2509
Prince of Persia: Prodigy
  • Atkamon
    #2429
    Olvass teszteket... Más lett, mint az előzők, sok embernek nem tetszik, hogy gyűjtögetni kell benne.
  • angelslie
    #2428
    Azt hallottam nemrég hogy elég bugyuta és értelmetlen lett ez a rész, ez igaz vagy csak elakarják venni a kedvem töle? Mert amúgy érdekelne
  • Atkamon
    #2427
    Hát, én csak azt tudom javasolni, hogy vedd meg:)
  • baRnaa
    #2426
    Hi nekem lenne egy olyan problémám h letöltöttem csak oroszul:S
    de látam a mappában a magyar nyelvi fájlokat és már volt ilyen problémával gondom pl.: wheelman (azt megoldotam) de ittmár szint mindet kiprobáltam

    valaki segicsen h tudom magyara, angolra vagy spanyolra átteni köszönöm

    PLS HELP
  • krisztajo
    #2425
    Azok benne vannak alapból. Ahhoz nem kell tenni semmit. Csak az utolsót kell unlockolni.
  • Atkamon
    #2424
    De van Altair skin is a hercegnek, meg Jade skin Elikának.
  • krisztajo
    #2423
    Ez a bétás az amit utólag hozzáad. Nem estem hanyatt tőle, úgyhogy hagyom is. De azért nagyon köszi!!!
  • Shockmaster
    #2422
    pontosan nem emlékszem, hogy melyiket kaptam, de elmondom mik vannak.
    Van egy, amikor Elikaé s a Herceg olyan furcsán néznek ki
    Van az, amikor Elika olyan, mint Farah és a Herceg meg, mint a PoP: SoT-ban
    És van olyan, amikor a béta tesztes herceg és elika skin van: http://www.youtube.com/watch?v=UYinC_tz3mA
  • krisztajo
    #2421
    Atkamon! Végül is simán belefért volna. Mondjuk egy újabb kedves gépezet az Alkimistától!
    Shockmaster! Köszi az infót. Hát én nem fogok ezzel bíbelődni azt hiszem.
    Máshogy nem lehet megszerezni???
    És ha szabad kérdeznem milyen az utolsó skin amit kaphatnék érte?
  • Atkamon
    #2420
    Jaa, lol xD Bőrkezelő:D haha Azt hittem a játékban egy helyszín:D
  • Shockmaster
    #2419
    A Bőrkezelőben lehet a skineket állítani. Azért van egy üres helyed, mert az utolsót csak akkor kapod meg, ha végigvitted a játékot úgy, hogy MINDEN fénygömböt összeszedtél (szám szerint 1001-et). Nekem sikerült, nem volt könnyű, de az a skin megérte ;)
  • davidka003
    #2418
    Bőrkezelő gondolom az a rész ahol lehet új skint(kinézetet) adni a karakternek.
  • Atkamon
    #2417
    Nem tudom melyik az a bőrkezelő, én angolul vittem végig(tényleg idióta név...).
    De ha felnyitottad mind a 4 varázslatot, (és fel kellett, hogy nyissad ahhoz, hogy végig tudd vinni) akkor minden területnek elérhetőnek kéne lennie.
  • krisztajo
    #2416
    Most fejeztem be a játékot. Hát mit mondjak elég érdekes vége lett! Sok mindenre lehetett számítani de erre nem!
    Egy kérdésem azért lenne. A bőrkezelőben (micsoda idióta név) maradt egy üres hely. Azt hittem ha végigviszem feloldódik, de nem.
    Ott mi lenne és hogyan lehetne hozzáférni???
  • Atkamon
    #2415
    Nem fog kijönni szerintem, akkor azt mondták volna, hogy később jelenik meg. Folytatásról meg csak annyi van, hogy majd egyszer lesz...
  • Shockmaster
    #2414
    Még mindig semmi hír arról, hogy kijönne-e az Epilogue PC-re? Esetleg egy másik folytatásnak van híre?
  • Atkamon
    #2413
    A nagy részletes és olvasható leírásod alapján azt gondolom, hogy ez a Concubine utolsó területe, amikor Elika eltűnik, és csak illúzió Elikák vannak mindenhol... Ha jóra gondolok, ugorj le.
  • kira87
    #2412
    prince of persia 4ben amikor meg4szerezi az a nö elikát h kell tovább vinni
  • kira87
    #2411
    prince of persia 4ben amikor elikát meg4szerezi az a nö h kell átvinni
  • davidka003
    #2410
    De ahhoz, hogy tudd cserélni először meg is kell venni a játékot.
    Abban igazad van, hogy a cserélgetésből nincs hasznuk a cégeknek de kit érdekelnek a cégek? Azért veszek játékot, hogy nekem jó legyen, az engem nem izgat, hogy milyen az EA meg a Ubi anyagi helyzete.
    Eladási listákat is meg lehet nézni. Konzolra több játék fogy, mint PC-re. Ez tény. Ha kiadnak PS3-ra egy játékot akkor meg kell venni, mert máshogy nem tudsz vele játszani.
    Xbox 360-ra van warez de ha warezolsz akkor bukod a garanciát és ezt sokan nem vállalják és inkább vesznek eredeti játékot.
  • armageddon666
    #2409
    aham... csak nem feltétlen boltból :) hanem egymás közt adják veszik cserélgetik, és ez ugyanakkora "kárt" okoz mint a warez... csak elmondhatják, hogy húúú eredetim van és nem loptam... de amit Béla megvett a Pistától, abból az EA meg Ubi meg a többi semmit nem lát :)
  • davidka003
    #2408
    De az tény, hogy konzolra sokkal többen vesznek játékot.
  • offkorzreg
    #2407
    konzolosok is letorrentezik nagyrészt,akárki le torrentezheti.szerintem nem pont erről van szó itt
  • enlightened
    #2406
    Konzolból több bevétel jön be. Itt már nagyon régen nem arról van szó, hogy tiszteletben tartanék hogy eredetileg pc-s volt. Csak a bevétel számít. Konzolosok többen veszik meg pc-sek meg letorrentezik, szóval minket inkább kihagynak ha lehet.
  • davidka003
    #2405
    Én már annak örülni fogok, hogy ha a Prince of Persia 2 is jön PC-re. DLC-k meg nem izgatnak. Bár PC-s DLC sem lenne rossz.
  • Shockmaster
    #2404
    "Anno még sok sok évvel ezelőtt, amikor a Warrior Within készült leadtak egy interjút arról is, hogy PC-re is kijön-e a Prince of Persia (szó szerint idézem): "A sorozat alapvetően konzolra épül,de természetesen lesz PC verzió is. Hé, hiszem a Prince of Persia eredetileg PC-s játék és mi nem fogunk kiszúrni a PC-s játékosokkal!""

