404
The Original Adventures
  • Matt93
    #324
    Ja és lenne egy kérdésem is! Nekem csak egy láda kell a Motorcycle Escape nevű pályán. A hídnál jelzi a detector de nincs ott. Vki meg tudja mondani hogy mit csináljak???
  • Matt93
    #323
    a max szorzó 3840
  • Matt93
    #322
    A kapukat próbáld meg motorral, nekem azzal sikerült. A kiskocsit meg gyújtsd meg, ott van mellette a fáklya.
  • simkoa
    #321
    valaki meg tudná mondani hogy a második bónuszpályán mit kell csinálni? már összeszedtem vagy 900ezret, ott tartok, hogy a csillére feltettem a kék dobozt,de nem tudom eltolni vagy elhúzni, az a dinócsontváz is kész van, még két kapu piros, de nem vált át, akármivel megyek is át közte. előre is kösz
  • simkoa
    #320
    hali csak kérdezném hogy mennyi a maximális szorzó?
  • Dave001
    #319
    áá bocs láma vagyok már látom előttem kérdezték csak nem olvastam vissza boccs!
  • Dave001
    #318
    üdv!
    Már a konzolosokhoz is irtam de talán itt jobb helye lesz a kérdésemnek a lényeg hogy valaki meg tudná nekem mondani h a lego indi mentéseit hol találom?
  • DJ Skyline
    #317
    jaja, bár engem ez az Indana Jonesos környezet nem nagyon fogott meg (eleve mint téma, nem mint játék), majd a Batman ősszel :)
  • grebber
    #316
    Na csak a pályák végén ment.Nekem tetszik a game humoros jól el lehet vele lenni.
  • grebber
    #315
    Na megvan mivolt a gond.

    Ez a játék mikor ment amugy??
  • grebber
    #314
    Valakinek van valami ötlete nekem miért akadhat mint az állat vistán?
  • AtiRadish
    #313
    3 bonuszpalya az artifact roomban megvan?
  • KisPaksi
    #312
    hello!
    Össze szedtem az összes piros ládát és ki is fizettem őket, megvan az összes aranyláda, han solo-t is feloldottam már, megvan az összes karakter is, de mégis csak 98,1%-nál tartok...mit hagytam ki?? valaki sgeítene??
  • dani110
    #311
    sziasztok az 5 ös pályába mit kell csinalni? Mert van olyan hogy egy kert benne a vizbe virágok es egy csónak és egy ugralgatos ahol az alkatreszekér odakáll ugralni!azt nem tom segithetnétek!nagyon meg kössszönném!!
  • cucma
    #310
    köszi
  • Wreck86
    #309
    Tök jó,hogy az általad kreált karakterekkel is lehet lenni(2db) :D
  • Wreck86
    #308
    Itt tárolja:

