21741
  • lac coo
    #19459
    Azt is nehezen hittem el, hogy ilyen szinten lehet elindulni ezzel az autoval, de tenyleg ilyen : rajtnal kettes vege fele mar padlon vannak ! :)
    Nyomi egy autok ezek :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.08.26. 10:52:49
  • GPx8
    #19458
    Jó, de a DR elég béna aszfalton...
  • gebali
    #19457


  • lac coo
    #19456
    En megadom ennek a Dirt Rally szintet , teljesen rendben van minden teren.
  • gebali
    #19455
    Bahreinben a hármas szektor legelején a hosszú jobbos ugyanez, nem kell elengedni most már.

    Nekem olyan történt, hogy elment practice közben a négyes fokozatom (lehasznált, 80% körüli váltó). Azt mondták, menjek vissza a boxba, de nem találtam opciót a helyrerakásra, csak a következő szabadedzésre jött vissza, de ott is egy kör után elment. Valahogy helyre lehet hozni a váltót vagy akkor időelőtti váltócsere? Haas-szal vagyok úgyhogy annyira nem lep meg a dolog, de azért hat futam helyett mégiscsak kettőt bírt.
  • bakkerman
    #19454
    En Kinaban dobbentem le hogy az 2016-ban ahol muszaj voltam elvenni ott most par körös kemenyebb keverekkel is nyelgazon atmegyek.
  • bakkerman
    #19453
    Brutal jo a game,eletem elso F1 jateka amit sajnos kormany nelkul kell jatszanom (nincs most PC-m csak PS),paraztam is attol hogy nem fogok vele boldogulni,de sikerult beallitani a dolgokat faszara,es hihetetlen mekkora fun a jatek, nagyon realisak az autok,a palyak,szerintem nagyot fejlodott a jatek. Egyelore 25%-os futamokat tolok,nagyon beszippantott delbe vettem at a futartol es kb 7-kor leptem ki :D Meglepoen jo az FFB a karnal,nem kormany szint,de elvezetes,raz,erezni amikor elmegy a tapadas,amikor mar kopott a gumi,minden szart :D Isten lett gratula a Codienak !
  • Totti5
    #19452
  • gebali
    #19451
    Ez valami baromira hiányzott, annyira örülök neki!

    Egyébként tényleg sokkal jobban tapad, az előző részt medium TC-vel toltam, most teljesen ki is kapcsoltam.
  • lac coo
    #19450
    Jah, es a lenyeg : van fotomod ! :)
  • Alexease
    #19449
    Igen, a cockpit mar sokat fejlodott, mar tavaly is hasznalhatobb volt. Persze egy durvabb tologatas elore (bar most nem tudom mennyi, de valszeg meg mindig "keves":D) es egy virtualis tukor azert nem artan:P

    A sok razkodassal nincs gond, az egyszeruen szimulalhato (nem kamu razasok!). Nekem a felfuggesztes es a gumi erzessel volt mindig gondom.
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2017.08.25. 20:56:31
  • lac coo
    #19448
    Brutal !! A videon az elso kanyar utan is szinte azonnal nyelen all a gazon ! :))
  • Alexease
    #19447
    Es akkor az egy McLaren:DD Annal valszeg jobban is lehet tolni:)
  • lac coo
    #19446
    A fulke jol allthato, eleg tag hatarok kozott, elore-hatra, fel-le, dontes, fov, g ero meg razkodas allithato, kikaocsolhato, tukor allithato fel es le.

    Ffb jo lett, rezeg, mozog rangat , F1 -nek teljesen jo, nyiivan egy utcai bme nek ez harmatgyenge lenne....

    A karrier, bajnoksag resz az viszont mindent ver ! 100+ fejlesztes, szamol motort valtot, turbot stb...versenyrol versenyre , tok jo ! Biztos nem reszecske fizika, de nagyjabol a szandekos gyilkolasra jol reagal...

    Gumifizika szerintem teljesen rendben van meg szimes szemmel is .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.08.25. 20:51:13
  • lac coo
    #19445
    Viszont most nekem is van inputlagom, nem akkora mi t a videon, de zavar :)
    Meg neha ugtik egyet egyet a kep....
    Bar CM, gyanitom lesz eleg surun patch igy az elso napokban :)))
  • Totti5
    #19444
    Jaja. Meg kell szokni. Sokkal gyorsabbak ezek.

