21742
  • guruzone
    #5767
    sziasztok, ph!-sokkal toltam eddig, de szeretném tágítani a kört :) Vegyetek fel Live-on: Guru1984
  • Casillas
    #5766
    ja igen, köszi, egyelőre még csak standard meg cruise van :)
  • Krisz018
    #5765
    Hol tudom beállítani a gumikopást?
  • tommygear
    #5764
    kiváló köszönöm
    nagy élmény kormánnyal
  • IXEMGabeo
    #5763
    Valenciába mennyit mentetek Time Trialon? nekem Mercivel sikerült 1:41:289 ...éreztem h ezen simán tudtam volna javítani
  • oneal1
    #5762
    nekem most szólt a csaj a jatékban hogy új ajánlatom van, lotus-tehát csapaton belül? akkor most a követekző szenzonra akarnak leszerződtetni?
    gondolom meg kéne várni amig más tesz ajánlatot:)
  • [HUN]FaTaL
    #5761
    Gombkiosztás, ugyanolyan lesz :)
  • JohnAngel
    #5760
    Persze, hogy nem, ezt jelenti a "nem támogatja hivatalosan" kifejezés
    A gombkiosztásoknál állítsd be az irányítást!
  • tommygear
    #5759
    de rá se tudok menni a kormány beállításokra :)
  • JohnAngel
    #5758
    Ezt egyszer már írtam, de leírom másodszor is.
    A játék nem támogatja hivatalosan a kormányt, így manuálisan kell kiosztanod a gombokat és beállítani a műterhelést (a játékon belül a beállításoknál).
  • Alexease
    #5757
    "F1 2010 strikes us as an “emulator” — emulating a simulation."
  • JohnAngel
    #5756
    A karrier mód elején még ne keresd, néhány jól teljesített pálya után lesz elérhető. Majd ott találod, ahol a motor hűtését, és a cserénél kívánt új gumit is beállíthatod (verseny közben).
  • tommygear
    #5755
    megvettem ezt a formula force ex kormányt, minden feltelepítve hozzá, de nem tudom kiválasztani a játékban hogy kormánnyal szeretnék játszani... mi lehet a gond??
  • JohnAngel
    #5754
    A Lotust épp tesztelem, és hidd el, az egyetlen jó dolog benne a színe.
    Ez mondjuk betudható annak is, hogy még új csapatról van szó, egy pár év múlva elképzelhető, hogy majd jobban teljesítenek.
    A nehézségéről annyit, hogy én közepes MI ellen játszom, és számomra így is megfelelően nehéz a játék, igaz be van kapcsolva a gumi kopásától kezdve a törésig minden.
  • lolSL
    #5753
    dpad fel 2x
  • Casillas
    #5752
    lehet állítani motorteljesítményt? hogyan?
  • Magnum PI
    #5751
    Én is pont ezt érzem, panaszkodank hogy nem lehet kipördülni, de valahogy nekem mégis úgy kell gépészkednem egy értelmes kigyorsításért, meg vért izzadok a Wiliamsal hogy dobogós legyek :). Komolyan mondom kipróbálom a Lotust vag a Virgint hátha az valami csodaautó :D
  • ProEvoFan
    #5750
    Ezek a csoda emberek észre sem veszik hogy ki van kapcsolva a gumi kopás, és fullon van a tracking controll:D
    Én így játszom:fékezés off, ABS off, és TC mediumon, szimulációnál minden bekapcsolva.
    Na így már kicsit nehezebb:D
  • JohnAngel
    #5749
