644
A cég remekműveinek egy közös topicja van a fórumon:

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1251967693

ebben 1-2 kivétellel az összes hasonló elfér.
  • pappmilan8
    #604
    a Bau AG-t honan lehet letölteni?
  • pappmilan8
    #603
    elküldenéd nekem [email protected]
  • pappmilan8
    #602
    honan lehet letölteni a full verziot?
  • pappmilan8
    #601
    idöremegy ez a játék???
  • mukikam
    #600
    #572- helló én tudok egy ilyen játékot BAU AG- nak hivják pont ilyeneket lehet benne csinálni.képek is vannak rola.
  • fejes98
    #599
    már megkaptam
  • fejes98
    #598
    de akkor nem neked szól hanem aki eltudja küldeni
  • nandorb
    #597
    johat akinek a netje megengedi az birja de en nem a 4kb/s es uploadommal
  • fejes98
    #596
    heló
    eltudod nekem küldeni az [email protected] címre a telepítőjét?
    köszi
  • fejes98
    #595
    figyelj érdekes a másik játékot ami egy kicsivel kevesebb azt is eltudták nekem küldeni email-címre!
  • nandorb
    #594
    te normalis vagy??Hogy bir vki is email-cimre neked jatekot postazni??Ami 100MB
  • fejes98
    #593
    cs
    valaki eltudná nekem küldeni a der bagger simulátor telepítőjét,mert nem tdom letölteni!
    az [email protected] címre küldje el a telepítőjét!
    előre is köszönöm!
  • kitt2000
    #592
    Nincs hozzá sajnos csak egy de remélem hogy lesz hozzá még !
  • Péter93
    #591
    Hy all!Lenne egy olyan kérdésem hogy az első küldetést megcsináltam de nemírt semmit!kitermeltem a 25e-et és semmi!valami pach van hozzá?csak ez a két küldetés van benne?
  • Nohab
    #590
    A játékvezérlőt húzd ki a gépből.
  • volfika
    #589
    amugy a játék nekem meg van ha kell valakinek attol kérek egy emailt és küldöm!!
  • volfika
    #588
    Csá mindenkinek! azt szeretném megkérdezni,hogy magyarositás van-e,vagy tud-e valaki olyan progit amivel lehet magyarositást végezni!! amugy nagyon jo a játék!!
  • gabikamionos
    #587
    Császtok azt akarom megkérdezni miért enged le a kanál a markolon kérlek segitsetek
  • fendt andrás
    #586
    Kössz
  • fendt andrás
    #585
    Hello!

    Hol lehet a játékban menteni?
    Ha valaki tudja lécci küldje el.
    Kössz fendt andrás
  • kitt2000
    #584
    BOLDOG ÚJÉVET MINDEN LEENDÖ ÉS ÚJ FÓRUMÓZÓNAK!!!!
  • krisztianp16
    #583
    Köszönyük!Visszont kivánom neked is és az összes fórumozonak!:)
  • kitt2000
    #582
    Boldog karácsonyi ünepet kiván a topi házigazdája!
  • kislalik
    #581
    jobbra futó szöveg
  • kislalik
    #580
    marquee direction=right] Ez mind szép és jó csak sajnos igaza van Nandorbnak [/marquee]
  • kitt2000
    #579
    Nem én készitem csak én terveztem meg igy ezért keresek valakit aki meg tudná csinálni(játék fejlesztöket)!!
  • krisztianp16
    #578
    Szerintem ha sikerül akkor jó lesz!
  • krisztianp16
    #577
    Ezt a játékot te készitted,de akkor mért nem magyarul írtad?
  • kitt2000
    #576
    Egyébb ként milyen a terv a játéknak?
    A Véleményeket várok rólla!!!
  • nandorb
    #575
    ez mind szep es jo de ehez nem fejleszto csapat kell hanem PENZ ami annyi amennyi kell nincs es utana jon a profit belole ez csak 1 allom ami soha nemfog megvalosulni
  • kitt2000
    #574
    Sajnos nem tudok !Gyenge a gépem és modelezni se tudok.Ezért szeretnék fellesztö csapatott keresni hozzá!
  • kislalik
    #573
    És ezt szeretnéd megvalósítani, tudsz játékot készíteni?[#wow1
  • kitt2000
    #572
    Na akkor egy kis infó az én játékomról(tervezet)!!! 1-rész.

