21741
  • Danecay
    #18928
    Gondolom ez nem sokat segít de én a megjelenést követően megvettem, már több mint egy fél éve de én ilyen még nem tapasztaltam.
  • kranyo
    #18927
    Bocs! Elírtam... PC
  • Danecay
    #18926
    Mi az a PS? Először Play Station-regondoltam de utána láttam, hogy Win 10-et telepítettél.
  • kranyo
    #18925
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy a kisfiam megkapta karácsonyra a PS-s F1 2016-ot. Felraktuk és ment is tökéletesen egy hónapig. Utána elkezdett szaggatni játék közben és a menüben is. Újraraktam már a win-t is (most 10 van fenn). Két hétig ment tökéletesen utána megint elkezdte a szaggatást. Nem a hardver a kevés, mert akkor nem menne az elején sem jól... Utána meg hiába veszem vissza a grafikát nagyon, nem változtat semmit!
    Köszi előre is!
  • Danecay
    #18924
    Amennyiben fun jellegű futamok lebonyolításához keresel résztvevőket én benne vagyok, amennyiben időm is engedi és szerintem a tesóm is.
  • Senkisem7
    #18923
    Sziasztok! Főleg félprofi/profi játékosokat keresek egy kis versenyzésre! A félprofi/profi alatt arra gondolok, hogy semmi assist nincs, KORMÁNNYAL JÁTSZIK (igen ez fontos), nagyjából ismeri az összes pályát (Ideális ív, féktávokra gondolok) és nem megy bele idióta előzésekbe ami miatt véget vethet a versenyünknek!
  • Alexease
    #18922
    Igen, a lenyeg lemaradt:D
  • Szabi #18921
    "we can only offer PS4 codes to residents of Europe." :D
  • Alexease
    #18920
    F1 2017 beta teszt jelentkezes.
    300 hely van (platformonkent), valszeg gyorsan betelik!
  • Totti5
    #18919
  • Totti5
    #18918
    Ha piros akkor nem jó, ha visszaszámol akkor nem jó.

    Addig csökkentsd a sebességet, majd tartsd azon a szinten, amíg nem tűnik el a figyelmeztetés.
  • Danecay
    #18917
    Elkezd ugye visszaszámlálni egy számláló 15 másodpercről és amíg nulláig nem ér a DELTA idődet zöld tartományba kell hozni és itt tartani ami a versenytempóhoz képest egy lassabb tempó, így lassítanod kell. Ha ezt nem teszed meg 15 másodpercen belül, jön a bünti.
  • akyyy
    #18916
    mi a teendő virtuális SCnél? illetve mikor referencia időt kell tartani, azt hogy kell értelmezni? mindig túllépem. nem igazán értem a lényegét :D
  • Danecay
    #18915
    Igen, jön az ajánlat másik, több csapattól is, de talán csak a következő szezontól lehet másik istálló színeiben indulni. Nem tudom, én nem fogadtam el az ajánlatot, de a McLaren színeiben indulva kaptam ajánlatot a Mercitől, a Ferrari-tól és a Red Bull-tól is de úgy voltam, hogy inkább fejlesztgetem a jelenlegi autómat ami jelenleg a mezőny 3. legerősebb autója. Nálam nem a győzelem a lényeg, inkább a versenyzési élmény.
  • akyyy
    #18914
    a kisebb karrierben kezdtem el játszani (2016), és az lenne a kérdésem, hogy ha elég eredményes vagyok , kaphatok jobb ajánlatot egy másik csapattol, hogy igazoljak át hozzájuk, vagy nincs erre mód?
  • rvn
    #18913
    Separeten van.
  • Alexease
    #18912
    A driverben separated pedals beallitas vagy hasonlo.
  • rvn
    #18911
    Hello.