    A gyors kocsi beállítások a kocsi beállításait változtatja meg, így ha te manuálisan babrálsz vele, akkor jó hogy elállítódik a kiválasztott séma.
  • gera995
    #5748
    valaki válaszoljon nekemis légyszi #5745
  • Tikal #5747
    hát ja, 7-8 körös versenyen nyerni nem nagy szám... 50% legalább... :)
  • dr Kotász
    #5746
    Huh, remélem igazad lesz, én még csak időmérőn mentem, amúgy szerintem is teljesen király game, sokat fogok vele játszani. Ha a gumikopás miatt művészet stabilan gyorsnak lenni, az már nagyon pozitív dolog... Mondanom sem kell én kormánnyal nyomtam, azzal nyilván sokkal gyorsabb az ember.
  • gera995
    #5745
    Sziasztok! Én miért nem tudok olyat hogy tudjátok van az h "quick car setup" ott ráállítom amit szeretnék és van még a kocsi beállítások h fékek aerodinamika meg minden és ha azt beállítom amire kell rámegyek h save oké elmenti de akk a "quick car setupot visszateszi alapra és ha fordítva csinálom akk meg a többi beállítást teszi vissza :S miért van ez?
  • Totti5
    #5744
    Pontosan.
  • rbal
    #5743
    Én úgy érzem mintha több verziót adtak volna ki ebből a játékból!
    Csak pillázok, hogy általában mindenkinek olyan k...a könnyű! Én nem tudom ti hogy csináljátok, főleg aki joy, meg egyéb cuccot használ, és írja hogy x. mp-vel veri a mezőnyt. Emberek ki kell kapcsolni minden segítséget, rá kell állítani az összes szimulálást, meg legalább 50% távot menni. Időmérőn megizzadva meg lehet fogni az elejét az alsó-középkategóriás autókkal, de versenyen nagyon nehéz tartani az iramot. Versenyen optional a 8-9. körben muszály kereket cserélni, mert elmegy a tapadás, és nagy a defektveszély(legalábbis nekem). Ha a taction be van kapcsolva az már nagy segítség akkor nem kopik úgy a gumi, nem kell arról beszélni, hogy hú de könnyű! A time trial nem mérvadó, ott én úgy veszem észre, hogy azonos beállításokkal sokkal jobban lehet menni, mint versenyen köszönhető a kopó guminak, és a telitankolt autónak. Amúgy ha nem is reális a fizika, meg nem lehet az uccsó csavart is állítani az autón, meg a "kis" AI hülyeségek, attól még nem lett rossz a game. Jó az időjárás, meg a gumikopás szimulálása, a pálya felgumizódásával együtt, meg a könnyülő autó szimulálása, talán a defekt is belefér, bár ez elég erős lett, de biztos megvan az oka.
    Ez az én észrevételem, és lehet hogy én vagyok nagyon benga, de azt furcsállom, hogy időmérőn lehet tartatni őket, a versenyen meg már elég nehéz, más meg veri a népet leírása szerint minden maxra állítva.
  • Totti5
    #5742
    :) Amúgy pályafüggő. Én első évben vagyok, és van ahol nyertem simán ( 2 alkalommal + volt egy 2 tizedes befutom Hami előtt ), de máshol pedig szenvedés van vagy csak pontszerzés. Ahhoz hogy egész évet végigzakaoltja valaki az első helyen ahhoz elég prónak kell lenni:)
  • Rudi50
    #5741
    "kicsit sokat használtam a "Fast" motorbeállítást"

