21741
  • Danecay
    #19339
    Így viszont kapásból bukod a versenyzés lehetőségét. Adott szezon top és mezőny végi autói között is nagy a különbség nemhogy így. A karrierbe integrált dolog az megint más. Na mindegy majd meglátjuk, akármilyen is lesz még mindig több mintha nem lenne :)
  • Totti5
    #19338
    Elhiszem és logikus is.
  • szabii98
    #19337
    Nemtudom neked most így hirtelen bebizonyítani, de úgy emlékszem valahol elmondták hogy nem lesz olyan, hogy (kettőnél) több egyforma autó ellen versenyzel.
  • Totti5
    #19336
    Pont az lesz a lényege, hogy mindegyik autó más. Csak egy extra. Adott autó, adott korszak, adott gumija, tapadása, aerója, motorja. Ha jól láttam olyan dolog lesz a karrierbe integrálva hogy adott autóval, adott célt kell elérni majd. Képességeihez mérten, de ez csak egy bónusz. Versenyzésben a lényege akkor van ha 20-22 egyforma McLaren vagy Renault állt fel, bár nem hiszem hogy ilyen lesz.
  • Totti5
    #19335
    Én biztosan sokat fogok menni mindegyikkel minden pályán. Versenyre meg ott a 2017.
  • Alexease
    #19334
    Forma 1 multiclass?! :) Ebbe szerintem felesleges barmi logikat belegondolni:D Fun-ra es erdekessegnek jo, aztan annyi:)
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2017.08.18. 10:47:01
  • lac coo
    #19333
    Gondolom egyszerubb meghagyni mindent olyannak amilyen, mint csak ezert mindenre plusz gumit csinalni.
  • Danecay
    #19332
    Engem is csak az érdekel, hogy ha már van, akkor hogyan képzelték el
  • lac coo
    #19331
    Fene tudja.
    Igazabol ez nem is izgat, semmire nem jo, de gondolom ugy voltak vele ha mar van had szoljon...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.08.18. 10:24:35
  • Danecay
    #19330
    Jó látni, hogy az AI-t %-osan lehet állítani, nem csak az 5 vagy hány lehetőség közül választani. Mondjuk az ilyen Multi Class versenyeket nem igazán tudom hová tenni. Mi történik pl. az autók és a gumik közötti különbséggel, vagy egyforma lesz függetlenül attól, hogy melyik éra béli autók köröznek a pályán és, hogy milyen pl. fél vagy full slick gumikon?
  • lac coo
    #19329
  • dr Kotász
    #19328
    Esetleg megpróbálhatnád conzol helyett cormánnyal irányítani.
  • sertrex
    #19327
    Biztos a conzol volt.
  • szili01
    #19326
    Sziasztok! A szabadedzes programban nem tudjatok miert kopik annyira a gumi? Lagy a beallitas teljesen kimelt es ha kanyarodok rogton pirosba ugrik le.... eddig csak sima conzollal iranyitottam... most akarom xbox 360conzollal iranyitani?? Lehet a conzol volt az oka??
  • lac coo
    #19325
  • sertrex
    #19324
    Biztos ez az oka.
  • IXEMGabeo
    #19323
    de ez onboard/cockpit nezet teljesen mas, mint a kulso nezetes kozvetites....persze hogy uncsinak tunhet
  • sertrex
    #19322
    Végül is olyan mint a TV-ben, azon is bealszok néha.
  • Totti5
    #19321
    Igen.
  • Totti5
    #19320
    Körbement a pályán.
  • lac coo
    #19319
    Ezt us a Greco vezeti ? Az brutal profi, neki igy megy akkor en szokas szerint mint malac a jegen esoben...:)
  • sertrex
    #19318
    Mi lett a vége? Bealudtam rajta.
  • Totti5
    #19317
    Jaja, jó a reklám. Immáron perfekt belső nézet, kormány, nagy nehézségen, pró játékos. Így kell promózni.
  • lac coo
    #19316
    Ez olyan eleg jonak tunik nekem.
  • Totti5
    #19315
    McLaren

