404
The Original Adventures
  • Attelee
    #84
    melyik pálya?és hol akadtál el?
  • xido
    #83
    lehet az is olyan szobor,mint az első pályán is volt..aminek valami titkos jelt kell adni,amit csak bizonyos fajta karakter ismer?..vagy ha ott kell tovább menni..akokr még nem tartok ott
  • mama2
    #82
    #64-re valaki?
  • xido
    #81
    pont ugyanaz van,mint a Star Warsok esetében volt..begyűjtöd szépen a többi karaktert,megkapod a story módok után vagy még veszel is hozzájuk,aztán free módban újrajátszod a pályákat és használod azokat a figurákat,akik kicsik,vagy tudnak robbantani...
  • Wreck86
    #80
    köszi!
  • Blinkye
    #79
    Sziasztok. kéne egy kis help. egész jól haladok de a "kincsesládákat" nem tudom mindent megtalálni. PL amikor látom,h az ablak mögött van akkor,h jutok át az üvegen? Meg amikor kicsi emberrel tudok csak bemenni egy kis bejárón?
  • Carlos HUN
    #78
    nem leszeded a reloadedet és leszeded hozá külön ezt a cracket

    http://www.newtorrents.info/torrent/43658/LEGO.Indiana.Jones.PROPER.CRACK.ONLY-ViTALiTY.html

  • mama2
    #77
    Ha bekad a zene, meg ilyenek azt kell csinálni hogy:
    start-futtatás- beírod:dxdiag- ott fent a hangra-és átrakjátok alapgyorsításra,majd alkalmaz. Így jónak kéne lennie.
  • Wreck86
    #76
    LEGO.Indiana.Jones.PROPER.CRACK.ONLY-ViTALiTY ez a fajta akkor tartalmaz mindent? cracket is gondolom a névből.
  • Wreck86
    #75
    hali!
    megtudnátok mondani a játék min és optimális rendszerigényét?
    köszi!
  • balika16
    #74
    Nekem tökéletes utolsó térképen járok!Mikor motort kell összerakni:()nagyon tetszik!!!Sok van még hátra?
  • Attelee
    #73
    Proper Vitality is és a Reloaded is ugyanaz,de csak a zene akad be!Pl:A pálya elötti videobol a hang beakad,és az megy végig a pálya alatt is ismétlödik!Mint amikor a bakelit lemez rossz és mindig visszaugrik!
    Senkinek nem csinálja?

    Grebber 5-7 óra a story mód kb,de a játék még csak utánna lesz érdekes!
  • Carlos HUN
    #72
    Proper crackel teljesen jó
  • grebber
    #71
    Kb milyen hosszú volt a game?
  • Attelee
    #70
    Én már végigvittem a story modot,és van benne olyan h meg kell találni 5db
    StarWarsos karaktert a játék során,amire nem tudom h mit fog adni de kiváncsi vagyok!A legelsö pályán van egy az biztos meg a legutolsón!a 18.-on!A többit még nem találtam!
    Az lenne a kérdésem h nálatok is szarakodik-e a hang,vagy csak nálam???
    Néha beakad a zene és mindig ismétlödik!:( Jo lenne megoldani mert idegesit!
  • xido
    #69
    egy tábla..oké..kösz..az tuti kimaradt valahol nekem:)
  • mama2
    #68
    A csajjal, meg kell szerelni a generátort, összerakni legóbol egy táblát, azt rárakni az emelőre, és az felvisz oda a rúdra.
  • xido
    #67
    azt tudom..illetve láttam már előre...pár lépéssel visszább,a generátor mellett nem tudok vele felugrani a kapaszkodóra:)
  • mama2
    #66
    Jaaaaaa, ott ostorral kell átlendülni.
  • xido
    #65
    Nem..én már Indyvel nem jutottam át a generátor melletti szakadéknál?
  • mama2
    #64
    Azóta tovább vittem. Most ott tartok, hogy van egy szobor, azt eltoltam ameddig lehetett. Felugrok Indivel meg a csajjal, azt olyat ír, hogy nyomjam meg a K-t(karakter váltás), és irányítsam a szoborra a másik karaktert is. Az addig oké, és utána? Vagy te is itt vagy megakadva?
  • xido
    #63
    2.pálya az Nepál Marionnal?..Marion fel tud ugrani a generátorról és át tud kapaszkodni a szakadék felett..aztán ott meg vagyok lőve én is:)
  • mama2
    #62
    2. pálxán mit kell csinálni? Megjavítottam a felvonót, átmegyek máshova, ahol fúj a szél, és ez miatt állandóan leesek a szikláról. Ott van ilyen híd szerűség, de nem lehet átmenni, mert nem teljees.
    Mit kell itt csinálni?
  • bon
    #61
    Az alap Reloaded cracknek sincs baja, csak nincs tömörítve és ezért nagy a mérete. Amúgy király a játék ajánlom mindnkinek.
  • Carlos HUN
    #60
    LEGO.Indiana.Jones.PROPER.CRACK.ONLY-ViTALiTY

  • balika16
    #59
    Nem jön össze h 2 en játszunk..gamepadra nem engedi tenni.......Mit etgyek?hogy állitsam be?segitsetek!
  • balika16
    #58




    A 2. pályából képek!
  • balika16
    #57
    lehet ugy menni h gamepad+bill??
  • kirol
    #56
    Aha, köszi.
  • Evin
    #55
    Általában több karaktert viszel, mert van ahol kell a másik képessége, de egyedül is lehet mennie, ha nem nyomod meg a gombot, ami aktiválja a 2.játékost.
  • kirol
    #54
    Ezt csak ketten lehet játszani?
    Mert a demo-ban elég idegesítő, hogy a másik játékost is vinnem kellett.
  • balika16
    #53
    azt h kell beállitani h en pl gamepaddal haverom meg billel?gamepadot engedi?
  • xido
    #52
    Első értékelés...csillagos 5ös..mit 5ös..10es..részemről:)..Irányítás és kamera ugyanolyan tökéletes,mint a Lego SW-k esetében,kontrollerrel egyszerűen minden kézre áll....Még csak az 1.pályát végeztem ki,ami a demoban is járható volt..aztán estem ámulatba...SW esetében játékon kívül a kantinban és kint a parkolójában lehetett vásárolni,karakterekkel bohóckodni...itt Jones egyetemén,ami iszonyat jól van megcsinálva és vagy 6 külön szoba,kert,múzeumtárlat...nagyon rendben van ez a darab is...ha a Batman-jük is ilyen mestermunka lesz,akkor már előre le a kalappal..ezzel a műfajjal ezek a srácok már nem tudnak hibázni,tele vannak kreativitással:)
  • ricsa008
    #51
    vágom kössz
  • Carlos HUN
    #50
    hát nem a legjobb de sztem élvezhető igyis
  • ricsa008
    #49
    az irányítás változott valamit a Lego SW-khez képest? vagy még mindig nehézkes billel?
  • Carlos HUN
    #48
    Nah megy rendesen jó kis game lett :)
  • Carlos HUN
    #47
    Nah megy az install telepitő jó lassu XD
  • SHADOWEYES7
    #46
    Remélem érthető volt a törlés!
  • DJ Skyline
    #45
    mi lenne ha abbahagynátok? örülünk hogy szeditek, annak is hogy megjelent, de ne erről szóljon pls a dolog :| szedjétek le, tegyétek fel, majd az élménybeszámolók jöjjenek, meg képek. ne az 10, hogy kijött a reloaded verzió, meg hogy már jön lefelé :S