21741
  • zozyk
    #19780
    Elkészült hozzá a Magyarítás
  • Danecay
    #19779
    Akkor passz :( Amikor utoljára próbáltam nálam működött.
  • Ryder159
    #19778
    Persze hogy eredeti. Azt mondom hogy ott a lista üres. Miközben Time Trial-nál a Laderboardból be tudom tölteni a setup-ot.
  • Danecay
    #19777
    Setup betöltésénél van olyan opció, hogy workshop, ide tölti le a beállítást és innen tudod betölteni, feltéve hogy eredeti a játék.
  • Ryder159
    #19776
    Sziasztok! A Steam workshopból hogy kell letölteni setup-ot? Feliratkozok, de mégis üres a lista...
  • Totti5
    #19775
    F1 2017 Hamilton's Mercedes W08 Onboard @ Sepang International Circuit

  • Danecay
    #19774
    Nekem csak egy Ctrl+C - Ctrl-V volt :)
  • Ryder159
    #19773
    Köszönöm szépen mindenkinek, Danecay ez hasznos infó, köszönöm
  • lac coo
    #19772
  • dr Kotász
    #19771
    ICE - belső égésű motor
    TC - turbó
    ES - energiatároló
    MGU-K - mozgásenergia-visszanyerő
    MGU-H - hőenergia-visszanyerő
    CE - vezérlő-elektronika
  • lac coo
    #19770
    Mondjuk en spec azt se tudom mi micsoda :))
  • Danecay
    #19769
    Sziasztok!

    Egy kis infó a PH-ről egy fejlesztőtől, a különböző alkatrészekről, azok elhasználódásáról és ezek összefüggéseiről:

    - ICE, fordulatszám és üzemóra fűggő elhasználódás
    Használattal csökken a teljesítmény, görbe alapján. 100% vagy a felett besül vagy elfüstöl ...

    - TC, üzemidő arányosan használódik
    Használattal csökken a teljesítmény, görbe alapján.

    - ES, szegény keveréken jobban használódik
    Kritikus szint felett, periodikusan tiltja a szegény keverék használatát

    - MGU-K, dús vagy quali keveréken jobban használódik.
    Kritikus szint felett, periódikusan tiltja a fenti két keverék használatát (három percenként 10 másodpercre, pl.)

    - MGU-H, motorhőfoktól fűggő mértékben használódik
    Kritikus szint felett, görbétől függően csökkenti a hűtő hatásfokát >> további melegedés

    - CE, időarányosan használódik, rázós felületeken (fű, RS) gyorsan haladva fokozottan
    Elhasználódva fokozza az ICE fogyását is.

    A motorhiba szintjét a fenti részegységek közül a legrosszabb szintje határozza meg.
  • szabii98
    #19768
    Amiután elkezded a versenyt, van egy szimulációs gomb, én a Force Indinánál nyomtam egy skippet Silverstone-ra mert egyszerűen borzalmas voltam rajta
  • gebali
    #19767
    1. Le lehet szimulálni, szerintem verseny közbeni pause menüben van opció, de ez nem 100%
    2. Ne aggódj miatta, szerelje be nyugodtan újakat. Általában érdemes egy gyenge időmérő után lehívni teljesen új motorblokkot (azaz nem számozottat, hanem a plusz jelre nyomva), és akkor ugyan vesztesz pár helyet, de a versenyen nagyon könnyen be lehet hozni.
  • Ryder159
    #19766
    Sziasztok!

    Kezdésnek két kérdésem lenne, az elsőre sejtem a választ:

    1. Nem lehet valahogy legenerálni a versenyt? Monaco-n egyszerűen nem tudok menni úgy egy kört, hogy minden az autón maradjon. Jó lenne ezt az egy versenyt átugrani.
    2. Itt pedig az alkatrész élettartamával kapcsolatban van kérdés. Még csak Monaco-nál járok de már mindenből a 3. van használatban. Őrült gyorsan használom el az alkatrészeket annak ellenére, hogy az újakat mindig csak időmérőn, és futamon használom. Az üzemanyag keverék csak ritkán van "rich"-re állítva versenyen, illetve 2, max 3 kört megyek időmérőn. R&D fán minden eddigi fejlesztésem a durability-re ment. Hogy tudnák mégtöbbet spórolni az alkatrészeken? Meddig érdemes használni őket?
  • Alexease
    #19765
    Ja;))))) AKkor meg tok mindegy:D
  • macleody
    #19764
    Asszem az nem FFB-s kormány.
  • lac coo
    #19763
    En vagyok de nem ismerem azt a kormsnyt :)
  • endy papp
    #19762
    Át ment mindenki PC2-ni kb.2-3 hét és ott is lecseng az újdonság varázsa ahogy itt is.
  • Alexease
    #19761
    Pl.: #19541

    De sok lehetoseg nincs. :)
    - V&FF On/Off: logikusan On :)
    - V&FF Strength: az erosseg, ami tetszik, jonak erzel (van visszajelzes, nem tepi le a kezed).
    - A 3 Effects "semmi", kamu rangatasok az utrol, kerekvetorol es a palyaszelerol. Oda allitsd ahol tetszik, ez "nem befolyasolja" a vezetest.
    - Wheel Weight: "statikus" kormanyero, ellentartas. Ha tul sok, elvesznek a visszajelzesek.
    - U. Enhance: valszeg gumi megcsuszasnal egyngiti/elveszi az FFB-t, lenyegeben kamu, ahova tetszik.
  • vonsti02
    #19760
    ne haragudjatok kihalt lett az oldal senki nem tud segíteni csak kérdem
  • vonsti02
    #19759
    Sziasztok nekem ferrari 458 italia racing wheell kormányom van tud valaki beállítást ajánlani tudtok segíteni
  • Gadfly13
    #19758
    Sziasztok

    Az ESPORTS eventet tolja valaki? Rálestem és háát eléggé UFO eredmények vannak. Jelenleg a 435. helyet sikerült összehozni, de nem nagyon értem, hogy vannak akik több v. hasonló segítséggel, gyengébb AI-val és lassabb tempó ellenére is jobb helyen vannak.
    Íme egy vidi az eddig legjobb eventemről. Nekem ez már nagyon a határ.
    Mi a trükkje itt a jobb pontszerzésnek?




