404
The Original Adventures
  • prince30
    #364
    hali!
    az a problémám, hogy az utolsó fejezetnél a 2. küldetésben (castle rescue) amikor a indy fatherját szöktetem van egy rész, amikor egy fülhallgatós csávótól kell elvenni a kulcsot. elveszem a kulcsot megcsinálom a légiriadót és utána mit kell csinálni? lerobbantottam ott a tornyot átmentem, megtaláltam a ládákat, de nem tudok tovább menni... van ott vmi szék, olyan padlóval mint amiket tolni lehet, de nem tudom eltolni. légyszi segítsetek!!! köszi (a másik kérdés, hogy sanghainál a zongora fölül hogy szedem le a ládát?)
  • divan
    #363
    Tényleg, köszi. Először elvettem az összes életét, de akkor nem tudtam a kardos dologról. Utána csak a kardokra koncentráltam, és a bosst nem bántottam. A két dolgot meg nem sikerült összekapcsolnom.
  • pm555
    #362
    van it valaki?
  • pm555
    #361
    hy
  • simkoa
    #360
    csak akkor jönnek,ha már levettél néhány életet a főcsávótól
  • divan
    #359
    Kb már 150-200 turbános kinyírtam. Egynek sem volt kardja.
  • Wreck86
    #358
    harcolj tovább,előbb utóbb jönne kazok.
  • divan
    #357
    A Végzet temploma 5. pályáján a Battle on Bridge címűn nem tudok továbbjutni sehogyan sem. Megnéztem a Youtubeon, a végén a függőhídon mikor a főnökkel kell harcolni, a turbános segítők közül néhánynak karddal kellene ellenünk jönni, amit felvehetek, és azzal kell elvágni a híd tartóköteleit. De nálam egyiknél sincs kard, mind üres kézzel jönnek. Találkozott már valaki hasonlóval?
  • simkoa
    #356
    azok a pályák amik az artifact-os teremből nyílnak szerintem minden 60 láda után kinyílik 1olyan kapu, és össze kell építeni az indy irodájában lévő dobozokat.
  • simkoa
    #355
    a lego SW-nak van néhány a gportálon, ennek még szerintem nincs
  • szunyika
    #354
    hali, van magyar rajongói oldala valamelyik LEGOs játéknak ?
  • divan
    #353
    Akkor azért nem találtam a megoldást, mert még a sima végigjátszásban vagyok, még a freebe nem kezdtem bele. Köszi.
  • Caine
    #352
    A thuggeek az indiai szektások (a végzet templomából).
    A végzet temploma második pályájától lehet ilyened. Ők "nyitják" a sok karú szobrokat.
  • Caine
    #351
    Mit akarsz magyarítani?
    Mindenhol mutogatnak meg szöveg helyett ikonok vannak.
    Kb. a menüt lehetne magyarítani ...
  • Caine
    #350
    Be kell dobigálni a piros csomagokat a piros postaládákba. A csomagok mindíg olyan helyen vannak, hogy csak free playben tudd elérni őket. A postaládák általában a közelben vannak.

    Ha efladtad a csomagot, akkor lehet menni az egyetemre és megvenni az Extrát.

    Én most szereztem meg a 10x szorzót és ezzel együtt 3840x (igen, jól olvastad) szoróm van. 1 pálya 3-400 millió pont :)
  • AtiRadish
    #349
    Szerezz thugge-soktol sapkat es odaallsz a szobor elé, amitol majd tuz jon ki a foldbol es a csavoka meg fog egni, kb 5 szor kell megjatszani h. megmurdáljon.
  • sharpwrz
    #348
    Sziasztok!
    A középső térkép 3ik pályának a végén, mikor a hindu faszit kell kinyirni, a csaj meg lóg a tűz fölött a ketrecbe, ott hogy kell kinyirni a faszit?

    ...ezt jól megfogalmaztam...XD
  • divan
    #347
    Végigolvastam amit eddig leírtatok, de arra nem találtam választ, hogy a piros postaládákkal, amiből minden pályán 1 van mit kell csinálni? Nem elég megtalálni, mint a Star Warsban volt, hiába mászkálok vele, "nem írja jóvá" Másnak mindenkinek egyértelmű volt?
  • steweee
    #346
    lehet két gamepaddal játszani?
    tök jó lenne a bnőmmel közösen nyomni :):) mármint ezt, de még nem töltöttem le

    a star warszos elődje tetszett nagyon
  • Wreck86
    #345
    áh,sok:) kincsesládák,meg a 3.secret missiót nem tudom mivel lehetne feloldani.pl City of dangerbe segítő útján néztem végig,mégis csak 9 et ír ki,pedig elvileg mind a 10 megvan:(
  • simkoa
    #344
    mik nincsenek meg?
  • Wreck86
    #343
    gondolom lesz,csak kell vki hozzá,aki megcsinálja:)
  • Wreck86
    #342
    nem mondod! én 95%-nál ráhagytam:)
  • simkoa
    #341
    kösz a segítséget, MEGVAN A 100%!
  • Wreck86
    #340
    ott fog majd megjelenni,de pontosan arar nem emlékszem mit kel lcsinálni :S
  • Bagoly81
    #339
    lez ehez is magyrítás? mitgondoltok az előző legohoz hamarmegérkezett.....
  • simkoa
    #338
    a motorciklys szökésben, hogy kell megszerezni a kincsesládát, a detector azt jelzi hogy a hídpillérben vagy hol vande nem tudom kiszedni
  • Wreck86
    #337
    A Temple of Doom részben szereplő általában piros felső,és iylen hülye fekete haj/kalap van rajtuk és van kardjuk,vagy félmeztelen.
  • komonyi
    #336
    a thugge az melyik karakterek? vagy miről lehet őket felismerni?
  • Wreck86
    #335
    City of Danger,útmutató alapján az összes kincsesláda megvan,mégis 9/10 :S most akkor csak kihagytam vmit?lol
  • Wreck86
    #334
    Free the Slaves,és ott ha elindulsz a képernyő jobb sarka felé,aztán lefele,ott lesz egy nagy szürke kupac,azt szétlövöd,majd katonaként bekopogsz és ott lesz Leila hercegnő.
  • simkoa
    #333
    megmondaná valaki hogy melyik pályán van elrejtve az a SW-s karakter, aki nem Luke, nem c3po, nem ártu, és nem is chewbacca?
  • Wreck86
    #332
    de később kell majd.
  • grebber
    #331
    Hehe én a pályákon csak 10-ből 1eket szoktam találni azokból.De leszarom nem kell ahhoz hogy a pályát áttudjam vinni.
  • Wreck86
    #330
    Hihetetlen,nem bírok megtalálni pár kincsesládikót,hogy az egyes artifactek teljesek legyenek:( Mindenfelé keresem pedig.Nincs valami leírás,hogy az egyes pályákon merre lehet?

    köszi
  • simkoa
    #329
    kösz a segítséget, megvan az 1millió a bónuszpályán!!!!!!!!
  • grebber
    #328
    Jó hosszú ez a game ahogy elnézem.
  • Matt93
    #327
    Jajj bocs, tényleg ez volt a megoldás csak először nem sikerült, kösssssssz
  • Matt93
    #326
    Köszi, de ez nem az a rész, ezt én is megtudtam csinálni!
  • AtiRadish
    #325
    Van 1 kisház elötte , be kell menni a traktorért és ledaralni a répákat vagy miket (nem emlekszem már) a mezön(összesen 3mat), és ekkor megjelenik a kincsesláda.