21741
  • Danecay
    #19901
    Így sem semmi, én 50%-on első szezonomat futam és Bakunál tartok :) Igaz ehhez hozzájön némi kormányprobléma is de 2 versenynél többel biztosan nem lennék előrébb :)
    Story:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Windows 10.
    Én éppen most raktam újra mert már több mint egy hete nem volt F12017 alatt FFB, felcserélődtek a gáz és a kuplung pedálok mind F1 mind PC alatt, több USB port alatt megszűnt működni a kormány, szóval volt vele bajom gazdagon. Elég sok mindent kipróbáltam mire odáig jutottam, hogy reinstall, pontosabban Reset to Default legyen a vége, ami terjedt a különböző portokon való próbálkozásoktól, a különféle módon elvégzett driver frissítés és újratelepítéseken át a Logitech support felkereséséig. Utóbbi tett rám és mindenki másra magasról, így nem volt más választásom. Jelentem jóvá lett minden és olyan USB porton is működik amin egy ideje nem, minden bizonnyal a Creator Udate- óta nem.
  • greenkawa
    #19900
    25%
  • Danecay
    #19899
    Jézuska! Mégis milyen versenytávon nyomod? :)
  • greenkawa
    #19898
    10.-Szocsi. Monacóra meglesz minden.
  • Ryder159
    #19897
    Azosztigen. Hány szezon kell ehhez?
  • greenkawa
    #19896
    Mindenképp! Anélkül esélyed sincs,se a rajtnál,se a drs zónában.
  • mqmeszi
    #19895
    Köszi srácok a tippeket és a válaszokat! Megéri a rich mix-ért a plusz súly?
  • greenkawa
    #19894
    Lassan itt a "vég" ;)
  • szabii98
    #19893
    Én pl mindig direkt +2-3 környi üzemanyagot lőttem be, hogy lehessen az első körben meg a boxok előtt "Rich" mixen tolni a gyorsabb köröket.
  • LKrisz91
    #19892
    A challange futamok a hírnevedet fogják növelni a többi csapatnál.
  • mqmeszi
    #19891
    Na ez nem jutott eszembe, pedig milyen egyszerű:) Köszi a tippeket! Amúgy most volt Spielberg, és sikerült a fuel saving program! Köszi a segítséget:)
    Karrierben a versenyek közti challenge futamokért milyen bónuszt kapunk?
    Majd belejövök, F1 2011 óta nem játszottam

    Utoljára szerkesztette: mqmeszi, 2017.11.07. 18:46:03
  • LKrisz91
    #19890
    És elég egy körre való plusz üzemanyagot beállítani, ami nem jelentős és azzal kibírja biztos.
  • Danecay
    #19889
    különben pár körig állíthatom lean-ra a keveréket, mert nem tart ki verseny végéig a brenya
    Azt ugye tudod, hogy lehet állítani az üzemanyag mennyiséget amennyivel a versenyen indulsz?
  • mqmeszi
    #19888
    Ha a többit megcsinálom, akkor a fuel savinget is muszáj, különben pár körig állíthatom lean-ra a keveréket, mert nem tart ki verseny végéig a brenya. Más kérdés, hogy még egyszer sem sikerült. Bakuban kihagytam a többit is, mondván, hogy kímélem az alkatrészeket, de vért izzadtam a verseny alatt, annyira szarul volt a Williams optimalizálva
  • LKrisz91
    #19887
    Szerintem az a legnehezebb program. És igazából csak a pontok miatt érdemes megcsinálni, mert ha verseny közben alkalmazza az ember, többet bukik vele, mint amennyit nyerne a dúsabb keverékkel.
  • mqmeszi
    #19886
    Köszi a tippeket, videókat megnézem. A "lift and coast"-ot csinálom, de sajna kicsúszok az elvárt minimum köridőből.
  • Gabor77
    #19885
    Automata váltóval eléggé nehéz, mivel kigyorsításoknál hamar kell váltani, nem szabad pörgetni. Féktávokon pedig "lift and coast"..azaz elengeded a gázt a féktáv előtt 15-20 méterrel, hogy csak a motorfék és az ers dolgozzon, féktávon pedig már fékezheted az autót. De van fent sok tutorial video youtubeon.
  • mqmeszi
    #19884
    Sziasztok! A fuel saving programot hogy kell megcsinálni, mi a titka? Egyszerűen nem megy. Automata váltóval játszom
  • precise
    #19883
    Na, újra kezdtem Pro Karriert most Sauberrel, Erricson mellet. Időmérőn elpicsázott. Verseny nagyon kaotikus volt, szárazon kezdtük, kb 15 perc szemerkélő eső, csere Interre, kb 10 perc csere Wet-re, majd később vissza inter, az utolsó 14 körre meg száraz ultralágy. Ez au utolsó szakasz volt a legnehezebb, 8. helyen mentem, kiesett előlem Ric, de hátulról a két TorroRosso meg a Haas nagyon brutál előnyben volt, elég keményen védekeztem, kaptam is egy Warning-ot. De végül behoztam 7.-nek, szóval most boldogság van.
    Kiváncsi leszek a köv futamra, ha jól emlékszem ott lassabbak az ellenfelek, tehát reménykedem, hogy legalább Erricsont meg a két Mekit megfogom.
    De igaz, hogy kisebb az elvárás gyengébb csapatban, sokkal kevésbé vert el időmérőn a csapattársam, mint erősebb csapatoknál.
  • HJ
    #19882
    Nálam a legutolsó nVidia driver frissítés után kezdett el kicsit akadozni. Visszaraktam egy régebbit (385.41) és azóta úgy tűnik újra símán fut.
  • Timbu
    #19881
    Vagy a user datában megnézni, hogy nem szemetelt-e oda valamit. Pl. a configja a Documents/MyGames alatt van.
  • Danecay
    #19880
    :)
  • LKrisz91
    #19879
    Leesett már, mire gondoltál Danecay! Anélkül nehéz!
  • LKrisz91
    #19878
    Van olyan lehetőség a steamen, hogy a játék fájljait le lehet ellenőrzni. Sajnos így nagyon nehéz segíteni, mert elég sok dolog miatt lehet ilyen probléma. Én tegnap olyan vírusba szaladtam bele, ami 100%-on pörgette a procit. Akár ilyen is lehet.
  • Danecay
    #19877
    "akkor steamen keresztül ellenőrizd a fájlokat!"