    A cimét még nem tudtam eldöntani még.

    A játék lényege.

    -Adot egy város és annak környéke neked mint játékosnak kell majd megépiteni az önkormányzat által kért város fejlesztést amit az épitöipari cégel kell megépiteni.
    -A játék hasonlit egy kicsit a San andreashoz ami az ember irányitása térkép bejárása de a gépeket szimulátorba kell irányitani és külsö négyzetekböl.
    -A fö hangsuj a valóságos épitési folyamat és annak ptrogrémái képernyöre vitelle hogy ez milyen nehéz.
    a Grafika az minél élethübb legyen de ne legyen túl nagy gépigénye!!!

    A menű:

    -tanintézet
    -hadjárat
    -épitöipari cég irányitása(egy és annak feladata)(multipájer rész)
    -épitöipari dolog létre hozása (a fö projeckt egyes munka fázisát kell megépitenni.

    A játék menet:

    Ez kezdödik egy önkormányzati közgyölésel amin megtudod hogy az önkormányzat milyen progrémája van itt derűl ki hogy mit kell majd épiteni és milyen célbol(videó bejátszás)-kihirdetnek hogy a tervezö csapat mit tervezzenek(videó bejátszás)
    Ilyen város fejlesztés lehet.
    - elterelö autópálya -kiránduló park -gyárbontás
    -felhökarcoló -stadion -csallaalagút
    -függöhid -viadukt
    -duzzaztógát -sor bérházakforma -1 es pálya
    -föld alatti metró - sétálló utca
    -bevásárló központ -sebészeti klinika
    ezekre gondoltam tervrajz alapján és kereszt metszet alapján.
    megszűletett a terv amit majd meg kell épitened de még jön az épitkezés elött a ünepélyes alapkö lerakása(videó bejátszás)
    Inentöl már ajátékoson a sor hogy megépitsed.
    Úgy gondolom hogy van egy bérház ahol indulsz majd a játék sorrán majd lehetöség nyilik hogy terűletett vegyél és megépitsél egy házzat,autót,motort vegyél de ehez sok pénzre van szükséged majd.
    Elöbb el kell döntani hogy mivel kezdödik egy ilyen projekt.
    akki nem tudná ahoz van egy jó oldal maketekel ábrázolva.
    http://www.hansebube.de/ande1/hero/start.html
    a képre katintva több kép is megjelenek majd!!!
    Ez egy épitmény munka fázisa.
    Ilyen modon kell majd megépiteni a játékba lévö dolgokat.
    A képen több épitöipari cég vesznek részt rajta amit majd irányitanod kell majd.(ilyen a szállitás,kitermelés,épitöanyag szálitása,daruzás ez csak pár cég)
    Az épitöipari cégek a játékba és annak irányitható géparkal rendelkezik a adott feladat elvégzésére.
    Hogy milyen gépek szerepelnek benne még nem tudom lehet hogy CAT-de úgy szeretném tervezni hogy a többi játékos is tervezen hozzá több modelt amit majd haasználni lehesen benne.

    Épitöipari cég:

    -magas,mély épitöipari cég -épitöanyag kereskedés
    -bányászati cég -szállitó cég
    -beton cég -útépitö cég
    -darú cég
    Ezekel a cégekell kell majd irányitani annak megfelelö gépparkját.De úgy tervezve a gépeket hogy annak ahol van a kezelöszervei az ott legyenPL(betonkeverö mixernél a kezzelö gombok ott legyen ahol vannak igazából és hogy majd a játékos onan irányitsa majd!
    Ezzen belűl van még épitési dolgozási terület ahol meg fogol fordulni a
    játék sorrán.

