21741
  • Totti5
    #19699
    F1 2017 Hülkenberg's Renault R.S.17 Onboard @ Marina Bay Street Circuit

  • Nyers
    #19698
    Igen, érdemes lenne visszavenni mindent alap órajelre. Úgy is simán mennie kéne.
  • Nyers
    #19697
    Eddig az összes Codemasters F1 játék jól futott minden konfiguráción (AMD & NVIDIA) amit teszteltem és viszonylag szépen is skálázódik, ha erősebb vasat rak alá az ember.
    Tippre a videókártyád kezd meghalni, vagy vmiért ez az FX CPU nem elég neki - bár ezt kétlem.

    Mit jelent, hogy bellasulgat pontosan, illetve más játékokban is van hasonló probléma?

    Jól konfigolható az F1 2016 / F1 2017 benchmark része, szóval ha van időd végére járni:
    - minden futás előtt lépje be és állítsd be a mérni kivánt beállításokat, felbontást, majd kilépsz és újraindítod az F1t, hogy tuti elfogadott mindent - nálam már előfordult, hogy valamiért nem ette meg elsőre
    - csinálj két benchmark xml-t, egyikben legyen csak 1 autó, másikban maradhat a standard 20 autó
    - indítsd a játékot command line argumentumokkal kiegészítve, így csak a benchmark indul
    - nézz felbontás skálázódást 720p, 900p, 1080p - szerintem medium beállításokkal lenne célszerű
    - minden futást ismételj meg legalább egyszer, ha az eredmények nagyon messze vannak egymástól, akkor szerintem tuti hardware fault

    Jó sok meló ez, de érdemes! ;)
    Az eredményeket érdemes kigyűjteni egy excel táblába és onnan lehet okoskodni újra. Minden futás után legenerál egy összegzést, abból kell kimazsolázni az fps értékeket.

    F1 2016 - FX-8370 + GTX 960 / GTX 1050 Ti - 1080p ultra high - avg ~50 FPS
    F1 2017 - i3-7100 + GTX 960 / GTX 1050 Ti - 1080p high - avg ~70 FPS
  • Danecay
    #19696
    Próbáld ki úgy, hogy nincs húzva semmilyen hardvered, elvileg az is képes anomáliákat okozni, ill. lehet hülyén hangzik, de ezt majd mások megcáfolják vagy megerősítik, a játék nem szereti az AMD-t. A korábbi, frissített engine előtti részek, hogy mentek? Én akkoriban játszottam, nagyságrendileg hasonló Intel (i5 3470) / nVidia (GTX 560) konfiggal, de akkoriban nekem megvolt a 30 FPS körüli és feletti átlag FPS. Na most azóta a VGA-m lett más (GTX 960) de ULTRA beállítások mellett is megvan a 60 FPS. Bár most a prociban elbizonytalanodtam, lehet korábban még a Cere2-es (8400) procim volt meg? Már nem is tudom.
    Közben eszembe jutott és megkérdeztem a tesómat, tavaly ő még a AMD Phenom II X3 710 procijával, ami ugye gyengébb a tiednél, és a tőlem megörökölt GTX 560-al is játszott az F1 2016-al.
    Nem melegszik esetleg túl nálad valami?
  • dr Kotász
    #19695
    Ha grafikai beállítástól függetlenül is belassulgat, akkor gyengusz a CPI sajna. A Codies játékai pont arról híresek, hogy nem annyira király a kinézetük,viszont baráti a hardverigényük. Szóval ha még az F1 2017-tel is bajlódik a géped, akkor megérett a frissítésre...
  • lac coo
    #19694
    En vagy tizenot sc szakaszt letoltam, de semmi bugot nem lattam....Mondjuk nem is ertem mit ir a kollega ! :)
  • dr Kotász
    #19693
    Bug. CM tud róla. Javítják. Kénytelen leszel kivárni.
  • mardal
    #19692
    Sziasztok

    erre van valami megoldás mert így elég dühítő a játék,a szituáció a következő-safety car-ugye tilos előzni szépen megyünk libasorba,majd bejön mellém vagy letaszít és írja hogy engedjem vissza a helyére mert tilos előzni de közben ő előzött meg,tegnap konkrétan az utolsó helyre estem vissza mert újraindításkor nekem írta még hogy nem szabad előzni de mindenki elment mellettem és és kellett lassítanom hogy visszaengedjek mindenkit
  • swadawa senpai
    #19691
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem, és egyben problémám lenne, hogy a játék írtó gyengén fut a gépemen.