    c:\Documents and Settings\felh.név\Local Settings\Application Data\LucasArts\
  • cucma
    #307
    nemtudjátok, hogy a játék hol tárolja a mentéseket? újraraknám a gépet, de nem szeretném újrakezdeni... thx
  • Xela44
    #306
    én is ezt csináltam és mégsem sikerült. (: ez az 1 artifact hiányzik a 180-ból :)
  • Wreck86
    #305
    folyamatosan ütögess a lapáttal sztem,van hogy később ütsz,mégis érzékeli találatnak.engem az bosszant,hogy sok pályán csak 1 db artifact kell,és abszolút nem vágom,hogy hol lehet:(
  • Xela44
    #304
    hi! Valaki tudna segíteni, hogy az escape the mines pályán nekem hiányzik 1 db artifact. Tudom hol van, ott ahol a kiskocsiban vagyunk és a kisebb pályarész a 3 "bigyuszos". És ott le lehet ütni 3 ellenséget a lapáttal, az első bal oldalt , a második jobb oldalt, és a harmadikat (bal oldal) azt ecccerűen nem tom leütni, mert mindig utánam érkezik és nem tudom elérni (hiába fékezek vagy gyorsítok). Mit csináljak?
  • Wreck86
    #303
    ott gyorsan kell ütögetni a 3 karaktert váltogatva.amúgy meg kel lvárni a kardosokat,hoyg a kardot felvéve el lehessen vágni a hidat tartó kötelet,kb ott ahol ilyen fekete maszlag van,azok előbb utóbb eltűnnek.
  • csabesz1987
    #302
    hi a battle on bridge pályán a hídnál hogy kell a bosst kinyirni???
  • C7
    #301
    a kulcs az artefactok szobájába kell. keresd meg a postaládát az első rész uccsó pályáján, és akkor tudsz venni artefact detectort.
  • Wreck86
    #300
    Sziasztok ismét!
    Nem tudtok oylan oldalt,ami leírja merre találhatók a kincsek,mert a Sanghai pályán(végzet temploma 1 pálya) 2db kincset nem találok,egyszerűen nem tudom hol lehet:(
  • Wreck86
    #299
    hú,én még olyanokkal ne mtalálkoztam,őszintén nem is néztem :D
  • Wreck86
    #298
    Tök jó! A könyvtárban lehet venni karaktereket,s azokkal is lehet lenni,pl:német katonák,vagy az indiaiak.Amúyg ha összerakom Indy irodájában a ládákat,utána kapok egy kulcsot,az hova kell?
  • Tibmanus
    #297
    Szerintem csak simán crackelni kéne. Nem?
  • Tibmanus
    #296
    Mármint mit kell csinálni. Közben rájöttem hogy az artifakt az a kincses láda, de én azokra a piros valamikre gondolok amik aztán bekerülnek az Extrák menübe... Feltudom őket venni de hova kell vinni?? :(
  • Wreck86
    #295
    Virtual DAEMON Manager V3.44 esem van régóta,és semmi hiba nem volt vele.Próbáld meg ezt vhonnan letölteni.Amúgy ha felrakod,akkor nem kell hozzá,alapból,gépről indul el.
  • dániel222
    #294
    VALAKI SEGÍTSEN MÁR!!!PROBLÉMÁM MÉG MINDIG A KORÁBBI.HELP!!
  • Wreck86
    #293
    köszi!

    artifactokat berakja a barnet kollégium egyik szobájába,ott láthatod őket.
  • Tibmanus
    #292
    És ezekkel az artifactokkal mit kell csinálni? Mert találtam már párat de nem tudtam hogy hova rakjam vagy valami...
  • Tibmanus
    #291
    A mentéseket Windows XP esetén ide teszi: C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNÉV\Local Settings\Application Data\Lucasarts\LEGOIndianaJones

    Van olyan pálya ahol megtudod mindegyik kincset szerezni, de a többségénél free play módban tudod csak, miután megszerezted majdnem az összes karaktert (ugyanis csak az ő képességeikkel tudod elérni a kincset).
  • Wreck86
    #290
    Sziasztok! A játék a mentéseit hova teszi?
    Illetve freeplay modban kell néha a maradék kincset megszerezni másik választott karakterrel,ugye?Mert a storyban nem lehet mindet sztem.
    köszi
  • dániel222
    #289
    hi.leszedtem és nem tudom elindítani.azt írja ki h Emulator detected...Úgy értesültem h D-tools pro kell ahoz h induljon.nem tudna vki küldeni 1 működőképeset ide:[email protected] vagy msn-en is jöhet:[email protected].Én má letöltöttem 3-t de 1 se volt jó.szóval please 1-t.vagy az is jó ha ide kiírtok 1 linket ahonnan leszedtehek 1-1.előre is kösz
  • cumfu
    #288
    ja és hogy lehet benn menteni?
  • cumfu
    #287
    Heló! a játékot tegnap kezdtem. Az irányítás nem tetszik, de nem tudom átállítani. Legalábbis a nyilakra a karaktereket. Valaki segíen. előre is köszi.
  • Papesz
    #286
    Ha esetleg valakit érdekel: LEGO Indiana Jones játékteszt
  • Broafka
    #285
    hát jah, ez az egyszerű megoldás, de lassan kiderülhetne már, hogy mit is kell csinálni a forgatós dolgokkal...