2509
Prince of Persia: Prodigy
  • dezsolti78
    #2469
    hi , all!
    Srácok a bannert ki csinálta?
  • Shockmaster
    #2468
    Ha összegyűjtöd mind az 1001 fénycsírát, akkor kapsz két új skint. Megcisnáltam már, igazából így az izgalmas, az utolsó 50 már baromi nehéz volt :)
  • Atkamon
    #2467
    Nincs két befejezés, én összegyűjtöttem őket, de csak plussz skin-eket lehet kapni.
  • BAttilaZS
    #2466
    Helló egy kérdésem lenne. Azok között akik már végigvitték a játékot volt aki összegyűjtötte az összes "fénycsírát"?
    Mert lehet hogy itt is két befejezés van mint a WW-ben
  • Shockmaster
    #2465
    Úgy kell intézned a dolgot, hogy a Harcos a szakadék peremén, annak háttal álljon, majd maikor a herceg, Elika segítségével elkezdi visszalökni a lábát, akkor fogod tudni lelökni
  • angelslie
    #2464
    Lelököd
  • BlackPirat
    #2463
    Sziasztok.
    A Harcost hogy kell legyőzni, azt írja, hogy "használjam ki a terepet".
    Előre is kösz.
  • Atkamon
    #2462
    link

    Ennél konkrétabban nem tudok segíteni... Ha nem tudsz annyit megtenni, hogy beírod youtube-ra, hogy "Prince of Persia ponds" vagy "puzzle" vagy "walkthrough"... De amúgy nem túl nehéz logikai feladatok ezek, nem igaz, hogy nem tudod őket magadtól megoldani.
  • ricsa008
    #2461
    szóval romlást
  • ricsa008
    #2460
    amikor a reomláct át kell engedni a gátokon arra nem tud valaki tubos linket? mer gondolom konkrét segítséget mostsem várhatok
  • Atkamon
    #2459
    Youtube...
  • ricsa008
    #2458
    üdv elakadtam három kereket kell forgatni hogy feltudjunk repülni a toronyba de sehogy sem tudom összehozni
  • ccona
    #2457
    köszi a segítséged
  • Atkamon
    #2456
    Akkor meg az oszlopoknak kell neki lökni... El is mondják amúgy a játékban, meg mutatják is az oszlopokat...
  • ccona
    #2455
    azon már túl jutottam ez 1 másik itt fal van körös körül meg 4 fa tákolmány a sarokban.youtubon láttam valami ketrecet kell ráengedni az egyikre,de sztem ez meg még nem az.
  • Atkamon
    #2454
    told ki a zikla szélére, és amikor villog a kard jel, nyomogasd a kard gombot...
  • ccona
    #2453
    a toronybanm a kőszörnyet hogyan kell megölni?van,h villana kard 3x akkor szúrok aztán semmi köszi
  • ccona
    #2452
    ezer hála kerestem én is itt,de nem találtam
    mégegyszerköszi
  • Shockmaster
    #2451
    Katt
  • Atkamon
    #2450
    youtube......
  • ccona
    #2449
    megint jól elakadtam.Ott amikor kutat kell feléleszteni az elsőn átjutottam de a 2. kifog rajtam akárhogyan forgatom nem sikerül.plz!!!!!!!!!!! köszi
  • ccona
    #2448
    köszi sikerült
  • Atkamon
    #2447
    Nem kell olyan iszonyat gyorsan nyomogatni, inkább egy folyamatos ritmussal...
  • ccona
    #2446
    Sziasztok!

    tud valaki nekem segíteni?Az elején nem tudom megölni a monstert,nem tudom lelökni a szikláról pedig sokszor eljutok addiga pontig de az újjam leszakad olyan gyorsan nyomom a támadás gombot.Légyszi valaki
    üdv Taki
  • angelslie
    #2445
    Most már megoldottam, valami fájlt hibásan telepítetett fel ezért hiányzott és nem indult el.
    De most már jó, csak egy gondom van, hogy amikor fü van a közelben akkor nagyon akadozik a játék, máskor tökéletes:S
    Nem lehet valahogy kikapcsolni a füvet?
  • tmisi
    #2444
    Hupsz. Kikapcsoltam az AA-t és jó lett. :D

    Bár akkor is fura.
  • tmisi
    #2443
    Üdv! Nem tudjátok miért ilyen a kép?
  • Atkamon
    #2442
    Nem tom, nekem nem volt ilyen problémám... De mintha másoknak itt a topikban lett volna, olvass vissza, én már nem emlékszem.
  • angelslie
    #2441
    Az
  • Atkamon
    #2440
    Eredeti?
  • angelslie
    #2439
    Na ezt nem értem... amikor indítanám kicsit tölt a fekete képernyö aztán leáll az exe...
    Nem tudjátok mi lehet a baj vele?:S
  • angelslie
    #2438
    Na pár perc és kipróbálom :)
  • armageddon666
    #2437
    Vajon így lesz a Sands of Timeból tetralógia? O.o várom :D
  • grebber
    #2436
    Prince of Persia: The Forgotten Sands Exclusive Debut Trailer
  • Tower Guard
    #2435
    ja csak ennyit kellet? Úh basszus de figyelmetlen vagyok.
    Köszönöm a segítséget!
  • Atkamon
    #2434
    Hát használd Elikát... Ha PC-n játszol, akkor ugorj, aztán E.
  • Shockmaster
    #2433
    Egy kép segítene megérteni a dolgot...
  • Tower Guard
    #2432
    Nekem így eddig nagyon bejött!
    A hangulata nagyon megfogott és vinne magával, ha nem akadtam volna épp el xD
  • Tower Guard
    #2431
    Na én kapásból az elején elakadtam.
    ott ahol már megküzdöttünk a csajszi faterjával, aztán kimenekültünk a templomból és már kiválasztottam az uticélom, de ahová kéne mennem egy nagy szakadék van, és sehogysem sikerül átugranom.
    Valaki tudna segíteni plz?
    Előre is kössz!
  • angelslie
    #2430
    Na majd mindjárt utánanézek, most egyelöre a Warrior Within-el elvagyok. De aztán majd ez is sorra kerül szerintem:)