    -tanitézet.
    -alválalkozói cég(munkások,gépei,kiszolgálló eszközök)
    -törmellék lerakó hely(a kitermelt földet tárolni és ha kell új ból felhasználhatod majd más épitési munkánál)
    -gépkereskedés,bérlés(ha a házad épited akkor inen tudol gépet kölcsönözni)
    -CAT cég(gépark felesztés új korszerübb)
    -szerelési terület(ha kicsi a terület)
    -kikötö
    -Épitönyag gyártócég.
    ezzekel biztos fogol találkozni majd a játék sorrán.

    Az épitési menet:

    arról már tudjátok kaptatok linket hogy épűl meg egy sorbérház de aszt elfelejtetem hogy minden egyes épitöanyagotamit a képen látok neked kell kitermelni.(homok)Megkeverni(beton)és neked kell minden épitöanyagot a helyszinre szálitani,feltenni,lerakni,beemelni(állvány anyag,lakokontiner,tégla,cement ,ajtó,állvány kölönbözö részeit,vasak,csövek,burkolóanyagot
    ahogy lásátok lesz mit csinálni
    Aszt el felejtettem hogy az adott munkásokat is ki kell szállitani(lakokontiner)annak gépeit(betonkeverögép(kézi))
    ilyen munjkások a kömüves,ács,burkoló,asztalos...stb
    ha mi akkor azon belül lesz munkáit és ha el akarod kezdeni akkor rámész és megnyomod és ha van megfelelö anyag akkor elkezdik.
    ilyen pl a kömüves amely falatrak,vakol,és ennek egyébb fázisai.
    Aszt elfelejtettem hogy ezeket úgy szeretném megcsinálni mint a valló életbe látod PL(állvány épités menette .(több ember látol egy munka fázistnál)
    Lasznek épitöipari személyek akik segitenek vagy hátráltatnak majd a munkavélgzés során.
    -fömérnök
    -brigád vezetö
    -szakmunkás brigád
    -könnyögép kezelö(lékkalapács)
    -gépkezelö ami a játékos alakit
    ezért vigyázni kell majd az épitési területen végzö munkádra mert következményel járnak majd.
    egyébb személyek:
    -lakoság,elenörzö személyek,tulajdonosok egyébb személyek.
    Önkormányzatól is lehet majd segitséget kérni ha az épités nem engedi megmajd de ha elfelejted az is következménye lesz.
    Még egyébb meglepetéssek a játékmennetbe amivel még valoságos az egész.

    Hát enyi információra gondoltam nektek! Kiderül hogy a legvaloságosabb épitési körölményeket lehet elég nehéz irányitással szeretném megvalositani a játékba szeretném megvalositani meg tervezni hogy meg lehet igy valositani és megcsinálni ez atól függ hogy lesz e valamilyen játék készitö aki elválalná hogy mindent a megvalosit!!!!!!!!4

    EZZ NEM ÚJ JÁTÉK INFÓ JÁTÉK!!!!!!!
    ESZT ÉN TERVEZEM A SAJÁT ELKÉBZELÉSEM SZERINT HOGY MILYEN LENNE EGY JÓ NEHÉZ ÉPITÖGÉP SZIMULÁTOR!!!!!!!!!
  • kitt2000
    #571
    De nem teljes még gondolgozni kell egy pár dolgon rajta mert még finomitani kell a játék meneten?
  • kitt2000
    #570
    Majd irok rólla pár infót csak mennem kell dolgozni de bepótolom igérem!Szombaton lesz idö mmajd akkor leirom!
  • laci2580
    #569
    kíváncsi vagyok kitt.írd le légyszíves'
  • kitt2000
    #568
    Valaki tudna olyan játék fejlesztö csapatott aki megtudna csinálni az én általom tervezett nehéz gépkezelö szimulátort?
    Ha kiváncsi vagytok rá akkor ha szóltok irok rólla egy pár információt amit tervezek!
  • kitt2000
    #567
    304 hozászolásnál keresd csak visza kéne olvasni!
  • nandorb
    #566
    Nem warezolunk komam
  • szabi2008
    #565
    Hello valaki be tudnáe linkelni a Bagger simulator 2008 - meg kérem szépen. Kösz elöre is .