2509
Prince of Persia: Prodigy
  • Looooser
    #2189
    lol pont ilyen konstrukcióm van (tudom ciki ebben a vilában) és mégis azt mondták hogy meg se próbáljam...
  • Prince23
    #2188
    Valaki majd feltehetné mondjuk rapidra a felülírott magyar fileokat.
  • klart
    #2187
    légyszives pm-ben valami linket.vagy oldal címet,de elég csak a release név is
  • ricsa008
    #2186
    1-2 magyar torrenten már fenn van a magyar verzió uhhogy talán lesznek nyelvi fájlok is ha nem nyomnak sokat
  • watto
    #2185
    OMFG!!! Leszarom a bokám! Tippelgetünk, kitalálnuk jobbnál jobb lehetőségeket , errem ia megolás? na mi? HÁT PERSZE! Újra KEll Indítani A Kicsi Pici Gépecskét! Ennyi! thx :D
  • tomcsa4
    #2184
    Ja bocsi, crack nincs. Elfelejtettem ,hog ezen nincs védelem. Akkor én is passzolok. (Nekem hasonló gondokra az újratelepítés vagy crackcsere - mikor mi - hatására rendbejött.)
  • watto
    #2183
    tud valaki linkelni vmi cracket ha azzal jobb lessz?:D
  • watto
    #2182
    nicns hozzá crakc és 16x újratelepítettem :D DVD5ös van
  • tomcsa4
    #2181
    Hmm csendes halál. Telepítsd újra (de lehet megúszod crack cserével).
  • rcsaby
    #2180
    Leszedtem A RELOAD verziót,most már elindul.Neki áll tölteni az első pályát csinálja is,de negyed óra után még mindig nem megy a játék.
  • watto
    #2179
    felraktam már lostplanetéről, dmc 4éről, cod waw-ról .... már nem ír directx gondot, egyszerűen semmi nem történik mikor elinditom exét:S
  • tomcsa4
    #2178
    Milyen windowst használsz? Gyári vagy valami vackot? Én nekem amióta gépem van, mindig gyári Wint használok, egy txt-vel sincs több ,se kevesebb. Érdemes megfogadni a tanácsomat. (Ha azt használsz, akkor természetesen nem.)

    Amúgy ahogy alant írták, DX-et kell újrarakni. dxwebsetup.exe -t szedd le, indítsd el és megcsinálja. De jó, ha mondjuk valami frissebb játék lemezéről rakod fel.
  • watto
    #2177
    de akkor mi lehet a gond?:S
  • Pio
    #2176
    2008 novemberi a legújabb, ha esetleg nem azt tetted fel, akkor szedd le innen, bár szerintem is valami más lesz a gond.
  • watto
    #2175
    letöltöttem vmi 2008ast felraktam most memg nem ír hibát de meg se mozdul semmi... rákattolok exere semmi nem történik
  • watto
    #2174
    ha lenne rajta :S De van az a érsz ahol leellenörzi a configod és pipálja ha jó...ott a directx emen is pipa van szóval nem értem
  • davidka003
    #2173
    Rakd fel a DVD-n lévő directx-et.
  • watto
    #2172
    Hali!
    Most felraktam de ezt ah ibát írja inditáskor: Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert d3dx9_39.dll nem található.

    Ez vmi directx es szutyok de nekem legfrissebb van fent :S mi lehet a gond?
  • Pio
    #2171
    Vagy alapvetően érdemes megjegyezni a címet, általában elég hamar felkerülnek rá a gépigények.

    Illetve itt van EZ AZ OLDAL is ami akkor is segít, ha nem is tudod, mi van a gépedben.
  • davidka003
    #2170
    Gépigény:

    link

    Első találat.
  • watto
    #2169
    Hali! Lehet félre értettél, nem vagyánykodni akarok... Nem is azt kérdeztem elindul -e hanem hogy milyen minőségben... mivel sehol nem találtam gépigényt nem tudhatom hog yoptimalizálatlan vagy sem.
  • grebber
    #2168
    Múlkor pont ezt írtam én is másnak de ő GTX 280-al érdeklödött a FEAR 2 után hogy vajon menni fog-e maxon.
  • armageddon666
    #2167
    Core i7 965 Extreme Edition, GeForce GTX295, 6GB RAMon elmegy minimumom???

    (am 8800GTn is ment maxon gond nélkül ^^)
  • davidka003
    #2166
    Nem értem az ilyen embereket. Most direkt vagánykodni akarsz a konfigoddal? Akinek például 6600GT-je van az érthető ha megkérdezi, de te a pár hónapos kártyáddal minek kérdezed meg? Vagy ha nem fut full maxon 200 FPS-el akkor le sem töltöd? Próbáld ki és meglátod hogy fut.
    Egyébként nálam HD3870-el 1280-ban maxon ment, valszeg nálad is fog.
  • tomcsa4
    #2165
    Gépigénye: mobiltelefon. (Nah szóval bőven elfut egymagoson is (2,4GHz P4 vagy ennek megfelelő Athlon, gf 7-es illetve Radeon X1-es szérián is.)
  • watto
    #2164
    Valami gépigényt tudnátok írni? Biztos hogy menni fog csak nemtom milyen minőségben..2gb ram Gef 9800GT meg Core2E8500
  • rcsaby
    #2163
    Nekem olyan problémám lenne,hogy a DVD5-ös verziót raktam fel.Mindent megcsináltam ahogy kell futtatam a setup dat-otfel is rakott mindent,el is inul bejön a ubisoft logo.Utána meg kiirja hogy a prince of persia exe hibát észlelt ezért leállt.Már mindennel probálkoztam nem tudom ni lehet a probléma,a gépemmel nincs gáz az bőven elég.
  • klart
    #2162
    jó,van 1-2 kivétel
  • grebber
    #2161
    Ez nem így van nézz körül!
  • klart
    #2160
    de hiszen minden játék felkerült idáig,így aztán gondolom ez is csak
  • grebber
    #2159
    Lehet nem is fog felkerülni.
  • klart
    #2158
    valami link van esetleg?vagy törés nevét valaki megmondhatná,ha van,vagyh még nincs ha lesz:|
  • grebber
    #2157
    Minden megjelenő szöveg magyar.Szinkron nincs !
  • Looooser
    #2156
    a menüjét,a feliratokat, vagy a hangot is fordították???
  • klart
    #2155
    hogyha lesz valami verzió belőle,linket valaki dobjon,spoiler fedéssel vagy valahogy thx.érdekelne:|
  • Atkamon
    #2154
    Jókor:D Ma vittem végig pont harmadszor:) Mongyuk én tudok angolul:)
  • grebber
    #2153
    iMMXpC cselekedj!
  • gaspijoci
    #2152
    Na megjelent magyarul!
  • Looooser
    #2151
    vegyétek az egészet minimumra, és onnan kezdjétek el tuningolni a játékot, de ha minimumon is szaraxik, akkor mással van a probléma....
  • Th0m
    #2150
    nem:s fogalmam sincs mi lehet a baj ,szinte mindent probáltam már..:s