21741
  • IXEMGabeo
    #19299
    es milyen gyonyoru meggyozodesem az egyik legjobb resz lesz...16-os se tunt rossznak, de allandoan volt valami ami miatt nem jatszottam vele:)
  • Totti5
    #19298
    Frankó lesz ez

  • lac coo
    #19297
  • lac coo
    #19296
    Az auto fejlesztes rendszer az elegge jonak tunik.....
  • IXEMGabeo
    #19295
    ebbol a Norrisbol nagy bajnok lehet...latni a fejen es a hozzaallasan, hogy Verstappenek nagy ellenfele lesz

    Vandoorne-t harangoztak be, de ez a csavo szerintem nagyobb guru lesz
  • Totti5
    #19294
    Ez pedig egy új trailer.

    F1 2017 | MAKE HISTORY | Lando Norris McLaren Gameplay
  • Totti5
    #19293
    Alapból kikapcsolható lesz a kanyarba nézés!

    Thanks to David Greco from Codemasters for racing and recording this! Great F1 2017 Gameplay of a 50% Race at Japan, Suzuka in a Renault!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.10. 19:12:25
  • IXEMGabeo
    #19292
    F1 2010-et jatszottam gamepaddal, mert azt siman lehetett sot tovabbmegyek gyorsabban korbeertel kontrollerrel meg segitsegek nelkul is, mint a kormannyal...ev vegen ruhaztam be az elso kormanyomra a Thrustmasterre, amire allandoan panaszkodtam, mert a valto kar bedoglott...abban a jatekban lassabb voltam kormannyal...

    azota sokat fejlodott a jatek minden szempontbol, utoljara az F1 2013-mat probaltam online tesztelni ki mennyire gyors es az volt a benyomasom, hogyha a tobbiek beallitanak segitsegeket gyorsabban mennek, mint en, aki nulla segitseget hasznalt, manualis valtoval korozott es nem gamepaddal tolta... bosszantott is ezert is csinaltam olyan szervert, ahol a legtobb segitseget kikapcsoltam ne feljetek nem is jottek tul sokan jatszani

    F1 2015-ot PS4-en jatszottam kontrollerrel, de mar ott is latszott, hogy a kormany kell, mert teljesen mas lett a fizika a korabbi evekhez kepest...
  • Totti5
    #19291



















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.10. 13:28:58
  • Totti5
    #19289
    A falnak beszélek? nem látszik amit írtam? nem értem, viszont tényleg ez volt az utolsó. Megy a modiknak a többi, mert láthatóan semmibe veszed azt amit kérek.
    Mint mondottam ezeket ide.
  • lac coo
    #19288
    Amugy az iranyitas valoban hibrid, megy kormannyal, billel meg kontrollerel is. Meg a menut is atrajzolja. Akar jatek kozben is lehet valtogatni, igaz kell nehany masodperc mire betolti a kormany beallitasait.
    Ez inkabb jo dolog mint rossz.....
    Hogy kormannyal is digitalis lenne az egyszeru hazugsag...
  • Totti5
    #19286
    Nem akarok magamnak munkát és a topiknak rosszat.

    Ismételten kérlek a személyeskedést hagyd abba. Ha én így gondolom akkor így gondolom, ha neked nem tetszik akkor leírod hogy mi, de nekem ( meg másnak ) esni és felelősségre vonni emiatt az nem teheted meg, nem ide való és ez a stílus nagyon bicskanyitogató.

    Ha nem megy és nem veszed észre mi a gond(om), akkor én megyek a modikhoz, de azt nem szeretném.

