21741
  • Alexease
    #19579
    Azert egy virtualis tukor nem a technika csodaja, sok ev alatt csak beleferne az idejukbe:D
    Persze minimalis azoknak a szama, aki cockpitbol es foleg normalisabb nezetbol hasznaljak, de akkor is;)
  • dr Kotász
    #19578
    Nekem úgy tűnik, még nem: most futtattam le a melbourne-i időmérőt hatszor, minden esetben javítottak még az idő letelte után 7 tizedet.
  • dr Kotász
    #19577
    1.4 patch hozta be. Javították ma, ha minden igaz.
  • dr Kotász
    #19576
    Engem is zavar a visszapillantó rossz láthatósága cockpitból. McLaren használhatatlan gyakorlatilag. De van azért legalább 4 olyan autó, ahol elég közel van a visszapillantó ahhoz, hogy benne legyen a képben. Karrierben ezek közül kell választani.
  • gebali
    #19575
    Na kinn van az 1.5 két nagyon fontos fix-szel:

    · A missing gear fault will always be fixed after swapping out a worn gearbox for a new one.

    · Fixed a crash seen loading in to any Multiplayer session.

    · Reduced the amount of gearbox and engine wear when playing 25% distance races.

    · Fixed an audio stutter
    Utoljára szerkesztette: gebali, 2017.08.31. 13:51:37
  • gebali
    #19574
    Egyébként azt vettem észre, hogy a valóságnak megfelelően nem az első mért kör a leggyorsabb, hanem a gumik melegedése miatt a második vagy a harmadik lehet az igazi. Másodszorra tuti rövidebbek a féktávok.
  • Alexease
    #19573
    Az a "random" AI ido/mukodes regebben vicces volt, pl. amikor az idomero koron valakit megeloztem, jo 1 masodperccel elotte futottam be, es amikor o is beert, bo 1 masodpercet kaptam tole a tablazat szerint:DDDDD
  • gebali
    #19572
    Ugyan a patchnotes-ban nem írják, de elvileg volt egy bug, ami miatt az időmérő lezárása után még random módon 0.7 másodpercet javíthattak a gépi pilóták, elvileg ezt most az 1.4-gyel fixálták.
  • Danecay
    #19571
    A menüben, a felvezető videóban és a replay-ben tapasztalható 19-21 FPS között sebességet viszont nem értem. Ingame megvan a fix 60 FPS magas grafikai beállítások mellet de az előbb említett módokban diavetítés.

    Akinek hasonló problémája van állítsa át a VSync Interval értékét Auto-ról 1-re. Ez nálam megoldotta problémát.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2017.08.31. 08:38:12
  • Gabor77
    #19570
    19ik lettem időmérön McLarennel...versenyen sikerült bejönni 9re. Kiesett előlem 2 Ferrari, 1 Red Bull...safety car, jól időzített kerékcsere. Igaz a végén megizzasztottak, 1 tized előnyöm volt a célvonalnál.
  • Danecay
    #19569
    Nem is rémlik, hogy a 2016-ban is volt ilyen de akkor biztos, csak akkor még nem tűnt fel. Az is fent van a gépen, gyakorlatilag a megjelenése óta de most csak emiatt nem fogom elindítani, hiszek neked :)
  • Danecay
    #19568
    Én is azzal toltam. Melbourne Q2 esélytelen :), legalábbis az eddig megtett km és saját kvalitásom alapján :)
  • lac coo
    #19567
    A McLaren az kemeny... ott lehet tekerni motort, drs-t, az nem megy el mellette aki nem akar :))))
  • macleody
    #19566
    Nekem is, már a 2016-ban is így volt nálam.
  • Danecay
    #19565
    Nekem a hanggal kapcsolatban az jutott eszembe, hogy nálam talán a Night (vagy milyen) mód a leghangosabb, minden logikával szembe menve, persze ez lehet, csak egyéni jelenség.
  • macleody
    #19564
    Mi a franc ez a hang akadozás? Ma elindítottam és elkezdett akadozni a hang. Rohadt idegesítő. Állítólag valami bug.
  • Danecay
    #19563
    Na, csak kezdek vele megbarátkozni és ráérezni az ízére :) A menüben, a felvezető videóban és a replay-ben tapasztalható 19-21 FPS között sebességet viszont nem értem. Ingame megvan a fix 60 FPS magas grafikai beállítások mellet de az előbb említett módokban diavetítés. Mondjuk úgy rémlik, hogy volt már ilyen hibája egy korábbi résznek is amit később javítottak. Másik a belső nézet vs. visszapillantó. Remek, hogy egyre tágabb lehetőség nyílik a kameranézet testre szabására, azt viszont nehezményezem, hogy még mindig választanom kell a nekem tetsző és kényelmes cockpit beállításon és egy olyan között ahol valamilyen szinten használhatóak a visszapillantók is. Nem értem, hogy egy virtuális visszapillantót miért nem bírtak 8 rész alatt belerakni. Mindegy, most akarok csinálni majd egy valamilyen Freetrack vagy Opentrack alapú fejmozgáskövetőt, remélem sikerül majd rávenni, hogy működjön is a játék alatt, főleg most, hogy már van beépítve is direkt erre a célra szánt hasonló opció.
    Mennyivel jobb lenne így, elfogadható cockpit nézet és teljesértékű visszapillantó. Perze vágom, hogy más az autó kialakítása, de akkor is :)

