21741
  • Danecay
    #19169
    Egyikhez sem kell vagy muszáj csak lehet és akinek van és a kormányt részesíti előnyben úgyis azzal tolja, akinek nincs az csak azért, hogy játszani tudjon az említett játékokkal nem kell, hogy több 10e-s költségbe verje magát egy kormány miatt, akinek megfelel tolhatja kontrollerrel is. Ennyire egyszerű ez szerintem. Nekem van kormányom, így magától érhetően azzal játszom, ha már vacillálnom kellene, hogy a meglévő kormányom mellett mondjuk kontrollerrel irányítsak egy autós játékot, akkor azzal már bizonyára nem is játszanék mert az már nem az én igényeimnek megfelelő játék lenne.
  • Totti5
    #19168
    Jaja, Carsban fura az F1, bár nem is valós, hanem kitalált és csak V8. Mindegy is, Carsban nincs modern F1.

    F1 amúgy az egyik legérzékenyebb versenyműszer. Kontrollerrel ezt nem lehet olyan pontosan írányítani. El lehet vele játszani nyilván, de ehhez kormány kell hogy minden tized, ezred meglegyen.
  • lac coo
    #19167
    Francokat...mindent kikapcsolva meg kormannyal is leizzadok kopott gumival, esot ne is emlitsuk... Spec a PC F1 a nyomaba se lephet ennek....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.08.07. 14:00:42
  • gebali
    #19166
    A Project Cars-hoz kell, ehhez nem. Még minden segítséget kikapcsolva is csak ajánlott, casual szinten meg teljesen jól el lehet szórakozni gamepaddel.
  • Totti5
    #19165
    De, kell.
  • GPx8
    #19164
    Szerintem a kormány nem kell hozzá...
  • argo001
    #19163
    Vannak tapasztalatok, hogy rohangálna a játék Q9550-es procival és/vagy HD6850-es videokártyával?

    Mármint az F1 2016.
    Utoljára szerkesztette: argo001, 2017.08.03. 20:10:30
  • IXEMGabeo
    #19162
    es persze, hogy Alonso es a Honda robban le a jatekban is:DDDD

    erdekesnek tunik a karrier mod...lehet eloveszem a kormanyom es megszerzem ezt a game-t:)
  • Totti5
    #19161
    Volt ma játékbemutató stream is.

  • Totti5
    #19160
    Codie kb az egyetlen autós fejlesztő csapat aki ilyenre is gondolhat, látva az elmúlt játékok elképesztő részleteit.
  • Maceehun13
    #19159
    Ohh hogyne szerinted,ha a klippek ugyan azok mint eddig kisebb változtatással akkor biztos arra is fognak gondolni :D
  • GPx8
    #19158
    Vijay Mallyat csak Silverstone-ban fogjuk látni, ugye?
  • szabii98
    #19157
  • pozimisi11
    #19156
    hello! az F1 2016-al játszok
    a Renaulttal kezdtem a legnehezebb szinten. Eddig van kettő 3. helyem ez a legjobb,
    Annyi lenne a kérdésem,hogy most kaptam szerződés ajánlatot a Renault, Haas, ToroRosso és a Force India
    közül a Renaultot választottam és arról érdeklődnék, hogy most megyek a Magyar nagydíjra és kapok még szerződés ajánlatot vagy nem?
    nem tudom még hiszen ez az 1. szezonom :D
    a válaszokat köszi ;)
  • adam46
    #19155
    Ez a csávó... Vezetni sem tud, vágja össze vissza a kanyarokat. :D
  • sertrex
    #19154
  • Totti5
    #19153



  • Totti5
    #19152
    Monaco éjszaka
  • Totti5
    #19151

  • Totti5
    #19149
    Volt itt minden. Két Mercedes annyira osztották egymást hogy nevető harmadikként hagytam ott őket. Ricciardo és Ferrarik elleni csaták, én is belehibáztam ők is. Elévágás a boxban, DRS meghibásodás a végére stb stb... jó kis sprint futam volt.

