21742
  • galmat
    #5847
    A másik és ezzel zárom is a kirohanásom, hogy időmérőn az összes többi kocsi gyök kettővel araszol a pályán, még ilyen Vettel szintűek is!! Ami enyhén szólva elrontja a köridődet.... Hol van ilyen a valóságban, hogy Vettel feltart egy Torro Rossót az időmérőn?? Az AI kocsik úgy vezetnek időmérőn, mintha a levezető körükön lennének mindig!!! De persze mikor vége az edzésnek akkor ott az időeredmény, hogy Vettel mente a legjobb időt, miközben a pályán lévő kocsikat hihetetlen távolságokból érkezve is lehagytam az edzés közben... De általában Restart vagy Replay a vége, mert vagy nekimegy az ember, vagy lemegy az ideális ívről miattuk mert mikor mögé érek, el kezd cikázni előttem.
    Időmérőn...
    ááá...
  • galmat
    #5846
    Most muszáj írnom, mert már nem bírom magamban tartani...

    Karrier mód 1. szezonját csinálom, a Torro Rossonál, de egyszerűen az időmérőn nem tudok normális időket futni, miközben, pl Monaco-ban elvárják időmérőn tőlem a 10. vagy jobb helyet!!! MI VAN?????
    Azt hittem, biztos én vezetek rosszul, annak ellenére, hogy már több, mint egy tucat autós játékkal játszottam, amik főként, nem ilyen NFS szintjén mozognak.
    Már odáig kiakadtam a játékon, hogy oké, A.I. nehézség megy amatőr szintre, minden rásegítés bekapcsolva, még az automata fékezés is(!!), mondom megyek így végig az ideális íven egy kört.
    Lementem a kört, ilyen beállításokkal, gyakorlatilag csak kormányozni kell így, és erre hanyadik helyre elég az időm????? a 24.-re!!! TESSÉÉK?????????????????

    A jóéletbe már, hogy nem lehet normális időt menni, még úgy, hogy minden segítség be van kapcsolva.... ez egy vicc... és aki most kezdi az autós játékokat??? AZ mit csináljon.
    Megyek kettétöröm a lemezt.
  • thedriver
    #5845
    Ebbena cikkben is írnak az xbox-os szaggatásról. :)
  • Narusco
    #5844
    Hali!
    Az lenne a problémám, hogy amikor elinditom a játékot, bejön a fekete kép az F1 logoval, utána az ünneplő sisakos forma, de azután szétesik a kép, öszevissza csikok meg háromszögek. Ment a játék faszán, alt+taboztam egyszer, befagyott. Azóta nem tudom normálisan elinditani, csak ugy hogy szét van esve a kép. Ujratettem meg minden, valaki tapasztalt már hasonlót? Mit kéne tennem?
  • adam46
    #5843
    Főleg a Box utca mögött esik le, és a célegyenesbe. Elég idegesítő.
  • Leky
    #5842
    Nekem nincs ilyen gondom vele Xbox-on azt leszámítva, hogy utálom a monacoi pályát.
  • galmat
    #5841
    Xbox-on játszok és most értem a szezonban a Monaco-i pályához, ahol elég megdöbbenve tapasztalom, hogy 3 kanyar kombinációnál durván leesik a framerate, ami hát elég zavaró tud lenni egy lassító bevételénél, ahol ki kell centizni minden mozdulatot, hogy ne hagyjon az ember ott értékes századokat, vagy akár tizedeket. És ami fura, hogy mindig azoknál a részeknél csinálja ezt a framerate leesést... Nem voltak itt teszterek?? Amúgy más pályán is tapasztaltam már ilyet, egy-egy kanyarban, de eddig monaco a negatív értelemben vett csúcs... Pedig hát xbox360, adott a konfig, illene egy árva konfigra legalább normálisan optimalizálni.
  • HG
    #5840
    ÉN Hamachit használtam

    Bocs, elírtam.
  • HG
    #5839
    Hi!

    Nekem Nvidia 8600 GTS van, multiban nem játszottam még, de nem értem mi köze a videokártyának ahhoz, hogy Single vagy Multi.
    Mindenesetre ha a hűtésre gyanakszol, akkor először is ellenőrizd a hűtők tisztaságát. Ha poros, pormacskás, akkor takarítsd ki. Nagyon sokat számít. Ha zárt házzal használod a gépet, nézd meg, szellőzik-e az a ház rendesen. Ha nem, akkor kell egy plusz ventillátor a házba, ami cseréli a levegőt. Bár ezt a tunngle progit nem ismerem, és Hamachit használtam, esetleg ott lehet gond?
    HG
  • HG
    #5838
    Szia!

