21740
  • lac coo
    #20140
  • lac coo
    #20139
  • lac coo
    #20138
  • IXEMGabeo
    #20137
    ne hulyitsetek hogy nekik is fel kell keszulni fizikailag:)
  • unrealnoise
    #20136
    Jó lesz ez. :)

    Bevallom inkább tolom az F1 2017-et, mint az iRacing multit... Utóbbira többet kell gyakorolni, és néha irreálisan nehéz mezőnybe kerülök, nem túl fun max egy vagy két ember ellen csatázni a végén, és arra várni, hátha kiesik valaki...

    Persze van amikor korrekt mezőnybe raknak, de főleg a hét második felében már elég komoly a tempó... Majd AI-val...

    Bár ilyen játékos és jó sosem lesz az iR. Mondjuk lehetne, de...

    Végtére is előrendeltem ezt a cuccot, mert érződik, hogy foglalkoznak vele, a tartalom elég brutális, és hát kihívásokban bővelkedik a cucc. A Codi az nagyon ésszerű döntést hozott, amikor az autós játékokra kezdtek el koncentrálni. Plusz felismerték, hogy újítani kell, mindig kicsit javítani és minőségi, tartalmas szórakoztatást nyújtani. Ebben a FIFA járt az élen egy ideig...

    A Simbinnél sem hiába mondják, hogy F1 féle GTR3-at képzelnek el... Mondjuk arra leszek én még kíváncsi...

    Most is letoltam egy 100%-os kanadai futamot, és hát igen jó volt. Gumikopás, időjárásváltozás, taktikai harc... Rohadt fun, minden segítséget kikapcsolva elég kihívás egy bizonyos tempó felett, esőben meg szinte páratlan...

    Egyedül a felhők és az égkép nem olyan grafikailag, mint lehetne. Gondolom ez az ára a konzolos fix 60 FPS-nek. rF2 és Project Cars 2 meg Forza 7 és Horizon ilyen szinten sokkal szebb.

    Remélem az FFB és a fizika tényleg előrelépés lesz, és jobban lehet majd érezni az autót. Kár, hogy egy demo nem jött ki...
  • lac coo
    #20135
  • lac coo
    #20134
  • lac coo
    #20133
  • Danecay
    #20132
    Ha innen nézzük és az előzetes bemozgásoktól eltekintünk amik végül is nem okoztak balesetet:

    Akkor a Williams hagyott elég helyet a Torro Rosso-nak, lévén fél kerékkel a fehér vonalon kívül volt és mivel az első tengelye a az elől haladó autó hátsó tengelyével egy vonalban volt ezért joga volt ott lenni főleg úgy mint hogyan korábban is írtam fél kerékkel a vonalon kívül autózott. Ez persze az elmélet, azt hogy adott helyzetben ki mit látott a szituációból az másik dolog, de szerintem a Williams nem volt szabálytalan.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.08.12. 14:12:16
  • endy papp
    #20131
    Nálam egyértelműen a fehér kocsi a hibás.
    Ha elveszi egy kicsit (mivel ő már hátrébb volt és megelőzték) nincs az ütközés .
    A hosszú egyenesbe úgy is megelőzhette volna drs-el,
    Az elöl haladó is picit irány váltott de akkor már előrébb volt bőven ,nem emiatt következett be az ami.
    Még mikor nem történt meg az előzés a fehér kocsi már cikázott ráhúzta a kékre ,már az sem volt semmi ,a szerencsén múlt hogy nem lett belőle már akkor baj.
    Persze fel lehet fogni verseny balesetnek is ahogy mostanában ítélkeznek sokszor a felügyelők,de részemről még bünti is kinézne a fehér kocsinak.
  • lac coo
    #20130
    Vettel-Bottas mintára ki a hibás ? :))



  • lac coo
    #20129
  • Nyers
    #20128
    A létező legtisztább képkocka frissítést produkálták az NV high-end kártyák F1 2017-ben mikor mértem. Ez az akadás rögtön jelentkezik vagy csak egy hosszabb idő után?
  • HJ
    #20127
    Régebben nálam is voltak mikro akadások egyes pályákon. Visszaraktam a régi (390.65) nVidia drivert ás azóta megszünt az akadás.
  • lac coo
    #20126
    Adja ! :)

  • szabii98
    #20125



    tessék, meg is jött a válaszuk az új fizikáról. Nem teljesen új, de aztmondták a 17-ről 18-ra való ugrás az eddigi legnagyobb.
  • lac coo
    #20124
    Abban elvileg fejlodtek, uj felfuggesztes van azzal egyutt ffb is .Sot szerintem a palyakba is bekenyuktak modell szinten, hogy ne csak kamu huplik legyenek....
  • unrealnoise
    #20123
    Hát én most rácuppantam. A karrier zseniális. Meg úgy az egész...

