21741
  • greenkawa
    #19861
    Careert bőven elég olyan 80%-on kezdeni,az 5. évre már úgy is nagyon erősek az AI-k.
    A 8. évben már soha nem látott időket kell futni.
    Pl a "párhuzamos" jelenlegi Mexicói versenyre,már az 1,14 es idő is kevés a pole-hoz.
  • LKrisz91
    #19860
    Hát nem nézném meg, ha nem haragszol meg, mert akkor kezdhetném elölről a PRO-t.
  • precise
    #19859
    Sima Career módban van olyan beállítás, hogy ne lehessen visszugorni a boxba ESC-el? Én nem találtam meg.
  • Danecay
    #19858
    LKrisz91 leírt egy járható megoldást amit ráadásul futamhétvégéről futamhétvégére finomhangolhatsz is amennyiben túl erős vagy gyenge lenne az AI. Persze ha a hangsuly a Pro Career-en van nem pedig a frusztráció mentes szórakozáson...
  • precise
    #19857
    Na mindegy, nem szenvedek vele. Elkezdtem egy Pro Career-t. De szerintem nem fog menni. Red Bull-al kezdtem Verstappen helyén, 2, szabadedzés felénél 9, vagyok, RIC meg a 3. Így idény közepén szerintem kibasznak mint macskát...
  • dr Kotász
    #19856
    Csekkold, hogy a patch verzió ugyanaz-e. Valószínűleg nem fogad el más verzió alatt készült savegame-et a játék.
  • LKrisz91
    #19855
    Szerintem annyi a megoldás, hogy nem nyomsz rá a pro career modra, hanem magad állítod be a segédleteket és minden mást. Így az AI is állítható lesz. De ez csak tipp, mert én pro careerben játszok. A mentéssel kapcsolatban szerintem az a helyzet, hogy a crack úgy van programozva, hogy egy nem létező steam fiók adataival készíti a mentést, így a saját steam fiókoddal nem fog működni. Én erre gondolok.
  • precise
    #19854
    Igen, én is ezt kérdem, hogy van-e valami Mod. Én még nem találtam, hátha itt valaki tud ilyet. Sajnos tudom, hogy nem vagyok elég erős. Az eddigi Carrierben Malajziáig végigmentem, flashback nélkül, de ott nem bírtam ki időmérőn, hogy ne nyomjak rá. Azóta is bánom...
  • Danecay
    #19853
    Elég speciálisak az igényeid "A lényeg, hogy ne lehessen "csalni" boxba ugrással meg restart race stb stb stb. Az a baj, ha engedi a játék, úgysem bírom ki, hogy ne "csaljak" ha elbaszom" Talán valami MOD-al vagy MOD-olással meg lehet oldani, vagy csak egész egyszerűen erősnek kell lenned :)
  • precise
    #19852
    Nekem nem akar sikerülni a tört mentéseit átrakni az eredeti játékba. Bemásolom, játék indításkor azt írja, corrupted save data vagy ilyesmi. Megkérdezi próbálja-e kijavítani, naná hogy próbáld, de nem sikerül neki....
    Mit csinálok rosszul?

    Japánban jaráok a karrierben, már a mercinek vezetek és első vagyok a bajnokságban. Hadnekezdjem már újra basszus. :(

    Más:
    Pro Carrier Mode nehézség csökkentő mod van-e? Igen tudom, hogy azért Pro mert nehéz, de szeretnék olyan beállításokkal menni mint ami abban van, csak könnyebb ellenfelek ellen. Az sem érdekel ha nem kapok érte öcsit meg nem írja ki, hogy Pro Carrier stb... A lényeg, hogy ne lehessen "csalni" boxba ugrással meg restart race stb stb stb. Az a baj, ha engedi a játék, úgysem bírom ki, hogy ne "csaljak" ha elbaszom.

    Utoljára szerkesztette: precise, 2017.10.26. 20:37:48
  • Totti5
    #19851
    F1 2017 Vettel's Ferrari SF70H @ Autódromo Hermanos Rodríguez, Mexico City

  • lac coo
    #19850
    Akkor nem tudom, valami bug, elofordul ! :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.10.25. 12:59:05
  • Danecay
    #19849
    Még jó,hogy lemarad ha egyszer bemegy a bokszba :)
  • lac coo
    #19848
    Azt akkor adja ha nagyon lemarad az elotte levotol sc alatt.
  • Danecay
    #19847
    Nos a bokszutca bejáratához érve azt írja, hogy figyelmen kívül hagytad a sárga zászlót, mert valamilyen érthetetlen módon úgy érzékelte egy pillanatra a játék, hogy a bokszutcához vezető bekötő úton megelőzted Ocon-t aki közben a pályán volt, ezért az 5 másodperces Stop-Go büntetést, amit aztán ahogy látom igazából nem is kaptál meg mert egyből nekiláttak a kerékcserének és kiengedtek a bokszból, miután kaptál egy értesítést miszerint "Falling too far back" amit viszont nem nagyon tudok értelmezni, túlságosan lemaradtál, hová kellett volna pozicionálnod magad az alatt a 30 másodperc alatt?
  • dr Kotász
    #19846
    Esetleg átvágtad a fehér vonalat?
  • dr Kotász
    #19845
    Persze. Működik gond nélkül.
  • Ryder159
    #19844
    Nem, nem cseréltem. Semmit.

    És itt mit követtem el?

    SC alatt behívtak boxba, ki is mentem, majd büntit kaptam mert megelőztem azt, aki amúgy mögöttem volt. A boxból kijövet pedig egy másik bünti, mert lemaradtam...?!

    Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2017.10.24. 18:27:31
  • Danecay
    #19843
    Most végeztem Spanyol nagydíjjal, de számomra izgalmasabb volt mint bármelyik valódi nagydíj. Mondjuk mivel már különösképpen senkinek sem szurkolok így talán nem is csoda. Az McLaren-el behúztam a 14. helyet, úgy hogy csapattársam Alonso folyamatosan ott loholt a nyakamba, időnként előttem, miközben Massa nehezítette meg elég hosszan a helyzetemet és a leköröző boly ja és egy füstölgő motor :) Végül sikerült legyűrni a csapattársat és a hétvége célkitűzésének is eleget tenni teljesen sportszerű körülmények között :) Csinálni akartam videót is de véletlenül kiléptem a REPLAY-ból, onnan meg nincs visszaút, amennyire tudom. Külön megmosolyogtató volt az ellenfél szélárnyékában közeledni, hozzá, miközben az bevág a pálya közepére az előzési kísérletet megakadályozandó :) Sajnos nekem egyelőre ez hiányzik a PC2-ből is, hogy lehessen arra használni amire ki lett találva, játszani vele. Persze ezt már leírtam a megfelelő topikban is, nem is ragozom tovább :)
  • Scarry
    #19842
    Itt legalább a vén partizán nem tud tiltani... LoL
  • Totti5
    #19841
    Ugyan ezt érzem. Itt minden klappol.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.23. 12:01:46
  • Skypack
    #19840
  • lac coo
    #19839
    Vagy 30 óra PC2 próbálgatás, játék után ma ezt is elindítottam, simán jobb itt a fizika, bárki is veri magát emiatt a földhöz! :))
  • Totti5
    #19838
    Nehéz pálya.

    F1 2017 Stroll's Williams-Mercedes FW40 @ Circuit of the Americas, Austin, Texas

  • precise
    #19837
    Sziasztok,
    Eddig tört verzióval nyomtam a karrier módot, ha ma megveszem a játékot a steamen, átdudom valahogy rakni a mentésem az eredeti játékba?
  • Timbu
    #19836
    Parc fermé szabályt nem sértetted meg? Motorcseréért jár büntetés.
  • Danecay
    #19835
    Én meg pont derültem egyet tegnap a játékon, apróság de megmosolyogtató. Barcelonában idő mérő alatt esős körülmények között arra várva, hogy az előrejelzés szerint alább hagyjon az eső intenzitása, elkezdtem bámulni az AI-t autózás közben. Random, Daniel Ricciardo aktuális körét kezdtem el figyelemmel kísérni és elég megmosolyogtató volt látni, hogy a második DRS zóna végén lévő balos kanyart (La Caixa) egyszerűen elfékezte, így kisodródott a külső ívre és nem tudta jól megcsinálni a kanyart. A következő körben már nem rontotta el. Lehet, hogy egy script halom az egész, de borzasztó hangulatos és ad egy emberi jelleget az ellenfeleknek az ilyen jellegű viselkedés! Mindenesetre én az ilyeneken jód derülök, pozitív értelemben!
  • IXEMGabeo
    #19834
    biztos a deltanal elaludtal:)
  • Ryder159
    #19833
    Mai program: Osztrák nagydíj

    Első időmérőn megyek egy második időt. Második időmérőn sikerül egy 5. hely. 3. időmérőn esik, egy 8.hely jön össze.
    Indulhat a verseny. 19. helyről indulok. Miért?
    Mindegy, majd behozom. 5.v 6. körben Hamilton kiesik, VSC ON. Szépen tartom a tempót amit kell, zöld a számláló, VSC végén kapok egy áthajtásos büntit. Miért? Ezt 3x eljátszotta velem, aztán Alt+F4-el léptem ki.
  • Danecay
    #19832
    Köszi!
  • LKrisz91
    #19831
    Elkészült a magyarítás javított változata! Hamarosan kint lesz a magyaritasok.hu oldalon. Mivel a telepítővel gondok akadtak néhány játékosnál, így tömörítve kerül ki és be kell másolni a játék mappájába. Jó szórakozást a játékhoz!
  • Danecay
    #19830
    360, szaturáció 0 ;)
  • fazerus
    #19829
    Skacok... DFGT-nek hány fokot érdemes beállítani a driverben? :D 404 fokon van most, de néha kevésnek érzem.
  • Danecay
    #19828
    Lehet, mert nálam a STEAM mappán belül van a játék de ennek ellenére érdekes a jelenség.
  • Ryder159
    #19827
    Ma, a 4. Steam és játék újratelepítés után, rájöttem, miért nem tölt be semmit a Workshop-ból. Leírom hátha valakinek hasonló gondja lenne egyszer. A játéknak ugyan abban a mappában kell lennie, mint a steam-nek. HA máshová teszek a játékot, akkor nem találja a steam a worshop fájlokat. Aztán lehet, hogy valahol be lehet állítani...
  • lac coo
    #19826
    Par kort lattam, gyonyoru szep tiszta , gyilkolos versenyt toltak !
  • lac coo
    #19825
  • macleody
    #19824
    Megy az F1 eSport elődöntő gyerekek, magyar srác is van.

    Link
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2017.10.10. 20:48:29
  • gebali
    #19823
    Nekem nulladik naptól csinálja ezt néha random módon. Eddig Silverstone-ban és Monzában láttam, de nem állandó (azt hiszem, játékból való kilépés-visszalépés megoldotta).
  • krisz0422
    #19822
    Sziasztok!
    A mai frissítés után (egyelőre monzában, mert ott tartok) a pálya olyan mintha fekete olajfoltokkal volna tele és az autó meg világít mint egy 100as égő! :( Ez így élvezhetetlen! :(
    Nálatok is, vagy csak nálam van ez a gond?

    KÉP:

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1164731176
    Utoljára szerkesztette: krisz0422, 2017.10.10. 19:43:46