    Bocs, lehet én értem félre, de az a gondod, hogy a 10 Mp.- re levő ellenfél megelőzött, míg te boxban voltál? Sztem ez normális. Hacsak ők is ki nem jöttek közben, de ezt nem írod.
    A valóságban is, a kerékcsere Kb. 5 mp, de a boxutszával együtt közel 20 mp.- et vesztesz.
    Ha nem jól értettem, akkor bocs.
    HG
  • tommygear
    #5837
  • dr Kotász
    #5836
    ha az előre beállítottnál 1 körrel előbb vagy később jössz ki, nem lesz gáz
  • Leky
    #5835
    Én ezért szoktam a boxtaktikát átmódosítani.
  • BPA102
    #5834
    sziasztok! nem tudom van e valakinek itt a fórumon nvidiás vga de lenne egy olyan problémám hogy mikor szeretnénk egy barátommal lannozni tunngle programon keresztül neki egyszerüen kifagy a játék! 9400-as kártya van neki! single módban pedig tudja tólni! nekem ati van R4650 MD1G és én is kifagyok ha nem húzok a kártya órajelén és a venti sebességen! tudd valaki erre valami megoldást vagy miért is van ez?
  • belarus
    #5833
    helo!
    Lenne egy problémám.Elinditom a játékot és elkezdem a karriert és pl belemék a szabadedzésbe,időmérőbe vagy a versenybe.Valamikor fogja magát és kilép a játékbol néha meg nem.Most a Toro Rossoval vagyok és Monakoban versenyeznék és idáig is nagy nehezen juttam el mert néha kilépett a játékbol és kezdhettem újbol a versenyt vagy szabadedzést vagy az idöméröt.Mi lehet a baja,hogy kilép??
  • tommygear
    #5832
    jöhetne már vmi peccs mert nagyon idegesítő hogy a boxba állandóan kiengednek mindenkit elém és ezért bukom el a versenyt
  • flatszeru
    #5831
    a failed to verify package hibára mi a megoldás?
  • IXEMGabeo
    #5830
    jó az...

    gondolom eredeti a game és online-on toltad...
  • dr Kotász
    #5829
    Most nyomtam az első multi versenyemet, 10 ember, Melbourne, időmérő + 20%-os verseny. Esőverseny lett, szédületes hangulat, 5. rajtkockából 3. hely végül. Azt kell mondjam, annyira hangulatos volt a multi, hogy kábé az összes hibáját elnézem a játéknak...
  • SeanJRRussel
    #5828
    mivel live os a game ezért sztem nem nagyon lehet mentést berakni,vmit kitaláltak anno a gta4 hez is de sztem jelenleg nincs rá megoldás.
  • release
    #5827
    szasztok kb féltávnál jártam újrahúztam a gépet persze a mentést megmentettem vissza feltettem bemásolom de nem cool-:S nincs vmi progi mint az nfs-ekhez ilyen mentéshelyreállító??
  • Marci0115
    #5826
    3 szezonosra mentem, easy beállitáson, és mindig a középsöt nyomom a választásoknál:D
  • spiczi91
    #5825
    Ausztáliában én is folyamat jelleggel defektet kapok. Bug vagy feature, még nem tudtam eldönteni. :)
  • gallardo
    #5824
    Te milyen szinten játszasz? Én most vagyok 20as szinten Lotussal és még a Hispániától sem kaptam ajánlatot, igaz elég felemásra sikerülnek az interjúim, egyszerűen sose a helyes válasz a jó.
  • JohnAngel
    #5823
    Mind a kettő jó masina, de én inkább redbull párti vagyok. Igazából mind a kettővel dobogóra lehet kerülni. Azt válaszd, amelyik neked szimpatikus, hisz neked kell majd úgy is benne ülnöd.
  • szabii98
    #5822
    Ha nyerni akarsz mindig, Red Bull, Ha nyerni akarsz és küzdeni is akarsz akk Ferrari, de ez a stilusodtól függ.
  • Marci0115
    #5821
    na még mindig senki? redbull vagy ferrarihoz igazoljak?:D
  • JohnAngel
    #5820
    Én meg pár vagy ötödször kezdem újra ezt az Ausztrál pályát. Hogy a fenébe lehet egy meccs alatt 2x defektem? Az első még a 8. kör körül volt, a másik meg a huszadikban. Szívat ez a játék engemet?
  • Marci0115
    #5819
    ne lepödj meg nagyon, nekem sokszor volt már hogy 15 sec-et voltam a boxban 5 helyett mer a baszott nyalokás ember nem engedett ki, énmár nemnagyon huzom fel magam rajta :D
  • hubispace
    #5818
    Hali, na én most akadtam ki a játékon, első vagyok mögöttem 10 secre webber, mögötte meg button, kimegyek a boxba és harmadiknak fejezem be a versenyt, elöttem Alonso és az első Webber, és semmit sem rontottam, és gyorsan ki is engedett a nyalókás ember.
    Úgyhogy nagyon jöhetne a patch
  • fekete0012
    #5817
    hello nekem ojan gondom van hogy a mentésem eltünt, ofline profilom volt
  • SeanJRRussel
    #5816
    Versenyközben melyik gombal választom ki h melyik gumit rakják majd fel a pitbe me megint szakad az eső és a buzik slicket adtak...
  • kf1rl
    #5815
    Akit érdekel F1 2010 el bajnokság : [email protected] címen lehet érdeklődni :)
  • Diktator74
    #5814
    Gameplayom F1-2010 Multiplayer
  • Diktator74
    #5813
    Sziasztok! Tunngle-val is megy multiban!!Gameplayom: http://www.youtube.com/watch?v=MZ1x1OX9ANo
  • Marci0115
    #5812
    16 és fél szinten, lassan leszerződtetne a ferrari és a redbull, melyik a jobb?:D
  • Krynn
    #5811
    okés,köszi.
  • JohnAngel
    #5810
    Igen.
  • szabii98
    #5809
    "Talán jövőre már egy majdnem tökéletes F1-et kapunk"
    amíg a Codmasters fejleszti, ne reméld
  • Krynn
    #5808
    Tehát akkor nem lehet külön kiválasztani a kormányt egy listából, hanem mintha a billentyűzetet állítanám át csak a klaviatúra gombja helyett a kormányt tekerjem, meg a pedálokat nyomkodjam a "turn,brake,accelerate" stb. irányok megadásánál?