    Az UI, a körítés, a lehetőségek... A következő rész meg még jobb lesz. Szinte minden szinten.

    Itt a srácnak elég pozitív élményei vannak. Mondjuk a fizika és hát az FFB nyilván nem iRacing szint, de konkrétan így is nagyon fun, hát ha még ebben is fejlődtek.



    Viszont van egy nagy gondom. Volt egy ilyen gépem: i3+GTX1060+8 GB Ram, és mikro-akadások jelentkeztek a játék alatt. Azt hittem a ram, vagy a kevés CPU miatt, aztán most van 16 GB RAM + GTX 1070Ti és 8600k, és hát ugyanúgy jelentkezik a gond. Próbáltam már elég sok mindent, eddig semmi nem segített, pedig hát eléggé kellemetlen, amikor karriert tolsz, és a full futam közben kimerevedik a két 0.5/1 sec-re...

    Rákerestem, sokan tapasztalták ezt a gondot, Codi erre azt reagálta, hogy nem tudják reprodukálni a hibát...
    Van itt valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Esetleg akinek volt ilyen gondja, az megoldotta valahogy?
  • lac coo
    #20122
    K1 versenyzok is a Mortal Kombattal edzenek ....;))
  • szabii98
    #20121
    Én úgy emlékszem igen, de most így hirtelen nem találtam róla infót. Redditen olvastam talán valahol.

    Viszont fordítva is működik a dolog, Scott Speed és Rubens Barichello az F1es karrierjük közben/után kezdtek el aktívan iRacingezni.
  • lac coo
    #20120
    Verstappen iracingen nevelkedett ..? :))
  • lac coo
    #20119
    Jah , tenyleg, az rfactor amire gondoltam :))))
  • gebali
    #20118
    Úgy értem Bereznay énekelt a magyar X-Faktor valamelyik évadában.
  • lac coo
    #20117
    Jó ez, semmi baj vele .

    Játszottam én ennél sokkal ócskább játékkal is amit szimulátornak hívtak ...:))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.08.07. 22:27:07
  • gebali
    #20116
    Vajon az X-Faktortól hogy vezetett ide az út? :D
  • szabii98
    #20115
    Van egy olyan érzésem, hogy ebből a végén nem csak eSport lesz, hanem komoly pilótaiskola is. Már a mostani F1-es felhozatalból is rengeteg olyan van, aki anno iRacingen nevelkedett, pl Verstappen, Bottas vagy épp Lando Norris aki még streamel is twitchen.
  • lac coo
    #20114
    Mersedes E-Sport csapat Bereznay Dániellel ...



  • lac coo
    #20113
  • lac coo
    #20112
  • lac coo
    #20111

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.08.04. 16:51:16
  • sertrex
    #20110
  • lac coo
    #20109
    Sajnos a karrier rész nekem is csak álom, ahhoz rengeteg idő kellene ...Az már tavalyiban is brutál volt .
  • sertrex
    #20108
    A CDKey-nél most 29.59 Euro.
  • Alexease
    #20107
    Ez azert mar eleg komoly. Ezt meg azert nem fogom megvenni, mert ugy sem hasznalnam ki, csak az 1%-at:DD
  • lac coo
    #20106
  • lac coo
    #20105
    Van sok rész belőle, imádom nézni, főleg mikor sajat magukat szívatjak meg :))
  • macleody
    #20104
    Ez szép volt, ennyi idiótát még nem láttam így összegyűjtve :D
  • lac coo
    #20103
    Mi lessz ezekkel ha lesz SR :)??



  • lac coo
    #20102
  • peti79
    #20101
    Van az 30€-ért is.