    Most vettem egy klormányt, T150. A játék először fordítva érzékelte a gáz és a fék pedált. Beálítottam heylesrew, most meg a gáz jó ha nyomom a fék pedált ugy érzékeli, hogy min2-t nyomom. Van valami megoldás?
  • Alexease
    #18910
    Teljes Abu Dhabi 2016 onboard
  • Totti5
    #18909
  • Danecay
    #18908
    Pár napja tudtam le Bakut karrier módban, hát nem volt anomáliamentes a dolog.
    Kezdődött a szabadedzések checkpoint érintéses feladatával amiről már más pályáknál is ésrzervettem , hogy nem feltétlen az ideális ívre, vonalvezetésre vannak lepakolva ezek a bizonyos kapuk. Baku esetében is volt ilyen probléma, különösen az óvárosi résznél kirakott checkpoint-nál aminek az eléréséhez még rendesen kerülni kell egyet mert a checkpoint abszolut nem esik bele az ideális nyomvonalba, a kitérő meg vagy sikerül az ideális sebesség megtartása mellett vagy nem, de nekem többször nem sikerült mint ahányszor igen. Természetesen még az AI sem azon az útvonalon közlekedik, hogy mondjuk ez indokolná, hogy oda lett letéve a kapu ahová. Így nem sikerült a maximális pontot begyűjtenem kétszeri nekifutásra sem de sebaj, max a rosszul lerakott checkpoint miatt volt okom a bosszankodásra.
    Következett az időmérő. Q1-t, Q2-t behúztam, következett a Q3. Lágy gumival engedett a pályára a játék de szemerkélt az eső, de úgy voltam vele, hogy feltehetően még nincs olyan állapotban a pálya, hogy indokolná az Inter gumikat ezért is nem azzal engedett ki automatikusan. Az első 2 kanyar után megváltozott a véleményem mert eléggé csúszott már, ezért visszamentem a boxba köztes gumikért. Kíváncsiságból ránéztem a bokszmonitorra, hogy rakott e már fel az AI-nak a játék Inter gumikat amikor szembesültem azzal, hogy több AI-nak is száraz pályás mért ideje van, pedig én is azonnal kimentem miután betöltődött a Q3 de nekem már esett az eső, az AI-nak meg szépen begenerálta a száraz pályás időket. Így természetesen esélyem nem volt jó rajtpozíció megszerzésére hiába lettem első a Q1-ben és a Q2-ben.
    Jött a futam, majd pár körrel a rajtot követően bejött a Safety Car és kaptam a feliratot, hogy maradjak Räikkönen mögött. Így is tettem, melegítgettem a gumikat, ha másért nem a feeling miatt, egyszer aztán amikor feltehetően nagyon lelassítottam, elment mellettem Gutiérrez. Vissza is akartam előzni gyorsan, de ekkor már azt az üzenetet kaptam, hogy maradjak Gutiérrez mögött, majd ugyanebben a Safety Car-os periódusba ugyanez megtörtént még egyszer, ezúttal Ericsson ment el mellettem, és a visszaelőzési próbálkozásomkor jött is az üzenet, hogy "Stay behind Ericsson". Így végül SC periódus alatt is buktam 2 pozíciót. A versenyt végül megnyertem köszönhetően a stratégiámnak és annak, hogy egy fokozattal visszább vettem az AI-t a hétvége kezdetekor, de így már túlságosan lassúnak bizonyultak, így persze nem is volt akkora a sikerélmény. Ezt az AI erősséget is mondjuk nem is olyan egyszerű belőni, mert pályáról pályára változik. Igazából inkább csak a karrier feladatok miatt vettem visszább, hogy azok sikerüljenek elsőre mert nem akarok több időt a szabadedzéssel tölteni mint magával az időmérővel és versennyel. Ez után a verseny után viszont mégis csak vissza felvettem, inkább legyen egy értelmesebb versenyem ahol elégedett lehetek egy elért jó pozícióval, a szabadedzés meg sikerül ahogy sikerül.
  • Totti5
    #18907
    AI küzd végül a Redbullok kipöckölték a Mercit.





  • Amiga
    #18906
    Az F1 2016 kijött iOS-ra is és néhány héten belül jön Androidra.
  • Danecay
    #18905
    Valóban úgy tudnád megítélni a legjobban a dolgot amennyiben magad próbálnád ki a játékot. Küldök én neked config fájlt ha megmondod mire gondolsz pontosan. A hardware_settings_config.xml a saját konfigomnak megfelelő beállításokat tartalmazza, más elküldhetőről pedig nem nagyon tudok. Nálam a FFB a játékban 90, 50, 60-on van de ez megint csak kormány és egyéni ízlés függő de azért kiindulási alapnak jó lehet. Nekem egyébként egy Logitech Driving Force Pro-m van.
  • LESCO
    #18904
    Hát ha egy McLarennel megizzadsz, akkor az reálisnak tűnik :)

    Igazából az nem tetszett a 2013-ban, hogy az AI valamiért gyors volt, de olyan buta féktávokat vett, hogy nagyon nehéz volt jó ritmusban autózni velük vagy egy nagyobb bolyban.
    A kormány irányítás és az FFB javult valamit?

