21740
  • viragrolandf1
    #20220
    bocsi nem tudtam hogy rossz helyre irtam. amúgy láttam én is most tényleg jó áron van, ezek megbizható oldal?? ( cd keys ) mert ha tudok annyit szerezni és még ennyi lesz akkor érdemes megvenni
  • Danecay
    #20219
    Bár a GT 730 valóban nem egy acélos videokártya de ez #19571 esetleg segíthet az bevezető animációkon, legalábbis nekem segített az F1 2017 esetén.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.09.02. 17:51:01
  • petyko19
    #20218
    Sziasztok! Először is mindenkinek jó játékot kívánok az új f1-hez szerintem egyre jobb lesz ez a játék :) Viszont kérnék egy kis segítséget tőletek, van egy kevésbé jó gépem, amin éppen elfut az f1 (mérésnél 25-30) fps-t mér, viszont az interjúnál vagy bevezető videóknál eléggé akad. A gépemben van egy i5-ös 4 magos intel proci 3.3 GHZ, 16 giga ram, és egy Nvidia Geforce gt 730 2 gb-os videó kártya. Olyan kérdésem lenne, hogy ha vennék egy 4 gigás videó kártyát akkor az segítene megoldani hogy kevésbé akadjanak a videók meg jobb legyen vezetés közben az fps? Köszönöm a segítséget és jó versenyeket mindenkinek :)
  • lac coo
    #20217
  • Danecay
    #20216
    Nem gúnyolódni akartam csak a "virágbolt"-ra asszociáltam a nevedet olvasván lévén mégiscsak ilyen jellegű kérdést tettél fel. Nincs azzal baj, hogy ki akarod próbálni a játékot mielőtt még alkalmad nyílna megvásárolni, én is megtenném mert én is max hónap végén fogom csak megvásárolni, inkább azzal van gond, hogy nem a legmegfelelőbb helyen tetted fel a kérdést, erre ott lett volna ezen topik OFF/Warez topikja, de nagy valószínűséggel ott sem segítettek volna lévén a játéknak még nincs tört verziója. A Cdkeys-en egyébként 8900 Ft.
  • viragrolandf1
    #20215
    már bocsi a nevemmel nem illik viccelödni és lelehet állni másrészt ( én sem szidtam senkit ) minden évben megvettem a játékot csak most éppen nem úgy jött ki a helyzet hogy megtudjam és kersketek mindenfele talán fennt van a játék ( késöbb lehet fontolóra veszem hogy megveszem majd )
  • viragrolandf1
    #20214
    késöbb lehet meggondolom de nem mindig tehetem meg amúgy a magyar oldalakon 12-13eft
  • adam46
    #20213
    Én igényt tartanék az egyik vesédre.
  • viragrolandf1
    #20212
    vicces de kcisit normálisabban is irhatnál
  • viragrolandf1
    #20211
    van mikor nem mindenkinek van 13eft-ja egy játékra most ez a helyzet. ( különben ha nem ilyen drágán adnák 2szer annyian megvennék szerintem )
  • fazerus
    #20210
    9500 Ft nem a világvége .. szerintem .. :)

  • IXEMGabeo
    #20209
    amazon.com, ebay.com pl
  • Danecay
    #20208
    A vesén kívül enegem minden érdekelne :D Egyébként minden benne van a user nevéven is "virag" :) Lehet nem volt jó poén :)
  • Alexease
    #20207
    Esetleg steam kupon, bankkartya szam vagy az egyik vesem nem erdekelne?! :)))))
  • viragrolandf1
    #20206
    Sziasztok! nem tudtok egy torrentet ahonnan le lehetne tölteni pc-re??? inkább torrent fájl-t kérnénk ha nem gond.
  • sertrex
    #20205
    Engem még egyszer sem dobott ki. Sőt! Teljesen hibátlanul fut. Akadás sincs.
  • unrealnoise
    #20204
    jah, csak jó lenne, ha nem lenne tiszta bug.

    Engem konkrétan kidob az asztalra... Már másodszor fél órán belül. Az akadozások továbbra is megvannak...
  • IXEMGabeo
    #20203
    gyonyoru es realisztikus jatek lett:) nagyot fejlodott a Codies az evek soran...2015 ota latvanyosan
  • lac coo
    #20202
    Én úgy vettem észre igen, jobban csúszik .
  • Danecay
    #20201
    Ja, ez nem kritika akart lenni csak konstatáltam, hogy jót meccseltél az AI-val :) A poros ív egyébként fizikailag is létezik nem csak grafikailag?
  • lac coo
    #20200
    Hát, nem olyan eccerű ám :)))