    F1 2016 - Hungaroring Race 25% Dry @ Red Bull - Max Verstappen


  • lac coo
    #19148
    Ac ban kinlodas, eleg fapadosan jon meg a turbo, es jo esellyel at is vagodik ha betapad...
    Vizen , isten ez a jatek.
  • Totti5
    #19147
  • GPx8
    #19146
    Nem a felvezető kör a lényeg, hanem, hogy egyáltalán meg lehessen csinálni ezt a "mutatványt"!
    A régebbi verziókban nem lehetett így csúsztatni.
  • Danecay
    #19145
    Nekem úgy rémlik mintha a 2016-al került volna bele a játékba a felvezető kör, ezért is írtam, hogy beletették és ezért nem vágom, hogy a 2015-ben Te, hogy mehettél felvezető kört?
  • GPx8
    #19144
    Nem beletették, hanem a szimuláció velejárója, hogy lehet kontrolláltan csúsztatni a gumikat. Persze az nem ártana, ha hatása lenne a gumi hőmérsékletére is, de ne legyünk telhetetlenek... :)
  • Danecay
    #19143
    Lehet felvezető körön csúszkálni, kipörgetni a kerekeket mint ahogy a mellékelt videó is mutatja, más kérdés, hogy van e értelme, vagy ráhatása a rajtnál lévő gumihőmérsékletre mert sajnos arra nincs. Rajtnál ugyanolyan optimális gumihőmérséklettel fogsz indulni, függetlenül attól hogy melegítettél e gumi vagy csak végiggurítottad a pályán az autót, így ebben a formában ez max csak hangulati elem. Ha már beletették jó lenne ha változtatnának, javítanának rajta.
  • adam46
    #19142
    Már csak a béna box utca beállás scriptet kéne jól megcsinálni. 6 éve alatt mondjuk nem sikerült.
  • GPx8
    #19141
    Na, ezt kérdeztem. Kösz.
  • GPx8
    #19140
    Jó, majd videókat fogok neked gyártani... Próbáld ki.
  • Totti5
    #19139
    Simán lehet.

  • lac coo
    #19138
    Muti ! :)
  • GPx8
    #19137
    AC, RF2, IRacing.
  • lac coo
    #19136
    Melyikkel ? :))
  • sertrex
    #19135


    Egy kis gumiégetés CARS módra.
  • Totti5
    #19134
    It's time to complete the collection... revealing the four historic McLarens that will feature in F1 2017. Introducing:

    1988 McLaren MP4/4, as driven by Alain Prost and Ayrton Senna during the 1988 Formula 1™ season

    1991 McLaren MP4/6, as driven by the then reigning World Champion Ayrton Senna and Gerhard Berger.

    1998 McLaren MP4-13, which was driven by Mika Häkkinen and David Coulthard

    2008 McLaren MP4-23, as driven by Lewis Hamilton and Heikki Kovalainen in the 2008 season, and the car in which Hamilton won his first World Drivers' Championship in.

    Make History in F1 2017, out 25th August 2017.

  • GPx8
    #19133
    Ezt kérdeztem. Szimulátorokkal lehet. :P
  • lac coo
    #19132
    Melyikkel lehet ...? :)
  • GPx8
    #19131
    Próbáltam még anno' a 2015-ben egy kis gumimelegítéses csúszkálást, amit a való életben csinálnak a fiúk a rajtrácsra felállás előtt.
    Nem lehetett. :)
    A 2016-ban már lehet? (Nem próbáltam a játékot).
    A legnagyobb bajom az volt a CM F1-el, hogy nem lehetett érezni az autót a pályán, ráadásul olyan érzésem volt, mintha a kikapcsolt segítségek mellett benne maradt volna még valami kis help...
    De ha ezt kijavítanák, akkor nagyon király lenne!
  • szabii98
    #19130
    Most mentem egy esős Szocsit kontrollerel, néhány asszisztal, így is beszopatott néha :D

    A múltkor nem ezt mondtam és hülyén kipróbálás nélkül véleményeztem, de ez így ahogy most van jó nagyon.
  • sertrex
    #19129
    "No de majd a pc2, ahol a videokat es a tempot nezve nem viz esik hanem ragaszto ! :))"
    Gondolom ezt úgy mondod, hogy van egy száraz pályán megtett köröd és van a vizes pályán is.
    Mert ha vizesen és szárazon is ugyan olyan időt lehet menni, akkor igazad van.
    Viszont ha vizesen pár másodperccel lassabb, akkor az azért magyarázat rá, hogy miért is tűnik olyan jónak a tapadás.
    Meg hát, az se mindegy, hogy ki vezet.
    Mert ha száraz pályán is lassú vagy, akkor vizesen se leszel gyors és úgyse látod meg a különbséget. Az meg végképp nem mérvadó, hogy az lenne a jó amit keresztbe lehet tenni. Az legfeljebb azt mutatja, hogy gyakorolnod kell még, mert úgy tudom, hogy az F1-ben és más autósportokban se az az elsődleges, hogy keresztbe álljon az autó, hanem hogy minél nagyobb legyen a stabilitása. Persze ha szándékosan keresztbe akarom tenni, az más kérdés. Azt tényleg lehet még az F1 játékkal is, főleg ha a FIA is engedélyezte.

    Egyéb iránt meg itt van Ben Collinstól egy idézet. Valószínűnek tartom, hogy valamivel több tapasztalata van e téren, mint Tottinak és neked együtt véve.
    “In the sim world we’re used to cars that are very, very difficult,If you went over the limit, you spun... And I’d be dead 50 times over if that was the case in the real world.”-Ben Collins
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2017.07.20. 09:43:41