21741
  • lac coo
    #19941
    Szerintem valami gumi csere probléma, és vagy tényleg nehezen megy a vizes tempo....
  • Timbu
    #19940
    És a pletykák szerint az autók fizikája is más esőben a virágbolti verzióban? Nem azt kérdezte, hogy miért esik gyakran az eső.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2018.01.27. 08:23:35
  • HJ
    #19939
    Eredeti vagy virágbolti verzió? A nem megerősített netes pletykák szerint a fejlesztők "trükkje", hogy a virágbolti verzióban nagyon gyakorivá válik az eső.
  • mqmeszi
    #19938
    Sziasztok! Nem tudom másnál van-e ilyen, de már harmadszorra történik meg velem: időmérő közepe vagy vége (q2, q3), elkezd szemerkélni az eső. Az én kocsim elkezd csúszkálni, míg a többiek simán hozzák a száraz pályán hozható időt, illetve a q3 és q2-es időket. Én pedig csak 3-5 mp-el rosszabb időt tudok csak teljesíteni.
    Másnál is van ilyen, vagy egyszerűen csak béna vagyok?
  • Danecay
    #19937
    PC-re sorban a következő update az 1.9 nem az 1.8, viszont a játék jelenleg az 1.11-es verziónál tart. Sejtem hogy Te miért tartasz az 1.7-es update-nél, de lehet innen eredeztethető a problémád forrása is.
  • mqmeszi
    #19936
    Azt hiszem nem csak nekem van bajom a túl sok esővel.
    https://steamcommunity.com/app/515220/discussions/0/1473096694445457772/
    https://steamcommunity.com/app/515220/discussions/0/1488861734111641486/
    https://steamcommunity.com/app/515220/discussions/0/1471969431603336944/
    http://forums.codemasters.com/discussion/56987/f1-2017-rain-frequency
    Végre Monzában már nem esett, de szinte az összes futamon vagy az időmérő vagy a verseny ázott el.
    Bahrainben csoda hogy nem esik, de ott szinte minden évben sötét felhők vannak az égen. Egy sivatagban. Mondjuk ezzel még ellennék.
    Megoldást nem találtam. Remélem az 1.8-as update ezt is orvosolja majd
  • mqmeszi
    #19935
    Most futottam Monzában. Az időmérő és a verseny közt bármelyik komponenst kicserélhetem büntetés nélkül. Persze ha újat igényelek, akkor azért jár a bünti és a váltócseréért is.
  • mqmeszi
    #19934
    Na akkor ezt megnézem este újra, nehogy tényleg hülyeséget írjak:)
  • Timbu
    #19933
    De, persze. "nem cserélhetsz" -> ha kicseréled, büntetést kapsz.
  • gebali
    #19932
    Az nem azt jelenti hogy lehet csak büntetéssel?
  • Timbu
    #19931
    Időmérő és verseny között biztosan nem cserélhetsz motort a parc fermé miatt.
  • mqmeszi
    #19930
    Ha még egyszer leírom, hogy ez egy bug és nekem is ilyen volt, akkor elolvasod?:D
    Én is állandóan variálok. Szabadedzésre, időmérőre és még a versenyre is szoktam cserélni büntetés nélkül
  • borodyb
    #19929
    fura mert én kapok rendesen az 5-10 helyeket futamonként... aztán küzdhetem fel magamat...
  • Danecay
    #19928
    Nem, lehet külön erőforrást használni szabadedzésre és versenyre, én is így szoktam de engem nem büntetett még ezért, sőt ki is írja, hogy nem jár érte büntetés.
  • borodyb
    #19927
    én úgy tudom hogy lehet... bár lehet hogy úgy nem lehet hogy szabadedzésen régivel versenyen pedig újjal indulok. tehát az első szabadedzés előtt be kell raknom azt amivel indulni fogok...
  • mqmeszi
    #19926
    Nálam is random, de minden második év olyan, mintha monszun lenne. Ennyit élőben nem esett 10 év alatt a futamokon:)
  • mqmeszi
    #19925
    Üdv. Nekem a legeslegelső karrier évben ugyanezt csinálta. Ez bug. Másodiknál már nem csinálta. 1.7-es frissítés fent van?
  • lac coo
    #19924
    De hasznaltat se lehet cserelgetni, nem ?
  • dr Kotász
    #19923
    Szia! Nálam kevés az eső. Tisztára véletlenszerűnek tűnik, mint a valóságban :)
  • borodyb
    #19922
    ezt tudom, de nem piszkáltam bele szóval nem tudom hogy mi lehet a baj :(
  • Alexease
    #19921
    Ha versenyre belepiszkalsz az autoba (de meg idomeron is), akkor (szerintem) a parc ferme miatt alapbol jon a buntetes. Bar pit-bol indulas lenne, de gozom sincs hogy mukodik.