    FFB fejlődött, üt, vág, megvezet, ráz mindenhol az aszfalton, ahol egyenletlenség, gyűrődés, gödör van vagy leér az alja. Egész jó, élménydús.

    Tele van fonomításokkal, még több beállítási lehetőséggel.













  • lac coo
    #19443
    Hat , ha ennek hinni lehet akkor jah, jol eltalaltak, ilyesmi.

  • lac coo
    #19442
    Picit fura most az irgalmatlan tapadas kigyorsitaskor, ez iden tenyleg ilyen brutal lett ? Meg kanyarokban is ...
  • Alexease
    #19441
    En csak a korabbiakat probaltam.

    Mint jatekmenet es minden beallitas (pl. cockpit, nezetek, dinamika) folyamatosan fejlodik, most mar a hasznalhato/jo kategoria (a videok alapjan). A kormany/FFB-t CSAK (!) az elozo reszek alapjan ismerem. Bar ketlem, hogy hatalmasat valtozott volna a koncepcio miatt, de mindig lehet finomitani valamit.

    Nem hinnem hogy ezt most tesztelni fogom, penzem sincs plusz idom sem hogy rendesen kihasznaljam.

  • Timbu
    #19440
    Hangulatot nagyon eltalálták.
    ISR tesztje (cikkben összegyűjtve a pro meg a kontra)
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2017.08.25. 19:06:17
  • GPx8
    #19439
    A Steam-en agyon dícsérik, úgyhogy aki bízik a Codemasters-ben, az próbálja ki és számoljon be róla!
  • gebali
    #19438
    Én tolom, túl vagyok az ausztrál szabadedzésen és a kvalin.
  • gebali
    #19437
    A kormányosok simán gyorsabbak, ez nem is kérdés.
  • endy papp
    #19436
    Ma néztem a szabad edzést SPA-ban.
    Komoly reklám táblát raktak ki az f1 2017 Game reklámozására az utolsó sikán előtti részre,jól időzítettek a megjelenéssel,gondolom nem véletlen.
  • lac coo
    #19435
    éN A TAVALYIRÓL .
  • Danecay
    #19434
    Valaki próbálta már egyébként? Alex, Lac coo Ti melyik részről beszéltek, erről az aktuális 2017-ről, vagy úgy általánosságban?
  • IXEMGabeo
    #19433
    azt szeretnem latni, ha ebben a szeriaban teljesen mindegy mi tortenik, de a kormanyosok legyenek mar siman gyorsabbak, mint a billesek vagy aki controllerrel tolna...ugy lenne igazsagos
  • gebali
    #19432
    Érdekes, nekem a Steam feedben nem jelennek meg se a feltöltött képek se az achievementek, illetve a játék sincs a könyvtáramban. A Steam alkalmazáson belül viszont megvan és a screenshotok közt ott van amit készítettem.
  • HJ
    #19431
    Igen. Ma jelent meg. Az előrendelt Special Edition verziót már meg is hozta a futár :)
  • GPx8
    #19430
    Ma jelenik meg?
  • endy papp
    #19429
    Engem sem érdekel különösebben az iRacing mit számol..... de eddig a legjobb vezetni,persze ott is vannak fura dolgok,amik nem tetszenek....
  • Totti5
    #19428
    ACt minden autóval, minden pályán alapból is jó vezeti. Beülsz és megy minden a maga útján alapjáraton is. Bőséges tartalom, mindent lefedő autópaletta. Egy komplett, egész játék.

