeztem az két új szett. csilli-villi mindkettő, dehogy mirejók azt kitudja :D
    A fegyók meg: 1 pajzs -1rocek -1 cannon. Biztos változott a többi fegyver értéke is, mert rommávernek az smg-s őrültek
  • Jana32
    #776
    Hát hallod amikor kijött a patch megpróbáltam felmenni, de ahogy bejelentkeztem és bejött a videó 2mp után megállt a videó, a hang az ment tovább meg minden, ha elnyomtam a videót akkor meg jött a menü zenéje, viszont kép meg nem volt szóval nemtom miez... majd megpróbálom újratenni, csak most el vagyok foglalva más játékokkal :) Egyébként jók az új cuccok?
  • Geri8
    #775
    Jana tolod még?
    Felraktam az új kártyámhoz a win7-et és mostmár nem lép ki mint anno egy játék után.
    Kicsit "nosztalgiázom". De ha találnék valami magyar klánt az tökjó lenne:)
  • Jana32
    #774
    Húúú hallod, olyan rég játszottam már, hogy nem nagyon emlékszem a nevekre. Abban biztos vagyok, hogy Davenstar arms kell, a többi pedig valami light cucc legyen. Heal gun pedig vagy a Poly C legyen, vagy az S osztályú (nem emlékszem a nevére). Egyébként remélem működni fog ez az új patch nem szívatnak úgy be mindenkit, mint 1 éve...
  • Strahd_
    #773
    Healer Mach et szeretnek megcsinalni, van valakinek par jotanacsa mit erdemes es mit nem?
  • Jana32
    #772
    Nah el jött az idő, kijön jövőhéten az új patch.... alig kellett 1 évet várni!!!:D
  • Jana32
    #771
    Újratettem a gépet, mivel nem hittem már el, hogy ennyire szarok a szerverek, mondom nálam van a hiba... csak az az egyetlen pici probléma van, hogy kőkemény 10kb/sec-el tölti le a játékot, ami most így hirtelen 630 perc letöltési időt ír ki. Komolyan nem hiszem el. Ennyire egyszerűen nem lehet elbaszni egy játékot... Sztem feltett szándéka tönkretenni ezt a szart az NCsoft-nak. Komolyan nem értem, hogy miért? o.O
  • Geri8
    #770
    énis lassan visszaszokom kicsit wowora , húzok egy hunter karit egy kicsit, néha egykét ls. De már lassan kimerítem az exteelt, márcsak kar kell meg egy cannon és kész a gyülytemény:D
  • Geri8
    #769
    nem értek az internethez meg az informatikához, de sztem azért laggol jobban a pvp része, mivel ott két ember válaszideje számít nem egyé, míg az ls-ben ahol robotokat ölsz és ott csak a szerver és te közted megy az adat csere, amikor meg pvpzel teközted-szerver-ellenfél között megy az adat.
    Bár ez nem ad magyarázatot arra hogy te mért lagolsz jobban mint mások:/
  • Jana32
    #768
    Jah végülis egy fél fokkal jobb az LS, de nem tudom megmondani, hogy miért..:S lehet, hogy minden játékmód külön szerverről fut, csak egyik kevésbé szarabb, mint a másik... Azt azért érdekesnek tartom, hogy 1 pár napja hívtak játszani clan battle-t, én meg mentem, és ott viszont annyira nem laggoltam... érdekesnek is tartottam (persze annyira azér pont meg volt a lagg, hogy ne legyek 100%-os még véletlenül sem..). Nah mind1, akkor sem fogok játszani a patch-ig, ami elképzelhető, hogy nem mostanába jön, mivel az egyik gyerek megkérdezte viccből, hogy karácsonyig megkapjuk az új patch-et? És a moderátor meg azt felelte, hogy esküszik, hogy karácsonyig meglesz. Ez nálam annyit jelent, hogy december elején talán.. :S