    Jah, meg idén már van poros oldal, ha jól megnézed lehet is látni a port amit felver az autó ..4:28 nál jól látszik ..
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.01. 00:09:31
  • Danecay
    #20199
    Jó volt látni, hányszor vétetted el a féktávot Sirotkin előzésére tett kísérleted közben
  • lac coo
    #20198
    Kis AI kergetés A1 ringen :

  • lac coo
    #20197
    Benéztem a fórumra, ahogy látom sok TM T300-as tulaj szív ezzel, a játék padnak érzékeli nem kormánynak ....
  • macleody
    #20196
    Audio beállításokban full range vagy night mode? Night mode mintha erősebb lenne.
  • lac coo
    #20195
    Tudnám hová menti a control beállításokat, jó lenne ...! :))
  • lac coo
    #20194
    Tavaly is megforgott, semmi hokuszpokusz nem volt....
    Vagy nem tudom mire gondolnak...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.08.29. 13:46:17
  • Danecay
    #20193
    Érdekes, az F1 2018-al kapcsolatban hozták fel, hogy 2017-el ellentétben itt már körbe lehet forgatni az autót és arról, hogy a 2017-ben nem lehet még felvétel is volt, ahelyett, hogy nagy gázra kitört volna az autó fara, nekirongyolt az autó az előtte lévő palánknak. Eddig nem is figyeltem fel erre és mivel körözgettem kicsit a 2017-el, gondoltam kipróbálom. Érdekes nekem sikerült, vagy én csináltam valamit rosszul vagy ők :) úgyhogy érdekesnek tartom ezt a felvetést miszerint ez valami újítás lenne vagy én nem tudom, hogy mire gondoltak.
  • Danecay
    #20192
    Akkor nekem mákom van, hogy ennyi gomb van a kormányomon, ezt az előző DF Pro-mban is szerettem. Játék indítását követően gyakorlatilag mindent a kormányról vezérlek.
  • gebali
    #20191
    Wow, most vettem észre, hogy lehet a motor hangján hallani, ha valamelyik egység már a végét járja, fura kattogó, beteges hangot ad.
  • macleody
    #20190
    Ja, én is utálom ezt a menü szarakodást. Ráadásul, nem tudom miért, csak minden 3-4-ik gombnyomásra veszi be az F1-8 billentyűket.
  • lac coo
    #20189
    Nekem keves gombom van, meg azt se tudom melyik melyik, szoval nekem szivas ,de megszoktam ...:)
  • Danecay
    #20188
    Több helyen olvastam a menüre vonatkozó negatív megítélést ami elvileg a tavalyihoz hasonló de nekem azzal sem volt semmi bajom, a kormány gombjaival (G29) tökéletesen navigálok benne anélkül, hogy a billentyűzethez vagy egérhez (tudom ez amúgy sem használható) kellene nyúlnom, tehát összességében számomra kényelmes.
  • lac coo
    #20187
    Jah, fulkebol tolom ,halo kozepet en bennthagytam, annyira nem zavar....
    Kormany meg nem jo, nem talaltam ra semmit, sajnos cm forumra nem tudok belepni, hogy rakerdezzek...
  • lac coo
    #20186
    Szaraz is jo , ugye iden rettenetes tapadas van, de ha az ember tempot akar menni akkor mar azert erdekesebb.
    FFB olyan dirt rally fele, jol beallitva nekem teljesen jo. Hangok brutalisak, grafika sokat javult. AI nem kerdez, remek ! Szokasos idiota CM menu megmardt , falra maszik az ember tole :) Karrier olyan brutal, bele se kezdek :) Virtualis tukor sajnos meg nincs ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.08.29. 10:16:08
  • Danecay
    #20185
    Na és száraz körülmények között milyen? Cockpit nézetből tolod vagy T-cam-ból? Ha cockpit-ből kikapcsoltad a HALO-t (annak középső merevítését) vagy nem? Megoldódott már a kormány rázós problémád? :)
  • lac coo
    #20184
    Vizes verseny .
    Rohadt nehéz. :) Az ers akkora nyomatékot ad le magasabb beállításon , nem lehet gázt adni :)())


    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.08.28. 22:45:37
  • lac coo
    #20183
    Picit akadozik valamiért a replay , tavalyi is így ment nálam :))


    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.08.27. 22:16:03
  • lac coo
    #20182
    Pár kört beletekertem azért, jó lett.

    Ami elsőre lejött: új felfüggesztés, ezzel együtt normális rázókövek, sokkal jobb FFB. FFB-t nem tudom, olyan mintha csak effekteket állítanék de teljesen jól működik az úton, minden átjön . AI jó agressziv , lehet meccselni vele. Input lag ami tavaly volt eltűnt . Gumimodell zseniális !
  • macleody
    #20181
    Én délelőtt raktam fel, de még nem próbáltam ki. Még a kormányt se szereltem fel, félek hogy nem bírom abbahagyni, ami nem nagyon tenne jót az ínhüvelygyulladásomnak.