    Rf2 meg nem ilyen, mókolni kell hogy jó legyen, alapból az autók olyan idegesek annyira nincs súlyérzet és tapadás, meg pattog, hogy túl sok örömet nem tud okozni ( azt hogy nagyon sokat tölt, hangok sem az igaziak, graf sem, körítés sem, autó felhozatal is olyan meh, egy másik dolog... nem szívesen indítom el, de néha ránézek ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.25. 12:16:02
  • GPx8
    #19427
    Engem spec. nem érdekel, hogy ki mit számol és miből, csak azt, hogy érzésre egy játék kormány mögött ülve jó-e "vezetni"?
    Pl. Az AC-t jó vezetni, jó a rF2-t is. Sőt az Lfs-t is!
    Mondjuk az érdekes, hogy az rF2 sokkal komolyabb szimuláció mint az AC, mégis sokaknak kedvesebb az utóbbi (jobb vele játszani).
  • endy papp
    #19426
    Ebbe ha akarnék sem tudnák bele kötni ,teljesen igaz amit írsz ezzel nincs és nem is volt bajom az elmúlt években,csak azzal amit Alex itt,
    #19424 levezetett.
    Ezért is a 11volt amit utoljára (már csalódás volt)megvettem és a 15 próbáltam de nem győzött meg.
    De nyilván mindenki mást keres egy adott játékban és más elégíti ki az igényeit,így van ez jól, ettől kerek a világ(egyenlőre)
  • lac coo
    #19425
    Hat nem tudom...

    Engem nem idegsit, teljesen termesztesnek erzem amit csinal az ffb, neha kucsit buta, lehetne reszletesebb de amit tud azt jol tudja.
    Mondjuk 10-bol 8 ;)
  • Alexease
    #19424
    Pedig elore generalt, csak az "erossege" valtozik.

    Pl. a felfuggesztesnel van ket beallitott mozgas, egy kissebb rugozas (3-0-1-0) es egy durvabb (9-0-5-0). A szamok a kormany gyari spring (jobbra-balra fix eros elfordulas) ertekeinek a szazalekos ertekei. Lenyegeben ezek hullamok, amit a sebesseg fuggvenyeben skalazgat.
    Ilyen elore beallitott "hullambol" van 2 vagy 3, plusz a gumi tapadas dolgaira is 1-2 ertek.

    A vicc az, hogy ezt a ket felfuggesztes gorbet (meg minden egyebet), a szamolt felfuggesztes elmozdulasanak (vagyis szamolja rendesen!) ertekebol valassza ki. Igazabol tizen eve (sok)mindent szamolnak.

    De egyszerubb a kismillio kormany es foleg az elsodleges gamepad miatt "effekteket" hozarendelni, mint rendesen vegigszamolni a hajtas-, kormany-, felfuggesztes-lancot. A sporolas az, hogy a jelenlegi rendszerben boven eleg a kepfrissitessel megegyezoen (vagy akar osztva 2/4-gyel) kikuldeni a kormany/gamepad-nek a spring/damper ertekeket (fix ertek vagy "gorbe"), mint vegigszamoltatni a kormanyig a dolgokat, es azt nyomatek ertekekkel "megjeleniten".
    Raadasul ehhez a megoldashoz fix es reszletesebb adatkuldes szukseges (altalaban 3-600Hz-en toljak).

    Ez logikusan eroforras igenyes, rengeteg macera, es a rezgo kormanyokon vagy gamepad-eken nem mukodik.
    Szimeknel megoldjak es visszatrukkozik, de itt a +90%-os rezgos, gamepad-es, bill.-es felhasznalas mellett sokkal esszerubb, egyszerubb, gyorsabb a jobban effektezett rendszer.

    Ami amugy nem rossz, talan meg elvezetes is, csak rendes szim utan eleg idegesito;)
  • lac coo
    #19423
    Pedig nem elore generalt, valahol a ketto kozott, egy jobb rf1 szint , nemi effektekkel a kerekveton.
  • Timbu
    #19422
    Majd most, hogy e-sport lettek. Vagy a vb-n is controllerrel tolják? :)
  • Alexease
    #19421
    Azert nehany ev alatt osszehozhatnanak egy komolyabb kormany tamogatast, ami nem csak elore beallitott rezgesekbol es rangatasokbol all:) Persze, ahhoz kepest jol sikerult, profi rendszer, de azert nah... :D
  • Totti5
    #19420
    Ha akarnának sem tudnák mást eladni. Ez Formula 1, adott minden. Azért ha megnézed csomó minden változik, bővül a részekben, sosem ugyan az és sosem ugyan olyan. Egy jól működő karriert beletenni sem kis meló, egy jól működő balansz is sok munka ( gumi, kopás, motor, aero, ami minden évben más, hisz új autók vannak, új erőviszonyok új gumikon ).