404
The Original Adventures
  • AtiRadish
    #284
    Ha a raktár legjobboldalabbi sarkába mész lesz ott egy célkereszt, azt lövögesd bazookassal amig ki nem gyülik az 1 milla. GGTHX
  • Tray
    #283
    Nem feloldani hanem kigyűjteni az 1000000-t!
    Nem tudom h mit kell csinálni az utakkal!!
    Ebben kérnék tőleltek segítséget!
  • AtiRadish
    #282
    Warehouset hogy lehet feloldani? összes artifact 180/180?
  • Wreck86
    #281
    Tök jó a játék,csak picit nehéz nekem:)
  • Tray
    #280
    warehouse-re gondoltam
  • Tray
    #279
    sziasztok, valaki tudna nekem segíteni?
    A 3. bónusz pályán mit kell csináli, már szenvedünk 2órája és már nem tudom hova tenni!!!
    Valaki tudna segyteni??
  • JackSparrow88
    #278
    ja, aha, bocs nem is tudtam h olyan is van xd, na mind1...
  • AtiRadish
    #277
    3840x-es szorzot lehet elerni ha bekapcsolod a szorzocheateket, nekem is akörül van a pénz :D
  • JackSparrow88
    #276
    Hülye vagy annyit nem is lehet. :D
    Mer sztem ha kétszer nyomod ki és felszerzel szinte minden egyes érmét az összes pályán meg mindenütt, még akkor is kb. néhány 10 milla lehetne max.
  • Broafka
    #275
    ps! :D

    Egyébként nem hitelesek, mert most mi a garancia hogy nem használtál pénz növelőt :P
    Nekem 340 milliardot sikerült összeszednem! :D
  • JackSparrow88
    #274
    Ja, amúgy thx, már azóta régen meglett. Mindenesetre itt egy kép mennyi lét sikerült összegyűjtenem egyszeri végigjátszással.(tehát nem mentem újból neki a pályáknak free módban)

  • OptimusPrime
    #273
    A harmadik rész első pályáján van az a csomag, amit fel kell adni hozzá. Ahol a híd nem teljes, hanem egy mellette lévő platformról lehet csak átjutni a túlpartra ott kell a vízbe esni és a vaskapu felé felúszni - persze azt ki is kell nyitni :) - és egy kis "sikátorba" kerülsz, ott kell átügyeskedni a pakkot - csak ostorral lehet megcsinálni! :)

    Üdv!
    Prime
  • AtiRadish
    #272
    Total commanderbe allitsd be h. mutassa a rejtett fajlokat, es ugy ird be a keresöbe h. lego, es kifogja dobni.


    C:\Documents and Settings\NÉV\Local Settings\Application Data\Lucasarts\LEGOIndianaJones\SavedGames\SaveGame0.LEGOIndianaJones_SavedGame
  • JackSparrow88
    #271
    Hali, vki megtudná mondani h hol tárolja a játék a mentést mer már mindenütt megnéztem a játék könyvárától kezdve az egész C:\ meghajtót de smi...
  • AtiRadish
    #270
    Valaki megmondaná melyik palyan oldhato fel az artifact detector?
    Az is eleg ha az egyetemen bementek a postaterembe es ott megmondjatok a szamat, abbol kiszamolom melyik palya az.
    Elore is thx
  • Broafka
    #269
    még senki se tudja! :D
    lődd a végén a céltáblát, azzal össze lehet szedni 1 millkát
  • boing
    #268
    a bónusz warehouse pályán mit kell csinálni??
  • cumfu
    #267
    Heló! Tudom ebben a játékban nem a grafika a lényeg, de... Beállítom az FSAA-t, meg mindent on-ra meg high-ra, de a kép nem sima (az élsimítás miatt gondolnám) Vagy vannak olyan játékok amiben pl elmosódással nem megy az élsimítás együtt. Ebben hogy van? nem bírtam rájönni. Amúgy GF 7600GS-em van. Előre is köszi
  • Broafka
    #266
    "kiakasztottam!" :D

