21741
  • dr Kotász
    #19419
    Igen.
  • endy papp
    #19418
    A legtöbb pozitív hsz. nagy része is arról szól milyen jó a grafika .....Az már a 10-nél is jó volt,)))
    A vezetési élményről ha 1-2 olvastam,a 100-ból,igaz érdekes is lenne mivel 80-90 %-a bill, controllerrel tolja ,nekik meg már ez is túl sok.
    Ezért is tudják évről évre picit feljavítva eladni majd ugyan azt.
    Kajálja a tini korosztály....a szép cukormázat.
  • szili01
    #19417
    Sziasztok sracok.
    Olyan kerdesem lenne hogy az idofutamban kivalsztott kocsi jobb mint a karrierben fejlesztett kocsi?? Vagy a fejlesztett kocsi szerepel az idofutamban is?
  • lac coo
    #19416
    A femdoboz jo , olyanokban tartom az inbuszkukcskat, kis furoszarakat, stb :))))
  • edem155
    #19415
    Sziasztok! 6 db F1 2017 SORSOLÁSSAL várunk mindenkit egy 18 órás live keretén belül ahol karriertől kezdve multiig minden teritékre kerül :)
    A live 8-tól egészen hajnali 2-ig tart.
    https://youtu.be/GhvzEW-xwuc
  • gebali
    #19414
    Gamersgate-en van már 13.500-ert de nekem megér az elég menő fémdoboz 1.500-at úgyhogy Konzolvilágból veszem.
  • Danecay
    #19413
    Akkor nincs más hátra, a STEAM-eset kell megvenni :)
  • gebali
    #19412
    Elhiszem hogy megkapod a kódot, engem inkább az zavar, hogy honnan szerezték egyáltalán, hogy ilyen olcsón tudják adni? Mert érted, a 28 euró annyira extrém alacsony ár, hogy ha rendesen mondjuk a Codie-tól vették a kulcsokat, és úgy viszonteladják, akkor gyakorlatilag nincs rajta hasznuk, sőt, rá is fizetnek. Ez nem életszerű. Valószínű, hogy a kulcsok lopottak (nem tudom, ilyet lehet-e), vagy lopott bankkártyával vették őket, így gyakorlatilag nulla eurós befektetéssel persze hogy adhatják féláron.
  • attila46
    #19411
    Nem értelek.......

    https://www.instant-gaming.com/en/

    nagy cég tavaly is ott vettem ,,,,,mi evvel a gond ,,,mert 7 ropival kevesebb,,,,igen de lehet 3x annyian veszik meg mint a Steamen,,,,és ez is Steames,,,,kaptam kodot,,,előtőltés,,,várom a feloldást,,,semmivel sem alsobértékű mint a tiéd a 7 ropival több.Nekem számit 7 ropi,,,ha neked nem akkor ....ennyi
  • gebali
    #19410
    Ez tuti valami shady dolog, máshogy nem nagyon tudnák ilyen árban adni, úgyhogy én inkább támogatom a fejlesztőket mint a tolvajokat és megveszem rendes helyen, kétszer drágábban.
  • sertrex
    #19409
    Neki szinte bármit elhiszek... még azt is hogy HC szim lett az F1 2017. Persze, ilyet nem mondott.


    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2017.08.24. 08:06:36
  • IXEMGabeo
    #19408
    az jo ar erte...jobb mint a boltokban
  • attila46
    #19407
    49% off.
  • attila46
    #19406
    Itt 28 Euró.....

    https://www.instant-gaming.com
  • sertrex
    #19405
    1 nap és 13 óra múlva. :))
  • lac coo
    #19404
    Steamen mikor jelenik meg ?
  • sertrex
    #19403
    Hála isten nem csak ezek a besorolások léteznek! Az arcade hivatalosan is létező játékfajta a mai napig és nem csak autós árkád játékok vannak. De hogy maradjunk az autós címeknél, még be lehet őket sorolni, mint casual, sport, racing arcade, simulator, driving, realistic, action, indie, stb... játékként is.
    Azért is írtam korábban, hogy HCpistik viszont minősítésként és főleg a vezetési élmény, fizika szerint, nevezik el. Ez a szemellenzőjüknek is köszönhetően mára már úgy néz ki az ő szemszögükből, hogy csak két fajta autósjáték létezik, az árkád és a szimulátor.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2017.08.22. 11:38:08
  • Totti5
    #19402
    Ha faék egyszerű játékokat nevezzük annak, akkor amiket felsoroltam nem árkédok. Mert se nem egyszerűek, se nem faékok. Ellenkezőleg, komplexek és vagy HCk.
  • sertrex
    #19401
    Arcade=árkéd vagy árkád.
    Arról kapta nevét, hogy valamikor legfőképpen Amerikában, az áruházak és egyéb nyilvános helyek előtt, az árkádok alatt, játékgépeket helyeztek el. Némi kis apró bedobása után már is lehetett játszani. Semmi faxni, csak játék. Mivel ez ennyire egyszerű volt, ezért átment az idők során, -mivel ezek az arcade(árkád) játékok lassan eltűntek, pejoratív értelmezésbe és minden olyan játékot, amik egyszerűek, mint a faék neveznek árkádnak.
  • lac coo
    #19400
  • Totti5
    #19399
    Árkéd versenyjáték sok minden lehet, igen széles a paletta a Mario Karttól kezdve a Wipeouton át a Forza Horizonig. Totálisan más mindegyik, mégis árkéd versenyjátékok.

