644
A cég remekműveinek egy közös topicja van a fórumon:

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1251967693

ebben 1-2 kivétellel az összes hasonló elfér.
  • Fritz Von...
    #564
    Az EVM sorozaton belül hamarosan megjelenik a játék EREDETIBEN, magyarul, 1990 FTért! :)
  • krisztianp16
    #563
    Okés,rendben...
  • totya24
    #562
    no comment. aki végigolvassa, amit most írtál, vágja, mi is a téma.. Én nem kötekedtem, tettem csupán egy megjegyzést...
    de szerintem ezt most itt zárjuk is le...
  • krisztianp16
    #561
    Én csak azért írtam mert ö kezte a hülyeségeit aki normálisan ír nekem.Nem kötekedik annak nem írok ilyeneket...Edig senki mással nem volt problémám csak velle.
  • RoR zsozso
    #560
    Van külön topikja a Bus Sim 2008-nak is.
    Egyébként a #486hsz-eddel elég jól minősítetted magad...
  • krisztianp16
    #559
    Talán ugy hogy kitt2000 kérdeszte van-e topikja.Mi lenne ha elöte vissza olvasnál?És utána írnál...(Ilyeneket)
  • Hunnenkoenig
    #558
    Sziasztok. VAnnak itt olyanok, akik szakkifejezesekben jartasak? Akik jatszak a jatekot es esetleg valoban ilyen munkagepeket kezelnek?

    Forditom a jatekot magyarra, de felek, hogy a MAGYAR szakszavak nehezseget okoznak.

    Tehat a nemet eredeti nekem nem okoz gondot, de nem biztos, hogy a magyar megfelelöjüket jol irom, illetve ehet, hogy van ra mas altalanos szo, amit en nem ismerek.

    Ilyen peldaul a "bandausleger" amit en (a jatek ismerete nelkül... mivel csak a szövegeket kaptam meg) en szalagkarnak forditottam, de felek, hogy ez nem a helyes szakkifejezes magyarul.

    Aki segitene, az irjon a [email protected] cimre, vagy valaszoljon itt, bar ide ritkan jarok.
  • blackgamer
    #557
    ez most hogy jön ide? szedd össze magad és abba a topikba írj amelyikbe tartozik
  • krisztianp16
    #556
    Egyre kihaltab ez a topik.
  • krisztianp16
    #555
    Kran szimulator topik
    (majd én leszek a házigazda ha vallaki elálrulja hogy kell átt venni)
  • krisztianp16
    #554
    Ezt ismerem,meg van.De köszi.De annak a játéknak is az a neve hogy busz simulátor.
  • Twizen
    #553
    Van az pedig a Bus Driver.
    http://www.brothersoft.com/bus-driver-download-57464.html
  • krisztianp16
    #552
    Lenne egy kérdésem.Hogy nekem meg van a busz simulator 2008,de tiszta gagyi a müszerfalban a mutatok nem mennek meg ilyenek.De halotam olyant hogy van mégegy busz simulátor aminek olyan grafikálya van mint az Euro Truck simulatornak.Ha az tényleg van akkor légyszi adjátok meg a pontos nevét,vagy a letöltési linkét köszi elöre is!
  • Twizen
    #551
    Megjelent, kinézetre eléggé jó darabnak látszik, de az egyik ismerősömnél elindult csak, hogy akadt és nem volt rossz gép a minimumnak bőven megfelelt. Ne, hogy az legyen mint a Bus simulator-nál, hogy ez is akad amíg ki nem adnak hozzá a németek egy patch-t.
  • Twizen
    #550
    Nem működik ez sehogyse de azért köszi, ezekszerint nem csak én vagyok így vele.
  • kitt2000
    #549
    Tény leg megjelent már a Kran simulator?
    Valaki nyitott már neki sg fórumót?
    Nekem is úgy indul hogy tiszta fekete a képernyö!
    Egyéb ként ismeritek a Kran Simulatort?
  • krisztianp16
    #548
    A játék felbontásával lesz a probléma.Nekem is már volt ilyen.Problémám,probáldmeg ugy elinditani hogy jobb klik az ikonra és futatás talán igy elindul(nekem igy szokot)Csak nem tutsz menteni.Igaz ezt a játékot nem ismerem nekem a ls2008ban volt hogy nagyon levettem a felbontást és a monitor nem birta megjeleniteni csak fekete kép volt.
  • Twizen
    #547
    Köszi csak az a baj, hogy ezt eljátszottam körülbelül 20-szor és nem volt jó.
  • krisztianp16
    #546
    Telepicsd újra a játékot,és úgy talán jó lesz.
  • Twizen
    #545
    Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Van egy olyan problémám, hogy feltettem a gépre a Kran simulátort ez egy daru szimulátor és elindul vagyis belép a játékba csak egy nagy fekete képernyő jelenik meg. Tettem fel drivert a gépre a legújabbat meg dirctX-et is. A gépemben egy Ati Radeon HD 3850 van. köszönöm!
  • krisztianp16
    #544
    Gépböl csak akkor van egy ha a demoval jáccasz.A full játékban több gép van de csak egy pályán mehetsz.
  • krisztianp16
    #543
    Idde rakdfel a képet és a direct linket szurdbe.
  • pappmilan8
    #542
    mért csak egy gép van?
  • mukikam
    #541
    helló képet hogy tudok fel tölteni??
  • kitt2000
    #540
    304 hsz-nál találod a bagger simulator linkjét!
    Csak visza kénne nézni a fórumon és megtalálod!!!
  • kitt2000
    #539
    a 495 hsz-nál találod a linket.Nincs még magyarósitás hozzá!
  • mukikam
    #538
    a bau ag az meg van csak az elso pályát nem birom átvini azért lenne jó a magyarositás!!!
  • fecho
    #537
  • mukikam
    #536
  • fecho
    #535
    És érdekelne a BAU AG is
    THX
  • fecho
    #534
    Hello Mindenkinek.
    Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan tudom letölteni a Bagger Simulator full verziót?
    Köszi
  • mukikam
    #533
    helló valaki tudna segiteni az bau ag van magyarositása??
  • kitt2000
    #532
    Mi volt a baj hogy érted?
  • jarodino
    #531
    Kitt2000!!! Rájöttél mi volt a baj a Bulding@Co-ban?
  • kitt2000
    #530
    Szerintem nincs új pálya benne.A irányitást változtaták valamely gépnél(a nagy tárcsa marónál) és a beállitásnál.Meg kűlön 5 mission(kűldetés)amit már ismerűnk.
    Én is aszt vártam új pálya legyen benne meg talán új gép is de úgy látszik hogy tévedteűnk.Hátha lesz még hozzá kiegészitö.
  • nandorb
    #529
    akkor mi az ujdonsag benne?
  • Palya87
    #528
    én nem találtam benne.
  • kovi9999
    #527
    sziasztok
    az addon ban csak menteni lehet vagy vannak benne uj pályák is?
  • kitt2000
    #526
    http://www.bagger-simulator.de/index_en.html
    erröl az oldalra gondoltam!!
  • pecspapi
    #525
    dee majd szééptkeresek a neten éés leszedem