21742
  • JohnAngel
    #5807
    Billentyűkiosztásnál állítsd be a kormányod!
  • gabesz012
    #5806
    Jó, értem. :) A lényeg, hogy abban több kihívást érzek, nehezebb vezetni benne, ennek meg szép a grafikája, meg jó a hangulata. Talán jövőre már egy majdnem tökéletes F1-et kapunk. Így is jó, hogy ennyi év után végre van valami új nekünk pc-seknek is. :)
  • Laceee
    #5805
    Megsúgom neked, hogy szimuláció terén mind a 2 egy nagy határ fos, és Birkuc ráadásul egy mocskos tolvaj, röviden ennyi :P
  • Norbi1990
    #5804
    Michelisz Norbi mondta, hogy 90%ban Árkád és 10%ban Szimuláció.
    Neki lehet hinni mert már ment F1es géppel :)
  • Krynn
    #5803
    Hello!

    A kormánnyal történő irányításról érdeklődnék, mert nem megy.
    Saitek kormányom van (a pontos tipust nem vágom, mert nem vagyok otthon), de a támogatott fajták között nem látom, egy féle Saiteket sem. Ha jól emlékszem a listában csak Logitech és Microsoft termékek vannak, meg talán valami "T"-betüs gyártó még. Tehát akkor más tipusokkal nem is játszható a game, vagy csak én nem tudom beállítani.
    Mert listában 25k alatt nem nagyon láttam kormányt, annyit meg most tuti nem adok értek.
    thx előre is a választ!
    bye
  • gabesz012
    #5802
    Hali!

    Lehet kicsit off, de haverral azon vitatkozunk, hogy ez most sim e, vagy sem. Szerintem köze nincs hozzá, és a Brikuc féle F1 százszor inkább az. Egyébként nem rossz ez sem, de sok idegesítő hülyeség van benne.
  • zev
    #5801
    Aha
    Bahrein - semmi FAST mód, sima standard
    47. kör második szakaszának a végétől akadozott a motor (még jó, hogy volt két kör hátrányom)
  • IXEMGabeo
    #5800
    de ez az idő a szabadedzésen jött össze az időmérőn pechem volt és 19. lettem, nem hoztam ki a maxot...mondjuk a Traction Mediumon van és a pálya itt-ott szaggat tehát nem könnyű, ezenkívűl az automata váltó, ami nálam ON a többi minden OFF mostmár. Ehhez képest 2 [3.] és egy 9. helyem van, de van 1-2 pálya ahol nyerni szeretnék pl Valencia, Monza, Spa, Abu Dzabi (ezekre a pályákra találtam már nagyon jó beállítást)

    igazából ebben a játékban, ha hátul is vagy kell egy jó rajt és amikor az ellenfelek tumultusban vannak akkor szépen előzgetni kell őket majd várni kell mikor mennek ki, nagyjából jelzi is a gép, szépen más körben jövök ki mikor a többiek 4 seces a kerékcserém és evvel nem veszítek így...baromira bejött amúgy minden
  • IXEMGabeo
    #5799
    HRT-vel...egyénileg próbáltam belőni a pályát 13. ra sikerült és maximum 1:40:323-as kör volt a legjobb amit kisajtoltam...itt az AI Prof szinten van állítva ezúttal és kb olyan 1:37-es köröket mentek, a versenyen max 1:39 ill 1:40 de érdekes mód a jó rajtnak köszönhetően előrejöttem aztán sikerült előzgetni a végén még 5. is voltam aztán a boxkiállás után sikerült Rosberg elé visszajönni, de Schumi akit megelőztem őt nem sikerült elkapnom, nyílván gyorsabb volt + a boxkiállásnál hibáztam a bemenetelnél:D de azért az se rossz, hogy gyakorlatilag 2 helyet buktam a boxxal, aztán végül maradt 1 hely, mert Petrovot megelőztem és magam mögött tartva lettem 9.:) gyakorlatilag pont 2 hibám volt arra fel is használtam a Flashbacket:D
  • JohnAngel
    #5798
    Mivel mész?
    Én a Lotussal örülök, ha pontot szerzek egy futamon.
  • IXEMGabeo
    #5797
    úú kemény futamon vagyok túl, 19. helyről lettem 9. Malaysiában:) sajnos az időmérő profi szinten nehéz ezen a pályán, maximum 14. helyre lehettem volna képes, dehát azt elkúrtam , viszont a futamon oda kellett tenni magunkat:) még így is 4. vagyok a tabellán 32 ponttal...fosok Sanghajtól, de talán Barcelona nagyobb tragédia lesz:D:D ott is érthetetlen módon veszítek az előttem haladóktól akár 1-2 secet...
  • JohnAngel
    #5796
    A lakókocsidban az asztalon, mielőtt elmennél a pályára.
  • liogreen
    #5795
    Üdv,