  • borodyb
    #19920
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért kapok minden futamon 5-10 helyes rajtbüntetést ha szabadedzéseken korábbi használt alkatrészeket, időmérőn meg versenyen újakat rakok be? (mindegyik alkatérész benne van az első 4 szabadon felhasználható alkatrész között tehát nem használok újakat amikért büntetés járna). Büntetéseket nem kaptam a szabadedzéseken.
    Köszi :)
  • mqmeszi
    #19919
    Sziasztok! Nálatok is sok az eső a karrier módban? Nem tudtok valami MOD-ot vagy bármilyen módszer ennek csökkentésére?
  • Atti83
    #19918
    Köszönöm!
  • LKrisz91
    #19917
    Szia Atti83! A Pro Career kivételével mindenhol. A versenybeállításokban van a jármű sérülés opció.
  • Atti83
    #19916
    Sziasztok az F1 2017-ben ki lehet iktatni a törést valahogy?
  • bakter985
    #19915
    Köszönöm működik
  • LKrisz91
    #19914
    Ha egyenesben csinálja, akkor emelj a linearitáson! Az segít ezen a jelenségen.
  • bakter985
    #19913
    olyan érzés mikor vezetsz,mint amikor nincs tapadás és össze vissza cikázik az auo a pályán...
  • LKrisz91
    #19912
    Nekem is ilyen kormányom volt. Én úgy állítottam be, hogy a linearitás 65-70% között volt pályától függően, a többi minden 0-n maradt. 2010 óta ez a beállítás működött. Ha az autó beállításaival van gond, akkor azt találsz a neten rengeteget. :)
  • Danecay
    #19911
    Más játékkal jól működik?
  • bakter985
    #19910
    Tiszteletem!!
    Egy kérdésem volna,remélem nem baj ha itt kérdezek,és remélem lesz aki tud segíteni...
    Na szóval a gondom hogy a 2016-os játékkal szeretnék játszani,de hiába alkalmazok különböző beállitásokat,az auto irányithatatlan,nem fordul be a kanyarokban...
    Logitech formula force ex kormányyal játszanék.
    Válaszokat köszönöm előre is.
  • dr Kotász
    #19909
    1. Csak akkor, ha nem váltasz csapatot.
    2. Lehetséges a futamon és a szabadedzésen kívül is RD pontot gyűjteni, az időmérő edzésen.
  • gebali
    #19908
    1. Igen. Arra érdemes figyelni, hogy a két szezon között minden fejlesztés, amit kiadtál, elkészül, tehát gyakorlatban van hogy egy négyhetes fejlesztést ilyen időzítéssel 'egy hét' alatt le lehet tudni.
    2. Nincs más mód.
  • borodyb
    #19907
    Sziasztok!

    Szezon végén megmaradnak a fejlesztések és onnan folytathatom ahol abbahagytam következő évben? (karrier módban) Illetve hogy lehet R&D pontot gyűjteni a szabadedzés feladatokon kívül illetve a futam feladatain kívül? Vagy csak ezek a lehetőségek vannak?

    Köszi
  • dr Kotász
    #19906
    Sajnos nincs ilyen az F1-ben, így nem lehet a játékban sem.
  • precise
    #19905
    15. helyen vagyok a mostani Event World Rankingon. Mondjuk van még vissza jó pár nap, szóval jóval lejjebb csúszom majd.
  • LKrisz91
    #19904
    Mivel a váltó áttételezését a szezon kezdete előtt meg kell határozni egész szezonra és azon változtatni nem lehet a valóságban, így a játékban értelmetlenné vált ez a lehetőség. Nincs benne ilyen beállítás.
  • Charlie master
    #19903
    Sziasztok! Nagyon megtetszett a F1 2017 játék ezért megszeretném vásárolni. Érdeklődnék,hogy van-e olyan váltó beállítási lehetőség a 2017-es játékban mint a 2013-as-ban. Arra gondolok,hogy a 2013-as játékban belehet állítani a sebesség fokozatokat,hogy mikor váltson el. 1-150km....2-190km....3-225km....4-260km....5-290km.....6-320km....7-345km. Ilyen állítási lehetőség van a 2017-es játékban? Köszönöm.
  • mqmeszi
    #19902
    off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam is csinál a win 10 fura dolgokat. Egyszer azt játszotta, hogy ha benyomtam a gázpedált, akkor leválasztotta az eszközt. Össze vissza dugdostam más USB-be, de semmi. Újraindítások, kikapcsolások, driver le-fel rakások, semmi. Egyszer csak megjavult...