404
The Original Adventures
  • bozsi09
    #244
    Sziasztok!

    AZ első rész 4. pályáján az egyik artefaktot nem tudom megszerezni. Van 3 forgó izé amire rá kell kapaszkodni hogy eluss az artefakthoz de a 2. ról mindig leesek, automatikusan leesik róla és meghalok. Itt mit kell csinálni?
  • kemszi2
    #243
    sikerül?
  • kemszi2
    #242
    ment a privi
  • Broafka
    #241
    próbáltam csak a lényegeket megmutatni benne...
    pl: nem lőttem szét az összes növényt meg követ, gondolom azokat csak megtaláltad...
  • kemszi2
    #240
    de akkor lehet csinálok 1 extra.husat
  • kemszi2
    #239
    én az enyémre így nem tudom felnyomni.nincs elég helyem
  • Broafka
    #238
    136 mega lett, még próbálom összenyomni de nem hiszem hogy jobban össze lehet
    szal, oldal? már ha kell a videó
  • kemszi2
    #237
    mekkora mégis?
  • Broafka
    #236
    megoldottam, most már csak egy oldal kéne ahová feltehetem a videót!
  • kemszi2
    #235
    asszem a 2.1.24-es xilisoft kell nekem...
  • royaltom
    #234
    sziasztok.
    tud valaki egy oldal nevet adni ahonnan le lehet szedni a játékot?
  • kemszi2
    #233
    nekem egyhez van kódom...csak nem tudom nekem melyik verzsön volt meg...
  • Broafka
    #232
    fáklya
  • levi1989
    #231
    az into the mountains pályán az utolsó artifactot hogy kell megszerezni ami az arany bödönben van a legvégén?
  • Broafka
    #230
    nekem is az van, de kell hozzá regisztrációs kulcs és nincs hozzá... szal le tiltott az a szar
  • kemszi2
    #229
    xilisoft az jó.régen azt használtam mikor telóra raktam filmeket...csak azóta elkeveredett a program,és a demoban nem tudom mennyit tud
  • Broafka
    #228
    ha valaki mond nekem egy videó tömörítő programot akkor feltenném...
  • kemszi2
    #227
    tudom,hogy ott van még valami az orrom előtt de nem jövök rá.2-3 ezer hiányzik mindig belőle.
  • Broafka
    #226
    azért annyira nem nehéz, akartam csinálni videót, de baromi nagy lett. de majd megoldom
  • Muhu
    #225
    Na nemtom mér, de úgy, hogy csak egyedül jáátszottal "odalett" a majom.Vagyis ketten játszottunk, de egyedül kezdtem el.Eddig meg ketten kezdtük.Hát elég fura, de mér a 2. résznél tartok.Azért kösz
  • kemszi2
    #224
    én még mindig az 1 millióval szerencsétlenkedem
  • kemszi2
    #223
    fel kell ülni a gongra és elhúzni a vérbe vele
  • saxicola
    #222
    A saghai-ipályán vagyok. A kardokkal levágtam a két gongot.Ezután hogyan tudom a gépfegyveres ellenséget likvidálni? Előre is köszönöm.
  • kemszi2
    #221
    majd vissza kell menni freemodban
  • fgm
    #220
    megvan !!
  • Wreck86
    #219
    sztem én is így fogok elsőre,ha felteszem:):)
  • fgm
    #218
    hali !

    A 4. pályán valami szemet kell beraknom egy alakba de van valami csúszós homok féle és itt nem tudok felmenni. Itt mit kell csinálni ?
    Help !!
    Köszi
  • Broafka
    #217
    úristen ki ez a szerencsétlen a videón? borzalmas ahogy játszik...

    hát jó kérdés, szerintem telepítsd újra, jobb ötletem egyenlőre nincs
    vagy kérj valakitől egy mentést aztán onnan folytasd
  • bozsi09
    #216
    hello!

    Az első rész 2. pályáján az utolsó kincsesládát hogyxan lehet megszerezni , ott a hídnál mert megpróbáltam felrobbantani meg minden mást de nem sikerült. Aki tudja lévvi írjon...
  • Muhu
    #215
    Hello!
    Lenne egy olyan problémaám, hogy a city of dangers pályán, amikor a tetőről kéne lejuti az épületbe, ennél a vidinél úgy 3:50-nél : http://www.youtube.com/watch?v=mtjjx5xOb1U&feature=related. Ott odabobom a majomnak a banánt, az adja a kulcsot, de, ha átmagyek, a túloldalt nincs majom, így nem tudok lemenni.Nem tudja valaki, mért van ez? Esetleg tud valaki valami patchet küldeni, ami kijavíthatja?Tálán hiányzik egy fájl? lécci segítsetek
  • ladasz
    #214
    Köszönöm.
  • kemszi2
    #213
    ha van ott a környéken ahol vagy akkor,akkor a képernyő szélein megjelenik egy fehér nyíl attól függően,hogy merre van.
  • ladasz
    #212
    Az artifact detectort bekapcsoltam az extráknál,de játék közbe hol mutatja merre van az artifact?
  • bozsi09
    #211
    oké köszi majd megnézem
  • kemszi2
    #210
    mivel az a 6 csomag amit meg lehet szerezni ezért szerintem az első rész 6.pályáján lehet megszerezni.de nem emléxem már rá pontosan
  • bozsi09
    #209
    Sziasztok!

    Megtudjátok mondani, hogy hol lehet meszerezni azt a láda detektort?

    előre is köszi
  • kemszi2
    #208
    már csak 3ezer hiányzik.de tanácstalan vagyok
  • kemszi2
    #207
    a piros láda =posta láda.abba kell bedobni a piros postai küldeményeket
  • ladasz
    #206
    2kérdés sürgös. 1.A piros ládákat meik karakterrel lehet kinyitni?2.A pályákon van ien piros dokumentumok az extrák,azokkal mit kell csinálni,mert csak felemelni meg letenni lehet.
  • kemszi2
    #205
    azzal a rétisassal is kezdeni kell valamit?