    Ezt hogy kell?
  • IXEMGabeo
    #5740
    xD az igen
  • fbalfonso
    #5739
    Sziasztok!

    Valaki járt már úgy Valenciában, hogy kifogyott a benzinje? Gondoltam, hogy elsőre azért fogyott ki, mert egy kicsit sokat használtam a "Fast" motorbeállítást (29 körből 20-ban). De nem! Lefutottam mégegyszer, most csak a boxkiállás előtti 5 körben volt Fast-on a motorteljesítmény, ezenkívül csak Standard volt, és mégis, szinte méterre ugyanott kifogyott... Mit csinálok rosszul??? (Ja, 50% futamtáv, Williams)
  • heady
    #5738
    Igen, ez a 3. évadom. Viszont a sejtésem beigazolódott. Az első két pálya után már nem olyan egyszerű a dolog. Kuala Lumpur-ban 4. lettem, Sanghai-ban pedig pontot sem szereztem Igaz, ebben egy defekt is közrejátszott, de ha az nincs, akkor is csak 7-8. lettem volna. Szal most már nem nyafogok.
  • Totti5
    #5737
    Letoltál már 2-3 évadot hogy RBnél vagy? akkor meg mi a baj?:)
  • IXEMGabeo
    #5736
    én most 3 napja nem játszottam a game-el de nem azért mert meguntam:D csak egyelőre időm se volt és alahogy nincs kedvem Malaysiához:D állandóan elrontok valamit azon a pályán
  • heady
    #5735
    Már átigazoltam. Ha kapok szerződést, akkor azért azt elfogadom, ha nem baj :)
  • IXEMGabeo
    #5734
    Red Bullal könnyű basszus:D csináld akkor HRT-vel örülsz ha bekerülsz a Q3-ba
  • heady
    #5733
    Ez az, sztem is túl könnyű. Virginnel meg tudtam nyerni a vb-t... Ma megyek majd még a többi pályán, majd beszámolok róla.
  • dr Kotász
    #5732
    Én tegnap álltam neki kicsit alaposabban a játéknak. Csak a Hungaroringen mentem, utoljára a GP4-gyel játszottam olyan 2003 környékén (ki voltam éhezve alaposan tehát hivatalos F1-es játékra), olyan pálya kellett, amit elég pontosan ismerek. Virginnel mentem time trial-ben olyan 2 órányit, kikapcsolt segítségekkel, eleinte még versenyívvel, hogy lássam, jól emlékszem-e a fékezési pontokra. Elég hamar visszajöttek az emlékek, 1:27-et mentem elsőre, ez lement 1:21,2-ig, megnéztem a leaderboardon a legjobb Virgines idő ezen a pályán 1:21,1, na akkor nézzünk egy versenyt. Ott is Virginnel mentem végig.

    Elsőre medium AI, időmérőn pole, 6 másodpercet vertem Hamiltonra.

    Jó, legyen akkor pro szint.
    Itt is első rajtkocka, több mint 1 sec előnnyel.

    Akkor nézzük a Legend AI-t, továbbra is Virginnel tehát.
    Pole position itt is, Vettelre 5 tizedet vertem...

    LEGEND SZINTEN? VIRGINNEL? Miért lehet Virginnel megnyerni az időmérőt?
    Szóval sajnos nem elég nehéz a játék, értem én, hogy nem szim, tetszik, hangulatos, biztos multiban is jó lesz, de hát ne lehessen már a mezőny leggyengébb autójával megnyerni az időmérőt legnehezebb szinten! Remélem az AI-t kicsit turbózza majd a Codies...

    Megkérdezem a többieket - mivel még csak 1 pályát próbáltam - a többi pályán is ez van? Vagy mondjuk Suzukában már nem verhető a Legend AI?
  • heady
    #5731
    Be van kapcsolva. Minden be van.
  • Jacek
    #5730
    kapcsold be az uzemanyag es a gumi szimulaciot
  • heady
    #5729
    A legend az A.I. nehézségi szintje.

    Mondjuk az is biztos sokat számít, hogy azokat a pályákat, amiken eddig mentem a Red Bullal ( Bahrein, Melbourne) szeretem, és jól is mennek. Monacóban én biztos nem fogok nyerni, mert az annyira nem fekszik, nem beszélve még néhány másik pályáról.
  • Magnum PI
    #5728
    Én Williamsal tolom és Monacóban sikerült elöször nyernem. Én sem ismerem a pályákat de végig tolom a szabadedzést és kész. Érdekes hogy milyen sokan mondják hog túl könnyű, én valahogy nem érzem, pedig szimulátorokban egész jó voltam. Nem tudom, hogy most a legen az mi mert nálam csak expert van :S.