92
Race Driver: Grid
  • Don Tomassino
    #92
    G-Rider!!
    Amiről te beszélsz az a driver assist.
    A szerverek listáján ha rámész 1-1 szerverre akkor kidob 3 általános infót a szerverről a kép alján : Collossion, Driver assist stb. Ott ha a DA disable akkor ott ciki van. Tényleg egy baromság mert DA nélkül még a rajtkockán legyújtod a gumit indulás elött :S
  • kokos
    #91
    Szevasztok!Van egy freetrackir-em,hogy tudnám beállitani a játékban,hogy működjön?Hy!
  • Roll93
    #90
    holnap jön meg nekem ez a játék (xbox360) :P:)
  • gege97
    #89
    Szasztok!Új vagyok (a játék terén) azt szeretném kérdezni hogy csak néhány versenynél van-e ez a borzalmas irányítás.Hogy az autóval "nem lehet elindulni"mert az autó fara előzni akar engem :Dígy enyhén szólva ésa kanyarodásnál nagyon túlkormányzott az autó hogy lehet ezt beállítani,átállítani.Nagyon megköszönném a választ.
  • balla27
    #88
    a válaszodat köszönöm
  • Norberto91
    #87
    a maximum kör 50.
    Nincs benne tankolás/kerékcsere
    A 3. -at nem tom.
  • balla27
    #86
    sziasztok!3 kérdésem lehetne -e hozzátok?
    1.mennyi a maximum kör ,amit be lehet állítani single race-ra?
    2.van -e benne boxutca(tankolás kerékcsere)
    3.támogatja -e a 900 fokos kormány elfordulást?(ps3)
    válaszotokat előre is köszönöm?
  • HAF Rigel
    #85
    Figyi szolnak hogy ez nem az a forum , te meg mintha misem történt volna nyomod tovább . Nem tanítottak meg olvasni ? Vagy csak alapból vagy ilyen " tapló bunkó" hogy direkt hecceled a társaságot ? Vagy csak értelmezni nem tudod a leírtakat ?

    Nekem mindegy válaszd ki a legjobban rád illőt , kedves barátom .
  • Silverford
    #84
    Játékosok fóruma - Race Driver: Grid
  • ricsard02
    #83
    oké de akkor most ki a franctól kérdezzem meg hogy mit csináljak?
    mert a legújabb direct X em van meg minden
    Ui.:légyszives ne taplózzál ár te tapló!! köszz
  • HAF Rigel
    #82
    A kártyád nem támogatja a Shader hármat ami jól tudom dx.9 , te tapló hogy nem érted egy ps3 ban vagy egy xbxo360 nincs ilyen. ha megnéznéd a forum fejlécet .
    Forum/KONZOLOSOKFORUMA/GRID Nem az van hogy Forum/PC/Grid érted a külöbséget mi nem kattintunk a grid.exere mert nincs olyan .
  • ricsard02
    #81
    hát nem tudom de az a lényeg hogy 2-ször rákattolok a grid.exe-ére és ezt irja hohy a videókarcsim nem támogatjah a shader 3.0-át. és nem tom hogy ez most mia ....
  • PoisonChihuahua
    #80
    KONZOLOSOK FÓRUMA

    Őszintén, szerinted itt hány ember fogja tudni, hogy milyen bizbasz kell a PC-khez, hogy elinduljon egy játék?
  • ricsard02
    #79
    Shader Model 3.0 nem támogattya a videó karcsim
    ez mit jelent srácok?
    szal ez 1 videókártya drájver vagy mi a szösz?
    pls segítsetek
  • Pummis
    #78
    Sziasztok nekem egyb aj van a játékal nem rezeg gam padom :P:(
  • HAF Rigel
    #77
    Ez a Konzolos grid Forum , nem hiszem hogy tudunk segíteni.

    Viszont a Konzolos DLCben letöltött autokat hol lehet használni?
  • ceaser
    #76
    Sziasztok!
    Találkozott már valaki olyan problémával, hogy vista 64 bit alatt, amikor elindítom a Gridet, akkor kikapcsol a kormány? Logitech Formula Force EX... Probáltam már a sima játékkal, 1.1patch 1.2 patch, mindig ua. a probléma. Valaki valami ötlet? köszi előre is!!!
  • HAF Rigel
    #75
    konzolon nincs magyarositás ha jól tudom
  • gallardo
    #74
    magyarítást honnét lehet letölteni?
  • dvdrw111
    #73
    egyébként a Grid-ben lehet nitrózni?Mert van egy képem amelyen a "NOS" jelzésü gomb van.
  • HAF Rigel
    #72
    Bocsi Amercans Armis mult kisért :) :)
  • CSOCSO
    #71
    flashbang? az a fenygranat :D talan flashback re gondolsz
  • CSOCSO
    #70
    mar irtak.. az X gombbal ha xbox360 rol jatszol.. es ez nem csalas.... es nem csak totalkar utan hasznalhato hanem akarmikor.... mikor mar 20 perce jatszol a 24 ora versenyen.. az elso helyet epphogy csak el tudtad erni es kicsuszol akkor legszivesebben a tv be basznad a kontrollert mert megorulsz olyan idegesz vagy hogy jatszhatod ujra az egeszet es akkor sirva konyorognel egy ilyen visszajatszas/idovisszaallitas lehetosegeert.
  • hpnx9020
    #69
    A négyzet gomb sokat segített
  • HAF Rigel
    #68
    ott az instan replay , ha belész a jobb sarokban van egy kocka benne egy számmal , na az mutatja hogy hány visszajátszásod van még .
  • hpnx9020
    #67
    Na playstation 3 on megtaláltam mindjárt megnézem 360 on is.
    Igazatok van van ilyen.