    Forza Horizon 3ban pl van kopás, van állítás, carsetup és minden más is.

    F1 2017 a valóságot másolja, minden dinamikus, változik, ami kell állítható és menedzselhető. Itt a cél egy F1 verseny játék kiadása, lehet szimulátornak is nevezni, mert mostanra már mindene megvan hozzá ami azzá teszi.
  • lac coo
    #19398
    A video cime hulyeseg, nem azert raktam be...
    Jo kis csuszkalos esos video, az eleje legalabbis.
  • sertrex
    #19397
    A kérdés inkább az, hogy ki mit ért szimulátor illetve árkád alatt?
    Ha valódi jelentést használjuk, akkor mindenképpen inkább szimulátor.
    Ha a HC szimpisti minősítéselvű szóhasználatot, ami szerint csak iR és az rF2 a szimulátor, akkor nem.
    Az árkád az a legegyszerűbb játékforma. Elindítod és mész. Nincs semmiféle állítgatás, nincs gumikopás, nincs carsetup, csak tolod full throttle. :)) Ez annál mindenképpen több. :))
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2017.08.21. 19:02:38
  • Totti5
    #19396
    A Ferrarinál valamit a beállítosknál nagyon elcseszett. Rángatózó kormány kontrollerrel ilyen, ott semmi nem stimmel....
  • Totti5
    #19395
    Dehogy lett. Az egyik legjobb rally játék viszont igen. A sorozatban viszont inkább afele ment el a szimuláció irányába az 1-2-3hoz képest.
  • GPx8
    #19394
    Konklúzió?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Amúgy a DiRT4 is a legjobb SZIMULÁTOR lett az előzetesek szerint).
  • szili01
    #19393
    Mar probaltam... megnovelt vegsebesseg beallitassal is megnovelt leszoritoerovel is... akkor se tudok jobbat menni 1:27tol..
  • lac coo
    #19392
  • lac coo
    #19391
  • Totti5
    #19390
  • IXEMGabeo
    #19389
    beallitas kulonbseg?
  • IXEMGabeo
    #19388
    jatekban kicsit vekonynak erzem ezt az autot...
  • IXEMGabeo
    #19387
    basszus mar te is betetted:D
  • IXEMGabeo
    #19386
    Ki akar jelentkezni?:)
  • Alexease
    #19385
    Ha masert nem is, de azert erdemes mindenkinek regisztralni es/vagy hasznalni, hogy a Liberty lassa, erdekli az embereket eSport.

    Talan nagyobb lesz a nyitas, talan mas fejlesztok is elerhetnek ezt-azt az F1 "dolgokbol" (autok, palyak).Persze nem teljes F1 licencre kell gondolni, hogy mindenki F1-es programot csinaljon, annak semmi ertelme;)
    De ha mar autos/szimes cegkent mindenki valaszthat 2-3 autot/csapatot, amihez megkap minden infot (akar modell es adatok), mar az is nagy dolog. Vagy ha meglenne minden F1-es palya szkenben, amit ugyanugy megkap(hat)na mindenki (persze a palyak sajat gazdalkodo szervek, ezert kell a Liberty "tamogatas"). Vagy akarmi mas;)
  • szili01
    #19384
    Sziasztok!nezegettem youtubeon videokat a Melbourne time trialrol!alAkarmelyik autobal megyek 1:27es idotol akar milyen beallitast hasznalok nem megy jobbat a kocsi.... es neztem a vidikbe 1:24es idoket is mennek.. a karrier mod altal az auto fejlesztes a kulcsa??? Az a 3 madodperces kulonbseg nagyon sok... es hataron autozok... tudtok segiteni??
  • lac coo
    #19383
    Mekkora lesz mar..., jonnek et iracingbol, rfbol meg mindenhonnan a topjatekosok a nyeremeny remenyeben :)))
  • Timbu
    #19382
    Formula 1 eSports Series
  • Totti5
    #19381
    Melyik részét?

  • IXEMGabeo
    #19380