    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2017.08.30. 21:02:09
  • Danecay
    #19562
    Amennyiben valamilyen látványt manipuláló változtatásról van szó, minden bizonnyal nem, de ha valamilyen tapadást vagy motorteljesítményt módosító cuccról van szó, mint pl. "Increase Mclaren-Honda Performance 1.0 " elvileg mindenképp.
  • Totti5
    #19561
    Monza gyorskör.
  • Gabor77
    #19560
    Ezek mennyire zavarnak be, ha multizok?
    Amúgy ha van kedve valakinek körözgetni, az sikítson :) Ha már összejövünk páran, mehetnénk pár kört.
  • dr Kotász
    #19559
    Köszi. Jól rémlik, hogy eddig nem volt ilyen opció? Csak az általános FFB része volt...
  • Adam Jonas
    #19558
    Na ne már... :D
  • Alexease
    #19557
    Valoszinuleg sehol;D
  • Adam Jonas
    #19556
    A time trial-os leaderboard-ot hol tudom megnezni a jatekon kivul?
  • Alexease
    #19555
    Kerekveto razkodas.
  • Alexease
    #19554
    Most jelent meg a progi, majd kesobb lesz minden;) Megnezed az elozo evadokat, tobb szaz cuccot csinaltak hozzajuk.
  • dr Kotász
    #19553
    Rumblestrip effects - a játékban ez micsoda pontosan?
  • Mozes
    #19552
    Köszi, nagyon jó oldal, de sajnos itt sem találok ilyen színtű "modolást", hogy lennének egyedi festések az autókra már elkészíve :(
  • Danecay
    #19551
    Most nézem, máris 1.4-es verziójú a játék :)

    "Hi all,

    As of 29/08, we released the latest patch - 1.4. Here you'll find the notes for patch 1.4!


    • The McLaren MP4/4 is now available for selection in Multiplayer modes for players with the Special Edition.
    • Players will no longer be incorrectly disqualified from Multiplayer sessions."


  • Danecay
    #19550
    http://www.racedepartment.com/downloads/categories/f1-2017.143/
  • Mozes
    #19549
    Sziasztok!

    Mennyire életszerű, hogy modolható a játék? Leginkább arra gondolok, hogy mondjuk lesznek-e egyedi festések a régi autókra? A mostani helyzetben hiányzik egy csomó szponzor a régi McLaren-ekről például, jó lenne, ha lenne rajtuk mondjuk egy Marlboro felirat.
    Keresgéltem a netten, de nem sok hasznosat találtam. Ez tényleg így van?

    Köszönöm
  • lac coo
    #19548
    Ket merci volt elottem, , Vettel lerohadt, ha jol emlekszem olyan 1:48 volt a 40 mp hatrannyal ertem be harmadiknak az elsohoz merten....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.08.30. 06:20:54
  • macleody
    #19547
    Mennyit ment a 82%-os ai Spa-n?
  • lac coo
    #19546
    Én ma letekertem egy 100%-os Spa-t.
    Teljesen jó volt . Gumik, pálya több mint jól működött, gyorsult, lassult . Setuppal nem szórakoztam, lehúztam az AI-t 82 %-ra így kb egálban voltunk :P Első 15 kör abból állt, hogy utolérjem Bottast, alig tudtam lopni a távolságot , így mivel rá voltam kényszerülve, hogy kicsit a komfortosnál gyorsabban menjek, már nem volt olyan sínautó :) Az autó fizikája nekem nagyon bejön , teljesen természetesen viselkedik .A gumik jók voltak az AI-nál is, új ultralággyal gyorsan feljöttek rám ,de utána hamar el is kopott ,estek vissza . A rádió az meg wtf kategória, eddig sose néztem ,de mindent elmesél amit csak akarok :))
  • Danecay
    #19545
    Lehet, de mint írtam szokni kell, egyelőre a belső kerékvetőket trafálom inkább el mert reflex szerűen számítok arra, hogy mire a kanyar csúcspontjához érek tolja majda annyira az orrát, hogy pont jól jöjjön ki, de nem mer olyan mintha dróton húznák. Kezdtem már ráérezni egyébként, és lehet, hogy jelenleg csak egyszerűen nincs se túl nagy kedvem se túl sok türelmem hozzá. Holnap már nem melózok, remélem nagyobb kedvvel és objektívebb szemlélettel lesz majd lehetőségem próbálgatni.
  • lac coo
    #19544
    Probálj gyorsabban menni, később fékezni .....akkor látsz alulkormányozottságot :)
  • Danecay
    #19543
    Így már jobb, de szokni kell. Mondjuk a magam részéről jobban örültem volna ha elsőre jónak érzem nem szokhatónak. Értem én, hogy megnövekedett tapadás van de az, hogy alulkormányzottságat, szintem még nem is éreztem, mert az autó úgy és abban a szögben fordul be ahogy eltekerem a kormányt, max. túlkormányzottság van kigyorsításkor és a kerékvetőkre hajtva, nem teszi szimulátorosabbá a játékot (sőt), igaz hosszabb távot sem tettem meg, hogy érdemben kopni tudjanak a gumik, de valahogy első próbára nekem a tavalyi jobban tetszett, kevésbé kerestem az a beállítást amivel élvezetesebben lehet autózni, de lehet csak fáradt vagyok és nyűgös :)
  • Danecay
    #19542
    Köszi, kipróbálom! Kikísérletezem én később magamnak is de annyira nincs időm most foglalkozni vele, már az is nagy szó ha megtudok tenni egy pár kört.
  • Gadfly13
    #19541
    Nekem ez a beállítás bizonyult idáig jónak (G27). Nem rázza úgy szét a kormányt, viszont a visszajelzések még jók.

  • Danecay
    #19540
    Na valaki valamilyen FFB beállitást nem tud mondani?