    Ja és ha megoldható, tud valaki küldeni egy config fájlt vagy ilyesmit? Mert gondoltam kipróbálom a 2 órás dolgot, csak mire minden szart beállítok, addigra elmegy 1,5 :)
  • Danecay
    #18903
    Erre nehéz egyértelműen válaszolni. Engem általában az expert fokozat is megizzaszt pl. egy McLaren-el de ettől még van, azt hiszem három nehezebb fokozat is. Persze vannak olyanok is akiknek a legnagyobb nehézségi szint sem kihívás.
  • LESCO
    #18902
    AZ AI mennyire kompetitív? Lehet élvezni a versenyeket, vagy egy közepes kocsival átgyalogolok a mezőnyön?
    Kormánnyal és segítség nélkül játszók véleményét kérdezem elsősorban.
  • bakkerman
    #18901
    az utolsó futam után jönnek az ajánlatok,addig nem
  • attila46
    #18900
    Ebben a játékban sosem jön másik csapat szerzödni velem.....mindjárt vége az évadnak ,,2 verseny és még senki sem jelentkezett..Megnyerve a vb!!????
  • Firerock
    #18899
    Igen! A hozzászólás megszületésének estéjén!
    Köszönöm!
  • Danecay
    #18898
    Gondolom az óta már csak megjelent, sajnálkoztak is a késés miatt. Az infó innen folt egyébként:
    http://forums.codemasters.com/discussion/47358/patch-news-v1-7-0
  • Firerock
    #18897
    sajnos azóta sincs semmi. Honnan van ez az infó? Van újabb?
  • Totti5
    #18896
  • Firerock
    #18895
    Köszi! Már várom!
  • Danecay
    #18894
    Elvileg ma vagy holnap jönnie kellene XBOX-ra is!

    Mai hír:
    We're still waiting for the decision from Microsoft. They do their testing in America and will not finish their testing until the end of their working day today at the earliest so we've been in touch to ask that if and when it passes that they release it. All being well it will go live late tonight / early tomorrow morning UK time but there is always the chance they will fail or they need more time.
  • Firerock
    #18893
    Xboxon azóta is 1.5.1 van...
  • Danecay
    #18892
    Érdekes, hogy szinte megegyezik az 1.6-os javítással. Ennek végül is az az oka, hogy konzolon kimaradt az 1.6-os patch, így gondolom újabb javításokkal egybegyúrva kiadták újra immáron konzolra is 1.7-es verziószámmal.

    F1 2016 Patch 1.6.0 Release Notes:

    Added the Master difficulty option to bridge the gap between Expert and Legend.
    Changed the tyre rules so the tyre you start the race on counts as a mandatory for the race.
    Falling too far behind penalties will no longer be given after being told to overtake the Safety Car.
    Corrected a few translation issues.
    Fixed a bug that could occasionally cause race sessions to never end.
    Fixed a number of crash bugs.

  • Totti5
    #18891
    1.7

    Patch Notes
    Added the Master difficulty option to bridge the gap between Expert and Legend.
    Added the Master difficulty option when starting a new Career and Championship Season. - New for v1.7.0
    Changed the tyre rules so the tyre you start the race on counts as a mandatory for the race.
    Falling too far behind penalties will no longer be given after being told to overtake the Safety Car.
    Corrected a few translation issues.
    Fixed a bug that could occasionally cause race sessions to never end.
    Fixed a bug that could give players who rejoin a multiplayer session the wrong tyres. - New for v1.7.0
    All cars now use the same gearbox when playing with Equal Performance. - New for v1.7.0
    Nvidia Scalable Link Interface (SLI) performance improvements. - New for v1.7.0
    Fixed a number of crash bugs.
  • krisz0422
    #18890
    Köszönöm! :) Amint lesz időm kipróbálom hátha!
    Köszi még egyszer!!! :)
  • lac coo
    #18889
    :)))
    A gyoker kamera mozgasok kikapcsolasa fontos, de sajna meg ott marad az ffb....
    En majd akkir veszem meg, ha valami Dirt szintu elvezetesre megcsinaljak.