    Hogy tudok szintet váltani egy már megkezdett bajnokságban? Első versenyen LOTUS-szal pole, és első hely.
    (rég játszottam ilyennel, mostanában csak WTCC, nem merten nagyot állítani)
    Köszi
  • JohnAngel
    #5794
    Verseny közben? Ez természetesen nem lehetséges, de mivel külön van a gyakorlás az időmérő és a verseny, így azok között ki lehet lépni a játékból.
    Engem az idegesít nagyon, hogy az ellenfelek nem hibáznak. 24-en kezdjük el a verseny, és 24-en fejezzük be, ütközés meg maximum akkor van, ha véletlen nekimegyek valamelyiknek.
  • The Protector
    #5793
    Hét....szerintem nem lehet.Ilyenkor alt tabozd le a játékot és később tudod folytatni.
  • Babylon56
    #5792
    Nem tudja valaki lehet menteni verseny közben valahogy?
    Mert ha két órás versenyt megyek sokszor elő fordul hogy valamiért abba kell hagynom és ki kell lépnem. Ilyenkor nem igazán szeretném mindig ujra kezdeni a versenyt föleg ha már a felén tul vagyok.
  • IXEMGabeo
    #5791
    mást nem tudok elképzelni:D***
  • IXEMGabeo
    #5790
    ahham elvileg:) már nem tudok elképzelni...
  • bazza
    #5789
    Igen, azt tudom, a fejlesztéseknél a kis négyzetek ott is vannak, ez azt jelenti hogy azok a fejlesztések már a kocsin vannak?
  • IXEMGabeo
    #5788
    7 kör alatt mondjuk a szabadedzésen egy bizonyos kör szintet kell teljesíts ahhoz, hogy megkaphasd...
  • bazza
    #5787
    A kapott fejlesztések automatikusan "telepítve" lesznek az autón, vagy valahogy alkalmazni kell őket?
  • stupido
    #5786
    Erre nem is gondoltam :) Köszi
  • Prince23
    #5785
    F1 beállítási segédlet a HG-től.
  • aaron12
    #5784
    A hivatalos kézikönyv magyar fordítása az F1 Game Hungary jóvoltából:

    F1 2010 Magyar kézikönyv
  • GPx8
    #5783
    Kiéne csinálni egy GYK. részt, kezdve az Alt+Enter -el a gumikopáson át...
  • zev
    #5782
    bár mondjuk két gigás file, szóval lehet benne adat bőven
  • zev
    #5781
    Azt megtaláltam, de csak egy "REPLAY.pbf" file van
    ez tartalmaz mindent?
    ha visszamásolom, akkor meg lesz a korábbi állásom?
  • JohnAngel
    #5780
    A mentéseket a C meghajtón tárolja a játék.
    A felhasználói néven belül saját dokumentumok, majd saját játékok és ott lesz egy FormulaOne nevezetű mappa.
  • Magnum PI
    #5779
    Kizárt dolog, hogy az AI-val kezdjenek valamit. Szerintem az már így marad, de hátha a többit javítják
  • zev
    #5778
    Ez az! Kezdek ráérezni! Most kezdtem el a characteremet, eddig gyakoroltam, állítgattam.

    első futam, Baherin, Q1 - 13. hely Virgin-nel :D (2:07:xxx idővel)
    nem semmi

    tudja vki, hogy hol tudok 'biztonsági mentést' csinálni a játékból? melyik file-t kéne kimenteni?
    ugyanakkor keveslem az 5 mentést a kocsibeállításoknak, ezeket is jó lenne menteni.
    csak nem tudom miket kell, vki megtalálta már?
    kösz
  • oneal1
    #5777
    LOOOL:D


    Mekkora vagy!:D
    Röhögök nagyon!:D

    Amúgy 4. vagyok a vb-állásban.
  • JohnAngel
    #5776
    Az függ az eredményeidtől és a választott szezonok számától is, de szerintem egy Force India még esélyes lehet.
    A virgin-t csak nőben tudom ajánlani
  • oneal1
    #5775
    melyik csapatok adhatnak ajánlatot az első évben?csak hogy ne legyen nagyra vágyó és ne utasítsak el mindent:D

    virgin,lotus, hrt, torro rosso már adott.
  • Amiga
    #5774
    Mai hír:

    Codemasters’ F1 2010 is currently working on a patch to address some issues with the recently released title. In order to resolve the problems, they are looking for input from the community.

    So far, the many of the issues that have been address relate to the artificial intelligence (AI) specifically noted the vehicle’s performance during the race. Other issues have been reported at the pit stop, split times, track reset, during the race engineer speech, during fuel simulation and tyre degradation.

    The development team at Codemasters’ is working hard and as quickly as possible to address the issues with F1 2010.
  • JohnAngel
    #5773
    Szívesen.
    Igaz, hogy sok hasznos infó nincs benne, de legalább az alap dolgokat meg lehet tudni belőle, így a fórumon már csak a nehezebb kérdésekkel kell foglalkozni.
  • bunny
    #5772
    Köszi, hogy megosztottad. Mondjuk sok okosság nincs benne, dehát ez már csak így van ezekkel a könyvekkel, a fórumokban az igazi info :)
  • Firerock
    #5771
    mert customra kell álíltani
  • Jossua
    #5770
    valaki megsugja nekem miért nem érhetö el a kormány beálllitása ? Szürke és nem tudok rajta állitani ....
  • JohnAngel
    #5769
    http://f1game.hu/modules/kezikonyv/
  • Masakari
    #5768
    Singleben mi az értelme a szintlépésnek? meg mikor kapok meg hogy új szerződést/felkéréseket? Mikor leszek első számú versenyző ha agyonverem a csapattársamat? hhm asszem hirtelen ennyi kérdésem van.