    ez olyan vicces szó erre
  • SA2B
    #265
    Nekem is megvan és kiakasztottam 100%-ra.
    Megvan minden karakter,sőt,még 3 bonusz pálya is.
  • Broafka
    #264
    jah nem, ezek ugyanazok, azt hittem új karakterrel is lehet lenni kóddal, mármint valami Star Warsossal is... (leszámítva han solo-t)
  • Broafka
    #263
    ohh, vagy úgy, értem már, te ezek tök jók :D
  • r4pt0r
    #262
    pl be lehet pakolni egyesével minden karit meg ilyenek, egy hatalmas lista van hogy mit lehet csinálni. google
  • Broafka
    #261
    de hülyeség, most az örök élet, az örök fegyver, meg pnéz meg mit tudom én miylen hülyeségen kívül miylen csalás kell még? :D
  • r4pt0r
    #260
    Mondom hogy csalás. Az extra menüben segítség van amiért megdolgoztál, a táblán meg be lehet hozni bármit.
  • Sam87
    #259
    Mit kell csinálni a 3. rész 2- pályáján, amikor már eljutottam addig hogy az álsapkával bejutottam egy szobába, de ott csak egy titkos dolog volt?Van viszont ott egy szék és egy kalapácsféle de azokkal nme tudok semmit csinálni!
  • Broafka
    #258
    valaki azt mondta egyébként hogy azoknak, de mondjuk az extrák mik akkor ha nem csítek? :)
    de a tébla nélkül is megvan a 100% szóval a franc se tudja hogy az mire jó
  • xido
    #257
    az nem esetleg a cheat-eknek van?
  • boing
    #256
    Hy vki megmondaná, hogy mi a szó az akasztófajátéknál?
  • bozsi09
    #255
    ja és még azt hogy ugyanezen a pályán hol a postaláda?
  • bozsi09
    #254
    Hello!

    A well of souls pályán(4) hogyan lehet megszerezni azt az artifactot ami olyan magasan van(annál a résznél,ahol a 3 csapóajtót le kell zárni a nővel), mert nem érem el senkivel sem.
  • kemszi2
    #253
    rájöttem mit hagytam ki.van 1 kis rész haova fel lehet ugrani és oda be is lehet menni....csak az hiányzott....nem is tusom miértnem tünt fel eddig...
  • Broafka
    #252
    az érdekes... tevével meg a riksával végig se tudsz menni a lámpa pályán mert nem érsz oda a következő lámpáig... az csak egy motoros pálya
  • kurek
    #251
    nekem az összes zsé csak akkor jött össze, amikor végre leesett, hogy a lámpák között mindennel végig kell menni egyszer (teve, riksa, mind 2 motor...asszem ennyi van)

    "a kisvonattal lehet valamit kezdeni azon kívül,hogy rápakoltam azt a ládát?" = fáklya vagy lámpa van mellette. azt fel kell venni és úgy kell felugrani rá, akkor beindul.
  • kurek
    #250
    nem tudom, hogy van-e egyáltalán összefüggés, de nekem ez csak akkor sikerült, amikor a következő teremből visszajöttem egy fáklyával...akkor rögtön végig tudtam ugrálni és nem estem le. (tudom, hogy hülyén hangzik, de a fáklyával ugrálás előtt egy csomószor leestem)
  • Broafka
    #249
    kincses ládák, postai küldemények megvannak?
    összes pénz?
    megvásárolt postai küldemények?

    még messze vagy a végétől :) most lesz csak jó
  • KisPaksi
    #248
    amugy akik megakadnak valahol ajánlom a youtube-ét minden pálya fent van...ugy általában...én is ha megaladtam valahol akkor egyből oda mentem beírtam a pálya nevét és ennyi
  • KisPaksi
    #247
    én megcsináltam mind3 térképet, de mégis csak 42%-nál tartok...mit hagytam?? vagy van még több térkép is??
  • boing
    #246
    Hello! Lenne egy kis problémám mizerint a last crusade rész 5. ambrush in desert pályáján a felvezető videónál visszaob az asztalra. Vki mondjon megoldást vagy küldjön egy mentést a [email protected] e-mail címre. PLS fontos lenne. Am a játék hova menti az állást?

  • kemszi2
    #245
    gyorsabbnak kell lenni.ha ez az amira gondolok akkor ott a 2 rúdra amint lehet ugorj rá és minél hamarabb ugorj a következőre fel.érdemes csajjal csinálni.