21740
  • lac coo
    #20180
    egyenlőre kínlodok, mert az istennek se tudom kikapcsolni, hogy ne rángatózzon a játékbeli kormány a kerékvetőkön :)))
  • lac coo
    #20179
    Ebben a percben indítom el :)
  • macleody
    #20178
    Na, mi van már, ne sunnyogj. Milyen? :D
  • lac coo
    #20177
    En meg nem probaltam, de csak kormanyos es normalis videokat nezve mindenki azt mondja, hogy sokkal jobb...Szoval vedd.
  • sertrex
    #20176
    Eddig mindegyik rész jobb volt az előzőnél... valamiben. :) Egyedül az FFB és az irányítás, ami a legkevésbé javul. De már azzal is eljutottak odáig, hogy legalább élvezhető, ha nem is szimulátor szintű. Ha elsajátítja az ember ezt a fajta kezelést, akkor pont olyan élvezetes tud lenni, mint egy szim. Főleg, ha mellé még F1 megszállott is valaki. :D
  • Adam Jonas
    #20175
    Tetszett a 2017,pont ezért kérdezem. Mert ha még attól is jobb, akkor instant vétel lesz. :)
  • unrealnoise
    #20174
    Nah kipróbáltam végre. Pár kör Melbourne-ben. :)

    Tömören? Iszonyat fun.

    Valahogy jobban érzem a kocsit. Sokkal jobban. Minden segítség kikapcs, és élvezem. Pedig még rá se találtam igazán a ritmusra...
    Iszonyat jól elleszek ezzel idén, már látom. Szerintem most nagyon el lett találva a kihívás/élvezet kombó, soha rosszabb F1 játékot.

    A menü, design meg még jobb, még visszafogottabb, rengeteg beállítás... Remek cucc, aki igazi F1 élményről álmodik, karrierrel, főleg offline, igazi szabályokkal, normális pályákkal, időjárással, annak naná, hogy nincs több keresnivalója.

    Úgy hiszem simán a valaha volt legjobb - licenszelt szériával foglalkozó - autós cucc. (Még úgy is, hogy a fizika és FFB nem egy HC szint naná.)

    Beszéltünk már róla, meg ígérték is, hogy jobb lesz, de ez tényleg meglepő volt most számomra.
  • Gabor77
    #20173
    Találkoztunk egy eléggé nagy buggal multiba. 100as AI 1:35ös időt ment Spaba qualin. Azt hittük, h csak valami bug, viszont minden másik pályán is irreálisan gyorsak voltak. :D Természetesen versenyen már reális sebességet produkálnak.
  • lac coo
    #20172
    Szerintem kikopott Tetris ! :)
  • Gabor77
    #20171
    A 2017 mario karthoz hasonlított..ez inkább a Revoltra hajaz...
  • lac coo
    #20170
    Ha a 2017 nem volt jo akkor ezt se vedd meg....
  • Adam Jonas
    #20169
    Nah, ki mit mond, érdemes megvenni? Tényleg szimulátorosabb lett a cucc az F1 2017-hez képest?
  • lac coo
    #20168
  • sertrex
    #20167
  • lac coo
    #20166
    E nagyon kiprobalnam, majd holnap este ..talan :))
  • fazerus
    #20165
    Vald be hogy alig várod, hogy beleülj az idei McLarenbe :P
  • lac coo
    #20164
  • lac coo
    #20163
  • lac coo
    #20162
    Totti, te se probaltad...? :)
  • fazerus
    #20161
    Szerintem ég és föld jó értelemben a 2017-hez képest... nagyon tetszik :) a graf megint csak lépett egyet.. kemény :o

  • Gabor77
    #20160
    Az emailben nem kattintottál a link-re, mi...?:) Én is kerestem, hogy hol küldik...:D
  • WinStar
    #20159
    már megoldódott :D
  • Gabor77
    #20158
    Én már 2 napja megkaptam tőlük.
  • WinStar
    #20157
    Sziasztok. CDKEYS-en megvettem a játékot de még nem kaptam meg a kulcsot. Járt rajtam kívűl valaki még így?
  • sertrex
    #20156
    Hát nem lépték át az árnyékukat, de magukhoz képest teljesen rendben van... legalább is, amit eddig próbáltam. FFB, irányítás a szokásos CM cucc. Grafika jó. FHD-ban 60-90 FPS Ultra beállításon. Eddig se volt vele gond. Karrierbe még nem kezdtem bele. Ami szerintem feltűnő, hogy a régi F1 kocsik vezetési élménye sokkal jobb, mint a modern F1 autóké.
    Tetszik, hogy még hátra van a fele évad az F1-ben így hangulatosabban lehet csapatni, pl. a héten Spaban.
  • Danecay
    #20155
    Vanni van, csak még tört nincs :)
  • lac coo
    #20154
    Na..meg senki nem probalta ? Vagy meg nincs ...?
  • Danecay
    #20153
  • IXEMGabeo
    #20152
    Forma 1 eseteben miert fontos? csak a rajtnal szamit nem?
  • sertrex
    #20151
    Ez igaz is lenne, ha le lenne a perecen még két analóg kar is a kuplungoknak, mint pl. a Fanatec McLaren keréken.
  • IXEMGabeo
    #20150


    megvan a kormany, amivel csapatni kell a game-t:P
  • lac coo
    #20149
    En meg nem vagyok, majd csak hetfo este tudom megnezni...:(
  • Zanetti
    #20148
    Már előtöltés is megvolt. Péntek éjjel 1:00-től pedig lehet játszani.
  • peti79
    #20147
    Közel a megjelenés, a cdkeys is megküldte a kulcsokat...:)
  • sertrex
    #20146
    F1 2018 review - marginal gains make for Codemasters' best F1 game to date
  • lac coo
    #20145
  • lac coo
    #20144
  • lac coo
    #20143
  • sertrex
    #20142
  • sertrex
    #20141




    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.08.20. 09:49:26