    Elvileg nem hagyhatnak ki minket.....elvileg.
  • enlightened
    #2403
    Xbox és Playstation usereknek már raktak is bele egy plusz 3 órányi játékot a végétől. Elika meg is pofozza a prince-t amiért feltámasztotta és ezzel visszaszabadította ahriman-t, kár, hogy mi pc-sek megint ki vagyunk hagyva a buliból:S.
  • ApPa123
    #2402
    Kösz szépen már jobb a kedvem:P
  • davidka003
    #2401
    "sztem eddig ez volt a legjobb rész"

    Biztos így van.

    Lesz még 2 rész mivel trilógia lesz.
  • offkorzreg
    #2400
    trilogia lesz ez is akárcsak az elözö.ugyhogy de akarnak
  • ApPa123
    #2399
    Nah végigtoltam bagyon fasza volt sztem eddig ez volt a legjobb rész:P nem tudja vki nem akarnak új részt csin??:P
  • Atkamon
    #2398
    Meg kell venni, vagy kölcsönkérni valakitől, aki megvette... Külön nincs fenn a magyarítás.
  • ApPa123
    #2397
    thx am "Magyarítás" v "Honosítás" majd nézz utána mit is jelent az h "magyaros" meg nem azért kell mert nehéz de van benne millió jó poén amit nem értek teljesen mert német, olaszt tanulok szal nem vok pro angol :D
  • Cyberdevil
    #2396
    Mintha ehhez a játékhoz annyira kellene magyarosítás..
  • grebber
    #2395
    Nagy méretű fájlokban van a szöveg.Szerezd meg haveroktól a magyar verziót.Külön fájlokban nincs fent!
  • ApPa123
    #2394
    Hello bocsi de nincs még magyarítás a gamehez? Olvastam régebben h nincs hozzá de azóta nem lett ? vagy nem vagyok vmi szakértő de olyat nem tudnak h a texteket kiveszik olyan game-ből ami magyar azt a másik bemásolja és magyar?? bocsi sok hülye kérdésért:P
  • Looooser
    #2393
    eszement....
  • ApPa123
    #2392
    Hát igen elkezdtem wowozni ay függő lettem és miatta fullra lemaradtam de most letöröltem mert már untam:P és hát most muszáj szerezni vmit:D é thx
  • Atkamon
    #2391
    Hát hallod tényleg le vagy maradva:D 2008 decemberben jött ki:D
  • ApPa123
    #2390
    bocsi én nagyon le vok maradva de kijött már a game??:P sry h hülyeséget kérdezek de már rég nem láttam semmit a játékrol