    Kértelek, nagyon szépen ( ez már a 3. volt )
  • GPx8
    #19285
    A klasszik autókat üdvözlöm, legalább össze tudjuk majd hasonlítani pl. az AC-val...
  • Totti5
    #19284
    Összedobni nem lehet, ez nem úgy megy... évek során lenne valami jó belőle, mint ahogy kellett a Codemastersnak is jó pár év. Mert ami most van az már sok év tapasztalata. Azért van benne alternatív pályavonal, azért van benne ékszakai Monaco, azért van benne klasszik autók, mert van már erre idő, az alapokat kifejlesztették. Az meg idő és nem szűk 1 év mint ahogy megjelenik...
  • sertrex
    #19282
    Mondjuk megnézném ha valaki összedobna egy jó F1 szimulátort, akkor azután mennyien sírnának a sok fölös csiliviliért, amit néhány játék után csak simán átugranának. Gondolom a CM szó szerint gondolja azt a "Pegi 3", dolgot mert valahogy nem is tud ennél a színvonalnál feljebb jutni.
  • Totti5
    #19281
    A léc adott, de én továbbra sem látok ilyen részletességgel, aprólékossággal, autentikusságban, lemodellezett, lemásolt, életre keltett, összerakott versenyjátékot a piacon. Motogp? WRC? MXGP? hát én ezekben ezeket nem láttam eddig sosem.
  • sertrex
    #19279
    A 6. részt a Big Ben csinálta és sokkal jobb mint az elődei. Sőt jó pár dologban jobb a DR-nél is. Persze van még mit csiszolni rajta.
  • Totti5
    #19278
    Ez is már ki lett beszélve. Ki volt a CM előtt aki aprólékosabban állított előtt F1 játékot? Én ilyenről nem tudok. Nyilván korábbi években kevesebb technika volt, a megvalósítás sem volt annyira részletes, de kik voltak azok akik az adott korszak, adott generációját figyelembe véve olyan F1 játékot tettek le ami részletesebb, aprólékosabb volt mint a Codemasters címek.

    A piac persze nagyon jól eldöntötte EA után Sony exluzívvá tette az F1et. Azok miben is voltak jobbak pl?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.09. 14:55:43
  • sertrex
    #19277
    Nem öregem. Ezt benézted. én egy cégnek a két különböző játékából származó bevételt hasonlítottam össze. Egyértelmü, hogy a továbbiakban mire kellene inkább összpontosítaniuk. F1-et hagyniuk kellene olyanoknak aki ért hozzá. És nem. Nem itt kell eldönteni, hogy ki lenne képes rá. A piac ezt simán eldönti, ha úgy adódik. A CM csak leamortizálja ezt a címet.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2017.08.09. 14:51:07
  • gebali
    #19276
    Az a gagyiság szinonimája. Ahogy minden, amit a Milestone csinál.
  • Totti5
    #19275
    Kb évente jön WRC játék meg spinoffok.
  • gebali
    #19274
    A körtét hasonlítod az asztalhoz. Rally-játékokból rohadt nagy hiány van Steamen, pályaversenyzésből korántsem akkora. Főleg, hogy a F1 már az ikszedik része a sorozatnak, ami külső szemlélő számára sokban megegyezik a korábbi részekkel, míg a DR kb. a Richard Burns óta nem tapasztalt részletességet adott a rally játékoknak. Lényegében a rally csak vegetál, addig a pályaautózásból eléggé el van eresztve a PC.
  • sertrex
    #19271
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyértelmű a DR sikere. Míg a CM eladott az F1 2016-ból 232ezret Steamen, a DR-ből elment 666ezer. Ha egy cég nem látja ennek a jelentőségét, vagy úgy reagál, hogy a látható siker ellenére, kiadnak egy gagyi árkád játékot, ott komoly bajok vannak vagy csak pénzmosásra használják a cégüket.
  • Totti5
    #19270
    Tegnap kértem valamit, de ezt nem sikerült betartani.

    Ami hsz olyan, azt törlöm.

    Ha nem tetszik valakinek nyomatékosan megkérem Ne itt fejtse ezt ki, hanem menjen a megfelelő fórumokon.