    Ez alatt azt kell érteni, hogy belassulgat akár time trialba is, nem hogy főleg 20 autóval,
    akár high- akár ultra low beállitásokkal.

    1440x900-as a felbontás szóval mégcsak nem is HD.
    A rendszer ehhez a felbontáshoz szerintem "korrekt", FX 6300, HD 7850 meghúzva, 8 giga ram corsair, hexa táp.

    Beismerem hogy nem eredeti, de pontosan ezért mert a 2016-nál is ezt csinálta szinte ugyan így, aztán javulni nem javult a helyzet.

    Szerintetek? Ötlet?
  • lac coo
    #19690
    Sima verseny alatt hogy lehetne annyi vizpermetet előcsalni mint amennyi replayben van ? :)
  • gebali
    #19689
    - Figyeld, hogy milyen gyorsan kopnak. Van olyan egység, amelyik simán kibír egy versenyt 90%-on is, van, amelyik 85-nél már problémás. De igazából érdemes lecserélni az elemeket 85% felett, mert ott már olyan szintű a teljesítmény-visszaesés, hogy lehetetlen rendesen versenyezni.
    - Szerintem random, hogy sikerül-e egy fejlesztés. Dob egyet a gép és vagy sikerül vagy nem. A failek számát lehet csökkenteni R&D-ben de szerintem nem éri meg.
  • Danecay
    #19688
    Hány %-os elhasználódásnál érdemes részegységeket cserélni? Több is 60% körül mozog, van ami egy kicsivel alatta, van ami felette, de mikor érdemes cserélni, hogy ne verseny közben mondja be az unalmast?
    Továbbá, mitől függ az, hogy egy fejlesztés sikerül e vagy sem. Most kaptam az infót, hogy sem a motorfejlesztés, sem pedig az aerodinamikai fejlesztés nem sikerült, egyedül csak a súlycsökkentés. Ez mitől függ? Most raktam újból 500 pontot arra amire már egyszer tettem, de számomra ismeretlen okból nem sikerült kifejleszteni. McLaren-ről van szó mondjuk, de akkor is.
    A versenyzés, ill. annak az élménye első osztályú, tényleg úgy érzi magát az ember mint egy igazi versenyző érezheti, 13. helyen futottam be a McLaren-el de ennek ellenére úgy éreztem, hogy egy igen jó és élvezetes futamom volt, miközben 1 pontot sem szereztem :)
  • gebali
    #19687
    Én már a második szezont tolom a Haas-szal, most jön Kanada.
  • Danecay
    #19686
    Remélem ez a hozzászólás tartalmára értendő, nem rám :)
  • lac coo
    #19685
    Legalabb beindul a patch-eles ! :))
  • lac coo
    #19684
    Nekem meg mindig rohadtul bejon, a hibai ellenere is ! :)))

  • Totti5
    #19683
  • Danecay
    #19682
    Na, beindul majd szépen lassan a topik :)