    Szerintem ezt nem fogja tudni kivitelezni :)
  • dr Kotász
    #19876
    Tanúsíthatom, hogy így van. A McLarennel vért izzadsz a 16. rajtkockáért, pont mint az elsőért a top csapatokkal. Jól ki van ez találva. Ezen kívül a practice session-ökben is autónként eltérő, hogy milyen köridőt vár el a mondjuk a fuel saving vagy tyre wear program.
  • Danecay
    #19875
    A fene tudja :)
  • LKrisz91
    #19874
    Szerintem nézz rá más játékoknál és ha csak ezzel csinálja, akkor steamen keresztül ellenőrizd a fájlokat!
  • kranyo
    #19873
    Sziasztok!
    Egy hónap használat után egyszer csak el kezdett akadozni (előtte gyönyörűen futott), szaggatni de még az átvezető animációk alatt is. Leszedtem, felraktam, update is megvolt és szaggat... leveszem min. felbontásra és akkor is...
    Mi lehet a baja?
    Köszi!
  • Danecay
    #19872
    Ezen azért nem is nagyon kell csodálkozni. Ez valahol mégis csak természetes, hogy egy Mclaren-énl nincs akkora elvárás mint mondjuk egy Mercinél. Hogyan is lehetne ha köszönő viszonyban sincs egymáshoz a két autó erőviszonyt illetőleg, mindazonáltal egy gyengébb autóval lehet, hogy ugyanolyan nehéz hozni a rosszabb helyezéseket mint egy jó autóval az előkelőbbeket. Persze nem próbáltam, de ez akkor is így hangzik logikusan.
  • Ryder159
    #19871
    A csapat elvárásai sokkal nagyobbak, ha Hamilton helyére ugrasz be, mint mondjuk Alonso helyére. Szerintem. Elsőre Redbullal mentem, majd amikor megvettem eredetiben a játékot akkor Renault-al. Most sokkal könnyebb teljesíteni.
  • LKrisz91
    #19870
    Beleolvastam a javítási listába, ahol azt írják, hogy a lekörözött autók többé nem vehetik vissza a körüket. Ha jól emlékszem, ez a szabály idén lépett érvénybe, de akkor miért jött az üzenet?
  • lac coo
    #19869
    A szellemautó mindig is volt ....

    Én nem tudom ,végigmentem nem egy hosszú versenyt, sose volt semmi bajom vele, de még bele is férne néha valami bug, ilyen bonyolult szabályrendszernél ,de még az se ....
  • LKrisz91
    #19868
    Nem a fékezésen volt a hangsúly, meg a hibámon (vagy nem is tudom, kinek a hibáján). Hanem ezen a kör visszavevős bénázáson. Meg a szellemautón!
    Utoljára szerkesztette: LKrisz91, 2017.10.30. 22:18:46
  • lac coo
    #19867
    Miert, automata feket igertek ...? :))

    Ne menj bele , figyelni kell, eleg fekprobasak sc utan ! :)
  • LKrisz91
    #19866
    Megérkezett az 1.10, azt ígérve, hogy a biztonsági autós problémák meg lesznek oldva. Az eset a Kínai Nagydíjon történt a frissítés után Pro Career-ben. 10 körrel a (45. kör) vége előtt, amikor már a 12. voltam és Ocont üldöztem, jött a biztonsági autó, mert Hülkenberg kiesett. Alig tudtam utolérni a biztonsági autót! 3-4 körig loholtam utána, mire meglett. Ekkor jön az üzenet, hogy előzzem vissza az előttem haladókat, mert körhátrányban vagyok. De előttem volt Ocon és még Palmer, akik nem előzték vissza a többieket. Mondom mindegy, kivárom. Egyszer csak jön az üzenet, hogy kimegy a biztonsági autó és hirtelen befékezett előttem Palmer. Igen, Palmer, mert egymás mellett mentek Oconnal! Belecsúsztam, tört az első szárnyam és még 5 mp büntetést is kaptam. Ha ez még nem lett volna elég, szépen sorban átmentek rajtam a mögöttem érkezők, pedig közvetlen Palmer mögött mentem. Szellem lett az autóm. Ennyit az 1.10-ről.
    Utoljára szerkesztette: LKrisz91, 2017.10.30. 22:14:31
  • Danecay
    #19865
    Nem értem! Miért nehezebb jobb csapattal kezdeni mint gyengével? Nem mintha érintene, McLaren-el kezdtem, csak érdekelne, hogy ezt mire alapozod?
  • precise
    #19864
    Nagyon nem vagyok pro :D
  • Ryder159
    #19863
    Nem érdemes erős csapattal kezdeni, csak ha nagyon pro vagy.
  • precise
    #19862
    Ezt nem tudtam. Na mind1, egyelőre még Melbourne-ben vagyok, talán 10. hely meglesz a Red Bullal :D Úgy döntöttem addig megyek még ki nem rúgnak :D
    Utána elkezdek egy nem Pro-t.