  • Szabi #19314
    SRW-S1 nem támogatott ? o.0
  • Totti5
    #19313
    F1™ 2017 – Supported Wheels and Controllers
  • lac coo
    #19312
  • Totti5
    #19311
    AC-ban nem érzem a hybrid Ferrari tapadását, könnyűnek hat az autó, hama elmegy a segge, furcsa élmény. Persze lehet csak be kell állítani, de 1 autó miatt nem fogok gröcsölni rajta, max érdekességnek jó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.13. 11:31:31
  • lac coo
    #19310
    Tegnap vegigneztem osszes jatekot amiben van hasonlo modern F1, nem feltetlen a mai hibrid turbos, de ujabb auto, RF2 Utan ez a legcsuzkalosabb, tobbi mind telitalpas ehhez kepest.
    Nem is ertem miert hiszi mindenki, hogy ez sinauto , arkad...AC ban van turbis, az is azert nehezebb mert eleg kezelhetetlenul jon meg a turbohatas, semmit nem erezni belole tanulni kell, de harmadiktol az is teligazas. Automobilstaban van meg turbos, de azt inkabb nem is minositem, az nekem megdobbentoen rossz volt.
  • IXEMGabeo
    #19309
    ez egy jo hir nekem bejott anno a Pit limiter szemelyszerint az L gomb volt:) es poen volt mikor kialltal a boxba a feher vonal elott figyelni kellett sot meg ha tul gyorsan hajtottal be akkor a szerelot is eluthetted tehat a tempo se volt mindegy
  • Totti5
    #19308
    "There is a new interview on Team VVV’s youtube channel with Lee Mather from E3. On that interview Lee said that there will be an actual button to enable and disable pit limiter. Personally I think this is a good feature to add some realism to pitstops. Obviosly we had that in F1 2010 previosly. In general there has been many good ”little features” already that will make the game much more enjoyable. Hopefully much more to come from Codies still "
  • IXEMGabeo
    #19307
    pit limiter csak a 2010-es verzioban volt eleddig nem? vagy visszarakta a Codies?
  • lac coo
    #19306
    De most nyomkodni kell valamiket a pitben, kuplung fék gáz mittudomén. meg mintha a pitlimiter is manual lenne, legalább is a második kiállásnál elég későn kapcsolódik ki ...
    Jah, és sérül a hátsószárny ...
  • Totti5
    #19305
    Elüti, mellémegy, félre áll, nem áll be, beleütközik, kilöki az AIt stb...
    Ezt leprogramozni elég emberes 14 személy van ( + még 2? ha szárny csere ) egy boxban * 10.

    Gond az hogy mindenki kint van, kint állva várja az autót, hely nem sok van.

    Ha meg átmehetsz az AIn, személyzeten "szellemként" és oda állsz ahova akarsz akkor az a baj...

    Ettől független a beállás kormány animáció és szög nincs rendesen leprogramozva, hanem valszeg csak egy algoritmus fut ami az adott helyre beállítja az autókat, mindig ugyan úgy mindig ugyan olyan ezred miliméter pontosan, ugyan azon a nyomvonalon és tempóval.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.12. 13:20:23
  • lac coo
    #19304
    De milyen problemat ? Az emdbereken at lehessen menni, falon utkozni , sebesseglimiter adott, en nem ertem mi a nehez benne :)
  • adam46
    #19303
    Mondjuk ja, az a hirtelen kormány mozgás nagyon kínos.

    Manuális kiállás elég sok problémát vetne fel, így gondolom maradnak a gépinél.
  • lac coo
    #19302
    Szamomra ez orok kerdes marad, miert nem lehet full manual kiallas....
  • Totti5
    #19301
    Csak a kormánymozgás, a pit animáció "kiváló".
  • adam46
    #19300
    Egész jól néz ki, már tényleg csak a béna box animációk a lehangolóak.