    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2017.09.24. 21:15:52
  • JUVEfun
    #19757
    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ! Ezt finomitgatva már majdnem AC !!!!! ( hát még , ha setupolni is tudnék )
    Utoljára szerkesztette: JUVEfun, 2017.09.24. 17:20:29
  • Danecay
    #19756
    Nálam volt, de lehet az eltérő típusú hálózat, szolgáltató is közrejátszik ebben. Lehet ha egy szolgáltató létezne és mindenki annnál lenne előfizető, működne rendesen ez is :)
  • Danecay
    #19755
    Sőt, a 2013-at valamelyik virtuális LAN alkalmazás (Hamachi, Tunngle, Evolve) segítségével játszottuk mert így legalább működött mikötben mindkettőnknek megvolt az eredeti játék :) Lehet ebben az esetben is szerencsésebb lenne egy ilyennek a használata :)
  • gebali
    #19754
    A 2016-tal semmi ilyesmi nem volt, lehet majd ezt is kipofozzák.
  • Danecay
    #19753
    Sajnos ez mindegyiknél gond volt eddig, nálam legalábbis biztos. Hogy ez most szolgáltató függő e is azt nem tudom, de eddig mindig külön tortúra volt mire a tesómmal sikerült valamilyen meccset összehoznunk. Csak, hogy egy érdekes példát mondjak, az sem volt mindegy, hogy a tesóm milyen routert használt éppen játék alatt. Valamilen régi "csühös" routerre kellett mindig átcserélni az egyébként használatos TP-LINK-et, mert ha az utóbbi használta, most figyelj!, be tudott jönni az általam készített lobbyba de nem tudott autót választani :)
  • JUVEfun
    #19752
    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ! Ezt finomitgatva már majdnem AC !!!!! ( nálam )
  • vonsti02
    #19751
    sziasztok én pc nyomom még tanuló vagyok barát felkérést keresek kitől tanulhatnék szép napot nevem vonsti02 a játékban különben Katona István VÁRPALOTÁRÓL
  • Batmanci
    #19750
    Sziasztok!
    1. Hogyan lehet egy új karriert elindítani?
    A Force Indinek nem tetszik a hangja. :)
    2. Kötött 60 fps van. kb. 5 perc, és elesik. kb. 30.
    Ha újra bootolok, a netet kikapcsolom, tartja végig. (nem csak ennél a gémnél, a Wildlandnél is ua.)
    Köszi, ha segítesz.
  • Gabor77
    #19749
    Össze kellene gyűlni, aztán menni pár kört...vagyunk szerintem páran, akiknek megvan a játék.
  • gebali
    #19748
    Elég szemétrevaló lett a netkód része. Öt meccsből három nem tudott végigfutni végtelen töltés miatt. Egyszer a rajtra áll meg az egész, egyszer a második körre, egyszer meg az eredményhírdetés után nem bírta betölteni az XP képernyőt.
  • Danecay
    #19747
    A #19541 ben lévő FFB beállítást próbáltad? Ha driverben 900 fokon van a kormány akkor játékon belül a steering szatoráció 70, minden más 0. Nagyjából ennyi.
  • JUVEfun
    #19746
    Valaki segitene egy kormány beállitással (G25 ) Napok óta szenvedek vele és vezethetetlen . Ha páran megosztanátok velem a saját beállitásotokat , és utána finomitgathatnám , nagy segitség lenne !
  • lac coo
    #19745
    Update: a pc2-t is lazan veri :)
  • lac coo
    #19744
    Szim nem szim, mindegy (mondjuk persze, hogy nem az...) ,a pc 1, raceroomot veri. De meg automobilsta turbos f1 autoja is egy vicc ehhez kepest :)
  • endy papp
    #19743
    Nem veszik szentség törésnek, mert autós játékot írtál abba meg sok minden belefér,még a szimek is...DD.
    Érdekes lett volna másnak is csinálni hasonló F1-et mivel a jogok jó pár éve a codinál vannak.... és nekik se jött össze igazán jóra csak talán most sokadjára.....
  • Danecay
    #19742
    Az a jó ha van cél! :) Zsír a cucc amúgy én is szívesen töltöm vele az időt, az egyik legjobb autós játék (bár ezt gondolom sokan szentségtörésnek veszik) de bizonyos tekintetben tényleg az, különösképpen ha az F1-et vesszük alapul, soha senki még csak meg sem közelítette ezt a részletességet. A MOD-okat meg felejtsük el, attól egy játék nem lesz F1-es játék. Te ebben én pedig a karrierben keresem a kihívást a Mclaren-el :)
  • lac coo
    #19741
    Azert celoztam meg a valos koridot, higy legyen hiva gyorsulnom.
    Amugy nem erdekel.
    De belenyugodhatok a 80%-os AI ba is vagy toligathatom feljebb....
    Most 86-88 korulivel kuzdok es ide mar kell az instabil amde furge setup.
    Fekero hatra, suly hatra , harapoasabb diffi....
    No itt mar brutal jo a cucc :)