  • macleody
    #19681
    Elvileg nincs a támogatott kormányok között, ami nem azt jelenti, hogy ez a baj, de az esély megvan.
  • bakter985
    #19680
    Tiszteletem
    Remélem nem probléma,ha a 2016-os játékkal kapcsolatban teszek fel kérdést?!:
    Ha szabad erdeklődni miért van az hogy ha kormánnyal probálok játszani lefagy a játék?(genius speed 5 pro)
    köszönöm a válaszokat
    Utoljára szerkesztette: bakter985, 2017.09.12. 16:05:33
  • gebali
    #19679
    Kétharmadnál nekem már elkezd köhögni, kihagyogatni sebességet
  • stalker001
    #19678
    Olyan kérdésem lenne, hogy váltót hány % károsodásnál érdemes cserélni?
  • macleody
    #19677
    Nekem nem rémlik, hogy az Assettoban is így ellenkormányozna a gép. Bár lehet csak régen mentem vele.
    Na azt hiszem hanyagolni fogom a karriert. Egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni a benya spórolós cuccot.
  • Timbu
    #19676
    "McLaren's Engine Power upgrades will now have an effect on the car when bought and applied."
    Na, a sok nyafogó miatt már megint kezdenek arcade játékot csinálni belőle. Hol valósághű már az, hogy a Honda fejleszt valamit, és attól erősebb lesz a motor?
  • lac coo
    #19675
    Tovabbra se ertem mi a problema...Mindegyik jatekban arra tekerne az ffb ...kiveve rf1 .
  • fazerus
    #19674
    Patch,

    We've also added these on 08/09/2017:

    · McLaren's Engine Power upgrades will now have an effect on the car when bought and applied.

    · Spec and Multi-Class Races with Classic cars in Grand Prix now work properly.

    · The player's Team Mate at the start of a career will now always be the one they have chosen
  • macleody
    #19673
    Ez hülyeség. A végén mikor nekimentem a szalagkorlátnak, már előtte csutkára eltekerte balra, hogy irányba állítsa az autót. De mindegy, ilyen és kész, ettől még jó kis versenyeket lehet menni.
  • lac coo
    #19672
    Meg egy sinautozas.
    Nem a legjobb, de rohadt nehez, gyakorlni kellene. Alig lehet a gazhoz erni....

  • lac coo
    #19671
    Tekeri az ffb, mi olyan ujdonsag van ezen ? :)
    Hogy pont egyenesbe rakja, veletlen, kormany ffb sebesseg, kanyar , ffb ero stb egybeeses. Nalam kb max eron van, t300 eleg gyors is , ilyen esetben egybol alatekeredik egy pillanat alatt...
  • macleody
    #19670
    Itt pl. mikor nyomom a gázt a kanyarban, elengedem a kormányt, a hülye gép tekergeti.
  • macleody
    #19669
    Tényleg nem értem hogy lehet az, hogy nálam abban a pillanatban ellenkormányoz a gép ha megcsúsztatom a kanyarban a seggét.
  • Danecay
    #19668
    Erre valószínűleg senkitől nem fogsz választ kapni :)
  • macleody
    #19667
    Akkor nálam miért van?
  • Gabor77
    #19666
    Placebo...bejött...Ausztriában sikerült behozni 2ik helyre az autót. :D Ezek szerint nem a motorfejlesztés miatt volt.
    De nagy pozitívum a játék, hogy magasabb nehézségi fokozaton azért már tud támadni rendesen az AI. Simán ott marad a külső íven mellettem. Sajnos a szokásos első kanyaros lajhárkodás még mindig megmaradt.
  • Alexease
    #19665
    Placebonak jo volt;D Meg amugy is McLaren;P
  • Gabor77
    #19664

    · McLaren's Engine Power upgrades will now have an effect on the car when bought and applied.

    Akkor...eddig hiába fejlesztettem az autót, nem ért semmit?:D
  • GPx8
    #19663
    Akkor már csak 10 évet kell várnom? :)))
  • lac coo
    #19662
    Most mar három helyen....! :))
  • GPx8
    #19661
    2015-ben még volt. A Hungaroringen is csak kb. 2 helyen lehetett megcsúszni.
  • lac coo
    #19660
    Nincs hat, persze hogy nincs , csak ironikusan irtam....
    Egy ot koros versenyt nem tudok vegigmenni hiba nelkul :