    Elnézést mindenkitől
  • PoisonChihuahua
    #66
    Ha belemész valamibe és teljesen összetörik akkor elhomályosodik a kép asszem és utána kiírja ezeket. Ez már utána van, ilyenkor már nem tudod visszatekerni, elötte kell.
  • HAF Rigel
    #65
    Már ne haragudj de ez milyen csalás ? Így írták meg a játékot . Mikor legelösször széttöröd az autod akkor is elmondja hogy 3 lehetőséged van.
    Szépen leírja mit kell tenned .

    Egyébként nem csak akkor ha totálkárosra töröd , hanem ha belépsz a menübe
    Start gomb , ott az instant replay és ott mindig csak annyit tesz vissza amennyit lehet flasbangelni , az kis karral tekered előre hátra az időt és így tudod belőni hogy pont ott indulj újra ahol jó neked .
  • amdrula
    #64
    Ha Pro módban játszol, akkor nincs (de akkor elvileg restart sincs).
    Ha nem pro módban játszol, akkor csak gratulálni tudok, egyébként xbox-al így kell: Back -> instant repaly, odamész ahova akarsz és x gomb...
  • hpnx9020
    #63
    De ne jól emlékszem meg lehet hanem hogyan kell,ha van ilyen egyáltalán.
    És pont a 24 percesben vagyok
  • hpnx9020
    #62
    Na totálkáros az autó

    Restart race-Versen újraindítás
    Retrie-Kilépsz a versenyből
    Instant replay-visszajátszás


    Hol itt a visszamenés az időben opció?

  • PoisonChihuahua
    #61
    Ez nem csalás, ez bele van építve a játékba. A PoP-ban sem csalás, ha meghalsz és visszapörgeted az időt...
  • HAF Rigel
    #60
    Ne haradudj de ezek után csakis annak tudlak nézni .
    Tudod a Griben van egy visszajátszás funkció ,és van benne egy fleshbang vagy mi a fene a neve. De egy kb 5 secet vissza tudod tekerni és onnan folyatni , így ha pl a 24 perces verseny 21.percében össze töröd a járgányt van esélyes javitani . Ha jol emlékszem a négyzet az a gomb amit a instant replay alatt kell megnyomni .

    Remélem nincs harag , de azért elgondolkozhatnál rajta ha többen is állitanak valamit , még a végén igaz lehet .
  • hpnx9020
    #59
    Nem mondod,hogy azt jelenti?
    Komoly csapatba kerültem úgy látom
    De azt még egyikőtök sem írta,hogy ezt ,hogy aktiváljátok
  • hpnx9020
    #58
    Lehet ,hogy én inkább a játékot élvezem nem a csalást de ti tudjátok
    Ha eddig nem találtam ezt az opciót ezután sem fogom megkeresni.
  • PoisonChihuahua
    #57
    A játékban van "idővisszatekerési" lehetőség (mint a prince of persia-ban), amit x-szer tudsz elsütni. Ha jól tudom ez akkor használható amikor totálkáros lett az autó.
    Amiről te beszélsz az a visszajátszás (angolul: replay), az egyfajta felvétel amin megnézheted magad pl. verseny után, hogyan mentél, megmutathatod másnak a legjobb pillanataidat, stb. olyan mint a sportközvetítések visszajátszásai.
  • mcwolf
    #56
    Márpedig a karrier nódban vissza tudsz menni az időben.
    Minél nehezebb fokozaton indulsz,annál kevesebb a lehetőség a visszaugrásra.
    Tehát :benézel egy kanyart, visszatekered az időt, jobban koncentrálsz,és lám... Simán beveszed a kanyart.
  • hpnx9020
    #55
    Tehát mész karambol,észreveszed start gomb felajálnja az opciókat visszatekered és megnézed mi történt addig.
    De a játékban nem tudsz visszamenni.
    Hülyének ne nézz már.
  • HAF Rigel
    #54
    Nem vágom mit nem értesz .

    Mész mezőnyben , jön a kanyar az elötted lévő keresztbe áll , te bele rongyolsz össze törik a kocsi , visszatekered a kanyar elé , hogy legyen időd még valamit csinálni, jön a kanyar és láss csodát az elötted lévő nem csúszik meg. Tehát egy más történik mit elötte történt. Így már érthető.
  • nutiform
    #53
    Van olyan.Pasziánsz...:)