    A téma adott. Mindenki megértette, hogy kinek mennyire nem tetszik, 28. alkalommal is le lehet írni még cifrábban, de ez senkit nem érdekel és sehova nem vezet. Van off topik az pontosan alkalmas az ilyenekre, és akit érdekel az olvassa, meg vitázik…
  • lac coo
    #19269
    Nalam a monitor fenyerogombjaival is lehet kormanyozni....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.08.09. 14:33:35
  • GPx8
    #19268
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazság szerint nekem nagyon tetszik a DR, úgyhogy még egy viszonylag drága DLC is megérné nekem (mondjuk a pályagenerátor)
  • sertrex
    #19266
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem azt mondják megvetted volna még egyszer a DR-t? Nem hiszem. Nem mondom, hogy hazudoznak, mert ez jól bevett kereskedelmi fogás... legalább is a többség mindig beveszi.
  • GPx8
    #19265
    Arra gondoltam, hogy az nem jellező, hogy egyszerre, egyidőben van analóg és digitális irányítás.
  • GPx8
    #19264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom, csak akkor nem kellett volna "továbbfejlesztett DR-fizikaként" reklámozni...
  • GPx8
    #19261
    Azért a furcsa, hogy ha párhuzamosan működik az analóg és digitális irányítás. Biztos megoldható, de nem jellemző.
  • GPx8
    #19259
    A DR-t PC-re fejlesztették, utána kapott egy "konzol portot". Azért az nem mindegy.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Off de közben rájöttem, hogy mi van a DR4-ben.
    A rally autók (a 80-as évekbeliek is!) úgy tapadnak a murván, mint az AC-ban a pályaautók 100%-os felgumizott pályán, viszont ha az egyik kerék lecsúszik a pályáról, akkor már egyből megpördülnek.
    Cm magyarázat: mert már van súlyuk az autóknak...!
  • Totti5
    #19258
    Ennek szerintem minden olvasó örül, akkor le is zárhatjuk ezt a témát.
  • Totti5
    #19257
    Nem nyomogatom a billentyűket ha kormánnyal játszok... miért is tenném.
  • GPx8
    #19256
    Ez azt jelenti, hogy nálad szét van választva a billentyű és a kormány?
  • sertrex
    #19255
    Mindjárt gondoltam. Úgy látszik ez neked lett kitalálva.
    Most már nálam is minden jó. Uninstalláltam a franca az egész gagyi cuccot. Ehhez képest még a Dirt Rally is fényévekkel előrébb tart. Pedig az is CM, csak más stúdió. Gondolom kicsit nívósabb emberekkel.
  • Totti5
    #19254
    Ránéztem, de csak egy pillantás volt. Nálam minden jó.
  • sertrex
    #19253
    Az F1 2015-ben szintén így van, a 2013-ban még ki lehet iktatni a billentyűt, kézzel kell átállítani kormányra de annak is ugyan ilyen gamepad-es az irányítása, tehát igazából mégse ettől ilyen. Szóval ennyit a kormányokról F1 játékokban. Ez magyarázat is rá, hogy miért volt élvezetesebb a régi 270 fokos kormány.
  • sertrex
    #19252
    Frissen telepítve is ugyanaz a helyzet. Még hogy nem gamepadre van fejlesztve! Nem a szart nem! Ilyen mértékű gagyizással még a tízenéves autósjátékokban se találkoztam. Még NFS-ben se, pedig az simán full árkád.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2017.08.09. 11:48:38
  • sertrex
    #19251
    Na, basszus! Lehet, rájöttem, hogy mi a szar nálam az egész irányításban. Beállítom a kormányt, gombokat, FFB-t mindent. Fel is ismeri. De ezzel egy időben ugyanúgy lehet billentyűvel is irányítani. Tök mindegy mit választok ki a setupban.
    És mint tudjuk, kormánynál analóg tengelyekkel vezéreljük, ami miatt az irányítás, gázadás, fékezés, akinek van kuplungolás, részletesebb, finomabb irányítást tesz lehetővé. A gamepad és a billentyű viszont digitális és folyamatos korrigálás kell neki.
    Na már most, ha egyszerre működik a digitális irányítás és az analóg vezérlés is, az már mi?
    Ilyet még egy játékban se tapasztaltam, még a Dirt Rallyban is le van egymásról választva. Gyorsan ránéztem. :))
    Uninstalláltam, töröltem minden mentést. Megnézem így mi a helyzet. Esetleg más is ránézne, hogy nála is így van-e?
  • sertrex
    #19250
    Én már korábban is mondtam, hogy jobban járnának egy Manager progival, mert legalább nem kell vesződniük olyannal, hogy FFB, fizika, ami amúgy se igazán fekszik a CM-nek.